Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Küldött a Blizzard egy levelet, hogy próbáljam ki a bétát...
Csak a bal....ok elcseszték a játékot, mert a Hearthstone™ engem marhára nem érdekel :D

De hogy ON is legyek:
Barbárom is elérte a 60+ -ot (köszönöm granini és Muton segítségét!) :)
Van egy 24-es varázslóm, akit a halálból "hoztam vissza" (Leszedtem róla mindent és töröltem, de aztán vissza állítottam) Lehet azt is folytatni fogom, ha lesz hozzá idegzetem. Bár a DH-tól kezdve egyre szedett-vedettebbek a cuccaim a többi karin :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45902) sto1911 válasza Gorneck (#45896) üzenetére


sto1911
veterán

Akik eddig beletettek 2k orat, azok bele fognak a kiegbe is, hiaba nullarol kezdik. Hogy miert? Mert annak ellenere, hogy eddig "szar a drop", "ah-szimulator", "fostalicska blizzard/net" is beletoltak 2k-t.

Aki meg tobbtiz, neadjisten tobbszaz eurot tolt bele ebbe a szarba, az szerintem nem normalis...

(#45903) Gorneck válasza sto1911 (#45902) üzenetére


Gorneck
titán

És ez most mire ment? Ettől még 2k óra megy a levesbe, mert a kedves blizz úgy döntött...oszt visszabasznak a félévente játszók szintjére...
Még az kéne, hogy eltöröljék a parapontokat...nahh akkor aztán nem lesz 2k óra beletét, de inkább 0 lesz...
Egyébként ha lesz amit a streameken látunk, akkor szépen lassan de el fognak fogyni a játékosok...

Szal lófaszt ad azok számára a blizz akik tényleg játszanak is a termékükkel...sőt...folyamat elvesz tőlük...nem hiába vannak gondok a balance-val már egy ideje...nem egyszerű jót tenni és minden rétegnek megfelelni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#45904) mikromanus válasza Gorneck (#45903) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem leszel te már soha a félévente/hetente benézők szintjén. Ez nem felszerelés, hanem szemlélet kérdés (meg rutin/reflex). Az ilyen rendszertelenül és ritkán játszók azok "aranyosan naiv", vagy épp "síróbaba" szinten vannak. A fekete kacsák már vérprofik. Bele kell törődnöd. Ebben a játékban te már nem leszel igazi casual. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45905) Gorneck válasza mikromanus (#45904) üzenetére


Gorneck
titán

Ha törlik a parapontokat, akkor be se nézek... :)

Gorneck#1239

(#45906) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

A kieggel változik minden, lehet kukázni a régi geart mert jobbak jönnek, és ez így van rendjén. Szerintem kell a változás időnként, és amúgy sem tart semmi örökké. Legalábbis a Blizzard fejlesztéseket kivéve. Aki kockulni fog mint eddig is tette, annak ugyanúgy jó gearje lesz mint amilyen most van. Ez WoWban már számtalanszor bebizonyosodott. Meg gyakorlatilag minden játékban.

A játék az nem játék!

(#45907) mikromanus válasza Gorneck (#45905) üzenetére


mikromanus
veterán

Á, attól ne tarts! Max a gyűjthető parapontokkal variálnak valahogy (mármint az xp/óra és a szörnyekért kapott xp változna). Ha el akarnák aljasítani a "classic" diablos para pontokat, akkor jól túlhúzzák a kieges exp szerzést. Egyébként most már PTR-en és bétában kiírja a pontos MF/gf/xp értékeket amit a szint ad. T2 azt hiszem 400% mf. T6 talán 1600%. A T2-n próbáltam egy percnyit reggel a backlash monkommal (amit szintén elaljasítottak a többi skillhez/buildhez képest). Hát... eléggé kés a vajon. Előtte (a korábbi patch szinten) T3 elég lassúcska volt. Olyan Mp10 szint kb, csak jó sok HP-s ellennel. Lehet vállalhatóak lesznek a magasabb nehézségek is ezekkel a változásokkal.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45908) czpitti válasza Gorneck (#45903) üzenetére


czpitti
senior tag

Teljesen egyetértek veled.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#45909) mikromanus


mikromanus
veterán

Nocsak. Épp ez felett siklottam el este?:
"•Bug Fix: Items should roll with the Level Reduction affix less frequently"

Ez azt jelenti, hogy olyan gyakran mint más affix, vagy azt, hogy csak minden második itemen lesz? :DDD
Egyébként se értem mi a lónak ez az affix. Mondjuk rare fegyverek bétásoktól classicosaknak jók lehetnek így... Hm. Meg is van az egyetlen kereskedési lehetőség a kiegre. Eladhatsz azoknak akik nem szántak pénzt a kiegre sem... Sanszos, hogy nagy bíznisz lesz. :DD

Egy másik fórumról:
A közhangulatnak megfelelő drop:

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45910) granini válasza czpitti (#45908) üzenetére


granini
őstag

Balátaim, Péhások, Pitti mestel, Golni testvél, Sunla (Glanini) szól most hozzátok. :)

..valahol teljesen megertem a felhaborodast. Nekem is van sok oram a jatekban, es tettem bele penzt is hogy olyan monkom, DH-m meg barbarom legyen ami mp10-et farmol meg egyedul hoz le ubert.. ez nem olcso, mindenki tudja.. azon az eros casual szinten ahol mi (en) vagyunk, hogy naponta este tolunk 2-3 orat, meg hetevegen kicsit tobbet ezt vagy tudatos flippelessel vagy tizen huszon eurok havi belepumpalasaval lehet elerni. Dropbol nem nagyon..

De probaljuk mar meg kicsit mas nezopontbol szemlelni a dolgot. Az alatt a mondjuk 2000 ora alatt tomeny elvezet volt a jatek. Nem azert tettunk bele ennyi idot mert utaltuk, meg szar volrt a drop, hanem mert szeretunk vele jatszani, es az eredeti 12k forint amennyiert megvettuk szerintem megerte az arat igy 2 ev tavlatabol.

Anno minden komolyabb kedvenc jatekom osszes save game menteset elraktam (Elder Scrolls sorozat, komplett Diablo2LOD offline mentes, Titan Quest, Risen, Fallout-ok, sorolhatnam estig..) abbol a megfontolasbol hogy az milyen ertekes nekem es majd egyszer ujra eloveszem. Mekkora kincs.. aztan eltelt par ev es toroltem oket mert az ido megy tovabb es mar nem jatszom veluk, meg D2 helyett van D3. Semmi sem orokke valo. Az ido es a penz amit beleoltunk az akkor es ott volt ertekes, es megerte szamunkra. Nem azzal a megfontolassal jatszottam (es fizettem..) 2012-ben hogy legyen 1000 paragon szintem es fullos gearem majd 2015-ben is. Ezek mulando dolgok. Felesleges siratni.

Megintcsak az autos peldam: ma veszel egy coupe BMW-t 15 millioert. Imadod, elvezed, meno vagy szaguldozol. Aztan eltelik 5 ev, es mar nem er annyit csak a felet, kozben a BMW kiad egy uj kocsit ami mindenben jobb, szebb, erosebb, gyorsabb, stb.. Ugye nem fogod se a gyarat se magadat okolni a kialakult helyzetert..?

En szeretnek tovabbra is olyan rendszeruzenetet kapni hogy Gorneck has come online :) :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45911) Gorneck válasza granini (#45910) üzenetére


Gorneck
titán

Hogy értsd miről van szó, akkor inkább a Te példádon keresztül igyekszem előadni a problémám, mert ahogy látom vhogy nem igazán sikerül megérteni...

"Megintcsak az autos peldam: ma veszel egy coupe BMW-t 15 millioert. Imadod, elvezed, meno vagy szaguldozol. Aztan eltelik 5 ev, es mar nem er annyit csak a felet, kozben a BMW kiad egy uj kocsit ami mindenben jobb, szebb, erosebb, gyorsabb, stb.. Ugye nem fogod se a gyarat se magadat okolni a kialakult helyzetert..?" Ha ingyé rakhatnék bele jobb erősebb motort, amivel ismét kicsit kitolhatom a cserét, mert amúgy a kényelemmel, menetstabilitással és még sorohatnám mivel elégedett vagyok, akkor nem esne jól, ha finish előtt a BMW aszondaná takarodj...mégse csinálok illen opsönt...
Szóval a példád egyáltalán nem jó az én fejfájásomra...illetve inkább értetlenkedésemre...hogy miért köpi arcom ez a faszszopó nagyképű idióta USA cég azokat, akik játszanak is a szarjukkal...

Gorneck#1239

(#45912) rol33


rol33
aktív tag

no akkor hozzászólnék a témához.tegnap este pont ezekről a dolgokról beszélgettünk a srácokkal.
az első része a dolognak h Gorneck pajtás sztem pont azt fájlalja amiről talán régebben is volt már róla szó, h a játék az igazán kitartó úgymond veterán játékosokat semmilyen formában nem jutalmazza.nem tudom ki hogy van vele de én pl. kb. fél éve normális lootot nem láttam és tudom már h a patchig nem is fogok, pedig kb. napi szinten toljuk.ráadásul a Blizz mint mindig a félévente 2-3 órát játszó, folyamat síró embereknek kedvez, sorozatos nerfek stb formájában...
szóval mi inkább attól tartunk h majd a sok rinyagép kisírja szépen majd magának h hát ennek mag annak az emberkének aztán mi a retekért van olyan sok elosztható pontja, hát ez nem ér ám, nerfet nekik...
meg azzal sem értek egyet s itt pl. felhoznám Andris barátom példáját, h ő 2k+ órát tett egy karakterbe és ennek ellenére hátránnyal indulna a kiegben...ezt a paragonosdit sztem valahogy másképp kellett volna megoldaniuk blizzárdéknak.

a másik meg, granini pajti ez az autós hasonlatod sztem nem igen állja meg a helyét.mivel gondolom miután megvetted és majd mikor megjelenik az új autó attól még nem kell a régit KIDOBNOD hanem azért még sztem egy jó ideig tudod még HASZNÁLNI.
nah itt a játékban szépen elrendezte a blizzard h itt a kieg után ezeket a pénzért vett itemeket NE tudd HASZNÁLNI!
engem különösebben nem zavar mert mikor megvettem tudtam nagyon jól amit te is mondtál h semmi sem tart örökké, meg hogy csak egy játék és egy virtuális semmi.sztem más területen nem igen tudok példát mondani amit ha megveszek és újabb jön belőle akkor a régi kuka...

®

(#45913) granini válasza rol33 (#45912) üzenetére


granini
őstag

roli pajtas azt kell mondjam sok igazsag van abban amit irtal, es igy mostmar ertem mi az elkeseredes oka. Csavarhatnank tovabb a peldam, de legyen zarasnak annyi - hasonloan a regi BMW-hez - a mostani geared sem kell kidobnod, fogod tudni hasznalni, csak nem Torment 6-on hanem master fokozaton... de ez mar tenyleg csak szorszalhasogatas.. Ertem es igazatok van. En is napi 2-3 orat jatszom tobbnyire, es sosem volt sem eladhato sem hordhato lootom (legalabbis nem olyan ami az adott item top-top rolljahoz kepes elfogadhato lett volna..). Es nyilvan onerobol eztan se lesz..

Es Andris peldaja is jo.. hogy volt aki tobbszaz kripta run-t ment p100-as karakterrel, mert nem xp-re hajtott, es mert elvezte hogy maxos a karaktere meg jo az MF-je, aztan kiderult hogy most bukott el 130 eloszthato paragon pontot emiatt mert elpazarolt 1000 orat xp nelkul..

Igen, az igazsagos rendszer vhol a ketto kozott kene legyen. A gyujtott xp mennyiseg es a tiszta jatekido kevereke. Mert aki pl vegig magatalalosan farmolgatott mp1-2-t es van 2500 oraja, meg osszesen 50 paragon szintje az mehet a levesbe.. es azt gondolom hogy a paragon pontokat ES a magic findot is ez alapjan kene kombinaltan megkapni. Es akkor mindenki erdeme es teljesitmenye el lenne ismeve..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45914) tPedro_


tPedro_
őstag

Na de az ugy nem jo, hogy sokak szerint szar (lesz) a kieg, aztan megis megveszik a jatekot.
Szerintem aki szerint szar a RoS, az ne vegye meg, ezzel is jol megleckeztetve a csunya Blizzardot. Abbol majd tanulnak, ha elmaradnak a vart bevetelek. ;]

(#45915) Gorneck válasza granini (#45913) üzenetére


Gorneck
titán

Szal most már érted, hogy miért látok esélyt a para törlésre? Illetve variára a kiadás után?

(#45914) tPedro_: Azonnal eladásra kerül az accom, ha olyan loot lesz, mint konzolon/vagy mint RoSba most.

Gorneck#1239

(#45916) Thrawn válasza mikromanus (#45898) üzenetére


Thrawn
félisten

Semmi DH-nerf? Gyanús ez nekem :(((

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45917) sto1911 válasza tPedro_ (#45914) üzenetére


sto1911
veterán

Az itt es mashol,a torles miatt siro emberek 99%-a ugyanugy bele fog tolni 2k orat a kiegbe is, csak most jol esik sirni. Mas jatek ennyi penzert nem ad 2k ora szorakozast, es azokbol se marad semmi. Ezt kellene megerteni. Igy viszont felfrissitik az egeszet, mintha csak uj lenne, igaz, uj jatek araban. A valasztas adott, ha valakinek nem kell, ne vegye.

(#45918) Muton


Muton
addikt

van különbség xp szempontjából a között, hogy nightmare-en act2 keep2-ben emelem a mp-t és ott runolok, vagy megyek tovább?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45919) Rebourne válasza Muton (#45918) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nincs, toljad a keepet orrvérzésig, amíg nem éred el a Hell szintet (ha van aki megnyitja a küldiket).

(#45920) T. M. válasza Thrawn (#45916) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ne is legyen :)
Nagyon ráfért ez már a DH-re :K

(#45921) rol33 válasza granini (#45913) üzenetére


rol33
aktív tag

valóban lehetne ezt még tekerni, mert ugye azért a régi kocsiddal tudnál haladni az új úton is nem? :DDD
nah de télleg hagyjuk ezt, azt hiszem értjük miről beszélünk :)

így van, most aki esetleg nem olvas fórumokat vagy későn kapcsolt és leragadt mondjuk egy karakternél és azzal játszik a játék megjelenése óta mondjuk napi szinten, na az a kiegben megszívta...

igen, a Blizzardnak végre el kéne ismernie a játékban eltöltött időt is, nem csak a cripta runokkal 60-70 óra alatt feltápolt p100-as karikat.oké abban is van meló de azért a 70h és a 2k h között van némi különbség.

®

(#45922) Muton válasza Rebourne (#45919) üzenetére


Muton
addikt

köszi!
ha az orrvérzés (egy komoly megfázás miatt) megvan, akkor mehetek tovább? :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45923) Thrawn válasza T. M. (#45920) üzenetére


Thrawn
félisten

Sejtettem én... Kinyírták a Kridershotot, nem generál Hatredet... Remélem csak bug és nem marad így, mert különben... :o

szerk: az új már 4 Hatredet generál (elvileg) lehet ezért bugos az enyém :O

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45924) Rayner válasza tPedro_ (#45914) üzenetére


Rayner
őstag

Pedig eddig az előrendelések azt igazolják, hogy a blizznek ez sem sikerült...
Munkámból eredően látok előrendelési számokat RoS-ra és eddig a negyede mint az alapjátéknak volt.
Ez még javulhat, de kétlem, hogy sokkal jobb számok lesznek.

(#45925) Lézerparaszt válasza Rayner (#45924) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az is lehet hogy csak digitálisan veszik meg az emberek inkább nem? Végül is én magamból kiindulva, ha ott van a Diablo a polcon és ki kell nyújtani érte a kezem hogy feltelepítsem, akkor inkább letöltöm megint :D
Az összes dobozos játékkal így vagyok, csak a helyet foglalják, és kidobni meg nincs szíve az embernek.

A játék az nem játék!

(#45926) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Valamit nem értek a PTR-en. Tegnapelőtt még 12x-es paragon szintem volt. Ma csináltam egy új karakter copy-t, és most már csak 9x van. Ez most mér? :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#45927) mikromanus válasza Thrawn (#45916) üzenetére


mikromanus
veterán

Csak buff-buff-böff-buff...
Na jó, egy pici nerf azért becsúszott:
•Grenadier •Explosion size increase lowered from 40% to 20%
•Companion •Reduced unruned Raven companion’s on-activation next-attack damage bonus from 1000% to 500%

Komoly nerfek azért ezek. Maradok is inkább barbinál. Bár ott meg az van, hogy amikor már azt hiszem nincs már mit nerfelniük, akkor mindig csakazértis találnak még valamit amit megnyeshetnek :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45928) Rayner válasza Lézerparaszt (#45925) üzenetére


Rayner
őstag

Aki eddig digitálisan vette az most is úgy fogja, aki dobozosan az megint úgy fogja.
Gyakorlatilag hibahatáron belül van (így szinte elenyésző) azok száma aki most dobozosról digitálisra vált.
Ennek oka legfőképp az hogy digitálisan drágább :) akinek meg mindegy az úgyis pont lexrja azt a +10-20% árkülönbséget

[ Szerkesztve ]

(#45929) lizakattila


lizakattila
senior tag

Sziasztok!

A fenti hiba mitől lehet?
PTR-en kb játékba lépés után 5sec-cel minden esetben kidob a fenti hibával? :(((
Szerk: Semmi más nem fut közben a gépen csak a játék.
1 kört mentem az új patch óta Act3-on, azóta folyamatosan ez van. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#45930) nightmare13 válasza Rayner (#45928) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igen, viszont sokan kitermelték a digitális változat árát is, még én is, annak ellenére, hogy értékes droppom sose volt, azért 2-3 eurós eladásokból amióta megvettem, összeszedtem 110~120 eurót.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45931) Gorneck válasza nightmare13 (#45930) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja, én se vettem már dobozost, inkább a drágább digi mellett döntöttem...túlképp ingyé volt mind2 rész...

Gorneck#1239

(#45932) mpierre válasza LLKobe (#45926) üzenetére


mpierre
veterán

Nocsak. Még is csak lesz varia a parapontokkal? :F Vagy megint zseniális a programozók hozzáállása.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#45933) Thrawn válasza LLKobe (#45926) üzenetére


Thrawn
félisten

Igaz én nem másoltam karaktereket mostanában, de ugyanúgy 202 pontom van, mint patch előtt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45934) granini válasza Thrawn (#45933) üzenetére


granini
őstag

Tudnal nekem vazolni egy korulbeluli verziot hogy ez mire lesz eleg..?
Tehat legyen 200 paragon pontod, az 50 pont per TAB. Akkor mondjuk az (nemtom a nevet..) adventure tabon, ahol van a movement speed meg hasonlok ott ebbol az 50 pontbl mennyit tusz tenni es milyen 'arfolyammal'..?

A defense tabnal pl ahol resist meg armor van ott pl mennyi pontbol lesz mennyi plusz resist..?

Koszi elore mindazok neveben akik nem PTR-eznek es nem nezne streameket :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45935) T. M.


T. M.
aktív tag

Lesznek itt szép über runok :DD :
Torment V. DH solo: [link]

SB, Kula páros is izgi lett: [link]

Granini cimbi, ide mennünk kell majd :K

[ Szerkesztve ]

(#45936) Muton válasza lizakattila (#45929) üzenetére


Muton
addikt

A fenti hiba mitől lehet?

attól, hogy (fórumtársaktól függően) vagy nem értesz hozzá, vagy szar a kód :DDD
ilyet én is láttam párszor, írd bele, hogy "fakjú bliz! ájl kill ju ól" (vagy valami hasonló kedves üzenetet), zárd be majd indítsd újra, és valszeg fog futni.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45937) LLKobe válasza mpierre (#45932) üzenetére


LLKobe
veterán

Megkértem a haverom hogy toljon ő is egy copy-t, hogy csak nálam bugol-e: az ő szintje is 13x-ről 99-re esett...

(#45933) Thrawn : Ja, nekem is annyi volt, míg nem copyztam...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#45938) mikromanus válasza granini (#45934) üzenetére


mikromanus
veterán

Majd én jól kisegítelek a lustaság nevű sorscsapásodból.
Ittenvana Zinfó ehhez

Remélem most már mindent tudsz! ;] :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45939) Rebourne válasza Thrawn (#45933) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nekem sem változtak a para pontok.

Viszont most hogy javították a rare generáló rutint az Archon Bracer és Shoulder erősen craft pozitív!

(#45940) LLKobe válasza Rebourne (#45939) üzenetére


LLKobe
veterán

Tolj egy copy-t, majd meglátod...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#45941) abéla válasza LLKobe (#45926) üzenetére


abéla
senior tag

Nem real-time másol, ha az itemeket megnézed az is egy korábbi -számszerűen a para9x-es- állapotból való lesz.

Egyébként a "fő" támával kapcsolatban biza' Granini véleményével tudok többé-kevésbé azonosulni, kivéve az autós példa, mert ott a KJ-hasonlat -bár kissé módosítva- jobban leképezi számomra a -szigorúan szubjektív- valóságot (valóság...egyesek és nullák halmaza, na persze amit ezek vagy akár egy valós bmw hajtása kiváltanak bennem, az sem más, mint neurotranszmitterek kavalkádjának bugyborékolása megannyi szinaptikus résben :DDD ).

Mondom ezt úgy, hogy kb 900h van a jáccós részben (tudom, ezzel kazuár vagyok :B ) és emellé, hogy ne válljon egy grind-parádévá az egész -és mert ennyi időm se volt- biza' még 300-400h flip, meg visa-harcoskodás is belement ebbe a nekem már hobbiként számontartott, D3-nak nevezett tevékenységbe.
Aki szerint pedig pénzt beleölni hülyeség volt, annak vagy az idejét mérik rendkívül olcsón vagy szimplán fillérb*szó kat. :P .

Persze felmerülhet hogy akkor miért is pártolom ezt a -látszólagosan, mint itt szinte minden- ablakon történő pénzkiszórást ?
Természetesen az élmény és érzelmi töltet megújhódás végett, hiszen én kezdettől a játékélményért, a cselendzsért és a dolog hobbijellegéért nyomattam az egészet, kezdetben megvetve, majd csak röhögve a "bármi áron meggazdagszom a d3-ból" és a "grindelek napi 20 órát, hátha itt bejön a tutti" -típusúakon (mondom kazuár vagyok ).

És ezért bizony ennek a gyak. resetnek örülök, mint ahogy örültem az accb. craftnak, meg az ah kivételnek is, mivel ezek a lépések a játékot, a kihívást, annak megélését, szórakoztató jellegét helyezik előtérbe nem pedig a hivatásosok megélhetését / vérprofik kompenzációhajhászását. /csak, hogy kicsit kevésbé legyek pc ;] /

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#45942) Thrawn válasza granini (#45934) üzenetére


Thrawn
félisten

A Paragon pontokat balról jobbra osztja ki a rendszer, szóval elsőként a Core oszlopon belül lehet elosztani, aztán jön az Offense, Defense és végül a Utility. Lereseteltem mindent, szóval most az is látszik, hogy egy pont mennyivel növeli a kívánt statot:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45943) sto1911 válasza abéla (#45941) üzenetére


sto1911
veterán

"Aki szerint pedig pénzt beleölni hülyeség volt, annak vagy az idejét mérik rendkívül olcsón vagy szimplán fillérb*szó kat. " vagy csak szimplan nem ketbites gondolkozasa van, mint neked.

"Persze felmerülhet hogy akkor miért is pártolom ezt a -látszólagosan, mint itt szinte minden- ablakon történő pénzkiszórást ? Természetesen az élmény és érzelmi töltet megújhódás végett, hiszen én kezdettől a játékélményért" - aki tolt bele idot, penzt, az megkapta, az elmenyt, mikor jatszott? IGen! Akkor ki van fizetve, minek sirnak? :D

(#45944) granini válasza Thrawn (#45942) üzenetére


granini
őstag

Koszonom! Sajnos bentrol nem tudtam megnyitni mikro linkjet, uh ez kicsit nagyobb segitseg volt.

Szoval.. ha +12% MS-t akarok osszeszedni, mert mondjuk csak a csizman van mashol nincs, akkor arra be kell aldoznom 24 pontot az 51-bol.. ez meg esetleg elfogadhato..

Aztan pl ott az AS. 1 pont +0.2%. Tehat ha balanszolni akarom hogy mondjuk hianyzik 8% a gyurumrol akkor 8%-ert konkretan 40 pontot kell aldozni ami majdnem az egesz offense TAB. Azert ez mar huzos.. HC-val is ez a helyzet..

Maradva az Offense tabnal, mondjuk ha akarok +4 chc-t meg +4 AS-t az majdnem 50 pont. Hat nem tudom ez megeri-e egyaltalan.. :F

LOH.. +16.5 per 1 pont.. 10 pont az 165, 50 pont 825. LOH-bol minimum kell majd 2500-3000 hogy a karakter eletben maradjon mondjuk hasonloan mint ma 2x3 LS-el allva a tocsaban.. Tehat meg ha van is a gyurumon mondjuk 200-300 LOH, meg a fegyverbe is azt rakok (bukva ezzel a tovabbi DPS-t..) jo esellyel akkor is rengeteg pontot kell raknom tovabbi LOH-ra a utiliy tabon..

En erzem csak ugy hogy ennel kicsit jobbra szamitottam..? Egyebkent a te 200 pontod az soknak szamit..? Hany paragon leveled van az osszes karaktereden most, hogy atkonvertalva 200-at kaptal..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45945) khirill


khirill
aktív tag

erős a téma... bele sem szólók... :))

csak max annyit, h nekem is megvannak a mentések a régen játszott kedvencekből... :DDD

ratabyzou

(#45946) mikromanus válasza sto1911 (#45943) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Nem tudom minek sírnak. Egy sötét sikátorban blizzard felirattal gravírozott böszme nagy stukkerral kényszerítették őket, hogy pénzt öljenek a játékba a vételár felett? Na ugye? :DD

Különben is. Ha vettél valamit, akkro az az adott állásra volt "értékes". Sehol se igérte a Blizz, hogy a kiegekben aranyáron számítja amit botoktól pénzért vettél korábban...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45947) sto1911 válasza mikromanus (#45946) üzenetére


sto1911
veterán

Egyre szimpatikusabb vagy nekem, te gyerek :D

(#45948) khirill válasza Thrawn (#45942) üzenetére


khirill
aktív tag

had kérdezzek én is! :B
...és van max érték? tehát amit ki tudsz maxolni? mikro folyton arról beszél, h movement speed: 25% parapont és gearből összesítve... oszt ennyi... ha felnyomom 25%-ra akkor a gearre nem kell mert nem adódik hozzá? ez igaz? na meg persze ez van a chc-vel is? :)

az előttem lévő kettőnek: muhahahaaaaaa :DD

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#45949) T. M.


T. M.
aktív tag

Valamit piszkáltak a paragon pontokkal valóban.
Volt 112, ugye ez régi volt, azóta léptem szinteket is, copyztam, lett 85 :F
Viszont az xp meg ömlik tormenten, meg mintha gyengébb lenne az ellen ott....
Lehet mégsem hajtom annyira ezek után a para 100-at már ;]

(#45950) mikromanus válasza khirill (#45948) üzenetére


mikromanus
veterán

MS-en van item-pont korlát. A többin elvileg nincs. Csak az a "slotonként" 50 para pontnyi. Meg lehet némelyik része nincs beüzemelve, de azért teszteljük. A cooldown előző patchben semmit se mozdult lefele ha osztottál rá pontot. Splash is csak akkor számolódott az urban legend alapján ha máson is volt már rá bónuszod.
A korábban jelzettek közül talán a block chance az ami még korlátos, de azt PTR-en nem nagyon lehet tesztelni. 75% fölé meglehetősen esélytelen emelkedni akkor is ha nincs korlátozás. A chc-as-chd-n nincs felső határ. Mármint van amit nem érhetsz el, mert annyi összesen se rollolhat, de ennyi.

(#45949) T. M.
Torment haton nyomod majd a facerollt, aztán jön a zikszpé 1600%-on. Sima ügy. De már T2 is 400%, az meg elég laza lett.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.