Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) kkf


kkf
aktív tag

akurvaannyukat, akkor most adhatom el a dexes ice climbers-emet :(
értem én, hogy ez tök logikus lépés, de könyörgöm, ezt miért kevesebb, mint 2 hónappal a kieg előtt, amikorra már mindenki bevásárolt, köztük én is 1B-ért????
remélem, még a tartalék aranyra is ráraknak egy 10-es osztót :W

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#45752) sittes79 válasza Bird (#45721) üzenetére


sittes79
addikt

Sok a gondotok bazz inkább privire válaszolj.

(#45753) Gorneck válasza Sirandrish (#45741) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, de azt igen, hogy a craftolt amumra pl rátok varázsolni egy kis LOH-ot így pl picit tankosabbá tom tenni a karim míg nem esik tényleg jobb item. Mint így, hogy élből kuka...
Én nem vettem semmit AHban, mert pont leszarom a dolgot, mert hüleségnek tartom. Itt a saját motyóimról lenne szó amik 1-1 jobb rollal még egy dbig kiszolgálnának...de így nem fognak...

Meg ugye a tálalás. Ez nem kieg már, hanem egy full reset...jelenleg az egyetlen dolog amit nem vesznek el az a parapontod...minden más kuka, de, kulcs, alapanyag, gear...stb. De azon se lepődnék meg, ha lassan bejelentenék, hogy ez nem kieg, hanem dio4 és full 0ról kezd mindenki.

Gorneck#1239

(#45754) Rayner válasza Gorneck (#45753) üzenetére


Rayner
őstag

Már akkor megmondtam, hogy full reset amikor blizzconon bemutatták...
Blizzárd történemének legnagyobb hibája = Diablo 3
Viszakozni már nem tudnak...D4 pedig egyenes beismerése lenne ennek.
Így csak a teljes reset az egyetlen megoldás.
Egyébként meg ha nem Diablo lenne a neve már senki nem emlékezne rá hogy valaha is létezett egy ilyen játék.
A másik pedig, hogy az sem jó amit most csinálnak... Egyre inkább átesnek a ló másik oldalára.
A teljes trade kinyírása pedig nagyon nem fog jót tenni a játéknak. (mert ugye 2013-at írunk)
Az ezer éves Sacred sorozatban több és jobb megoldás van mint ebben...valaha van volt lesz.
Ettől függetlenü jó lesz a kieg csak szerintem nem fogja ugyanennyi ideig a játékosokat megtartani.

[ Szerkesztve ]

(#45755) Gorneck válasza Rayner (#45754) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs semmi baj a D3mal...megfelelő tartalom injeció kellett volna bele semmi több Illetve normális balance...

Szánom bánom én pl nem szerettem a sacredet...már nem is melékszem rá... :( De ez nem ide tartozik...

Gorneck#1239

(#45756) granini válasza Rayner (#45754) üzenetére


granini
őstag

Hat kovezzetek meg de nekem csupa kellemes elmenyem van D3-rol.. en szerettem minden percet. Azt is amikor valag euroert kellett geart vasarolnom. Olyan volt mint vegigmenni a koruton a legjobb es vegigjarni a markas ruhaboltokat. (uristen!! Lany vagyok!!! :( )

Szoval aruljatok mar el mi a saint szartol vagytok ilyen megkeseredettek.. Hat nem jo kriptazni? Uberezni? Kulonbozo karakterekkel es buildekkel vegigtolni a jatekot a legjobb haveroddal..? Megis mivel bantott meg titeket ennyire ez a jatek..? :U

Soha ugy nem alltam fel a gep elol meg egy kiados farmolas utan hogy ez faraszto volt, elkeserito volt, kiabrandito, unalmas, monoton, sorolhatnam. Ezek szerint akkor csak en vagyok itt elhivatott D3 rajongo? Mert ha igen, akkor szerintem ne adjatok ki 9k forintot a kiegre, hanem keressetek magatoknak masik jatekot.

Mindig csak a negativ szemlelet. Hogy ez mar nem is D3exp lesz hanem inkabb a D4 kene legyen. Remek. Arra pl nem is gondoltok, hogy a mai jatekok 98%-anal a keszitoknek meg csak lehetosege sincs hogy egy adott ponton egy patch vagy egy DLC kiadasa utan uj iranyt vegyenek. Hogy valami mas legyen, mint ami eddig volt (ami ezek szerint nektek nem volt se szep se jo.. )

A D3 meg jellegenel fogva olyan hogy at lehet alakitani, meg lehet ujitani, lesznek benne uj dolgok. A lenyeg hogy mar elore le kell huzni. A drop szar lesz, esni kelni fogunk tormenten, amit eddig kifarmoltunk es megvettunk az meg szart se fog erni. Jesszusmaris. Vegiggondoltam mar valaki hogy az 1200 dps-es chd-s brutal rare kard, amit ugy siratunk az igazabol nullak es egyesek halmaza..? A BMW amit megveszel 15 millioert kitolod az autoszalonbol abban a pillanatban nem er tobbet 12-nel hasznaltan. Es az egy 2 tonnas, valos objektum.. joreggelt.. :N

Amikor beletoltam a zsetont ebbe jatekba hogy legyen mp10-es gearem pontosan tudtam hogy egy adott ponton a jovoben ez majd valszeg semmit sem fog erni.. elkoltottem ugyanugy mint amikor valamilyen mas hobbira aldozok penzt. Valami olyan utan keseregtek barataim ami igazan sose volt a tietek.. ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45757) Rebourne válasza Rayner (#45754) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A Blizzardnak sikerült úgy teljes resetet csinálniuk, hogy az 1.0 égető problémái megmaradtak, sőt, a 4+2 rendszer miatt a trifecták esélye még kisebb lett. Persze kiadásig még van esély javítani a legendarykon, de jelenleg ez a helyzet, hogy csak az ezer órás farmereknek lesz magasabb Tormentes gearje.

(#45758) Rayner válasza granini (#45756) üzenetére


Rayner
őstag

Ez eddig renden is volna...ellenben a Blizz nyilatkozta a legtöbbet a játék indulásakor, hogy a valódi pénz az AH csak egy alternatíva!!!!! nem kötelező!!!!!
Minen ki ESHET... na itt az ESHET szót értelmezték ők másképp mint a játékosok százezrei....
Lássuk be nem ez lett belőle, ha végignézzük a pályafutását.
A mai napig (több száz óra játék után...lsd btag-em ha nem hiszed) van olyan item ami még csak nem is esett nemhogy abból használható.... na itt ez a baj...
Kezdj el játszani a Sacred 2-vel és rögtön tudni fogod miről sír itt (meg a világon mindenhol) mindenki...
Ettől függetlenül szeretem én is és játszok vele (2 hónapja mondjuk elő sem vettem) és a kieget is megveszem, de lássuk be céltalan értelmetlen unalmas grindelés lett belőle aminek 20 év múlva sem látnád hasznát ha nem tolsz bele eurókat... és itt a blizznek az euró kell!!! nem a gamer
D2 ben azért 2 év játék után volt pár itemed lootból ...

[ Szerkesztve ]

(#45759) granini válasza Rebourne (#45757) üzenetére


granini
őstag

Oke, de azon pl senki sem kesereg hogy a Call of Duty-t nem tudja a legdurvabb fokozaton vegigjatszani mert az AI irracionalisan eros es 1500 meterrol fal mugol hattal is fejbelonek.. ;] meg azon se kesergunk hogy nem jarunk minden hetvegen golfozni meg vitorlazni mert az a felso tizezer szorakozasa..

Akkor miert kesergunk azon, hogy egy jatekban - aminek 4 kulonbozo nehezsegi fokozata van. - nem tudunk azonnal a legmagasabbon menni.. Lehet, hogy 2014 oszen en fogok itt a leghangosabban toporzekolni hogy meg mindig nem tudok Tormenten farmolni, de elore azert nem temetek valamit amirol meg egyaltalan nem biztos semmi se..

szerk:
'D2 ben azért 2 év játék után volt pár itemed lootból ...'
Nekem van, nem sok de van. Es ha jol szamolok amugy meg nem telt le a ket ev.. Majusban lesz 2 eves a jatek. Tenyleg nem kotekedni akarok, csak szerintem (es utoljra hangsulyozom eskuszom..) a) nem realisak az elvarasaink, b) olyasmin haborodunk fel elore ami meg nem kovetkezett be. Meg meg sem jelent a RoS meg a Loot 2.0.1..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#45760) SQX_Barto válasza granini (#45756) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én pont pozitívan, reménykedve várom a RoS-t :)
Az alap játék már kezd sokszor unalmas lenni, mert ugye van a 4 Act 4 nehézségi szinten, mellette lehet kripzátni (ami valamiért nem fogott meg), lehet überezni, ami viszonylag jó móka. És kb ebben ki is merült a játék. RoS-ban lesz az Adventura mód, lesz egy új Act, megszűnik az AH így nem az lesz hogy vettem (kaptam) egy rakás cuccot és a drop automatán megy a levesbe. A Transmogrification is nagyon várós részemről, mert engem érdekel, hogy néz ki a karakterem és hogy például egy bűn ronda Manticore van a kezében, amit majd RoS-ban át lehet alakítani (bár lehet akkor már tök más fegyverem lesz)
Engem egy dologgal tudnának eltántorítani a RoS-tól, ha level 1-ről kellene kezdenem az egészet. Akkor engem elfelejthetnek...

De én picit később fogom majd szerintem megvenni, mert most nem a játék lesz a fő prioritásom, legalább így majd látni fogom a visszajelzéseket, szóval az előrendelők/azonnali vásárlók lesznek a "béta tesztereim" :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#45761) Rayner válasza granini (#45759) üzenetére


Rayner
őstag

Fogsz tudni majd...
Vehetsz a blizztől storeban: (Horst Fuchs ajánlásával)

+300% MF (duration 1 hour) = now only $2
+100% XP (duration 1 hour) = now only $1

stb...

(#45762) Ivanh


Ivanh
tag

helló!
valaki tudja, hogy az amerikai szerveren miért nem tudok indítani aukciót a gold házban?
error 3022 a hibaüzenet.
tegnap estétől csinálja...
ki fogják javítani vajon?
lassan lejárnak az aukcióim... :U
:R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#45763) mikromanus válasza Rayner (#45761) üzenetére


mikromanus
veterán

kínai biorobot a pincébe: 0,1 dollár/óra

Ez eddig is megvolt. Minek ehhez a blizz? :DD

(#45762) Ivanh
Valami AH patch volt tegnap elvilegami miatt ideiglenesen az AH nem elérhető. Lehet "javították" azt a hibát, ami miatt bármit is csinálhattál más régióban. :DDD

(#45756) granini
A változások összességében szerintem jók lesznek. Azok a részek "fájnak" amiket értelmetlenül megölnek. Volt 1-2 olyan lehetőség ami a leendő legendaryval majdnem egy szintre emelheti a régi itemet? Nem, nem javítjuk. Inkább kinyírjuk a játékból... A használható 5-10 kapcsolódó játékmóddal és builddel együtt. Adjunk a változatosságnak. Mer' mi kreatívak vagyunk és van stílusunk, baszod! :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45764) khirill válasza granini (#45748) üzenetére


khirill
aktív tag

na de majd meglátod most milyen ugri-bugrálások lesznek az ah-ban még erre a pár hétre is... ;)

a la tőzsde... :)

amúgy egyetértek... nekem is bejött a játék a ros utáni kiegre is vevő vagyok.. x'D

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#45765) Rebourne válasza granini (#45756) üzenetére


Rebourne
aktív tag

"Megis mivel bantott meg titeket ennyire ez a jatek..?"

A megbántott nem a jó szó az esetemben, mert pontosan tudtam, hogy mire fizettem be, és hogy miért. Azt viszont sajnálom, hogy egy ilyen játékot adtak ki Diablo néven, és nem örülök a játék kiadás utáni alakulásának, valamint a kieg fejleszési irányelveinek sem.

Mivel a Blizzardot továbbra is tisztelem, és tudom, hogy tehetséges fejlesztők dolgoznak annak a címnek a folytatásán, ami sok tekintetben része volt az életem egy szakaszának, ezért a kieg megjelenéséig résztveszek a PTR-ben és megadom a korrekt visszajelzéseket. A PTR-nek mindenesetre örülök, mert legalább megvan az illuziója, hogy hatással lehetek a fejlesztésre :) De aztán viszlát határozatlan időre, mert ebből a kiegből már nem hoznak ki semmi nekem tetszőt.

(#45766) Edge válasza granini (#45759) üzenetére


Edge
veterán

Pedig jó dolog lett volna a jelenlegi gear-t fejleszteni picit még encheléssel. Nem a max fokozat elérhetetlensége zavarna az elején, hanem az a mostmár keserű tény, hogy egy top gear amiben hónapok munkája van, kb. megy a kukába.
De ettől függetlenül veszem megfele a deluxe verziót és ott fogok toporogni ROS startnál a gépnél :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#45767) khirill válasza Rebourne (#45765) üzenetére


khirill
aktív tag

ha már itt tartunk szerintem nagyon rég óta nagyon jól látszik (látszott!!), h a blizzard hová tart... anno a blizzard north csapattagoktól egy tollvonással váltak meg... és a diablo 2 - bár imádtam, imádtuk - egész más hangulati irányt vett mint a diablo 1... (nem volt az már annyira darkos...) látható a mostani üzletpolitikájukon is, h az igazi hagyományteremtőnek a diablo 2-t tartják... és a harc rendszer kábé be is jött (jövögetett?) nekik itt a 3-ban, de ők a d2jsp vonalon való mozgást is szerették volna licenszelni... ez már nem sikerült... kapkodás volt... pénz beszél, blizzard ugat... nagyon jól tudtuk a wow-ok óta, h pénzhajhász lett, de senki nem gondolta volna, h a diablo-n kezdenek majd el kísérletezni... ez van...

attól ez még diablo... és nekem még mindig szórakoztató... ;)

ratabyzou

(#45768) Gorneck válasza Edge (#45766) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja...egy kis táp után lehetne farmolni a kedvenccel míg a csusza el nem éri a 70-et...így meg azé csöppet vergődősebb lesz...

Gorneck#1239

(#45769) Thrawn


Thrawn
félisten

Loot 2.0:

;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45770) radi8tor válasza Thrawn (#45769) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Problem?

;]

⭐ Stella

(#45771) T. M.


T. M.
aktív tag

Hú de felpörögtek az események itt :)
Részemről ez egy újabb jó pont a Blizz felé :K
Kéremszépen, amikor egy tőzsdeszimulátor köré építünk egy játékot, akkor bizony fel kell égetni magunk mögött mindent, hogy a romokon valami jó születhessék.
Majd megyek ott, ahol tudok.
Ezt a bespájzolós dolgot az elejétől nem értettem, kb. úgy hatott az egész, mintha lvl 50-es cuccokban akarnék Infernon rohangálni majd....
Másik oldalról meg ha a mostani karimon fél-egy évig csak a cuccokat cserélgetem, hogy összeálljon a kép, azt sem bánom. Lehet hülyén hangzik, de azt élveztem a legjobban, amikor a kis pénzből összerakott gearemen egy sloton tudtam cserélni valamit jobbra mondjuk crafttal, vagy ha kifogtam valamit jó árban. ezután marad a craft, meg a loot. :K

(#45772) Rebourne válasza granini (#45759) üzenetére


Rebourne
aktív tag

"Oke, de azon pl senki sem kesereg hogy a Call of Duty-t nem tudja a legdurvabb fokozaton vegigjatszani mert az AI irracionalisan eros es 1500 meterrol fal mugol hattal is fejbelonek.. ;] meg azon se kesergunk hogy nem jarunk minden hetvegen golfozni meg vitorlazni mert az a felso tizezer szorakozasa..
Akkor miert kesergunk azon, hogy egy jatekban - aminek 4 kulonbozo nehezsegi fokozata van. - nem tudunk azonnal a legmagasabbon menni.. Lehet, hogy 2014 oszen en fogok itt a leghangosabban toporzekolni hogy meg mindig nem tudok Tormenten farmolni, de elore azert nem temetek valamit amirol meg egyaltalan nem biztos semmi se.."

Szerintem félreérted a kesergés tárgyát. Persze mindenkinek megvan a saját keserve, de szerintem a többség nem azon sopánkodik, hogy nem játszhat rögtön a legnehezebb fokozaton, hanem hiányolja a hagyományos Diablo jellemzőket, mint az offline, az RNG térképek, és a permanence (egyszeri, végleges, örökös hatású válaszási lehetőségek); valamint a jutalmazást rossz minőségűnek és túl ritkának tartja. Erre még rájönnek a fejlesztés közben történt változások, főképpen a kereskedés eltörlése a kiegészítőben. A jutalmazáson kívül ezek objektív dolgok, amik kevesebbé, egysíkúbbá teszik a játékot, mint ami lehetne, és attól is, mint ami a Diablo 2 volt.

(#45773) Valkűr


Valkűr
őstag

Na hallgattam rátok és megcsináltam néhány beállitást és fejlesztést...Köszönöm a tippeket, nagyságrendekkel jobb lett a karakterem. :R

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#45774) Muton


Muton
addikt

akkor a friss hírre érkezett hsz-eket összegezhetjük:

a passzív zúgolódók kb ilyen ticketet írnának:
Blizzard diablo dev team... so you're the wretch that's giving me such trouble. Thrash as you might, but you will keep me from the RoS.

az aktív zúgolódók meg ilyet:

Oké, Blizzard. Faszfej. Figyelj, lépj egyet hátra, és szó szerint B...D ARCON MAGAD! Nem tudom milyen telibekúrt vágottszemű "ócó" játékot fejlesztesz, de a Diablo universe cseszed az én területem, úgyhogy bármit gondoltál ki, gondold újra, különben odamegyek és a szaros hq-dat beledózeroltatom az óceánba, és hiába hívod majd a telibeb..ott High Heavens-et, hogy megvédjenek, mert kib...ttul bedaráltatlak titeket kutyakajának! Sóval foglak behinteni kis fosköcsög, vérfürdőt rendezek, és vérgőzfürdőt is! Mint Alcarnus-ban!

akik meg nem így gondolják, azok meg nem írnának semmit...

szóval a topik zárható :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45775) Gorneck válasza T. M. (#45771) üzenetére


Gorneck
titán

A meglévő geart is felégetik ezzel...ami ~2k óra építgetés után nem túl kellemes érzés...ami egy kis tweakkel 1-2 szintet is tolna a karin...

Szóval sajna nem csak a spájz ég...hanem minden egyes órád amit a gearedbe beletoltál..amit látnál még kicsit élesben kicsit turbózva mit tudhat még mi tartalék van benne...

Mind1..remélem más okosságot nem találnak ki pl a parapontok eltörlése, mert akkor részemről be is fejeztem a diozást...

Gorneck#1239

(#45776) Thrawn válasza Muton (#45774) üzenetére


Thrawn
félisten

Kihagytad, hogy aggyákvissza a legacy Nat szerkómat szénnébuffolva és lehessen még enchantolni is különben... :((( :D

Gorneck23: A parapontokat nem hiszem, hogy elpiszkálják, az még csak most kerül be a játékba.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45777) Gorneck válasza Thrawn (#45776) üzenetére


Gorneck
titán

Megoldják ha kellő sok síró lesz...az esélyegyenlőség nevében...ahogy eddig mindent.

Gorneck#1239

(#45778) T. M. válasza Gorneck (#45775) üzenetére


T. M.
aktív tag

De a meglévő holmi arra kb jó lesz, hogy az újakat összegyűjtsed vele nem?
PTR-en próbálgattam a DH-t. Torment I.-en gond nélkül tud menni, az új cuccok meg előbb utóbb craft, loot, mystic formában csak összeállnak majd.

A Crusaderrel szerintem fogok tenni egy próbát, semmit nem fog kapni, full nulláról indul. Na jó talán egy szutyok Hellfire ringet kap majd. Kíváncsi leszek hogy lehet építeni azzal, ami ránk vár :)

(#45779) Muton válasza Thrawn (#45776) üzenetére


Muton
addikt

ja igen, bocs, azt elfelejtettem. legacy ftw!

de amúgy sok problémát meg lehetne oldani a horadric kocka visszahozásával. abban mondjuk lehetne a régi itemekre is új statokat gyártani, viszont ötvözve lenne egy rubik kockával, szóval egy random állapotból ki kellene rakni az aktiváláshoz, amihez lenne egy időlimit. szóval item bele, ha gyors vagy, akkor új stat, ha meg lassú, akkor bukta. zseniális :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45780) khirill válasza Muton (#45779) üzenetére


khirill
aktív tag

most lebuktál jay! ;]

ratabyzou

(#45781) Muton


Muton
addikt

hoppá! :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45782) mikromanus válasza Valkűr (#45773) üzenetére


mikromanus
veterán

Az lehet, de még így is naív optimizmus sugárzik belőle. Ez magatalálós? ;]

Ne vedd ám komolyan! Csak csipkelődök.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45783) Valkűr válasza mikromanus (#45782) üzenetére


Valkűr
őstag

Magatalálós?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#45784) mikromanus válasza Valkűr (#45783) üzenetére


mikromanus
veterán

Tudod: megy és csak azt használja amit talál. Semmi cserebere, semmi AH. MOndjuk sok a színesfém rajta, de eléggé kasztidegen szegényke még mindig. A tescos 1 millás barbim is izmosabb volt 6-9 hónapja. Persze azóta lehet beszűkült a piac és gyatrább a kínálat. (no, ezt azért kétlem). MEg nem mindenki olyan türelmes kocka, mint én. ;)

Inkább olyan lehet mint a kezdeti pajzsos barbim. Erő, attack speed, lándzsa a jobbjában, meg egy lavór a baljába. Sok-sok armor, alacsony sebzés. Aztán rájöttem hogy a krit sokat dob (pedig csak pár százalék/slot), meg később arra is, hogy felesleges az a sok védelem. :DD

edit: az a skillezés elég "rendhagyó". Nem látom a hasznát. Persze mindig jó új utakat kitesztelni, de ez messze nem hatékony, vagy gyors/élevezetes... Hehe... nem kellene épp nekem ilyesmit írogatni, mikor minden fura kombót kipróbáltam én is és határozottan állítgattam, hogy jó az mind. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45785) Gorneck válasza T. M. (#45778) üzenetére


Gorneck
titán

Ha ingyé lehetne rajta annyit tweakelni, hogy +1-2 szint, akkor miért menjek lejjebb illetve miért ne anyázzak, hogy elveszik ezt?
A haladás meg nem biztos uazt jelenti nálunk... :)

Szal engem vmilyen szinten igen is felbasz, hogy a mostani cuccaim életciklusát nemtom kitolni egy kicsit se...

Gorneck#1239

(#45786) Ivanh válasza mikromanus (#45763) üzenetére


Ivanh
tag

Köszi az infót. :R
remélem, korrigálják és nem marad így a "nagy peccsig"... :(
Az AH kivezetése a játékból a blizz legnagyobb hibája megítélésem szerint, mert a "gazdasági érdeklődésű" játékosok elvesztésével sokat fog veszíteni....
A RoS-sal nem fog annyi új játékost visszapótolni a rendszerbe, sőt szerintem, nem is lesz több játékos, mitől lenne? Akit eddig se érdekelt, azt nem fogja meghatni.
És ne feledjétek az ESO érkezése (ápr. 04) is betesz némileg...
Összességében suttyó banda, mert amikor a kezdetekkor eladták a játékot milliószámra, nem erről volt szó.
Persze, itt is az a fránya kisbetűs rész, hogy csak a játék jogát vetted meg...hehe... :W
Viszont az biztató, hogy nem tüntetik el az AH ikonját végleg (valami ilyesmit rebesgetnek.. :U )

Egyébként a jelen formájában szórakoztató a játék számomra is, az EVE monoton világa után legalábbis. :C
Bár mindösszesen három hónapja foglalkozom vele behatóan...

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#45787) #57919488 válasza Ivanh (#45786) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mint casual jatekos az AH kivetele a legjobb dolog ami tortenhet mert nincs sok kedvem MMO modon keresgetni az eppen megfelelo cuccokat. Miert? Mert a jatek nagyreszeben tobbet kellett nezegetni az AH-t mint magaval a jatekkal foglalkozni ha eredmenyes akart lenni az ember. (+ egy karakter gearelese elszivta a tobbitol a goldot/cuccot).
Egy kieg sokat dobhat es meg tobb jatekos is lehet. Eleg csak megnezni pl. a WoW-nal, hogy a kiegek alkalmaval egy ideig egyre csak nott a jatekos bazis (egy pontig de ahhoz azert kellett 7-8 ev kb. mire elkezdett csokkenni).
ESO meg havidijas MMO, koze nincs a D3 hack-n-slash vagy mize stilusahoz. Az inkabb a WoW-nak lenne problemas de annyira elter a mostani MMO-ktol, hogy nem is a konkurenciajuk lesz. Inkabb The Elder Scroll kedveloknek akik sokat sirtak egy kis co-op miatt, erre kapnak MMO-t xD

[ Szerkesztve ]

(#45788) Sárpac válasza #57919488 (#45787) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Úgyis az eladások fognak dönteni, szerintem hatalmas bukta lesz, jó ha negyede harmada összejön majd mint a sima dio3.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#45789) mikromanus válasza Sárpac (#45788) üzenetére


mikromanus
veterán

Az se rossz azért. "Csak 4 milla"? Más játéknál ilyen eladásoknál tapsikolnának örömükben a fejlesztők. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45790) #57919488 válasza Sárpac (#45788) üzenetére


#57919488
törölt tag

A sima D3 eladasai a Blizzard hirnevenek es a D2 rajongotaboranak volt koszonheto. Szerintem tobben megbantak a jatek megvetelet mint ahany aktiv jatekos van/volt. Szoval nem azert volt 14M eladas mert annyira jo lett hanem annyira sokan vakon megvettek elore.
A D3 bukta lett ez teny. Nagy volt az elod neve ami a mai MMO-s idokben keves mar...

(#45789) mikromanus:
EA, Bethesda/Zenimax hozza a szamokat amiket elvarnak altalaban. Square Enix akinek meg mehetne jobban is mert azert vannak jo jatekaik de a tobbi kiado/fejlesztorol nem nagyon tudok.

[ Szerkesztve ]

(#45791) Muton válasza Ivanh (#45786) üzenetére


Muton
addikt

azért az a trailer nagyon ott van :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#45792) JSaN válasza Ivanh (#45786) üzenetére


JSaN
addikt

Az AH kivetele szerintem meg pont hogy jo lepes, persze a felso tizezernek meg a penz leso spekulansoknak persze hogy nem jo. De a nagy reszt kitevo atlag jatekosoknak jo, mint ahogy nekem is.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#45793) #57919488 válasza Muton (#45791) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ebben hoztak a Blizzard szintet az 100%
Csak a jateknak is hoznia kellene majd a The Elder Scroll szintet mivel egy kulon csapat csinalja akiknek kozuk nincs a regi nevekhez.

(#45792) JSaN:
Ettol volt igazi PvE a jatek, jatekosok vs bot-ok :DDD :((

[ Szerkesztve ]

(#45794) Ivanh válasza JSaN (#45792) üzenetére


Ivanh
tag

Az AH-zás azért nagyott lökött a játékon...megtörte az egyébként hamar kitanulható, unalmassá váló pályák és általában a hn'slash monotonitását.
Engem szórakoztat. hogy ha találok jó cuccot, és már némileg ismerve a beárazás trükkjeit- el tudom adni, akár goldért, akár euróért...
Ettől még valójában nem váltam haszonlesővé, számomra virtuális maradt, és nem is kívánom "megélhetéssé" fejleszteni, bár érdekesmód ez is benne van a játék nyújtotta lehetőségekben.... :Y
Tehát bárki hozzájuthat milliárdos cuccokhoz, ha van kellő türelme, és hozzáértése.

De a puding próbája, hogy megeszik.
Én egy nagy pofára esést sejtek, de ne legyen igazam... :N

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#45795) thesound


thesound
őstag

Kezdem én is azt gondolni, hogy valahogy visszakerül majd a játékba a valós pénz elköltésének lehetősége, ha nem is rögtön de a köv. kiegészítővel (fentebb volt pár jó tipp :DDD ). Miért érné meg a Blizzardnak kiadni egy játékot amit megvesz az játékos egyszer, utána meg nem hoz pénzt, de üzemeltetni, supportálni kell?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#45796) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!
Nem tudok belépni :/

oka?

.
.
.

bent vagyok, nem volt free slot
:R

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#45797) JSaN válasza davidsito (#45796) üzenetére


JSaN
addikt

Probalkozz, kicsit varni kell. Engem most be engedett igaz jo fel perc gondolkodas utan.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#45798) #57919488 válasza thesound (#45795) üzenetére


#57919488
törölt tag

A jo cuccok baromi dragak euroban es goldban nezve is. Sokkal tobb vevo lenne xy dolgokert egy shop-ban pl. ami WoW-nal is lathato a pet es mountokkal kapcsolatban. GW2-nel es a legtobb F2P jateknal is bevallt a dolog nem is kicsit.
Digitalis CE kiadasok extra dolgai is keresettek pedig a jatekhoz valojaban semmit nem adnak hozza de sokaknak bejon az a kis extra amiert elkernek 10-20+ eurot.
Es itt jon a lenyeg, hogy semmi jelentoseguk nincs de a jatekosoknak atjon a marketing miatt a kell nekem erzes , mert ha mar ezzel a jatekkal toltom el az idom akkor ha legyen mar meg minden fullos dolog :)

(#45799) Devoured


Devoured
tag

prepped crypt-ből akkor is eltünedeznek a lények, ha menüt felhozva vár az ember a többiekre, vagy csak ha telik a játékbeli idő?

szóval tipikus, hogy pár perc alatt előkészítek egy mp10-es kriptát, és már itt állok fél órája egymagam, mert közben eltünedeztek az emberek, akiket hívni akartam, egyedül nincs kedvem tolni, public-hoz meg nem vagyok elég mazochista :D

és hogy az aktuális témához is hozzáböfögjek, semmi meglepő nincs a dologban sztem. megértem részükről a lépést, mert rohadt közel van már a megjelenés, szerencsétleneknek esélyük sincs kibalanszolni, hogy ne legyen egy rakat legacy cucc túlságosan táp enchantolással.

már AH (ideiglenes?) bezárás híre után megmondtam, hogy sok értelme nincsen, ha nincs mellette "nullázás".
gem-ekről elég hamar ki is derült, hogy mehetnek kukába kiegben, csak idő kérdése volt, hogy mikor látják be, hogy tárgyakkal is ez kell történjen.
paragon pontokat nem fogják bántani sztem, kicsit más tészta mint az előbbiek.

Akira-2876

(#45800) defede


defede
tag

Azért én még nem felejtettem el mint itt jópáran hogy amikor a D2-höz kijött a LOD akkor mihez kezdtünk a karaktereinkkel és a cuccainkkal. Aki a D2-t emlegeti az a LOD-ot emlegeti az alap játékot meglátná elkerekedne a szeme hogy mennyivel primitívebb is volt.
Azt az egyet viszont sosem bocsájtom meg a Blizz-nek hogy a D3-hoz tudatosan kerüli a runa-kat és a runaszavakat. Nekem a LOD-nak az a része tetszett talán a legjobban mikor volt egy BER-em meg egy JAH-om és alapot kellett vadászni hozzá vagy csak az alap volt :D. Sima fehér meg szürke cuccok tudtak nagyon értékesek lenni jelenleg a D3 szinte csak a legendary-kről és a set-ekről szól. A kieg sem lesz más.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.