Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16121) Gorneck válasza ProEvoFan (#16118) üzenetére


Gorneck
titán

Ez minden karinál így van. Ha magas resit akarok annak ára van. Én a WD-n is sokat tartottam, hogy ne szarjam össze magam mindentől. Meg is fizettem az árát.
Ők allresit mi dodge-t kapunk...ezzel nincs semmi baj...

Jahhh, nem kap a DH...helyette kap olyan védelmet, amit más karik nem igen...okosan játszva kb halhatatlan még mpl 10en is (persze ide nem árt azé egy jobbfajta gear is).

De ez azon a tényen nem változtat, hogy a gear egy részének a beszerzése nagyon olcsó lesz, így máshova több jut. És ez az OWEnak köszönhető...
A főbb probléma a nerfelt armor passzív (ezért fosod össze magad refinél), és a szart se érő 9x%...2 még el el megy...azokat használom is, de a többi...viccc...

Viszont amit ugye nem szabad sztem elfelejteni, hogy 15+24+8% dmg kb folyamat ott van rajtad ami azért nem egy rossz dolog. Ennyi buffot nonstop nem sok kari tud elérni...sőt, ha ügyes vagy még jön ehhez 24%.

Én egy vagyont költöttem eddig a monkra...és 2 dolog nagyon hiányzik...az armor és még egy LS fegyó...utóbbi messze többet ér, mint az a 700 allresi ami rajtam volt, sajna elég béna életbetartós skilljei vannak a monknak...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.