Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) fahrii válasza Sirandrish (#14547) üzenetére


fahrii
őstag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/jsp1337-2291/hero/20587390

Parancsolj, a barbom, minden csak nem elérhetetlen ez a gear (mostmár pláne).

Magas mpn nem tartható az archon, mp3-4 felett már használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#14552) Sirandrish válasza fahrii (#14551) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt értem...de azt ugye vágod hogy WC-vel 7K felett van az armorod ami pl egy WIZ-nek majdhogynem elérhetetlen..

A másik hogy nem arról van szó hogy mennyire elérhető 1-1 item vagy akár egy komplett gear, hanem arról hogy sokan a seggüket a földhöz vernék ha 100M-es gearjük lenne..

Nekem nem nagy összeg, és gondolom neked se, de low budgetnek nevezni azért...túlzás :K

Magas mpn nem tartható az archon.

Az én szaros kis Archon WIZ-em (kb 30M a gearje) MPL5ig tudja tartani az Archont, felette meg nem néztem..
Egy jobban összerakott WIZ, komolyabb DPS-el szerintem tudja tartani...

740K DPS Archon WIZ MPL10

Nyilván ez nem épp átlagos gear, de a lényeg hogy meg lehet oldani..
Mondjuk Egy 300-350K-s Wizardot is szívesen megnéznék mit tud mondjuk MPL 7-8on :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14553) persil válasza ProEvoFan (#14541) üzenetére


persil
nagyúr

Igazad van, elszaladt a négylábú

Hát igen, erre a darabra pont nagyon kell a discipline... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14554) Kicsimix válasza fahrii (#14551) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ha 320k-val nem tudtál mp3-4 felett Archonozni akkor szerintem az életbe nem volt neked annyi.

360-al még mp6-on is hullanak. Erőőősen cáfolnám.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14555) persil válasza fahrii (#14542) üzenetére


persil
nagyúr

Nem magyarázkodok, Andrish remekül leírta egy mondatban: fogalmad sincs miről beszélsz.

Még azt megkérdezném, hogy hova lett a 340k dps-es wizardod? Átalakult 70k dps-es barbárrá és 30k dps-es dh-vá? Ha azt mondod, hogy kivetted a pénzt a játékból, én elhiszem, de azért szívesen meg néztem volna egy olyan 340k dps-es wizardot, akivel nem lehet mp4 felett archonozni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14556) fahrii válasza Sirandrish (#14552) üzenetére


fahrii
őstag

7k, igen, mivel az str az armorra is hatással van, az a szint ahol már ILYEN chestben rohangál az ember az str többet számít mint a szaros + armor, főleg egy olyan játékba ahol a dps > bármi más
azt meg megnézem hogy olcsó archon wizzel te perma tudod tolni az archont
a végére ne reagálok, eutop dps unbuffed az arc 233223442342 billes gearrel, mastercard/10 :D

Itt a wizem is akkor már, habár már 1 éve nem frissitett ez a szar:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/fahrii-1556/hero/667271

(#14557) Kicsimix válasza Sirandrish (#14552) üzenetére


Kicsimix
őstag

[link]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14558) persil válasza fahrii (#14556) üzenetére


persil
nagyúr

Ja, hogy két acc, akkor azért nem találtam a vazsit.

Hát, itt "csak" 210k a dps-ed, de ha ezzel nem tudsz egy mp4-et végig archonozni, akkor valamit nagyon elszúrtál.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14559) fahrii válasza Kicsimix (#14557) üzenetére


fahrii
őstag

Ékes példája annak hogy magas mplre archon nem való. Ez a build csak addig használható míg perma tudod tartani az archont (ez persze kihúzható valameddig a dps növelésével), de onnantól kezdve a cm sokkal hatásosabb. Higgyétek el nem a levegőbe beszélek mp0ról, farmra és xpzésre az a legjobb szint...

persil amit a karakterlapon látsz dmg az unbuffed, buffeden ez 290k, és azóta már frissítésen esett át ez meg az csak nincs frissítve a karakterlapom

[ Szerkesztve ]

(#14560) Sirandrish válasza fahrii (#14556) üzenetére


Sirandrish
legenda

EZZEL a Wizardal, MPL5, hármas partyban igen is tudtam tolni folyamat az Archont..
Most soloba is megnéztem MPL4ben (Alkaizer Run)...kétszer jöttem ki Archonból amikor újrabuffoltam...

Ha te 2szer ennyi DPS-el nem tudtál MPL4 felé menni az nem a kari hibája :N

Kicsimix Elég brutál...
Ha Alkaizer runokat mennél ahol komolyann a mob sűrűség, simán tudnád végig tolni..hullanak mint a legyek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14561) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Régen kiutáltuk, szétszedtük a fórumon akiről kiderült hogy botozik ill. botozott.
Enyhülünk?

Sirandrish
Unbuffed 159k.Ez a gear csak 30 millió volt?Kemény.

[ Szerkesztve ]

(#14562) davidsz válasza ProEvoFan (#14561) üzenetére


davidsz
őstag

Ne! ... szívesen odamennék és pofánverném az ilyet... :W
Az ilyenek miatt van elszúrva egy csomó minden.
Én farmolok becsülettel... ő meg :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#14563) fahrii válasza Sirandrish (#14560) üzenetére


fahrii
őstag

Sírok, de lehet szarul fogalmaztam ezért nem érted. Két dologról van szó.
Nem azért nem mp4en archonozok mert nem tudom perma tartani hanem mert lassú.
Mérj egy xp/h-t mp0n és mp4en aztán visszatérünk a témához.

Bocsi nemtom rendesen elmagyarázni mert tanul mellettem asszony és lebasz ha gyorsan gépelek :D Mondjuk nekem se ártana tanulni mert jövhéten vizsga :c

(#14564) Sirandrish válasza ProEvoFan (#14561) üzenetére


Sirandrish
legenda

Öv - 8,5
Wand - 9
Ruha -10 (Ezt Gornitól kaptam)

Az összes többi cuccot mélyen 1M alatt vettem, szóval hja..kb 30M :K

Lehet 32 amúgy de onnan még lefelé kerekítek :C

fahrii Az EXP-t én MPL1en farmoltam..
És írtam hogy azzal egyet értek hogy farm miatt nem éri meg feljebb menni...

Én (és a többiek is) arról beszélek/beszélünk hogy az Archon kellő DPS-el bárhol tartható :K
És mivel elég brutál a 300% DMG amit ad, így az gyorsabb kb mindennél...
Ekkora DMG-t nem tudsz leadni CM WIZ-el.. :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14565) persil válasza Sirandrish (#14560) üzenetére


persil
nagyúr

10 apoc-cal wicked wind... ? Nem idegesítő, hogy kb 3-at tudsz kirakni és elfogy a arcane?
(ne írd le, hogy nem fogy el, magas crites cm wizarddal játszom, tudom mennyit tölt vissza 10 apoc :) )

Van egy low dps(120k) mókagear-em folyamatos wicked-ezéshez(=mindig ki tudom rakni és nem fogy el a zarkon) de ehhez 27 apoc van rajtam olyankor. (2x10+7)

Proevo, szerintem az nem unbuffed. Nekem is a followeres dps-em írja ki és, ha magic weapon-nal lépsz ki, akkor azt is hozzáírja. Andrish pedig használja a magic weapon-t és a glass cannon-t is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14566) Kicsimix válasza fahrii (#14559) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ám ez mp8 volt nemtudom mennyire figyeltél (ami nem egyenlő az mp4-el)... A másik ,hogy a vidi első felében igen rosszul kaptam el a ritmust mint láttad hála az első elitnek a másik felétől meg végig toltam szinte.
A harmadik meg ha lejjebb megyek 1-2 szinttel akkor is az általad említett 3-4 felett vagyok jóval ahol viszont isten se állít meg. Szóval így hasonlítgassunk ha hasonlítgatunk.

Andrisnak linkeltem mert pont kézrejött..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14567) Sirandrish válasza persil (#14565) üzenetére


Sirandrish
legenda

A gameplay 95%ában Archonban vagyok..
A maradék 5%ra meg elég az a 10APOC...ha jól állok be a mob"boly"ba akkor folyamat tudom őket fagyasztani (megkérdezheted Gorneckékat)...

Szóval, nem..nem fogy el..legalábbis arra elég amire nekem kell...hogy ne zuzzanak be a francba mikor épp nem Archonozok :C

Szerk: De..159 Unbuffed..
Segítővel 165..Magic Weaponnal meg 180 :K

OFC glass cannonnal persze :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14568) persil válasza Sirandrish (#14567) üzenetére


persil
nagyúr

"A gameplay 95%ában Archonban vagyok.."

Ja, hogy úgy, persze így már értelek, valamiért megláttam a twister-t és rögtön beugrott, hogy ahhoz kevés a 10. De te archonozol :)

"A maradék 5%ra meg elég az a 10APOC...ha jól állok be a mob"boly"ba akkor folyamat tudom őket fagyasztani (megkérdezheted Gorneckékat)..."
Ezt elhiszem, percig sem kételkedtem, csak leragadtam valamiért a twisternél.

"Szerk: De..159 Unbuffed..
Segítővel 165..Magic Weaponnal meg 180
OFC glass cannonnal persze "
Akkor majdnem annyi a dps-ed, mint nekem, az egész szép ilyen kis ráfordítással. :) (vagy én vagyok kurva szar :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14569) ProEvoFan válasza persil (#14565) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tényleg.Dps kalkulátorban elfelejtettem kivenni a passzívot.De így is maradt 131K.

(#14570) fahrii válasza Sirandrish (#14564) üzenetére


fahrii
őstag

Nem minden a karakterlapon látott dmg, egy jó cmwiznek nagyon durva dps outputja van, illetve magasabb mpn már rendesen csapnak archonba, míg cmnél permafreezeled őket, épp emiatt sokkal hatásosabb.

(#14571) Sirandrish válasza persil (#14568) üzenetére


Sirandrish
legenda

A CM nekem nem jön be annyira...tényleg csak annyi APOC van rajtam hogy a fagyasztás mehessen folyamat abban a kis időben míg esetleg rászorulok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14572) abéla válasza fahrii (#14559) üzenetére


abéla
senior tag

A karakter lapon milyen unbuffedről beszélsz? Ott a GlassC, meg nyilván a csicska +3% chc-ja, ja és persze nincs benyomva a ForceW se a Familiar... peeersze benyomott archonnal lehet megvan a 320k dps :DDD, nna sztem fejezd ezt be és menjél szépen tanulni.

Egyébként milyen már az, hogy kvázi szir-szar csalóként, az összlopott goldból egy közepes, összdobált gear-re vered itt a pöcsöd, ráadásúl múlt időben (tegyük hozzá, szerencsére)...egyetértek ProEvoFan-nal: légy oly kedves és menj a p*csába!

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#14573) persil válasza fahrii (#14570) üzenetére


persil
nagyúr

"Nem minden a karakterlapon látott dmg, egy jó cmwiznek nagyon durva dps outputja van"
Fordítva. Karakterlapon látott dps, és dmg output. Amúgy ebben igazad van, viszont az archonos sebzést az életben nem éred el a fagyiárussal.

"míg cmnél permafreezeled őket, épp emiatt sokkal hatásosabb."
Kérdés, hogy kinek mi a hatékonyság. A permafreeze biztonságos. De, hogy valóban hatásosabb-e, mint a sokkal több sebzés... sokaknak nem számít, ha becsúszik 1-2 halál. Nem mellesleg archon build-nél jó esetben nincs, aki megöljön, így meg felesleges a freeze által nyújtott biztonság.

Szrk.: egyébként magam ellen beszélek, mert kedvencem a melee wiz, de a zarkon build akkor is többet sebez.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14574) fahrii válasza abéla (#14572) üzenetére


fahrii
őstag

Ezt a geart nem botolt pénztből hoztam össze, ne haragudj... botolt cucc egy az egyben euroba ment, persze megértem hogy ezt se nézik az emberek jó szemmel. Karakterlap meg össze vissza mutatja mikor a buffedet mikor az unbuffedet, de ezt már ti is biztos észrevettétek (gondolom attól függ h épp amikor kiléptél a játékból be vagy a buffolva, merthogy azt az értéket frissíti fel).

(#14575) persil válasza fahrii (#14570) üzenetére


persil
nagyúr

Oh, még egy eszembe jutott:
paragon 96=/=paragon 100.

Leírva csak 4 szint, de páran el tudnák mesélni, hogy az xp-ben mennyi, szóval szerintem ne kerekíts.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14576) ProEvoFan válasza Sirandrish (#14524) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

így van.Mennyetek még szavazni, a végén meglesz a második hely:) :C

[ Szerkesztve ]

(#14577) Kicsimix válasza persil (#14575) üzenetére


Kicsimix
őstag

Az egy másik wiz volt amit töröltek(bannoltak?).Az volt 100-as... Vagy már nem értem.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14578) Sirandrish válasza fahrii (#14570) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Permafreez nem fáj a moboknak annyira mint 300% DMG FOLYAMAT az arcukba..
Mellesleg Archonban pont hogy jóval kevesebbet sebződsz míg pl ha CM-kedsz akkor azért a hatótávodon kívülről is bőven jöhet áldás..

A CM biztonságosabb de messze nincs olyan hatékony mint az Archon..

persil Az utolsó 4 szint? Ah az semmi..csak 3szor sz*optam le a saját testem mire meglett :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14579) persil válasza Kicsimix (#14577) üzenetére


persil
nagyúr

Akkó' meg miért ezt linkelte... ?

Pedig mára nem is mondtak ködöt.... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14580) SLYM válasza Sirandrish (#14524) üzenetére


SLYM
veterán

(#14581) Kicsimix válasza persil (#14579) üzenetére


Kicsimix
őstag

Gondolom mert csak ez maradt de ez máá nekem is ködös mer ez 160k unbuffed : ) A másikkal meg a gép botozott valami közép csúcs gearbe :)

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14582) persil válasza Kicsimix (#14581) üzenetére


persil
nagyúr

Na mindegy, nálam a rövid lényeg, hogy szerinte 320k-val nem jó mp4-re és a fölött az archon, te meg bebizonyítottad ennek a szöges ellentétét.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14583) fahrii válasza Sirandrish (#14578) üzenetére


fahrii
őstag

Permafreez nelkul igen hamar megbasznak hiaba ad allrest az archon, 7es mp felett drasztikus modon emelkedik az mobok hpja es dmge, raadasul az archon meg a kiteolast is kizarja szoval csak az ls meg loh tart eletben.

(#14584) kornel76 válasza persil (#14582) üzenetére


kornel76
aktív tag

Sztem a bot nem tudta tartani az archon-t , kézi vezérléssel meg bénázott és ennyi a történet.
Am meg igen a botozás nem szép dolog, mondom én akit szintén bannoltak (mert hülye voltam), mindenki megtanulja majd a saját kárán. Akkor volt bot nálam mikor kb kezdett az egész nagyon fárasztóvá válni ,aztán hopp esett normális legend el tudtam adni, tudtam gearelni , haladni és élveztem újra a játékot. De Blizz nem felejt és bannoltak, spórolhattam volna magamnak 10k forintot ha egy kicsit türelmesebb vagyok. Azt megtanultam a saját káromon ,h csalás az először lehet kifizetődő de utána úgyis ráb@szok.

[ Módosította: radi8tor ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#14585) flash- válasza persil (#14538) üzenetére


flash-
veterán

"Sosem érte meg mp0-n farmolni."

ez egyéni(függ dpstől,buildtől,stílustól,stb...)

javaslom mielőtt valaki ilyen kijelentésekbe bocsátkozna,fogjon egy stoppert csináljon meg egy óra farmkört mp0án nézze meg mennyivel lett több az xp.

aztán ugyanazt mp 2-3on.
kiváncsi vagyok az eredményre.
ja hogy lusta itt mindneki lemérni?

én lemértem,nekem mp0 a leggyorsabb módja az xp szerzésnek 1 óra alatt

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14586) Kicsimix válasza persil (#14582) üzenetére


Kicsimix
őstag

Dps függő na de azért 320k mp4 felett nehogymár ne.. Nem mondom ,hogy archon mindenáron mert ha kevesebb a dps akkor lehet ,hogy jobb a cm ha folyamatosan fagyban tudja tartani magasabb mp-n az ellent. Így nagyobb biztonságban haladhat és talán folyamatosan (egy ugyan olyan archonhoz viszonyítva).. Archonhoz meg ajánlott a megfelelő mp szintet is kiválasztani a dps függvényében.. MP9-10-re jelen pillanatban én is azt mondom nem megyek az archonommal mert ott nem haladós. Persze ha változna a dps-em akkor már ott is azt állítanám, hogy oda is megfelelő..Bár mondjuk ez a cm-nél is igaz lehet. De szerintem egy azonos dps-en és mp szinten már gyorsabb az archon. Ezt gondolom én.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14587) fahrii válasza flash- (#14585) üzenetére


fahrii
őstag

Én is ezt mondom nekik... megnézném hogy mp3-4en 60m+ xpt összehoz valaki.

(#14588) persil válasza flash- (#14585) üzenetére


persil
nagyúr

Hát nézd, ha te stopperrel méred, hogy hol faragsz 8 sec-et, akkor egészségedre, de szerintem ez messze van a normálistól.

Ahol egyhiteled a mobokat, ott kell farmolni, long story short.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14589) Sirandrish válasza fahrii (#14583) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha elég komoly a DPS-ed akkor 4,5% (fegyver+Magic Weapon) már szinte mindenre elég...

Egyébként ott van Kicsimix videója..MPL8n se szarta össze magát..nem kellett permafreez..és nem is kell..
Ha nem megy soloba MPL8 akkor vagy menj alacsonyabbra vagy szerezz be 1-2 barátot akik lekötik a mobokat míg te meghegeszted az agyukat az Archonnal...

Nem akarok megbántani senkit (tudom, sokan használják) de szerintem a CM-nek csak gyenge partyban van létjogosultsága...ahol óvni kell a playert minden találattól...

A karakter hasznos...szó se róla, de van élet a permafreez után is..és meg sem közelíti az Archont hatékonyságban..

Ez az én véleményem :K

persil Ebben az a vicc hogy csak érzetre 1 hiteled a mobokat..
Persze, lehet hogy meghalnak pikkpakk és úgy érzed hogy ugyan olyan gyors vagy de hidd el hogy nem..
Több 100órát farmoltam MPL-eket váltogatva és mikor MPL szintenként 70-80% + HP-t kell leverned az nem 8 sec...sokkal több..tapasztalatból mondom..
És 3-5 körnél persze nem számít, de ha hétvégénként ráérsz, és esetleg több órán keresztül nyomod akkor a nap végére az alacsony MPL-nél jó néhány plusz kört jelent :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14590) fahrii válasza persil (#14588) üzenetére


fahrii
őstag

Pedig ez a játék egy bizonyos szint után nem az élvezetről szól... én pl filmet meg sorozatokat néztem mindig játék közben, különben szarrá untam magam. Minek szopassam magam és lassítsam a folyamatot magasabb mplel? De én le is zárom a vitát a magam részéről. És igen az a pár mp rengeteget számít...

[ Szerkesztve ]

(#14591) sith7


sith7
nagyúr

Na b@ssza meg a ló ... lassan 50 - 50 lesz az arány a csalók - nem csalók között a fórumon ... ? :(( ... hát ez kurva jó ... meg még le is írjátok, és megértést vártok el az embertől ... na menjetek már valahova :W

[ Szerkesztve ]

(#14592) Sirandrish válasza sith7 (#14591) üzenetére


Sirandrish
legenda

"na menjetek már valahova"

Mondjuk a büdös pics*ba? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14593) Attix82 válasza fahrii (#14590) üzenetére


Attix82
őstag

"én pl filmet meg sorozatokat néztem mindig játék közben"

Hogy lehet úgy játszani ?:)

(#14594) abéla


abéla
senior tag

Ennek a fahrii-nak volt 182k unbuff dps-se, mellé 40k hp és 3200armor+500 allres (+15% dodge) és se LS se LoH, szóval így lehet nem ment már feljebb, de mint leírta nem is igazán a játékért játszott, megélhetési farmer volt, sztem szót nem érdemes rá pazarolni...az meg hogy para100, meg hány 10k elitkillje van, nyilván az ő személyes érdeme ;]. (egyébként furcsállom, ha nem ez volt a bot kari, a maga 47k-s elitkilljével, akkor melyik?)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#14595) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Szerintem az egyhitnek számít ,hogy mp3-on pördülök egyet és fekszenek ebben az esetben nem hiszem ,hogy megállja a helyét az mp0-ás elmélet. Mert ugyan olyan gyors. Itt is ott is pördülnöm kell egyet de az xp más : )

Szerk;
Persze az eliteken csúszhatok pár másodpercet (1-2) de a sok mob az mégtöbb xp.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#14596) sith7 válasza Sirandrish (#14592) üzenetére


sith7
nagyúr

Első körben igen :DDD

(#14597) Sirandrish válasza sith7 (#14596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lenne ötletem még néhány körre de azok még ennyire sem szalonképesek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14598) Attix82 válasza abéla (#14594) üzenetére


Attix82
őstag

Ne csodálkozzunk a csalásokon, ha olyan játékba is csalnak emberek ahol pénzt se lehet keresni. Ahol meg lehet ott mindent megtesznek, hogy keressenek. Remélem én is , hogy Blizzárd takarítja ezeket az embereket.

(#14599) kornel76 válasza sith7 (#14591) üzenetére


kornel76
aktív tag

Én megértést vagy sajnálatot nem várok senkitől, csak azért írtam, h senki ne engedjen a sötét oldal csábításának mert rá fog úgyis baszni. 1 napos próba botot vettem (24h/1 euró) , el is felejtettem már h volt erre karácsony előtt zároltak. Saját hibám, de tanultam belőle. Volt egy 900+ órás karim, amiben volt 13-15h bot, most remélem lesz türelmem ugyanazt a szintet elérni ismét.
A max 15h bot pedig hozott írd és mond kb. 1,5 -2 milla aranyat meg vagy 3 low-level brimstone kategóriájú legendet, mondhatom qrvára megérte baromnak lennem :W .

Ismét hangsúlyozom , nem sajnáltatni akarom magam csak legyek itt intő példa.

Nem kell vastagon írni.

[ Módosította: radi8tor ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#14600) Edge válasza Sirandrish (#14550) üzenetére


Edge
veterán

Bocs, hogy neked írom de már többször olvastam ezt itt leírva: ha archonba nyomod magad az +300%.
Nem.
Ez így nem pontos. Archon formban, maga a Disintegrate skill az ami +300%-os sebzésű, de a teljesség igénye nélkül:
Arcane Blast
Cooldown: 5 seconds
Release a wave of pure energy dealing 115% weapon damage as Arcane to all nearby enemies.
Arcane Strike
Strike the ground in front of you, causing 250% weapon damage as Arcane to enemies in the area.
Disintegration Wave
Thrust a beam of pure energy forward dealing 300% weapon damage as Arcane.

És ugye erre jön még az imroved archon +25% damage bónusza.
forrás

#14552:
"Én ezt értem...de azt ugye vágod hogy WC-vel 7K felett van az armorod ami pl egy WIZ-nek majdhogynem elérhetetlen.."
Nem az, hisz archon ad 40% armor bónuszt ne feledd ;) nekem pl. archon formban ~7500 armorom van, volt olyan idő is amikor 8500 volt de azóta beálldoztam némi armort a DPS javára(Wizzy Mp7 szóló farmolás simán megy ezzel a karival most, hogy ahhoz is hozzászóljak archonozni melyik mp-n lehet folyamat :) bárhol ha van sok DPS ).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.