Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106851) Ybron válasza reelc (#106848) üzenetére


Ybron
senior tag

Én forgotten soul-ból szenvedek állandó hiányt, pedig mindent felszedek riftezés közben.
DB az 10000 körül mozog állandóan. Nem nagyon látom értelmét reforge-olni, mert láttam akinek 100-adjára se dobott semmi értelmeset. Nekem most 200 körül van és volt hogy 2500 elforgattam a semmiért(összesen már azért jóval többet, ~ 10000).
Egyébként set convertálásból lehetséges ancient forgatni?

(#106852) chopin42 válasza Ybron (#106851) üzenetére


chopin42
őstag

Nem sajna. Receptnél is oda van írva, hogy nem.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#106853) grimm2015 válasza _ocsisajt (#106850) üzenetére


grimm2015
senior tag

Nem kizárt, mert van olyan cursed chest is, ami 30sec alatt kell 3 bosst, és már több alkalommal is false lett, mert (gondolom) túl hamar megöltem őket.

Battlenet: Grimm#22690

(#106854) reelc válasza chopin42 (#106852) üzenetére


reelc
veterán

Viszont utána reforgeolhatja. :D

(#106855) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Sziasztok!
Valaki felrántana szezonban 47-ről 70-re?
Köszi! - Bobbysolo#2205

(#106856) Beretvás válasza Ybron (#106851) üzenetére


Beretvás
addikt

Ha nem használod el akkor minek van? Azért van , hogy elhasználd. ;]

(#106857) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

A necro-s challange riftet le lehet játszani necro-s kieg nélkül?

(#106858) chopin42 válasza reelc (#106854) üzenetére


chopin42
őstag

Igen, de ő a convertet kérdezte :D
(bár milyen jó lenne converttel ancientet forgatni... :U )

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#106859) reelc válasza chopin42 (#106858) üzenetére


reelc
veterán

Tudom, de ha van valamiből egy másodlagos darab és anci kell, a reforge még mindig jobb, mint várni a dropra, Kadalára, vagy sárga upgradere. Hamarabb lesz ancija így. Az hogy megfelelő statos lesz-e az más kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

(#106860) Beretvás válasza reelc (#106859) üzenetére


Beretvás
addikt

Most mint ha még jobban csökkentették volna a droppot az ancira.. NS ben semmi anci sett nem esik.. :W

(#106861) reelc válasza Beretvás (#106860) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom.
Azt tudom, hogy szezonban 8-9 normál tárgyam van UE ill. Shadow esetében is. P967-en, GR105-ös (Shadow) csúccsal. Kisebb szinten korábban már minden ancient volt előző szezonokban.

Az előző patch alatt volt olyan, hogy T13-on egy darab leg sem esett. Pedig voltak elite packok is, az RG se dobott. Biztosan T13 volt, és talán 2x fordult elő ilyen.

(#106862) Anulu79


Anulu79
addikt

A Legendary gem-eket hogyan érdemes "húzni" a rift végén? Úgy értem, hogy adjam a 3 pontot egyre vagy mindig osszam el köztük?

(#106863) KüLÖNc válasza Anulu79 (#106862) üzenetére


KüLÖNc
tag

Szerintem mindegyiket érdemes lvl 25-re húzni először, utána pedig attól függően melyeket használod, a nagyobb DPS növekedéssel járót előnyben részesíteni

(#106864) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Már épp írni akartam, hogy nekem vajon a frankó GR70-es Primal Ancient drop után letiltotta volna a játék a hozzáférést? :F (Merthogy eddig még egy darab sem esett. :U ) Nyomom a GR90+ runokat, és semmi. Még sima anci is alig esik, nemhogy primal...

Előző szezonban ekkorra már legalább 5 darab panci volt a ládában. Most valamiért egy sem akart esni. Azért durva, hogy azelőtt GR80-at is alig tudtam lehozni, most meg 98-nál járok, és alig esik valami. Jó lenne összehozni életemben először a GR100-at, ezért akarok most felhúzni pár követ augmentálni. Elkezdtem tolni a GR80 runokat, hogy felhúzzak pár gemet, erre mit ad isten, rögtön az első végén végre kiesett egy panci cucc. :DDD

Sajnos pont a másik tőr esett, mint ami kellett volna, de legalább végre van már valami a GR70 után. Viszont épphogy elkezdtem örülni, hogy nagy nehezen kiesett valami, a játék gondolt egyet és kilépett:

Fogalmam sincs, mi zavarhatott be neki, de ebből is látszik, miért utálom úgy az olyan játékokat, amik internet nélkül nem működnek. :((( Kezd elegem lenni már abból, hogy egy olyan szervertől függök, ami a világ túlsó felén van. És sajnos a tendencia azt mutatja, hogy egyre jobban terjednek az efféle játékok (Lásd pl. Anthem).

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#106865) Beretvás válasza Vistaboy (#106864) üzenetére


Beretvás
addikt

Miért nem megy a gr 100? Összecsuknak vagy kevés a dps? Saccra összecsuknak.

(#106866) _drk


_drk
őstag

Most nagyon becsapós, hogy erősítettek majdnem mindenkin. Én Wizard-al tolom, de a Gr70 kis szintű gemekkel, majdnem nevetséges gear-rel elég könnyen meg lett. Viszont ha nem figyelek, egyből összecsuknak, mert csak a sebzésen növeltek.
Viszont megértettem Tal Rasha-hoz miért használnak makrót. :)

(#106867) Anulu79 válasza KüLÖNc (#106863) üzenetére


Anulu79
addikt

A mindegyiket úgy érted, hogy azt a 3-at amit a buildhez használok vagy az összes követ ami létezik?

(#106868) Beretvás válasza Anulu79 (#106867) üzenetére


Beretvás
addikt

Mit használsz

(#106869) Anulu79 válasza Beretvás (#106868) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jól rémlik akkor ezt használom. Melóban vagyok ezért a kis bizonytalanság. :)

[ Szerkesztve ]

(#106870) Bobbysolo válasza _drk (#106866) üzenetére


Bobbysolo
tag

Nekem 1, azaz egy darab legendary gemmel lett meg a GR70 tegnap. Kanai kockában semmi, amulet bazári, lyuk nélküli, gear is alap, mindenből az első drop kb. (multishot DH)
Azt nem értem, hogy ha már így túlhúzták a seteket, miért nem csináltak T14-T15-öt, legalább szezonban.

(#106871) Beretvás válasza Bobbysolo (#106870) üzenetére


Beretvás
addikt

Gondolom lesz majd az is, de nem az eszéről volt híres a blizz sosem... ;]

(#106872) Peppo válasza Bobbysolo (#106870) üzenetére


Peppo
őstag

Már T20 is nyugodtan lehetne. Még a RoRG nélkül is, azzal meg pláne.

(#106873) grimm2015 válasza Beretvás (#106871) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ez nem az észről szól, én sem siettetném, hogy még könnyebben materialhoz lehessen jutni.
Talán a T14-T15 jönni fog, de a T20 jó ideig teljesen felejtős. A blitznek nem érdeke, hogy gyorsítsa a játékosok haladását...

Battlenet: Grimm#22690

(#106874) _drk


_drk
őstag

Nem több T kell, csak jobban kéne skálázni.
Mikor húzod fel a karit mennyi T-n mész át? Én most kb használtam 1-2-őt majd 4 egyből 6 majd 8-10-13, nagyon max még +1-et, meg lehet nem mind stimmel, de bőven nem használtam a 13 + 4-et végig.
Okés ajándék set miatt, nagy az ugrás az elején. De később is ugyan ez figyelhető meg.

(#106875) reelc


reelc
veterán

Közel 800 embert bocsát el az Activision-Blizzard

Biztos, hogy idén még nem lesz Diablo 4 ezt eddig is tudtuk, de így már jobb, hogy megerősítették, hogy idén ne várja senki.

(#106874) _drk: igen, jobban kellene skálázni.
De pl. az a rengeteg gem szint is felesleges, van 10 szintje. Elhiszem hogy régen mindennek értelme volt, de olyan szinten erősebb lett minden és gyorsabb a pár évvel ezelőttihez képest, hogy így már feleslegesnek érződik a sok gem szint.

[ Szerkesztve ]

(#106876) persil válasza reelc (#106875) üzenetére


persil
nagyúr

Bennem meg mindig az el, amikor legelso karakteremmel, inferno-n 40 perces epic kuzdelmunk volt haverommal diablo ellen :)
Ahhoz kepest most, ha t13-on 2-3 sec-nel tovabb tart mar elszegyelli magat az ember :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106877) philoxenia válasza persil (#106876) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Két-három másodperc? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106878) la_cc válasza philoxenia (#106877) üzenetére


la_cc
addikt

Tényleg lassú, nem 1 hit-eli. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106879) reelc válasza la_cc (#106878) üzenetére


reelc
veterán

Lassú a szenvedős animációi miatt.

(#106880) Dictator^


Dictator^
veterán

Nálatok is van FPS drop néha?

Persze nem a szokásos osztódos goblin halálánál lévőre gondolok, hanem úgy alap állapotban..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#106881) persil válasza philoxenia (#106877) üzenetére


persil
nagyúr

Jo lehet van 4 is, sosem mertem le :D De t13-on nulla a kihivas jelenleg egy normalis karinak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#106882) philoxenia válasza persil (#106881) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Á, én először úgy értettem, hogy a T13 rift pár másodperc.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106883) proci985 válasza philoxenia (#106882) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

rekord jelenleg talan 0:33, multishot DH speed gearben (:DDD) talan leoric hunting ground layouton.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106884) philoxenia válasza proci985 (#106883) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó, de mikortól számítod? A Boss Conquest azért nem ennyire egyszerű...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106885) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Amikor beesik perosban a sun amu... és ID után beugrik az #okaymeme :U :U :U

kép címe: eltudjarontanisunamut.jpg...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#106886) proci985 válasza philoxenia (#106884) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja felreertettem, t13 riftre gondoltam.

boss mode ebben a szezonban rakeszules nelkul 16:30 korul ment le egy 700 koruli karival, ennel mar elozo szezonban voltam gyorsabb is. viszont a boss mode kb layoutfuggo.

viszont azmodant t13mon 1hiteltem az biztos, mert nem adta be az achit :DDD

_ocsisajt:

diablo: drops primal ancient sunwoko amulet
ocsisajt: checks stats and hammers it
diablo: :surprised_pikachu:

(nekem ez a primal ancient fire / hatred / hasznalhatatlan holy point shotnal volt meg)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106887) Dictator^


Dictator^
veterán

Két emberrel azért elég könnyű.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#106888) Beretvás válasza _ocsisajt (#106885) üzenetére


Beretvás
addikt

Így voltam a tegezzel. Kiesett erre ott fityegett rajta a soket. Disciplen meg sehol..... :W

(#106889) SQX_Barto válasza Dictator^ (#106887) üzenetére


SQX_Barto
addikt

4fos partiban, 15 perc korulre jon ki.
Bar most meg sem kellett csinalnom, mert voltak a 65-os gemek, a 2 perces T10 rift, meg a Cursed Chest. (3 eleg a Guardianhoz, tobb Conquestet altalaban nem csinalok, foleg miota Guardian utan mar zuzom is egybol a karaktert es megyek vissza nonseasonba/most mar inkabb PoEzni)

#Beretvás: tortem mar be kismillio olyan primalt, amibol egy jo statosert olni tudtam volna, pl necro fegyver.... De a legtobb primal kb olyan instat kuka cuccokbol esik, amire a faradtsagot se szoktam venni, hogy beazonositsam.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106890) Beretvás válasza SQX_Barto (#106889) üzenetére


Beretvás
addikt

Sajnos igen, pl zöldből csak 1 esett nekem eddig az is shadow armor amit nem használok... Volt 6k fs em lassan elfogy és csak 1 panci lett de legalább az perfect.

(#106891) Dictator^ válasza SQX_Barto (#106889) üzenetére


Dictator^
veterán

2-en csináltuk anno, és mindig megvolt.

Szokásos módszer, hogy elmentünk a bossokig 2-en, az egyikünk nyitott egy portalt, a másikunk pedig indította a boss fightot.
Ha végeztünk akkor a nyitott portalba be, majd indítottuk a másik a bosst...
Eddig mindig megvolt 20 perc alatt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#106892) Nedzsef válasza proci985 (#106886) üzenetére


Nedzsef
újonc

Egyedül 16 perc körül(proci985)? hagyjuk már csak az odavezető út több mint 1 perc,plusz még egyes bossnál 5-10 másodperces mosolyszünet mire betölti + monológjai elnyomkodása is idő..Gyors wizard-al amivel végig teleportoltam a pályát ,elötte egy nappal legyakoroltam hogy ne fussak árnyékra 26 perc volt a legjobb időm és ott hagytam a fenébe .Ez a 15.season-ban volt mostaniban rá se próbálok.Boss hiába 1-2 hit oda is kell menni.Ha meg nem egyedül csináltad akkor rosszul fogalmaztad meg mivel egyes szám első személyben fogalmaztál.Két ember már simán megcsinálhatja de én még egyszer sem találtam segítséget.. én meg már összeszámolni se tudom hány embert boostoltam 70 re ezek állt még csak vissza köszönni se szoktak..elég furcsa ez a d3 közösség wow után.

[ Szerkesztve ]

(#106893) reelc válasza Nedzsef (#106892) üzenetére


reelc
veterán

Legutóbb nem tudom miért szenvedtem vele annyit, de olyan 18-19 perc körül megvolt mind és valamiért nem adta be. Csak sokadjára. Nem hagytam ki senkit. X-edikre meg beadta. Amikor előtte volt ilyen feladat korábbi szezonban akkor is megcsináltam egyedül. DH-val.

Simán vannak nálam gyorsabbak, ügyesebbek és mondjuk SSD-vel rendelkezők, nekem még HDD-m van.
Szóval reális a 16 perc.

Ez 14 percen belül van de gondolom sokat gyakorolt.

Ezen a fórumon vannak segítőkész emberek, és ezt a Magyarok communityben is tapasztaltam. Vagy külföldi boost communityben. Az meg tök jó ha egy normális klánban vagy.
Szóval szerintem embere válogatja, nem játékfüggő a közösség.

[ Szerkesztve ]

(#106894) JSaN válasza Nedzsef (#106892) üzenetére


JSaN
addikt

DH-val siman lehet annyi.
En is mindig egyedul tolom le egy csirke dokival, es eddig mindig meg lett elsore 17-18 perc alatt. Es a paragon is kb 600 korul volt mindig. SSD-n legyen a jatek ugy egy pillanat alatt betolt, nalam is ez az egyetlen jatek ami SSD-n van, minden mas egy kulon game vinyon.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#106895) zsotesz81 válasza Nedzsef (#106892) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én ebben a szezonban barbárral csináltam meg soloban, nem mértem az időt de szerintem még kb. 1 percem lehetett hátra, előző szezonban DH-val szintén soloba nyomtam le, ott ha jól emlékszem még símábban lett meg.
Egyébként az óra mikor indul? Amikor indítom a játékot, vagy az első boss encounter-nél?

[ Szerkesztve ]

(#106896) reelc válasza zsotesz81 (#106895) üzenetére


reelc
veterán

Én mindig így számoltam az időt: onnantól amikor beléptem a játékba. Előtte mindig kimentem a menübe és onnan vissza.
Ha az első boss halálától számolná, akkor "ajándékba" adná az odavezető utat, és ezt a nagylelkűséget nem hiszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#106897) proci985 válasza Nedzsef (#106892) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pedig annyi. talan 2-3 szezonnal ezelott volt, hogy ket masik fovel egyeduli futokent toltuk le, mert ugy gyorsabb volt.

shadow DH, elozo szezonokban GR push gearben, jelenlegi szezonban meg generator gearben mert tul sokat sebez T13ra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106898) Peppo válasza zsotesz81 (#106895) üzenetére


Peppo
őstag

Szerintem a játék indulásától.

Én danettás multis DH-val csináltam egyedül, és maradt még kb. 2 perc a végére. Egy jó játékos némi mázlival lehozhatja 16 alatt is.

(#106899) Raysen623


Raysen623
addikt

Tudja valaki hogy miért nem rak be a játék public game alatt 239 játékosnál csapatba??? Állítólag ez egy coop multival rendelkező valami, de az utóbbi időben a matchmaking kurvára szét lett baszva. Mindössze annyiról lenne szó, hogy felhúzzam a crusaderem 70-re (3. seasonal kari)...de kész mission impossible.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#106900) rumkola válasza Raysen623 (#106899) üzenetére


rumkola
veterán

mert a szintet is nézi, és nincs hozzád hasonló
gondolom mindenki 70-essel rohangál t13-on

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.