Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106501) SQX_Barto válasza reelc (#106500) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen, es a LoN-os buildek is kicsit arnyaljak a helyzetet, hogy a szar statos anci / jo statos nem anci kozott lehet filozni :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106502) reelc válasza SQX_Barto (#106501) üzenetére


reelc
veterán

Amit írtál nálam nem LoNosnál, hanem normál buildeknél is kérdéses. :)

(#106503) Anulu79 válasza SQX_Barto (#106499) üzenetére


Anulu79
addikt

A buildeket én is a diablofans-ról szoktam nézni, keresni. De pl. azt sem tudom, hogy mi az az anci meg mire jó. :D Ennyire nem vagyok HC Diablo-s. De ha lesz netán piros cuccom akkor elrakom aztán majd lesz valami. Addig meg olvasgatom meg próbálom értelmezni a dolgokat. :D

(#106504) reelc válasza Anulu79 (#106503) üzenetére


reelc
veterán

Ehhez nem kell hardkórnak lenni, játszol már hónapok óta...
anci az ancient rövidítése. Olyan mint a normális legendary, csak bizonyos statokból (pl. vitality, dexterity stb.) több lehet rajta jó esetben mint a normális legendaryn. Illetve az ancisokat már lehet augmentálni.

Legendary
Ancient legendary
Primal ancient legendary a sorrend. A droprate is így alakul a Primal a legritkább.
De egy sima legendary a megfelelő statokkal lehet jobb egy ancisnál vagy primalnál is, ha azokon legalább 2 rossz stat van. Ugye egyet át tudsz forgatni. 2 rossz statnál már menthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#106505) Anulu79 válasza reelc (#106504) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Kezd világosodni nálam! :D

(#106506) _drk válasza SQX_Barto (#106499) üzenetére


_drk
őstag

De ezek a Statok kb milyen nehézségi szinten jönnek ki? Mondjuk az Area dmg hanyas Gr-en kezd jobb lenni mint mondjuk a vitality/dexterity?
Icy Veins-en szoktam nézni minek kell rajta lennie az adott cuccon. De sokszor nem látom értelmét.
Mondjuk csak többet érek a Crusaderrel ha van +750str, vagy +15%life mint a 8%-os cd-vel ha az csak annyit jelent, hogy Akharat-ban +2secet várok még hogy vissza töltsön.

(#106507) reelc válasza _drk (#106506) üzenetére


reelc
veterán

Mindennek van egy matematikája, sokat ellehetne tökölni képletekkel, a legegyszerűbb, ha betartja az ember a stat priorokat. :)
Persze neked kell kiegyensúlyozni a karit, bármit is írnak, nem jó mindig elforgatni a vitalityt mert végül olyan alacsony lesz hogy semmit sem érsz vele. :)

Area dmg szerintem inkább attack speed függő, mert csak 20% esély van az aktiválódására. Szóval ha magas az attack speeded akkor sűrűbben van rá esély és találat is.

"Mondjuk csak többet érek a Crusaderrel ha van +750str, vagy +15%life mint a 8%-os cd-vel ha az csak annyit jelent, hogy Akharat-ban +2secet várok még hogy vissza töltsön."
A CD az egyik legszentebb dolog a játékban. Hamarabb visszajutsz egy állapotba ahol erősebb vagy, vagy több sebzést elviselsz (Akarat, DHnál a Vengeace, stb.). Ott lehet a 15% lifeod, attól még lecsaphatnak. +750str-t meg úgyis augmentálsz... de CD-t nem egyszerű szerezni. Lehetőleg annyi kell hogy a fő skill (majdnem) perma legyen, ha lehet.
Legalábbis én így tudom.
A DH-mnak is hiányzik vagy 2-3 másodperc, és akkor aktiválódik az Awerness skjill amikor kiesek a tömegben a Vengeacéből. GR100 fölött nagyon oda kell figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#106508) la_cc


la_cc
addikt

Jól sejtem, hogy a 20% cold dam sokkal többet ér cold-os shadow DH-nak? :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106509) Peppo válasza la_cc (#106508) üzenetére


Peppo
őstag

Karakterlapon nézd meg a cold damage-t, hogy melyikkel több!

(#106510) la_cc válasza Peppo (#106509) üzenetére


la_cc
addikt

Ott csak %-os érték van. Vagy nem arra gondolsz?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#106511) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Szerintem nekem is elég lesz ennyi a szezonból. Majd talán kicsit később még visszatérek, mert magasabbat is tudnék menni a karakteremmel 110nél. Ránéztem a 112-re is, de kb a legrosszabb mobtípusokat kaptam és kiléptem pár halál után (boggan trapper és chargeolósok + impaler kecskék). Ez a 10 primal ancient esett, nagyon azt akarta a játék hogy N6M4-t játsszak, de az megvolt 1-2 szezonnal ezelőtt.

Ez lett így a legmagasabb. Gogok és trapped 100-as volt csak, szóval azokat is kellene még húzni kicsit és benne lenne még jópár szint, csak nincs már türelmem hozzá :)

(#106512) Peppo válasza la_cc (#106510) üzenetére


Peppo
őstag

Ott van a konkrét érték is. Ráviszed az egeret a cold damage increase feliratra, és akkor megjelenik egy kicsi ablakban.

(#106513) SQX_Barto válasza DjDanee87 (#106511) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Meg kellene egy elementalos Traveller (nem reg hoztam fel peldakent epp, na meg szurja a szemem) :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106514) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok!

Hogy lehet ilyen gyorsan felhúzni a szezonkaraktereket? Nekem a 70-hez is kellett vagy húsz-huszonöt óra... :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106515) reelc válasza DjDanee87 (#106511) üzenetére


reelc
veterán

Gratulálok szép eredmény!
Meg a Primal Vaultnak való gyűrű is!

Úgy rémlik az OBSIDIAN RING OF THE ZODIAC olyan hogy nemigen láttam még lyukkal esni. Látott már valaki Primalban ilyet?

(#106514) philoxenia
Szia!
Sok játékkal, és az sem baj, ha van melletted legalább egy ember.
Már vasárnap voltak nagy Paragonosok is egész magas GR-ekkel.
Nekem pl. P717-em volt.
A Patch miatt nagyon haladós minden.

[ Szerkesztve ]

(#106516) SQX_Barto válasza philoxenia (#106514) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha nem szezon nyitaskor kezdesz, hanem megvarod, mig ismerosok mar felepitettek a karakteruket, a level 70 kb egy fel ora. Utana meg riftek es Greater Riftek, es mar szepen kapod a paragont cuccokat. Nem nehez, Egyedul joval lassabb termeszetesen.

#reelc:A Zodiac minden statja fix, szoval meg a primal se lesz elvileg socketes.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106517) reelc válasza SQX_Barto (#106516) üzenetére


reelc
veterán

Éltem a gyanúval, azért kérdeztem.

Amúgy elég rosszul kezdődött a szezonom. Kezdés után másfél órával lebetegedtem, alvás reggelig, délelőtt egy friend listes ismerősöm húzott úgy P200-ig, mondta segít, már elég erős volt. Elég jó cuccokat dobált a gép, így 5db multis szet + yang+tegez lett, így egyre fentebb garázdálkodtam utána egyedül. Aztán nyomtam az ágyat megint, majd este már én húztam 2 embert, éjszaka alvás. Vasárnap amikor nem bírtam feküdni játszogattam, hétfő délelőtt orvos, szigorúbb fekvés stb., aztán szerda körül jobban lettem.
Ha a betegség kimaradt volna, valamivel tovább jutottam volna azon a hétvégén, de egyáltalán nincs okom panaszra.

[ Szerkesztve ]

(#106518) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

srácok, ezekben a buildekben miért erőltetik a crudest bootsot? Van valami szorzója a mystic allik jelenlétének? Mert sebezni nem sebeznek túl sokat. Akkor már miért nem egy nemesis vagy a fire 20% kesztyűből?
https://www.diablofans.com/builds/101913-inna-wol-gr120-season-16

(#106519) reelc válasza PunkZoli (#106518) üzenetére


reelc
veterán

A 6-os szetbónusz miatt, gondolom. Azt a csizmát felveszed és többet sebzel mint amit a Nemesis vagy a kesztyű ér.

[ Szerkesztve ]

(#106520) PunkZoli válasza reelc (#106519) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Igen, van most 10 mystic... de lófasz.
Ezért kérdem, hogy extra-e a mystically

(#106521) reelc válasza PunkZoli (#106520) üzenetére


reelc
veterán

Ha jól tudom ők a sebzést növelik, szóval kell normális fegyver minél jobb statokkal és megfelelő cuccok is.
Nem sokat játszottam ezzel a builddel, az is régen volt.
Ennyit tudok mondani.
Mennyi megy le neked?

[ Szerkesztve ]

(#106522) PunkZoli válasza reelc (#106521) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

80at szoktam farmolni, egyedül nem nagyon megyek fölé, talán a 90 lement halállal.
80anon meg nem éreztem a külömbséget ha sok ally van, ha nemesissel megyek legalább gyorsabb.

(#106523) Anulu79


Anulu79
addikt

Ami most szezonban van lepke szárny ad valami pluszt a dizájnon kívül?

(#106524) SQX_Barto válasza PunkZoli (#106518) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az Inna Set bonusza mystic allay-onkent vonatkozik.

"Gain the five runed Mystic Allies at all times and your damage is increased by 750% for each Mystic Ally you have out."

#Anulu79: Ami most szezonban van lepke szárny ad valami pluszt a dizájnon kívül?
Csak design az osszes ilyen cucc. Petek annyit csinalnak, hogy szedik a goldot. Szarnyak semmit :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106525) rumkola válasza PunkZoli (#106520) üzenetére


rumkola
veterán

ez valami trollkodás?

nem az ally-k sebeznek nagyot, hanem te, minden ally után 750x-es

(#106526) Anulu79 válasza SQX_Barto (#106524) üzenetére


Anulu79
addikt

Értem! Amúgy van olyan pet ami nem csak a pénzt szedi fel hanem a cuccokat is?

(#106527) reelc válasza rumkola (#106525) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látszik a DIabofans rosszul mutatja ezért gondolhatja hogy nem jó.
A linkje 150%-os bónuszt mutat.
Lehet az ereje fentebbi GRekben mutatkozna meg. Ha így van akkor 80-on valóban nem érezhet sebesség növekedést.
GR90+ra kell tenni és ha régebben, patch előtt nem ment le most igen, az elég bizonyíték lesz, hogy erősebb lett. :)

(#106526) Anulu79: Minden pet ugyanazt tudja csak más a skinje.

(#106528) AtHoS: Sokat ér a felszedéssel, Puzzle ringgel, viszi a zaciba a nyomoronc. Aztán se nyersanyag, se pénz nem lesz, néha dob valami szutykot. Ráadásul válogat is, mit vesz fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#106528) AtHoS válasza Anulu79 (#106526) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jaja az egyik junik gyűrű tud ilyet dobni neked: Puzzle ring

De amit Te szeretnél arra a magyarul egérnek nevezett számítástechnikai kiegészítő használata a javasolt ;]

read-only mode on the forum

(#106529) rumkola válasza reelc (#106527) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem meg el sem olvasta a set bonuszt
crudest boots konkrétan duplázza a sebzést és mellé az allyk paszívját/aktívját is

(#106530) SQX_Barto válasza reelc (#106527) üzenetére


SQX_Barto
addikt

"Puzzle ringgel, viszi a zaciba a nyomoronc. Aztán se nyersanyag, se pénz nem lesz, néha dob valami szutykot. Ráadásul válogat is, mit vesz fel. "
Csak a feher cuccokat veszi fel es 12 vagy 15 utan dob egy random valamit, ami lehet akarmi feheren kivul, akar unique is.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106531) PunkZoli válasza rumkola (#106525) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

dehogy, csak benéztem a dolgot sry. Elolvastam, nem éreztem úgy, hogy több lenne. Úgy gondoltam, hogy a cipő miatti növelés nem érvényes. De ezek szerint, ha 5 helyett 10 van, akkor 3750 helyett 7500% bónusz van.

[ Szerkesztve ]

(#106532) rumkola válasza SQX_Barto (#106530) üzenetére


rumkola
veterán

júnik :DD
ehhehh mivel játszol te mostanában?
:DD

(#106533) reelc válasza SQX_Barto (#106530) üzenetére


reelc
veterán

Ugyanezt írtam csak más szavakkal. :)

"he drops a rare item with a chance for a legendary"
Határozottan nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#106534) AtHoS válasza reelc (#106533) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye ezért írtam az "egeret" megoldásként...ejnye, ne legyünk már elkényelmesedve

read-only mode on the forum

(#106535) rumkola válasza reelc (#106533) üzenetére


rumkola
veterán

persze hogy nem éri meg, mivel a fehér a legfontosabb nyersanyag a játékban

[ Szerkesztve ]

(#106536) reelc válasza AtHoS (#106534) üzenetére


reelc
veterán

Na igen.

Nekem a Torchlight megoldása tetszett, odaadtad a petnek ami nem kellett és visszavitte a városba eladni. :)

(#106537) SQX_Barto válasza rumkola (#106532) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lebuktam ;] PoEzok :)

Nem tudom, kinek es miert a ferher a legfontosabb, nekem mindegyikbol 100k felett van, reszemrol a Forgotten Soul es a Death Breath a fogyoeszkoz. (Elozo season ota mar a bounty matibol se fogyok ki egy jo ideig)
Persze mindenki azt ertekeli jobban, amibol hianyt szenved.

#reelc: Szerintem sem eri meg, max valami farmolos karival bohockodni, de blizzard matekot ismerve kb minden 100.-bol esik egy legendary, aminek van egy minimalis eselye, hogy ne a kovacsnal vegezze, elegge idopocsekolesnak tunik.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106538) chopin42


chopin42
őstag

Szevasztok! Egy ideje nem játszottam, most a patch hatására elővettem megint a diablot. wizarddal tal rashában le is ment a 103 (előtte 99 volt talán a max), lehet menne feljebb is, nem próbáltam.
Ennek örömére elkezdtem egy season dh-t. Most 24 körül vagyok, de nagyon unom a szintezést ruhák+szintmentes fegyó+xp gem nélkül.
Mi a leggyorsabb szóló szintezés 0-ról, dh-val? Most riftezek, hardon tolom egyelőre.
Ha nagyon noob a kérdés, kérem ne kövezzetek meg :D

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#106539) SQX_Barto válasza chopin42 (#106538) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A leggyorsabb modszer, hogy kersz ismerost es felhuz 5-10 perc alatt. Ha egyedul folytatod, akkor meg lehet probalni a Dark Tristam eventet Act 1-ben. (Bar nem tudom, az mennyire hatekony szintezni)
Ja es van a Challenge Rift, amit erdemes megcsinalni es a season karival kerni a jutalmat. (Ez nem segit gyorsabban szintezni, de ad materialt, ami nagyon jo kezdolokes majd).

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106540) Beretvás válasza chopin42 (#106538) üzenetére


Beretvás
addikt

Leggyorsabb módja megkérni valakit. Vagy marad a lassabb riftezés. De riftezéssel is pár óra alatt megvolt nekem is. :K De tény ,hogy unalmas. :P

Más: eddig nekem megállt a tudomány gr95 ön a nonseason DH val, viszont rálestem és most 102 a jelenlegi de van még benne. UE dh ról van szó mert a shadow az nem áll kézre. :DDD

(#106541) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, a játék bepótolta, amivel tartozott nekem az elmúlt szezon kihagyásáért... :R

Első Primal Ancient, GR70 elérése után:

Igaz, hogy most főleg Shadowra akartam koncentrálni, de ha már így kidobta, lehet, hogy átállok UE-re. Egyébként másnál is gondot okoz Shadow-val a Hatred szinten tartása? Mintha nem töltené vissza olyan gyorsan a Karlei's Point, mint eddig. Most csak én vagyok már elszokva tőle, vagy a jeges rúna az oka? :F

Ui.: Egyébként úgy néz ki, megoldódott a fagyási probléma, eddig legalábbis még működik rendesen. Félek leírni, mert az előbb nem sokkal azután, hogy ideírtam, hogy működik a járék, megint lefagyott. :P Úgy néz ki, hogy a qBittorrent volt a ludas. Mindegy, hogy volt-e letöltés, vagy nem, maga a kliens akadt össze a játékkal. Amióta kilépek belőle indulás előtt, nem fagy le. Utána már lehet indítani, de ha fut, amikor indul a Diablo III, akkor nagy valószínűséggel crash-el.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#106542) reelc válasza Vistaboy (#106541) üzenetére


reelc
veterán

Szép íj, de kuka nincs rajta Discipline! ;] Persze forgatsz rá. :)

Shadowwal elsősorban akkor van gond ha alacsony GRben vagy. Olyan 80-85+ érdemes használni.
Én nem is tudom meddig jutottam el UEvel, és a felső határától kezdtem a Shadowwal.
A Reaper Wrapsot dobd el nyugodtan. Nemesis vagy Strongarm kell - inkább az utóbbi.
Ha már így beleszóltam, a ruházatba inkább allres kövek, ne dexek kerüljenek. Az a kevés dex amit a kövek adnak nem sokat fognak számítani mert egyrészt nem abból van a sebzés, másrészt lecsapnak a kevés allres miatt.

(#106543) Beretvás: Nem! Discipline kell mert abból táplálkozik a 6-os szetbónusz. Discipline nélkül kuka. Fire vagy egyéb dmg a fegyveren az kozmetika. A tól-ig dmg és a %-os dmg van hatással közvetlenül a sebzésre (meg az attack speed, meg a legtulajdonság és a Discipline), az hogy cold vagy fire az kozmetika.

Itt is válaszolok, nem fontos privát. Így még lehet más jobb tanácsot is tud adni.

[ Szerkesztve ]

(#106543) Beretvás válasza Vistaboy (#106541) üzenetére


Beretvás
addikt

Szép ez a yang de vagy discipline vagy Fire Dam. Na most kérdés ha nincs rajta a Fire Dam akkor menyivel rosszabb az öszkép.

(#106544) Beretvás válasza reelc (#106542) üzenetére


Beretvás
addikt

Privátban majd megkereshetlek némi instrukcióért shadowhoz?

(#106545) grimm2015 válasza Beretvás (#106543) üzenetére


grimm2015
senior tag

Fire damm minek? Elvileg mindegy milyen típusú sebzésű a fegyver (ha nem volna mindegy akkor egy alap szar fire többet sebezne), a decipline viszont baromi sok sebzést jelent.
Nem is értem, hogy miért nem az van alapból a primalban.

Battlenet: Grimm#22690

(#106546) reelc válasza grimm2015 (#106545) üzenetére


reelc
veterán

Azért nem az van rajta primalban, mert a primal cuccok nagyrésze vicc.

Nagy nehezen kiesik valami.
Ha szerencséd van, a te classodnak való.
Ha mégnagyobb szerencséd van, akkor van is build ami használja, és lehet épp most jó is neked.
Ha mégnagyobb szerencséd van akkor csak 1 rossz stat van rajta amit át tudsz forgatni és minden rendben.
Ha nincs szerencséd, akkor legalább 2 rossz stat van rajta így kuka, és lehet el is filózol rajta, mekkora felesleges hűhó ez az egész, és milyen kicsi az esély hogy jó is legyen. + ez a vacak elvette egy jótól az esélyt, lehet megint farmolni stb. és majd hátha esik közben megint valamikor.

Minderre bizonyíték a kb. 1,5 tabnyi primalom NSben, amiben duplázódás is van. Majd ha helyhiányom lesz, bezúzom őket, kb. 10-12 használható van köztük... ez elég rossz arány, igaz? :)

[ Szerkesztve ]

(#106547) SQX_Barto válasza grimm2015 (#106545) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez a fire dam netto hulyeseg. Egyetlen fegyvernel elvileg szamit a sebzes tipusa, a Deathwishnel, mert van egy olyan passzivja a wizardnak, amivel meg par% plusz damage-et kitol magabol.

A Fire damage meg a Fire skills deal [15 - 20]% more damage ket kulon fogalom. (utobbi eleg keves fegyveren van, ([pl;: Sanxis, Balefire)

#grimm2015: Azert nem, hogy meg tobbet farmolj es meg tobb idot toltsel a jatekban. (Kb minden kenyelmetlen dolog a jatekban ezert van, hogy nyujtsa a jatekidot)
Egyebkent minden cuccnak megvannak a fix statjai, a Yangnak is, ami nem fix, az meg random.
Masreszt meg van a Marauder multishot varians ami pont magasrol la:@rja, hogy mi van secondaryban, a Stun chance nem is olyan rossz solora. (mas kerdes, hogy hanyan jatszak azt es hanyan UE-t persze).

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#106548) Peppo válasza reelc (#106546) üzenetére


Peppo
őstag

Ez sajnos tényleg így van. Mióta bevezették, összesen nem esett 5 olyan primal cucc, amire azt mondanám, hogy jó és használom is. És ezek közül is van olyan, ami csak ritkán használt buildhez jó. Talán ez a season volt kivétel. Most legalább esett az a Compass Rose, amit korábban már betettem ide, ill. egy tökéletes Chain of Shadows öv. Korábban volt még pár majdnem jó cucc, egy Yang ill. Dead Man' Legacy, meg még 1-2 olyan, ami jó, de sose fogom használni, és kb. ennyi két év alatt. Vicc az egész.

Belegondoltam, milyen lett volna, ha az eredeti koncepció szerint hozzák be ezeket a tárgyakat. Jóval magasabb statok, mint az anci cuccokon. Ilyen drop rate mellett lett volna anyázás. :)

(#106549) reelc válasza Peppo (#106548) üzenetére


reelc
veterán

Az eredeti koncepció jó lett volna.
Talán kevésbé érezné az ember elszúrt időnek a sok nyersanyagfarmot stb. amikor esne egy olyan íj ami biztosan jobb kb. 15%-kal nagyjából minden statjában mint az eddigi legjobbad.
Most ha van egy nagyon jó statos ancid, nem sokkal van fölötte a primal ami végülis egy max statos anci.

[ Szerkesztve ]

(#106550) Vistaboy válasza reelc (#106542) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már van is rajta minden. Egyedül még az UE set kell, mert csak négy van belőle, egy kell még a 6-os bónuszhoz. Addig elszenvedek a Shadow-val. :) Amúgy a Reaper's Wraps csak azért van a karin, mert ahogy írtam, gond van a hatreddel, így legalább a globe-ok adnak valamit. Sokszor mentett meg már, amikor kifogyott.

Most azon vagyok, hogy meglegyen a hatodik cucc, azután váltok is át rá, a gemeket pedig majd cserélem, amint lesz belőle elég. Még nem sok van, fullos csak ez a pár, ami most rajta van a képen. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.