Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101601) havri1 válasza KubanitoS (#101600) üzenetére


havri1
félisten

razer-t biztosan, lenovo-t is, ezekből sok hamis van.

[ Szerkesztve ]

havri

(#101602) noblem1983 válasza Dyingsoul (#101590) üzenetére


noblem1983
senior tag

Valamikor a hőskorban használtam egérpadot de most én is berendeltem egy ilyet hátha beválik :)

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#101603) need válasza KubanitoS (#101600) üzenetére


need
addikt

nekem is olyan 7 éves a G400 és nagyon jó kis egér..szeressem ;)
kis fiam (3 age) tud néha erős szívdobogást előidézni amikor utánozni szokott amikor játszok az egérrel :P

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#101604) reelc


reelc
veterán

Köszönöm mindenkinek!
Az egér az lesz amit írtam, az egérpad inkább a Steelseries Qck Mass lesz valószínűleg, ez el is fér. Megrendelem, ha szerencsém van jövő pénteken meg is lesznek.

(#101605) reelc válasza Vistaboy (#101574) üzenetére


reelc
veterán

Igazából már régóta nincs semmi értelmes jutalom.
Ha a kezdetektől kimaxoltad volna a ládákat, szezonok óta csak a kozmetikákat zsebelnéd be. :)
Kollega mindig reménykedik, hátha lesz még tárhely, de minden szezon előtt le kell hűtenem. Marad is NSben, így már nem érdekli a szezon.

Gratulálok, mindig jó dolog rekordot dönteni. :)

Sokmindennel lehet 70 fölé menni, lehet csak nem álltak kézre neked. Nekem sok ilyen van, ami nem jött be. Nem éreztem rá a ritmusára, stb. Igaz nem is szántam sok időt ezekre. Nem kapott el az érzés, hogy ezzel komolyabban kell foglalkoznom.

Amúgy a Thorns mellett talán a Natalya a legkönnyebb, amit amúgy is adni fog a Haedrig. Mindenféle set dungeonnak van buildje, néha 1-1 gemben, tárgyban el is térhet a rift vagy gr buildektől. Plussz mehet be segítség is. Szóval egyre kevésbé jelent már kihívást.
Most a Nekroval csináltam a set dungeont, úgy 5-ödjére sikerült Masterre úgy, hogy létfontosságú cuccok hiányoztak (pl. mage gyűrű). Ráadásul a builddel se nagyon voltam tisztában.

Szerintem az Impalénak és az UEnek is meglesz a szerepe. erős lesz mindkettő.

Igen, a játék nagyrészét kiteszi a farmolás. Ha ez nem így lenne, lehet sok ember kevesebbet játszana. A Blizz meg nyilván azt szeretné, ha sokan játszanák a játékot. Szóval jó kis időhúzás. "Tartalom", ha így tetszik.

(#101588) need: Grat neked is.
Nekem bejött a kb. 4 perces GR dolog. Mivel adott időn belül több leg esik, ez hatással volt a Primal dropra is, több esett 1 hét alatt, mint előtte, amikor 10 perc körülieket léptem. Szintem is jött jópár, igaz rengeteg GR kulcsba került, de hát DH-ként nekem százával vannak. :) Mert sokat farmoltam (rift), és nem party kari, és nem meta kari.

Na, mindjárt itt a zárás, most kiderül ki mennyit gürizett (XP), és volt-e értelmes (használható cucc NS-re). :D

[ Szerkesztve ]

(#101606) kecsawi válasza Ry0K3N (#101586) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nekem ezzel az egérrel egy csuklótámaszos alátéttel nem volt ilyen problémám, igaz a régebbi logitech mintha simábban működött volna. A mikrokapcsolókat érdemes cserélni, és ha igen, mire?

(#101607) TeeBee73 válasza kecsawi (#101606) üzenetére


TeeBee73
addikt

Omron. Mondjuk, D2FC-ből, ami passzol. Nem lesz olcsó, de megéri.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#101608) DaveHutt válasza reelc (#101605) üzenetére


DaveHutt
őstag

Zárás mikor lesz?

(#101609) Bird válasza DaveHutt (#101608) üzenetére


Bird
addikt

Már megvolt....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#101610) Thrawn válasza Bird (#101609) üzenetére


Thrawn
félisten

Jaja, léptem is 4 szintet :U :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#101611) reelc válasza Bird (#101609) üzenetére


reelc
veterán

Igen, a cuccokat pakolgatom egy ideje, lomolok.

(#101612) proci985 válasza Thrawn (#101610) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en is :D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101613) czpitti


czpitti
senior tag

Nagy a szegénység paragonban csak 137 szint plusz.Hová lesz igy a világ?

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#101614) faragojof


faragojof
senior tag

Nemsokára meglesz az ezres para! Lesz is itt majd hejehuja s dínomdánom! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#101615) havri1 válasza faragojof (#101614) üzenetére


havri1
félisten

Csak GR-t nyomsz?
Én 112 db GR-nél járok, 23 szintet sikerült lépnem, de kicsit már unom :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#101616) faragojof válasza havri1 (#101615) üzenetére


faragojof
senior tag

Szezon 890P-n befejezve, NS-ben 840P, ebből lett most 980P.
Én mindent nyomok! :DDD
GR75-nél magasabbra még nem jutottam. De ami késik, múlik! :DDD

GreaterRift112?! :F És miért darab?
Bocs, de ezt nem értem... :B

"Formicate Under Command of the King,,

(#101617) havri1 válasza faragojof (#101616) üzenetére


havri1
félisten

112 riftet mentem le. Hogy írjam másképp? 60-ast.

havri

(#101618) faragojof válasza havri1 (#101617) üzenetére


faragojof
senior tag

Ja, értem! Én csak a GR legmagasabb szintjét nézem. Idáig a 75 ment le, 13:XX alatt. Biztos menne rövidebb idő alatt is. Ha GR66-on 4 perctől 8 percig változik egy rift teljesítése, akkor itt is lehet rövidebb. (Vállvonogatósszmájli)

"Formicate Under Command of the King,,

(#101619) reelc válasza havri1 (#101615) üzenetére


reelc
veterán

Igen, elég unalmas tud lenni a monoton (szóló) GRezés. De a farmolás is. Minden, ha nem váltogatod. :)
Én nem tudom mennyit mentem, sok 4-5 percest.
Még mindig van vagy 350 kulcsom.
Mondjuk én nem a Paragont hajtom, ha így lenne, akkor a supp monkkal vagy a Nekroval foglalkoznék. Inkább a loot a lényeg nekem.
70-75-ösöket megyegetek, sok követ húztam fel 0-ról is. Jelenleg a volt szezonosokat.
Patch után szerintem újragemezem az Impalét (átlag 80-ról 90-re) és az UE-t, lehet kap követ a Mara is. Lehet még a monknak is jut majd (Uliana, ill. LTK). Persze attól is függ, mennyit fogok játszani, és hogy mennyi lesz a szezon-NS aránya.

(#101620) havri1


havri1
félisten

Nagy nehezen kiesett az anci sisak, viszont ennek a pet damage kevesebb..szerintetek?
Ha csere, min tekerjek feljebb?

:R

(#101619) reelc: A kitűzött cél (800prgnlvl) megvan, most váltok, bounty hegyek, alapnyag hiány miatt.
Sima riftnek most nem látom értelmét, van még nekem is kb 300 kulcsom.
Többi esik máshol is.

[ Szerkesztve ]

havri

(#101621) KubanitoS válasza havri1 (#101620) üzenetére


KubanitoS
veterán

Soha nem voltam jó matematikából, de ez nem annyira bonyolult ám:

99% > 88%

Amúgy meg tök mindegy, mert a patchben 200% lesz a max pet dmg rajta, szóval lehet majd újból kifarmolni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101622) havri1 válasza KubanitoS (#101621) üzenetére


havri1
félisten

Ennyire azért ne nézz kérlek hülyének.
Természetesen arra gondoltam, hogy ott -, de az int, vitality meg +. Osszesegeben melyik erősebb?
Ezt számold ki pls.
Mert a 99%-ot nyilván az alap sebzésre teszi rá. Viszont ha az alap sebzés nő a másikkal, mindjárt nem annyi a végeredmény.
És nem mellesleg 100k-val több az életem is vele.
Nekem nagyon nem tök mindegy, mert értem én, hogy patch, meg hű meg há, de ezt az anci sisakot is bő 3 hónap alatt sikerült kifarmolni. Kadala sem adta.
Szóval ha erősebb, akkor érdemes cserélni, mert ameddig az új nem esik ki, addig is erősebb.

[ Szerkesztve ]

havri

(#101623) SQX_Barto válasza czpitti (#101613) üzenetére


SQX_Barto
addikt

3134 paragon, majd ha raerek megsajnallak ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101624) need válasza reelc (#101605) üzenetére


need
addikt

:R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#101625) reelc válasza havri1 (#101622) üzenetére


reelc
veterán

Nem értek a WD-hez, de általánosságba véve a nagyobb legest vinném. Egyúttal szétnéznék a cuccaim között, hogy esetleg 1-1 cucc cserével tudnék-e vissza pótolni Vitát? Ha nem, akkor lehet Paragont lenne érdemes rápakolni addig, amíg nem lesz jobb cucc.

Azért a +11% leg dmg mellett szerintem nem nagy veszteség a -1,2% dmg.
A vitát pótold, vagy kezdd el reforgeolni azt amelyik nem kell.
Vagy lökd a Kanaiba, és használd a szet sisakját.

[ Szerkesztve ]

(#101626) havri1 válasza reelc (#101625) üzenetére


havri1
félisten

Nem értek ezek a +-% damage dolgokhoz, nekem a D3-ban nem egyértelmű ez a sebzés téma.
D2-ben ha jól emlékszem, amennyiben valamit változtattam, meg lehetett nézni a konkrét sebzést, a ténylegest. Most nem :)

Tehát simán lehet, ha nagyobbat sebez 2100 dmg mellett a 99%-os pet damage, mint a 88% pet, de 2300 körüli dmg-vel. AZ sem tiszta, hogy pl a soul harvest ha felmegy 10-re, 3000 körüli a sebzés. Erre jön a +88 vagy 99% pet damage?

Vitalityt meg most nézem, simán tudom a msostani 99%-osra tekerni, hisz 10%life van tekerve, azt meg áttolom vitalityre, és máris jobb lesz remélem. (Eddig itt is azt hittem, hogy a % life többet ad, mint a vitality).
Ja nem, benéztem, a CHC van tekerve.

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#101627) TeeBee73 válasza havri1 (#101626) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az Anci. Tolj bele egy ~+70-es követ, előrébb vagy.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#101628) KubanitoS válasza havri1 (#101622) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én nem nézlek hülyének, de ettől még szerintem akkor is a sima a jobb. Az ancin áttekered a critical 6%-ra, belepakolsz egy 70-es gemet, akkor valszeg 5 százalékkal fog jobb sebzést mutatni, ami még mindig 7 százalékkal kevesebb, mint a mostaninak a pet sebzése, ami kb a lényeg wd esetében.

Ha meg mindenáron az ancit akarod használni, akkor felesleges kérdezni. A patch után akármelyik elsőre megtalált Jeram messze jobb lesz ennél az ancinál, de még a jelenlegi primal változatnál is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101629) havri1


havri1
félisten

Oké, köszi, akkor kipróbálom mindkettőt, gyakorlatban melyik jobb. Remélem úgyis esik majd patch után mindenből jobb, azokba meg majd mehetnek a 80as kövek (még azok sincsenek meg).

havri

(#101630) rumkola válasza KubanitoS (#101621) üzenetére


rumkola
veterán

elég egy reforge, nem értem miért írjátok itt mindenre, hogy újra ki kell farmolni :F

[ Szerkesztve ]

(#101631) KubanitoS válasza rumkola (#101630) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudtommal a reforge csak az adott tárgyra vonatkozó (patch előtti) statokat adhatja be. A frissített tárgyat ismét ki kell farmolni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101632) havri1 válasza rumkola (#101630) üzenetére


havri1
félisten

De ami már pörgetve lett, azt is lehet?

havri

(#101633) SQX_Barto válasza KubanitoS (#101631) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Pontosan, szoval reforge az nem fog regit ujja valtoztatni.
Pl Mask of Jeram-ot forgathatod jovo nyarig, akkor is 100% marad a max pet damage, az uj pedig 200...
De a tobbinel is. Mindig ujra kell farmolni a legendarykat (barna itemeket) a set itemek (zoldek) pedig automatan megkapjak az uj bonuszokat.

#havri1: Ugy erted, ami mar volt egyszer reforge-olva? Akarhanyszor forgathatod, de mint irtam regi targybol nem lesz uj, tehat csak kidobod az alapanyagot az ablakon.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101634) havri1 válasza SQX_Barto (#101633) üzenetére


havri1
félisten

Válaszod alapján a kérdésem már felesleges.

Eredetileg arra gondoltam, hogy ha van egy item, aminek valamelyik stat-ját a faluban a boszorkánynál atpörgettem, akkor is lehet pl kockában reforge-elni? Mintha nekem már nem engedte volna, csak addig, ameddig eredeti statokkal rendelkezett.

havri

(#101635) 42861 válasza SQX_Barto (#101633) üzenetére


42861
senior tag

És mi a helyzet a kockába bezúzott tárgyakkal. Azoknak frissül a statja vagy oda is újra be kell zúzni?

(#101636) havri1 válasza 42861 (#101635) üzenetére


havri1
félisten

Ez jó kérdés valóban.

havri

(#101637) hokuszla válasza 42861 (#101635) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Természetesen azokat is újra "be kell zúzni". Mindig is így volt és ez is a logikus.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#101638) proci985 válasza hokuszla (#101637) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem úgy volt eddig hogy ha sima stat update volt akkor megmaradt?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101639) Edge válasza hokuszla (#101637) üzenetére


Edge
veterán

dehogy kell újra bezúzni, PTR.en is az új statokkal van bent minden, de ez eddig is így volt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101640) rumkola válasza Edge (#101639) üzenetére


rumkola
veterán

így van, és reforge-ra az új statokat adja
legalábbis én eddig így játszottam vele :D

(#101641) rumkola válasza SQX_Barto (#101633) üzenetére


rumkola
veterán

biztos vagyok benne, hogy peccs után reforge-al "új" statjai lesznek

(#101642) KubanitoS válasza rumkola (#101641) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem kevered valamivel, én tutria emlékszem, hogy reforgoltam valamelyik elég jó anci tárgyam, mert kijött egy új patch, ahol új statokat kapott a cuccom. Forgatás után sem lett belőle az updételt tárgy, cserébe meg katasztrófáisan rossz is lett. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#101643) SQX_Barto válasza Edge (#101639) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Régen nem volt így, ez szerintem most jött/jön be. Volt, amit újra be kellett törni. Bár lehet azok olyanok voltak, amik akkor kaptak először legendary affixet.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#101644) aerosmith válasza Vistaboy (#101574) üzenetére


aerosmith
őstag

hány tab van ha mindet kimaxoltad?

(#101645) Edge válasza SQX_Barto (#101643) üzenetére


Edge
veterán

ezer éve így van :) a kockába előzőleg betört cuccok tulajdonságai updatelődnek ha változnak.

reforgetól viszont nem, mivel a régi és új legendary cuccok item id-ja más. (rumkola rosszul emlékszel)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101646) rumkola válasza Edge (#101645) üzenetére


rumkola
veterán

Igazad van a reforge nem jó. Elnézést kérek, valamit kevertem. :)

(#101647) kecsawi


kecsawi
senior tag

Sziasztok!
Rengeteg régi cuccom van, nem tudom érdemes tartogatni ezeket, vagy törjem be? Van olyan, amit megtartanátok? Főleg wd-zek, de anno barbival kezdtem.

(#101648) reelc válasza kecsawi (#101647) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Nemsokára itt az új patch. 2.6.1 PTR Patchnotes.
Kiindulópontnak nézd meg.
Kicsit fentebb tárgyalták, szetet érdemes megtartani, ami tárgynál leg változik azt nem.

(#101649) DaveHutt válasza reelc (#101648) üzenetére


DaveHutt
őstag

Gyorsan végigpörgetve kb. minden build érintett a necro push buildeken kívül. Lehet farmolni mindent újra, ezzel elleszünk így egy jó darabig.

(#101650) reelc válasza DaveHutt (#101649) üzenetére


reelc
veterán

Nem kell túldramatizálni, nem nagy dolog az egész. :)

Classonként pár tárgyra nem mondanám azt, hogy minden.
6-15 tárgy körül mozog classonként. A Nekronak van a legtöbb, mert azt még balanszolják, nem régi kari.
Sokan vagy 2 buildet használnak (rift-gr), úgyhogy a farmolandó cucc még kevesebb lesz, mert nem fogják mind a 6-x tárgyat kifarmolni első körben. Ahogy játszik az ember, majd úgyis esnek a cuccok.
Amúgy meg kifarmolni sem kell, aki nem költötte el minden alapanyagát, sárga upgrade megoldással kikraftolja első nap, ami kell (NS). Ha meg nincs alapanyag, még van idő szerezni.

Az emberek nagyrésze úgyis megy szezonozni, azok tényleg újrafarmolnak mindent, de hát ez minden szezonkezdésnél így van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.