Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101151) proci985 válasza persil (#101150) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en emlekszem inferno A1ben a varosra is. ja meg hogy 5 elite csoportig eleve a jatek nem is dobott semmit garantaltan, bar utana se sokat.

vagy amikor 1.03 alatt vegre elertem inferno A4ig (gyakorlatilag A3 siege breaker utan mar nem alltunk le elitekkel harcolni mert eselytelen volt es ketten egymas hullajara teleportalva jutottunk elore), aztan Rakanoth 1hitelt. Perditionnal mindig elmorzsolok egy konnycseppet amikor GRpushnal ez megint elofordul.

soha tobbet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101152) Phausto


Phausto
tag

Valaki meg tudná mondani hogy a Battle.net-en a Friend list limit-em miért csak 10? Több barátot nem enged felvenni. Ezt hogy lehet növelni? Mitől függ ez?

(#101153) czpitti válasza persil (#101150) üzenetére


czpitti
senior tag

Hát tény hogy ros elott minden jobb volt.Mondjuk nekem tokmindegy hol játszom csak legyen party.Sőt a kivel is mindegy csak normális tag legyen.Mindegy a paragonszint is ha tud játszani,jofej,esetleg van ts-en is.Ha kisebb paragonu akkor speedezunk azt kész.party legyen meg jo társaság kb ez a lényeg.( nem válaszolni akartam erre már rájottem :DDD )

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#101154) persil válasza proci985 (#101151) üzenetére


persil
nagyúr

Néha rámjön, hogy visszasírom azokat az időket :D
Amikor inferno fokozaton, legelső alkalommal eljutottunk haverommal diablo-ig full szar cuccokban, és valami 40 perces epikus csata volt, egymást az utolsó pillanatban élesztgetve sikerült megcsinálni, az hatalmas élmény volt :)
Első 100-200 óráig egy darab legendary-t nem láttunk, most meg zúzza az ember befele a sok lomot egymás után :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#101155) _ocsisajt válasza persil (#101154) üzenetére


_ocsisajt
őstag

először lenyomtam(meg tuk) diablót HC-n volt akkora fícsőr, hogy napokig dagadt a mellem... ma meg már ugye... :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101156) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A3 volt izgi mikor mindent 1hiteltek a legyek, meg a városig kergettek vissza a pakkok :DDD
régi szép idők

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#101157) errorcode06 válasza RohamBilly (#101141) üzenetére


errorcode06
őstag

Az mióta határ hogy addig "forgatom" míg jót nem találok (ha 2. szinten nem olyan jók a mobok akkor ugyan úgy kilépek, mert próbálgatom a határaim :U ).

Bár, ha valakinek az tetszik, hogy állandóan 2 fajta mob megjelenésében bízik az egész riftben a több száz próbálkozásból, (ami még nagyobb lutri mint sárgát pörgetni) az meg is érdemli :K

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#101158) modern5 válasza persil (#101150) üzenetére


modern5
tag

Sajnos nem vagyok akkora Diablo rajongó, hogy többször végigvigyem. Talán kétszer..azt is szerintem fél év alatt :)
Értem én, hogy ez a játék nem egyvégigjátszásos offline mókára lett tervezve, de nekem nagyjából ennyi van benne.
Azért köszi a tanácsokat :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#101159) reelc válasza modern5 (#101158) üzenetére


reelc
veterán

A sztorit elég egyszer végigvinni.
Az Adventure mód a lényeg. Amikor már nincs sztori, ez az Endgame tartalom.
Ha nagyon egyedül akarsz játszani, ezt is lehet nyomni szólóban a végtelenségig.

Ha neked tényleg csak a sztori számított, akkor csak gondolj bele, mennyit fizettél egy kb. 7-8 órányi játékért. Mert az egész sztorit végig lehet ennyi idő alatt vinni, sőt még jóval hamarabb is. Kb. új játékos órát írtam.

[ Szerkesztve ]

(#101160) Gyuri27 válasza reelc (#101159) üzenetére


Gyuri27
félisten

Story hc. Az nem 7-8 óra. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#101161) _ocsisajt válasza Bennyboy (#101156) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Invulnerable, shield, jailer (régi jailer!) FTW! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101162) reelc válasza Gyuri27 (#101160) üzenetére


reelc
veterán

Igen a HC időigényesebb, és a 0-70-je is több idő egyedül - ezt csináltam már.
Viszont szó nem volt HCról. :)

(#101163) reelc


reelc
veterán

DIABLO AND BLIZZCON 2017.

"This year, we want to give you a heads-up that while Diablo will be on the show floor, we won’t be making any new Diablo announcements. There will be a time for that at some point in the future, but that time is not now."

[ Szerkesztve ]

(#101164) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Uncsiból felhúztam egy monkot, mondom ez első körben lesz inna (valamék) majd ha lesz gear akkor LON LTK

Cimbora feljött, rohanok utána, erre ez pottyant :DDD
kérdés a monk szakiktól, Ltk lonba mit forgassak át? DEX - > CDR?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101165) DaveHutt válasza reelc (#101163) üzenetére


DaveHutt
őstag

Majd a Diablo 4et elkezdik promózni jövőre, talán.

(#101166) reelc válasza DaveHutt (#101165) üzenetére


reelc
veterán

Kizárt.
Idén vettek fel kulcsembereket. Ha idén elkezdtek dolgozni, legalább 2 év, mire egyáltalán bevallják, hogy csinálnak valamit, nemhogy promózás. :) Ugye a csapatot is bővíteni kell, felvázolni merre menjen a dolog, új ötletek, stb. Maximum a tervezgetést kezdték el. + idő hogy multiplatform lesz az is, nem fogják kihagyni a konzolokat. Addigra meg lehet generációváltás is lesz, kitudja (+3-4 év múlva).

[ Szerkesztve ]

(#101167) mikromanus válasza czpitti (#101153) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy lejjebbadtad a szintet, vagy a "normális" para1500-tól kezdődik. :DDD

A régen jobbvót témához: Ez csak részben igaz. A pénzespiac és ultrarare item trade valós pénzért bárhol is mondjuk annyira nem volt jó. Az viszont igen, hogy stabil nehézségi szintek voltak és nem azzal "balanszolnak", hogy most a fejlövés 1000 dam, a fülvakarás meg kap +50000% damot és minden patchben hozzácsapunk párezer % buffot. Meg hogy orrba szájba pakolgatjuk a statpontokat paragonból, meg kavicsbeáldozásból, azt' jólesz. A statikusabb szintek és kevesebb fejlesztési lehetőség annyiban segíthette (volna) a fejlesztőket, hogy ott lehetett ügyelni a kasztok és buildek egyensúlyára és esetleg új kombókat kihozni.
Egy legacy servert elfogadnék azt hiszem. Belépsz és onnan paragon nuku, extrastat kavicsbeolvasztásból nuku, azt csapasd a kérészéletű karakterrel a T13 mobok ellen! :)
Vagy lehetne ugyanez teljesen leválasztva a többi játékostól és lehetne külön balanszolni... Jöhetne valami shi mizu lowlifer build, meg esetleg visszaadhatnák a régi dodge monkot egy kis buffolás után. Aztán mehetne a stroboszkóp és az epilepszia roham minden nap. :)

A szűkös kezdetben az "Jó" volt, hogy az alapnehézségek is erősek tudtak lenni. Mondjuk nem mindenki elég szado-mazo az ilyesmihez, így gondolom az ilyen rendszernek kisebb a játékosbázisa.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#101168) Edge válasza DaveHutt (#101165) üzenetére


Edge
veterán

Háát sztem a hack and slash annyira csúcsra van járatva a d3-al hogy 4-esnek kb. semmi értelme, a grafikával sincs gond pláne a múltkori javítás óta, mit adhatna a 4-es? A jelenlegi d3-ban mindent meg tudnak oldani akár DLC-kkel. Ha a storyt meg folytatni akarják akkor jön egy kieg.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101169) _ocsisajt válasza mikromanus (#101167) üzenetére


_ocsisajt
őstag

tudom én vagyok a kisebbség, de goldos AH*** mehetne most is, nincs már kedvem annyit gamelni, mint régen :)
Legyen ordenáré sok egy topos item aranyban, de akkor max veszel 1-2-őt ahából oszt ennyi :) Csak egy kis segédlet a nem ott lakóknak :)

***Vagy legalább matit (sárga, kék, fehér, gemek esetleg még) könyörgöm lehessen már vásárolni! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101170) DaveHutt válasza Edge (#101168) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hogy mit adhatna a D4? Bevételt a Blizzardnak, nekünk meg új ARPG élményt.

(#101171) dante3


dante3
addikt

[Egy MMO RTS mobiljátékon dolgozik a Blizzard] :((( Koncentrálhatnának másra is ... :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#101172) gjohnny válasza Edge (#101168) üzenetére


gjohnny
tag

Pl azt adhatná a D4, hogy e-sport kompatibilis lenne, mint ahogy már az összes többi blizzard game a D3 kivételével. Valószínüleg többek között emiatt van így hanyagolva a D3.

(#101173) Edge válasza DaveHutt (#101170) üzenetére


Edge
veterán

hát legyen úgy, de hiába régi már a d3, még van mit kihozni belőle, ezért nem várom a d4et.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#101174) reelc válasza Edge (#101168) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem inkább az ARPG stílus telített.
Rengeteg játék jelent meg belőle az elmúlt években, és még most is készül nem egy.
A D3 koros, öregedett, ez természetes, nem mai darab. Amik azóta jöttek ki tartalmaznak annyi újdonságot hozzá képest, hogy megtalálták a piacukat, sokaknak jobban bejön nem egy a Diablonál.
Azóta nem egy kijött konzolra is. De persze vannak bukások is.
Konkrétan ami a Diablot illeti, van egy réteg, ami nem fogja megvenni a 4-iket, mégha játszott is a 3-mal. Ha csalódásként könyvelte el a 3-at, akkor minek fizessen a 4-re? Főleg úgy, hogy sok játék van a műfajban?
Részemről még egy ideig kíváncsian várom, milyen lesz a Diablo 4, ha lesz. Biztosan nagy siker lesz, eladja a neve. A megvétele elsősorban attól függ majd, mernek-e eléggé különbözni a 3-ik résztől? Nem azért fogom megvenni, ha megveszem amiért a fanok (mert Diablo, mert Blizzard), és nem azért mert szebb lesz, hanem hogy játszhassak egy újabb színvonalas ARPGvel, A sztoritól nem várok sokat, a játékban legyenek újítások, akár az alapoktól. Legyenek újra merészek.
Örülök, hogy a Blizz még ennyi évvel a RoS után is csinál patcheket, foglalkozik a játékkal. Remélem így is marad, és mernek komolyabb dolgokat újítani (Pl. csinálnának valami értelmeset a Paragonokkal).
De elkanyarodott az E-sport és a többi játéka irányába a cég figyelme.
Pedig a 30+ millió vegyesen D3+RoS eladás igen szép eredmény. Ezt kellett volna valahogy kiaknázniuk. Amikor még itt volt a játékosok nagy része. Megfelelő politikával valószínűleg könnyebb lett volna megtartani, mint visszacsábítani (pl. a Nekroval).

(#101172) gjohnny: Szerintem inkább azért van hanyagolva a D3, mert évek óta nem hoz (folyamatosan) pénzt.
Ugye az alapjáték, és pár évvel később a kieg volt fizetős. Aki megvette utána már semmit sem fizetett. Aztán jött a Nekro kitudja mekkora sikerrel, ez sem fogja akár fél év múlva növelni a bevételeket. Már megvette az a réteg, akit érdekelt. Persze még ide tartozik, hogy valamivel a Nekro előtt volt konzolon generációváltás, szóval az újabb konzolokra is kihozta, ezt megtámogatta azzal, hogy patch és Season is jön rájuk egy ideje (+ a Nekro), így támogatva vannak mint a PC-sek. Ez szerintem így adja magát, hogy még vagy 2 évig toldozgassák a D3-at, esetleg új kari DLC.
Az általad említett többi Blizzes játékban tudsz pénzt költeni, vagyis folyamatos bevétel nekik. A Diablo 3 nem ilyen (kivéve Ázsiában, ott vannak mikrotranzakciók).
Ezzel ellentétben a többi játékuk más pályát írt le.

(#101173) Edge: Igen, van még benne potenciál, csak hozzák is ki belőle!

[ Szerkesztve ]

(#101175) TeeBee73 válasza _ocsisajt (#101169) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én az RMAH-t kérném vissza. Mehetnék újra fehér cuccokat farmolni, és hülyére keresném magam... ;]:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#101176) proci985 válasza persil (#101154) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en emlekszem az elso solo diablo killemre infernon dhval, kb fel ora volt. termeszetesen addigra leesett a loot buff szoval nem dobott semmit.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101177) reelc


reelc
veterán

Friss, 09.28-i PTR patch notes.
Az előző PTRhez képest vannak benne nerfek is, így ez már csak finomhangolás. Sok minden nem változott az előző óta, gondolom ezért már nem fog sokáig futni a PTR.

[ Szerkesztve ]

(#101178) reelc válasza reelc (#101177) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látom a DH jól jött ki a dologból, eddig nem kapott nerfet.

Új módosítás:
Wraps of Clarity
Your Hatred Generators reduce your damage taken by 30–35% 40-50% for 5 seconds
Ennek örülni fog az UE és a Mara.

(#101179) _ocsisajt válasza TeeBee73 (#101175) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:DDD :DDD :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#101180) havri1


havri1
félisten

Nagyjából a 70-es gemeket meg tudom csinálni. ( Mondjuk 60 felett csak 60% esély, de a 3-ból 1 azért általában sikerül :DDD ).
Szóval elgondolkodtam rajta, hogy felhúzok egy negyediket is 70-re, és "beégetem" a kockával mondjuk a kardomba + int reményében.
Szerintetek érdemes, jelent annyit, hogy megérje már most ezt megtenni egy 70-es gemmel? Vagy várjak még?
:R

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#101181) proci985 válasza reelc (#101177) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

es karlei is kapott buffott.

DH speed90 buildok ftw.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101182) kökény válasza havri1 (#101180) üzenetére


kökény
aktív tag

Szerintem várd meg a peccset, addig is húzzál fel annyi gemet amennyit csak tudsz, és ha nem halsz meg GR alatt meg pipálsz,h fizetsz+1 húzásért, akkor már is 5 esélyt kapsz a húzásra, van, amikor 60-ra az összeset beadja, van, amikor egyre sem, de mehetsz tovább is 30%-ra is adogat szépen lassan lehet felfelé haladni ;)
Peccs után meg tuti nagyobbakat fogsz tudni menni és akkor gyűlik az anci cuccod is és beégeted 80-as gemekkel ;)

(#101183) skater86 válasza kökény (#101182) üzenetére


skater86
tag

Szia, kicsit passzív olvasó vagyok, meg hétvégi játékos, de mit jelent ez a "beégetés" dolog? 70-es leg. gem kell hozzá? Köszi!

(#101184) havri1 válasza kökény (#101182) üzenetére


havri1
félisten

Ha jól értem, a +1 húzás akkor van, ha nem szagolom az Ibolyát?
A fizetés része még új nekem.

havri

(#101185) havri1 válasza skater86 (#101183) üzenetére


havri1
félisten

30-40-50 rank gem kell, attól függ, mibe szeretnéd égetni. Ékszer, ruha, fegyver.

havri

(#101186) Cadal válasza reelc (#101177) üzenetére


Cadal
őstag

Uhh, az a barbár... akarom most!!! (nyálcsorgatós smiley) :DDD

Gondolkodtam már korábban is, hogy kellene csinálni egy kanai cube képregényt! Lefotózni a recepteket külön-külön oldalanként majd csinálni egy előtte utána fotót is hozzá, hogy láthassa az is aki még nem csinálta hogy mi történik, ha a(z angol) leírás alapján nem egyértelmű. Ha időmilliomos lennék esküszöm nekiülnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#101187) havri1


havri1
félisten

Igazából a Spirit walk - Jaunt és a HEX - Angry Chicken között mi a különbség? Nekem HEX van, arra használom, hogyha berántanak vagy beragadok egy tömegbe, és sebződöm, akkor rányomva kiszaladok. Ilyenkor mintha sebeznék is rajtuk, de mai fontos, hogy gyorsan ki tudok szaladni, és nem tudnak ekkor tovább sebezni.
GR esetén a Spirit Walkot ajánlották többen is, miért jobb?
:R

havri

(#101188) havri1 válasza havri1 (#101187) üzenetére


havri1
félisten

Most átállítottam, sok különbséget nem látok a 2 között, ezzel is megy, azzal is.
Nem patkoltam el, és meglett a +1, viszont ezt a fizetős +1-et nem láttam sehol.

havri

(#101189) kökény válasza havri1 (#101188) üzenetére


kökény
aktív tag

Amikor kiválasztott a GR-t alul pipálsz egyet a négyzetbe ki is írja mennyi golfdot fog tőled levenni cserébe kapsz még egy leg gem upgradelési lehetőséget;
Beégetést tőled szedtem, augmentálásnak nevezik inkább ;)
Spirit walk coldownja rövidebb és az időtartama pedig kemény 1 másdoperccel több, mint a csirke.

[ Szerkesztve ]

(#101190) havri1 válasza kökény (#101189) üzenetére


havri1
félisten

Tényleg, látom, köszi. 31M arany :DDD Legalább el tudom költeni, mert eddig nagyon semmire nem kellett.
Paragon lvl kiosztásnál látom, hogy a 4 kategóriában csak az elsőnél (int,vit) lehet "végtelent" nyomni felfelé. a többinél 50 a max. Ha eléri mind az 50-et, és lép paragon szintet, akkor az összeset erre az első kettőre lehet majd rakni? Mert most minden szintlépésnél más kategórában lehet kiosztani ugye.
Tehát ha megvan az 50 mindenhol, és lépek pld 10 szintet, akkor azt a 10 pontot csak int és vitality-re mehet?
:R

Szerk.: Vissza is raktam a csirkére, valahogy jobban megszoktam már :R

[ Szerkesztve ]

havri

(#101191) kökény válasza havri1 (#101190) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen 800 paránál kimaxolod az 50-es limiteket, azt követően minden para "ajándék" :) mehet WD-nél int-re supportnál vit-re, erőre építkező karinál str-re és így tovább ;)
Nem tudom,h a csirke kijön-e nagy tömegből is, mert spirit az átmegy olyankor mindenen...

[ Szerkesztve ]

(#101192) WOT-H-A-C válasza havri1 (#101190) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Csirkét a szpíd buildban használunk. Egyébként spiritwalk. Csirkéhez kell a nyakazó kés megy a csirke off hand. Ekkor lesz értelme csirkét használni! ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101193) havri1


havri1
félisten

Köszi, tényleg. Van azom is, de valahogy ez a kard meg macska jobban bejön. AKkor marad a Spirit, köszi.

havri

(#101194) kökény válasza havri1 (#101193) üzenetére


kökény
aktív tag

Ne keverd, Manajuma+Hex csirke a T10-13 speedekre, GR-re macsek meg kard, de nam azért mert az jobban bejön, hanem mert oda ezek kellenek ;)

(#101195) kökény válasza Cadal (#101186) üzenetére


kökény
aktív tag

Nálam peccs után Hota barbi, UE ShadowDH és frozen orb wizz a várós ;)

(#101196) havri1 válasza kökény (#101194) üzenetére


havri1
félisten

Átraktam próba miatt a Manajuma+Hex csirkét, valami iszonyat gyors, és hosszú a skill, baromi jó:)
A kardot még forgatni kell kockában, mert nem anci, és elég rossz statokkal bír, csak elfogytak az alapanyagok :DDD

havri

(#101197) reelc válasza proci985 (#101181) üzenetére


reelc
veterán

Azt direkt nem írtam, mert volt egy hotfix 2 hete, az buffolta, csak most került bele a patch notesbe. Ahogy a 6-os szetbónusz is.
Viszont így frissebb (nem éjszakai) fejjel nézve nerf történt a hotfixhez képest,
mert az 60-80% to 375-500% volt,
most a patch pedig 60-80% to 225-300%-ot ír.
Én PTRen még a hotfix után játszottam.
Nem tudom, most mennyit lehetne lehozni ugyanazokkal a cuccokkal.
Valószínűleg azért vettek vissza belőle, hogy ne húzzon el az UEtől megint.
Nekem így is tetszik.

(#101198) skater86 válasza havri1 (#101185) üzenetére


skater86
tag

És ennek mi a folyamata? Mármint a beégetésnek? Bocsi, de tényleg nem tudom. :) Köszi!

(#101199) WOT-H-A-C válasza skater86 (#101198) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

[link]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#101200) reelc válasza Cadal (#101186) üzenetére


reelc
veterán

Ha én adnám, már ma a tiéd lehetne, én meg vinném a DH-t. :D

Az ötlet jó, de lehet elég lenne csak egy változásokat tartalmazó pár perces videó.
Akartam linkelni magyar nyelvűt, de csak a régi, 7 receptest találtam, ami még az augmentálás előtti. A Téma összefoglalóban is ezek a régiek vannak még, egyik hazai oldalnál sem találtam frissítést róla.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.