Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100501) Ronin84 válasza Dyingsoul (#100493) üzenetére


Ronin84
újonc

Hali nekem ugyan ez a gondom. Szeretem solo-ban nyomni, senki elvárásainak nem kell megfelelni, nincs dirigálás kapkodás rohanás csend stb. .. Sajnos Nekem is úgy tűnik hogy ez a gear a PROKNAK való! A 4 seten kívül 3 megvan . A Pestilace nem érdekel nincs meg. Jelenleg A Bone aromorosat használom, de úgy érzem hogy komoly határai vannak. Sajnos a GR 80-at nem tudom kinyomni, és 78-al kínlódom. https://eu.battle.net/d3/en/profile/Ronnin-2564/hero/96922557 Nekem ez a jelenlegi Necrom. Ez a Legújabb és legerősebb elméletileg a Bone Armorosnak. Viszont jól láttam hogy nem Augmentáltad a cuccaidat amit lehet? Nekem a klántársak jelezték, hogy azonnal álljak neki, mert nagyon nagy erőt add, még akkor is ha csak kicsit tudok beletenni. Segít addig amíg nem találok egy jobbat. Tragulos gear szerintem nekem ejtve van. A Bone armorosban elbizonytalanodtam. Hát nem tudom magam is tanácstalan vagyok. :(
Lehet vissza kellene térni a Peteshez.

(#100502) havri1


havri1
félisten

Hali!

Tolom szorgosan a WD-vel, már majdnem elégedett vagyok vele.
Pár kérdésem lenne.

- Az alábbi tárgyakat nem tudom kifarmolni, eddig egy se esett sose, Kadalánál sem. Mi a trükk?

- Az alábbi amulett eshet anciban? egy éve megvan, még varázslónál esett, azóta se láttam, csak simát, és szarabb statokkal.

- Na meg a bountys ládákat ha publicba nyitom, más felveheti a dolgaimat?

- Kockáról (jelenlegi érvényes) leírást magyarul valaki látott már?
Nagyon nem vágom mit hogyan, szeretném kihasználni, nem jó erre az angolom sajnos.

- És a leg lényegesebb. Gemeket hogyan toljátok ilyen magas szintre?

62 solo ment eddig nekem, vért izzadva, de ott már csak 60% eséllyel adja, ami gyak 0, failed. Van erre is valami egyéb trükk?

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#100503) DaveHutt válasza kzoltann (#100499) üzenetére


DaveHutt
őstag

Néztem videót Bluddshedtől, Multishot DH kényelmesen vitte a GR80-at , olyan szép 50 billiókat critelt, hogy öröm volt nézni. Talán egy kicsit túltolták, majd meglátjuk. Ami kifejezetten tetszik, hogy az IK Charge Barb végre viszi a T13-at szépen.

(#100504) reelc válasza DaveHutt (#100503) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem maradhat a multis DH erőssége. :)
Metába nemigen kerül be, de a szólózósok, alacsonyabb csapat GResek, ill. T farmolók viszont örülnének neki.

Ahogy fentebb írtam, majdnem másfél éve nem volt ilyen patch, ami ilyen szinten hozzá nyúlt volna ennyi szethez, tárgyhoz. Nyilván lesz még nerf, de biztosan az lesz a végeredmény, hogy a jelenlegi livehoz képest minden erősebb lesz.
Rengeteg szetet hanyagoltak az elmúlt években, esetleg semmirevaló skilleket buffoltak... most szerintem próbálják az elmúlt időszakot bepótolni.

[ Szerkesztve ]

(#100505) proci985 válasza reelc (#100504) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na kozben nekialltam en is tesztelni.

GR85 elobb ment le UEvel, p1300, 70-80as gemek a gearen es 55-70 bekockazva, full ancient (az uj DMLen kivul). 6:30as idovel (!) ugy, hogy a 200ms ping ezzel a builddel GR pushra mar a hatar (a vault a vedelme leginkabb). (jo, mondjuk a karinak van 4,6m sheet fire dmgje).

GR80 ez alapjan 5 perc alatt stabilan tarthato lesz p600 korul, pushra elvileg 90ig jonak kene lennie. p1000 korul felgemezve. shadow biztos erosebb lesz, de jellemzoen egyedul tolva / sima riftre az UE meg mindig a legmozgekonyabb build a jatekban szvsz. (mastery miatt ill kivancsisagbol kb az osszes setet vegigprobaltam a jatekban)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100506) errorcode06 válasza Ronin84 (#100501) üzenetére


errorcode06
őstag

Vele hoztam le az előbb a 80-at.

Ahogy nézem ez valami speedfarm build lehet, azzal meg azért már a 78 sem rossz.

Miért nem próbálod ki valamelyik mage-es buildet?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#100507) faragojof válasza havri1 (#100502) üzenetére


faragojof
senior tag

Nincs semmi trükk. Csak gyakni-gyakni-gyakni az ellent. :DDD És majd csak kidobja.

Én itt kértem segítséget a napokban 600 paragon környékén, most 700P van és meg is hozta a gyümölcsét. Lement GR70, meg még maradt egy kis kakaó is a karakterben.
Most Kadaláztam 10K+ BS-t, és egyetlen egy anci vállast adott! :W Ami persze rosszabb statokkal bír, mint ami rajtam van, az egy intelligenciát kivéve. :(
Nincs setes cuccom az egy sisakot kivéve, amit még százas paragon körül dobott a gép.
Csak azt tudom ajánlani, hogy türelem.
Én ezt, meg az itt hallott ajánlásokat vettem figyelembe a WD építésénél.

Ui: Csak jól emlékeztem! A karaktered ismerős volt. Szóval te is beleléptél a "gép nem dobja a kellő holmit" problémába. :R

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#100508) proci985 válasza proci985 (#100505) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

GR90@14:50 UE DHval,

cindercoattal a kockaban egy tavolrol se idealis riftben ugy, hogy a templart veletlenul otthon hagytam.

ja es ugy, hogy 105secet ebbol a foldon volt a kari:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100509) reelc válasza proci985 (#100508) üzenetére


reelc
veterán

Köszi az infókat!

Szép eredmény UE Firével.

[ Szerkesztve ]

(#100510) proci985 válasza reelc (#100509) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi. tippre a szokasos input laggal, templarral es legfokepp a gunessel a kockaban majd a 93-95nek is mennie kene, bar UE annyira meg mindig nem jo pushra.

viszont ez azt jelenti, hogy van solo all around quick rift kari 80-85ig.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100511) Reinhardt válasza proci985 (#100508) üzenetére


Reinhardt
őstag

Most ugye az UE multi ugy van, hogy F+R es egy Hellfire amu.
Nem ertek a matekhoz, de azutan, hogy 40%-rol 70%-ra emelik a 6-os bonuszt, es ugye az ijj es a tegez is valtozik, nem lehet, hogy egy jo SoJ es egy Endless Walk set jobban fog muzsikalni?

Amugy 1300 paragon meg felig anci cuccban 3:51-re jott ossze a GR80, magasabbat nem mentem, mert en a speedet szeretem.

(#100512) Ronin84 válasza faragojof (#100507) üzenetére


Ronin84
újonc

:(

Nem tudom mi lehet a baj! :(
Azon gondolkodtam hogy feltápolom a PETES geart és azzal kipróbálom a 80-ast.
Szar ám nézni, hogy másnak megy nekem nem! :D Pedig mindent elkövetek úgy érzem. Mondjuk a Tragoulos játékstílus nem nekem való az tény. De a Bone armornak szerintem meg vannak a határai , vagy nem tudom. Pedig tetszik. Petes is tetszik de mindenki lebeszélt róla a klánban.

(#100513) havri1 válasza faragojof (#100507) üzenetére


havri1
félisten

Panaszkodtam, már esett is egy. Elég szar, tudok ebből jobbat csinálni valahogy, akár a kockában?
Valaki leírná mit kell ott csinálni, melyik recept kell nekem?
A 3-as?
Vagy van olyan, ami ancit csinál a simából?

havri

(#100514) GabN73 válasza havri1 (#100513) üzenetére


GabN73
addikt

Van, reforge legendary. Bountys materialok kellenek hozzá, meg FS.

Én is elkezdtem egy WD-t, kb 1 hét alatt ez jött össze.
Vannak hiányosságai bőven, kb 300 Hellfiret csináltam, abból 2 használható, The Wailing Host-ot forgatom már 2 napja, de nem akar beadni egy ancit CHCval... The Barberből is jó lenne egy másik, AS meg DMG nem ártana rá. Offhanden is hiányzik a CHC, illetve a Witching Houron is némi CHD... hellfiren nincs cold dmg... :DDD

(#100515) havri1 válasza GabN73 (#100514) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!

3-ikra lett anci, bár ez meg alapból lukas, és nincs csak 3 elsődleges tulajdonsága, nem tudok %-ot tekerni neki :DDD

Na jó, eltekertem 70 nyerset, és szarabb lett mint volt :DDD :W

[ Szerkesztve ]

havri

(#100516) kzoltann válasza DaveHutt (#100503) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Ugyanez volt nekem is hogy jottek a brutal critek ha CoE tuzre forgott 250-300is siman. T13 erzesre olyan volt mint regen a T10-11 ugyanezzel a builddel karaktereel. Es az egesz csak 730para levelen.

[ Szerkesztve ]

(#100517) 42861 válasza havri1 (#100515) üzenetére


42861
senior tag

A socketet eltekered %-ra, aztán ramaladnival lyukasztod.

(#100518) havri1 válasza 42861 (#100517) üzenetére


havri1
félisten

Ez igaz, viszont akkor az area damage nem lenne, vitality helyett azt tekerném.
Mind1, már ment a levesbe, sajnos elfogytak a hozzávalók.
:R

havri

(#100519) proci985 válasza Reinhardt (#100511) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem valoszinu. endless walk akkor ad bonuszt amikor allsz, ami UEnel ez nem kovetkezik be.

jaja, GR80 speedre tokeletes lesz a kari.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100520) reelc


reelc
veterán

Érdekes a videó elején lévő kép a mostani patchről és a szóló GR helyzetről, és a végén ugyanez a PTRen.

Aki jobban tud angolul megtudná mondani a Tiereket mi alapján készítette, hogyan rangsorolta?

[ Szerkesztve ]

(#100521) faragojof válasza havri1 (#100515) üzenetére


faragojof
senior tag

Kitartást! :DDD
Kanai leírás +video

"Formicate Under Command of the King,,

(#100522) Reinhardt válasza reelc (#100520) üzenetére


Reinhardt
őstag

Oda van irva, S tier a mostani ubertap, ehhez kepest a tobbi milyen lemaradasban van attol. 5/7/10/12/15 GR szint. Amugy en azert ennyire a patch elejen nem figyelnek erre.
Meg azt mondja, hogy Marauderrel mar lehoztak GR105-ot, berakja A-ba, aztan DMO wiz-rol is mondja, hogy lehozta a GR105-ot, es berakja B-be...

[ Szerkesztve ]

(#100523) reelc válasza Reinhardt (#100522) üzenetére


reelc
veterán

Tudok olvasni. :)
Csak azt nem tudom mi alapján határozta meg a szinteket.
NS Solo GR LB? Azért ott is vannak classok között komoly Paragon különbségek, akár többszáz is, igaz P4000 fölöttiekről beszélünk.

Tudom az egész nem mérvadó, mert lesz nerf is, alakul még stb. viszonyítási alapnak jó lehet, hogy végülis mit jelenthetnek szóló GR-ben a buffok.

(#100524) Reinhardt: Ok, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#100524) Reinhardt válasza reelc (#100523) üzenetére


Reinhardt
őstag

PTR leaderboard, szoval mar ennek a szezonnak a paragonja is benne van.

(#100525) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

S12-re ha megtartják a sweepsader buffot, akkor én azzal leszek, nekem bejött a build nagyon és végre lesz benne kakaó! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#100526) Gyick válasza GabN73 (#100514) üzenetére


Gyick
őstag

Egy ilyen wd-vel mekkora gr-t tudsz menni soloban?Nem rég raktam össze az enyémet,nem tudom éredemes-e rááldozni gemeket ha 2 hónap múlva jön a 2.6.1

[ Szerkesztve ]

(#100527) GabN73 válasza Gyick (#100526) üzenetére


GabN73
addikt

Sose teszteltem még le, a 70 lement kb 5-7 perc alatt emlékeim szerint.
Hiányoznak a dolgok róla nagyon, érzékeny kis szemétláda az ilyesmikre. + nincs sok parám, csak 11xx van. :B

(#100528) Reinhardt válasza proci985 (#100519) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mondom en :D

GR103-nal jar vele.

(#100529) Thrawn válasza Reinhardt (#100528) üzenetére


Thrawn
félisten

Hm, a +Discipline kiváltja a CoE-t? F+R párossal nekem a GR 90 14:03 alatt lett meg. Mindjárt átnézem a ládámat hátha lapul benne Traveler+SoJ.

szerk: én úgy látom mégis CoE van rajta, de lehet azzal is ugyanúgy lehozta a 103-at.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#100530) norral


norral
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék valakit megkérni, hogy segítsen conquestben, ha ráér és nem teher neki. (T10 - 2 perc / T14 - 4 perc)

Köszi:
norral#2899

(#100531) reelc


reelc
veterán

HunPH klánba van most felvétel?
Kit keressek ezügyben?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#100532) Reinhardt válasza Thrawn (#100529) üzenetére


Reinhardt
őstag

Az is lehet, hogy azota full atoltozott :F

#100530 norral: T14 az uj patch-ben van? :))

(#100533) norral válasza Reinhardt (#100532) üzenetére


norral
aktív tag

typo :)

(#100534) proci985 válasza Reinhardt (#100532) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem van erre egy alternativ magyarazatom is. a folyamatos spamhez kell a cindercoat, viszont ugy nem fer be a gunes. ugy viszont nincs eleg toughness (F+R setuppal ilyen 50m toughnessem volt p1300on).

a gunes kivalthato az elusiveval ami kell pushra, viszont ugy meg nem fer be a CoE. viszont, ha csereljuk az FRt entless walkra befer az elusive, a CoE, mozgas kozben lesz megeroltetes nelkul legalabb 250-300m toughness birkaszkodni es burst damagera a fire korben lesz eleg dam.

a raketak hasznalata is minimum gyanus az ambush helyett, tehat nem feltetlenul csak a trash gyalulasabol csinalja a progresst.

reelc: persze, irj ram.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#100535) reelc válasza proci985 (#100534) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, majd kereslek.
Friend listemen rajta vagy.
mrsnikt#2491 vagyok.

(#100536) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

1.,
Van egy Xbox One S-hez kapott fehér kontrollerünk. A Diablo 3 játék menüjében (is) a bal oldali joy adott pontokra húzva (pl. cipő) annyira visszaáll középre, hogy elveszíti a fókuszt a kör alakú menüben. Úgy lehet azokra a pontokra húzni, hogy mellé megyek jobbról-balról, és onnan félköríves mozdulattal odahúzom a joy-t.

Ez másnál is ilyen, vagy hibás a kontrollerünk?

2., leírná/linkelné valaki, hogy boxon pontosan hogyan kell multit indítani? Én találtam valami Quick match lehetőséget, de senki sem akart becsatlakozni...vagy erre lvl70 alatt ne is számítsak? Partyhoz hogyan tudok csatlakozni? Jelenleg csak a "hívj meg egy családtagot/barátot" menüt látom, de hogyan tovább?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#100537) DaveHutt válasza MrCsiT (#100536) üzenetére


DaveHutt
őstag

1. Így működik az Xbox verzió.
2. Lvl70 alatt nem fogsz senkit találni, esetleg készíts Looking For Group postot a bal oldali menü segítségével. T10 felett van a népesség jelentős része. Remélem Seasonal karaktert viszel, mert Non-Seasonalben még annyian sincsenek. (Zöld levél a karakter neve mellett).

[ Szerkesztve ]

(#100538) Reinhardt válasza proci985 (#100534) üzenetére


Reinhardt
őstag

Raketak folyamatosan toljak a sebzest, ambush meg 75% hp alatt haszontalan. Es ott mar a trashmobok is 10k+ milliard hp-val szaladgalnak.

(#100539) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok,

Egy Monk INNA + thousand storm buildet csinálok, ami önmagában véve elég erős. Viszont az enchantress és unity gyűrű nélkül szinte szart se ér az egész, ergo multiplayerezni nem tudok vele, mert lépten nyomon megpusztulok. A leírás szerint Stone of Jordan a helyettesítője multiban, de az olyan mint halottnak a csók.
Valaki nem tud esetleg egy jó gyűrűt ami helyettesítené a unityt multiban?

(#100540) DaveHutt válasza HellGreg (#100539) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs ilyen. Keress másik buildet.

(#100541) errorcode06 válasza HellGreg (#100539) üzenetére


errorcode06
őstag

Létezik monk lootshare csoport. Nem ártana benézned oda.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#100542) Delávégá válasza HellGreg (#100539) üzenetére


Delávégá
tag

Még unity-vel is hajlamos könnyen összeesni, nem leszel vele sokkal előrébb.

(#100543) tiborv válasza Delávégá (#100542) üzenetére


tiborv
aktív tag

Sziasztok

eddg csak inkább olvasgattam a topicot, de ha már monk merült fel én is kérdeznék.
xbox one-on játszom és ott a toplista leginkább a sunwuko szettes LTK monkokból áll én is ezt szaporítottam pont azért mert elég jól lehetett vele haladni, viszont most érzem a határait kicsit. gr 75-ig jutottam vele a fél szett ancient és most kezdeném a gemeket beletolni hogy erősödjön. (fegyverekbe már beraktam lvl60-asakat)
Ami érdekelne hogy a raiment build (azt olvastam az is jó gr pushra) mennyiben jobb vagy rosszabb, mert közben már abból is kiesett a fele legalább ancientben a shenlonggal együtt.
Játékra ez utóbbi jobban bejött, de nem szeretnék feleslegesen felhúzni, beletolni gemeket ha a meglévő sokkal életképesebb.
A multi része annyira nem izgat én inkább soloban játszom, szóval az ilyen csapat orientált support buildek nem mozgatnak.

(A kérdés azért is érdekel mert néztem valami 2.6-os rhykker listát mik a legjobb buildek a szezonban és ott pont hogy a raimenteset írták a top-ra, ezzel szemben a ranglétra meg az ellenkezőjével van tele.)

köszi

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#100544) Dyingsoul válasza tiborv (#100543) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Mivel én konzolon nem játszom csak a zárójelben lévő témához tudok hozzászólni:

Gyakran adnak ki patchek előtt ilyen build toplistákat, főleg Rhykker. Ezek csak kiindulópontoknak jók. Általában season közben jönnek build variánsok vagy más buildek amik jobbak, mivel a season hosszabb, mint a PTR és a season előtti season nélküli időszak. Szóval érdemesebb az aktuális leaderboardot böngészni és az alapján megválasztani a buildünket.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#100545) DaveHutt válasza Dyingsoul (#100544) üzenetére


DaveHutt
őstag

Új generációs konzolon (Xbox One, PS4) ugyanaz a patch és ugyanaz a build balance fut, mint Pc-n. Nyugodtan lehet nyilatkozni az erőviszonyokról.

Fentebbi kommentelőnek: A Rhykker videó aktuális, jelenleg a Raiment Generator builddel tudsz a legmagasabbra jutni. Érdemes átnézni a build leírásokat, mert egyáltalán nem hagyományos a játékstílusa.

(#100546) HellGreg válasza Delávégá (#100542) üzenetére


HellGreg
őstag

Hajlamos, de míg ugyanabban a GR72-ben egyszer-kétszer halok meg unityvel, addig multiban 10-szer legalább...

bodry123 Mi lenne ajánlatos multiplayerhez, melyik build?

errorcode06 azt a csoportot itt találom vagy máshol?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#100547) havri1


havri1
félisten

Kezdésnek melyik necromanta buildet ajánljátok?

havri

(#100548) need válasza havri1 (#100547) üzenetére


need
addikt

én [ezt] használom..
van vele sikerélményem.. ;)

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#100549) havri1 válasza need (#100548) üzenetére


havri1
félisten

Thx, nekiallok :)

havri

(#100550) need válasza havri1 (#100549) üzenetére


need
addikt

van még 1 hasonló [leírással] is..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.