Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10979) Feri1977 válasza iff (#10943) üzenetére


Feri1977
senior tag

Én már 2 napja kiakadtam totál ugyanezen itt, akkor mindenki leoltott a francba. A kamerája katasztrófa igen, és az open camera ami agyon van ajnározva, az sem jobb semmivel, másfél megás alkalmazás gondolkodjatok már. Mind1 is. Makró képekbe írdatlan szép, de az kell a kutyának se, az ember ha fotóz valamit az 2 métertől több tíz méteres távolságig van, és az szar, HDR módban is csak elmegy kb. HDR nélkül meg..hagyjuk is. Fél sötétbe meg csíkoz, szemcsés, akad, homályos stb. egy 30 ezer forintos telefon jobbat csinál, kb. 6 évvel ezelőtti telefonom színvonalán van. persze persze jön a sok komment, hogy nem véletlen ennyi a telefon ára, és azért full tudást kapunk is, ez így van! Féláron kapunk akkora tudást mint a komoly telóknál, de az isten csessze meg, ha egy 10-essel lett volna csak több, akkor is vennék mint a cukrot simán, és máris megvan oldva a jobb kamera, de nem...el kellett cseszni de rendesen. Úgyhogy én is várom mi a megoldás, nem adom el mielőtt mondanátok, mert nem! De valami mókolás, vagy tényleg egy jobb kamera program segítene? Mert az open camera semmivel nem jobb, kipróbáltam a gyárival, gépre lementettem ugyanazokat a képeket amiket csináltam vele, és semmivel nem szebbek jobbak élesebbek, sőt a videó sötétebb mint a gyári kamerával, de legalább nem csíkoz..röhej, na mind1, ennyi.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.