Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30901) baboss


baboss
őstag

Sziasztok .
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Valamit biztos elállítottam mert OP indítás után a bejelentkezés után mindig ez a képernyő jelenik meg.
Hogy tudom beállítani,hogy a mappa ne nyíljon meg automatikusan minden indítás után.

(#30902) netpeti98 válasza baboss (#30901) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem csináltad meg véletlenül azt a leírást, hogy egyből az asztalról induljon?
A feladatkezelő Start-Up füle mit mutat?

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#30903) baboss válasza netpeti98 (#30902) üzenetére


baboss
őstag

Valami olyasmit csináltam ,hogy a csempéket kihagyja az indításnál és az asztal jön be elsőnek.De mostanában a Baboss Csanád mappa megnyitva jön be egyből a kezdő képernyőn.Már nem emlékszem rá,hogy mi lett beállítva és átírva,hogy a csempéket kihagyja az indításnál.

[ Szerkesztve ]

(#30904) netpeti98 válasza baboss (#30903) üzenetére


netpeti98
addikt

Az explorer.exe-t használja ahhoz, hogy az asztalra juss. De ez egyben az ablakkezelő a Windows Intéző is, így ez az ablak elfog indulni mindig.

Üdv netpeti98

(#30905) baboss válasza netpeti98 (#30904) üzenetére


baboss
őstag

Lehet,hogy megtaláltam a hibát.Visszaállítottam az explorer.exe-t. Újraindítok és megnézem a végeredményt.

(#30906) baboss válasza baboss (#30905) üzenetére


baboss
őstag

Köszönöm most már jó. :R

(#30907) athomi


athomi
veterán

Elfelejtettem a frissen vásárolt merevlemezemen megformázni azt a partíciót amit adattárolásra szeretnék használni... tehát most nem látja a win csak a rendszerpartíciót. Tudok vmit csinálni, vagy kezdhetem elölről az egészet?

(#30908) netpeti98 válasza athomi (#30907) üzenetére


netpeti98
addikt

Tehát hagytál üres területet, csak nem csináltál rá partíciót? Akkor a beépített Lemezkezelőben létre tudsz hozni új partíciót. De ha jól emlékszem lehet átméretezni is tudsz a Vista óta.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#30909) athomi válasza netpeti98 (#30908) üzenetére


athomi
veterán

Csináltam egy rendszerpartíciót, arra tettem nyilván az op. rendszert, a másik partíciót meg nem formáztam meg, tehát mintha nem is létezni... így az 1 TB-ból 40GB-tal gazdálkodok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30910) netpeti98 válasza athomi (#30909) üzenetére


netpeti98
addikt

Akkor a Lemezkezelőben gond nélkül lehet particionálni és formázni a maradék területet. ;)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#30911) athomi válasza netpeti98 (#30910) üzenetére


athomi
veterán

köszönöm, működik! :R

ha vki esetleg nem tudná hol található:
vezérlőpult -- > rendszer és biztonság --> felügyeleti eszközök

[ Szerkesztve ]

(#30912) bon válasza athomi (#30911) üzenetére


bon
őstag

Simán beírható a keresőbe így nem kell keresgélni sem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#30913) MerLinh


MerLinh
senior tag

vagy jobb klikk a bal sarokba és disk management

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#30915) bon válasza tlac (#30914) üzenetére


bon
őstag

Nem hiányzik ez a lehetőség, én biztos nem fogom igénybe venni. Ha kell dekstop 1 kattintás az egész.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#30916) Ice&Lime válasza tlac (#30914) üzenetére


Ice&Lime
veterán

ez lenne a józan ész eredménye, tehát ha van egyáltalán még nekik olyan, ha igaz egyáltalán a pletyka, de normális betűk nélkül még nem elég. :U

ha normális betűk lesznek végre benne
ha opció lesz a startmenü alapból
,akkor végleg átállok 8-ra, ha a betű nem változik, akkor ki kell valami mást találnom.

[ Szerkesztve ]

(#30917) Sub-ZeRo válasza bon (#30915) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

lesz opció

Ez azt jeletni, hogy nem kell használnod, hanem van lehetőséged állítani, már ha igaz a pletyka. Meg szerintem nem neked akarják ezt az lehetőséget megadni, hanem másnak, aki hány a modern ui-tól. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30918) bon válasza Ice&Lime (#30916) üzenetére


bon
őstag

Start menüre nem számítanék.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#30919) #51177472


#51177472
törölt tag

bekapcsolasnal nem sikerul bebootolnia magatol, mindig F12-znom kell, hogy bekapcsoljon, vagy ezt kapom: http://kepfeltoltes.hu/view/130416/212832275image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#30920) Ice&Lime válasza bon (#30918) üzenetére


Ice&Lime
veterán

még azt is elfogadom, ha nem lesz startmenü /lesz külső programmal/, de akkor legalább a betűket megcsinálnák normálisan végre, mert ahogy kinéz az teljesen élvezhetetlen és igénytelen.

[ Szerkesztve ]

(#30921) csixy válasza csixy (#30900) üzenetére


csixy
addikt

Köszi a sok ötletet.

Másfél órát guvadt a szemem a malwarebites-ra. Nem talált semmit.A gyenguska startup cleanerje még egy menüt sem ad , csak megnyugtat, hogy nincs semmi baj a masinámmal.

Végül egy rendszer visszaállítás segített. Utána win8 azt hitte, hogy még téli időszámítás van. Ezt korrigáltam , majd másfél óra alatt feltette az utolsó hét, vagy nyolc frissítést.

Kikészültem . Pont.

Én visszasírom a start menüt.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#30922) Воланд válasza Ice&Lime (#30920) üzenetére


Воланд
titán

feedback-et kuldtel mar, vagy csak minket tisztelsz meg a problemaddal?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30923) Ice&Lime válasza Воланд (#30922) üzenetére


Ice&Lime
veterán

ezek szerint neked tökéletes. :)
a másik, ha egy nagy cégnek feedback-re van szüksége ahhoz, hogy észrevegye a nyilvánvalót, az már régen rossz (ha óvodások dolgoznának ott, akkor megérteném őket).
(a külföldi neten sok helyen találni elégedetlenséget a betűkkel kapcsolatban, viszont a magyarok csak egy nagyon kicsi része veszi szintén észre és/vagy zavarja, ami elég érdekes, talán nem olyan kritikusok, mint külföldön, mindent elfogadnak, pedig nem kellene, jó lenne, ha mindenki kinyilvánítaná a nemtetszését, mert a betű egy alap eleme egy rendszernek vagy bárminek, amin információk vannak)

[ Szerkesztve ]

(#30924) Воланд válasza Ice&Lime (#30923) üzenetére


Воланд
titán

egy egyszeru eldontendo kerdest tettem fel....

kepzeld, nekem win7 alatt, meg win8 alatt is ugyan ugy neznek ki a betuk (na meg a napi tobb kulonbozo felbontasu monitor, tobb kulonbozo os ui/konzol "bamulassa" utan valahogy nem tunik fel a kulonbseg az egyes betuk kozott).

"jó lenne ha mindenki kinyilvánítaná a nemtetszését"

jah, hat vegulis en is ezt ugatom, hogy vedd mar a faradsagot es ird meg a problemaidat az ms-nek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30925) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Ez az igénytelen betű probléma kezd ilyen urban legend kategóriává fajulni, úgy vettem észre :U

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#30926) tlac válasza Ice&Lime (#30923) üzenetére


tlac
nagyúr

viszont a magyarok csak egy nagyon kicsi része veszi szintén észre és/vagy zavarja, ami elég érdekes

én nem hinném, hogy a magyarok kevésbé vennék észre, mint más nemzetek

egyszerűen ezeket az emberek nem szokták érzékelni
plusz a monitorok között is vannak különbségek némelyiken sokkal jobban látszik, mint a másikon

(#30927) Ice&Lime válasza Воланд (#30924) üzenetére


Ice&Lime
veterán

a sok ugyan olyan oprendszer után már teljesen megszoktad a betűit, azért nem tűnik fel és nincs egy jó viszonyítási alap, mert a 7 pont nem az, mert abban kezdődött a font smooth vagy mi, xp-nél még ok volt, csak az már nem divat.
(van egy másik gépem amin xp van, ott tökéletesek a betűk és amíg xp-t használta más gépeken fel sem tűnt ilyen probléma, a 7-tel kezdődött és a 8-nál már teljesen olyan...)

az, hogy én megírom a problémám a win8-cal kapcsolatban az kb annyit tesz, mint hogy eltűnt a startmenü, gyerekes metro ui-lett, a betűk elmosódottak xp óta, eltűnt az aero,,, ez sokaknak nem tetszett, hogy elvették, még sem érdekli őket, most én írok egymagam egy feedback-et azt hiszed fogja érdekelni a ms-t ezek után?
szerintem a ms-ot nem érdekli senki és semmi.

(#30926) tlac: egyszerűen ezeket az emberek nem szokták érzékelni.
de a ms-nak kötelező lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#30928) dnelb válasza Ice&Lime (#30927) üzenetére


dnelb
veterán

Muszáj a 8.1 topik után ezt is telesírnod ? :U Marha unalmas már 3 napja csak a te bőgésed olvasni .

[ Szerkesztve ]

(#30929) tlac válasza Ice&Lime (#30927) üzenetére


tlac
nagyúr

de a ms-nak kötelező lett volna.

ha nem valami nagy gyányolás van a háttérben, akkor majd csak javítják, valószínűleg vannak sokkal fontosabb bugok is

egyébként ez a betűsimítás mindig problémás
osx-nek, linux-nak és a win-nek is másfajta megoldás van ezekre, aztán még az oprendszeren belül is szokott különbözni...
pl. legutóbb épp firefoxban lett elrontva bizonyos helyeken (gmail-ben elég szembetűnő volt) és egyformán rossz volt xp alatt és linux alatt is (nem is frissítettem otthon, még ki nem javították, mert engem nagyon zavart, ennek ellenére ha google-lel utána néztem, láttam, hogy nem sok helyen panaszkodtak)

(#30930) Ice&Lime válasza tlac (#30929) üzenetére


Ice&Lime
veterán

köszi, hogy legalább te megérted a problémámat.
egyébként csak azért nem használom olvasgatásra a beépített ie10-et, mert a betűi elmosottak, ezért voltam kénytelen böngészőt váltani, amit szintén sajnálok.

(#30928) Krisztián: neked meg az értetlenkedésedet rossz olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#30931) Воланд válasza Ice&Lime (#30927) üzenetére


Воланд
titán

milyen sok ugyan olyan oprendszerrol beszelsz? :U fo rendszer nalam a win7, mellette van xp egy "par" gepen, meg ubuntu, meg debian, meg zentyal....

"most én írok egymagam egy feedback-et azt hiszed fogja érdekelni a ms-t ezek után?"

hat figy, lehet, hogy az ms-t nem fogja erdekelni, de minket sem erdekel nagyon, hogy otszazadszor, a nyolcadik kulonbozo topicba irod be ugyan azt az x hsz-t.

"szerintem a ms-ot nem érdekli senki és semmi."

baromsag.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30932) Ice&Lime válasza Воланд (#30931) üzenetére


Ice&Lime
veterán

ha viszont használsz xp-t, akkor kell, hogy észre vedd a különbséget.

szerintem senkit nem érdekel, hogy mik a win 8 hibái sem itt sem pedig ms-nál.
akkor minden a legnagyobb rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#30933) TRob1 válasza Ice&Lime (#30932) üzenetére


TRob1
veterán

"xp-nél még ok volt, csak az már nem divat."

Hát ne kövesd a divatot, nem kell másokat majmolni, használj xp-t ha neked az a jó.
Nekem pl. személy szerint semmi gondom a betűkkel (de még csak a sok családtag, ismerős közül se hallottam soha ilyen nemű panaszt se win7-re se win8-ra az elmúlt évek alatt - amivel persze nem azt mondom hogy nem létezhet ilyen "gond", csak ezek szerint még sem akkora mint amekkorára felfújod)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#30934) CyberPunk666 válasza Ice&Lime (#30927) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Mindenhova odahányod ezt a dolgot? Megértettük, csúnya a betű, ne használd, viszontlátás.

3 napja az összes topicban sorban tolod ezt, és kb 100 hszenként találsz egy egyetértőt.

btw ha szerinted itt ronda a betű élsimítása, akkor te még nem használtál linuxot. Na ott (hiába baromi jo a rendszer amúgy sok dologra), baromi rondán van megoldva, és nem segít a szabadon állítható betűtípus.

Főleg a honlapokon a helyettesítők nagyon rondák.

(#30935) worxland válasza CyberPunk666 (#30934) üzenetére


worxland
addikt

Na, most direkt átléptem Win8 alá megnézni a betűmizériát. A randa betűk csak az IE-ben jönnek elő nekem, máshol nem. Ott a Firefox, a Chrome, esetleg az Opera. Gond megoldva.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30936) Ice&Lime válasza CyberPunk666 (#30934) üzenetére


Ice&Lime
veterán

akkor legyen így, ahogy neked tetszik főnök:
a win8-ban tökéletesek a betűk és minden rendben.

el is vetted a kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#30937) nicu71 válasza CyberPunk666 (#30934) üzenetére


nicu71
addikt

nem 3 napja hanem legalább 3 hónapja,ahogy pörgetem a windows 8as témákban a hozzászólásokat,egyvalaki MINDIG szóbahozza ezt a betűtémát.
találjátok ki,hogy ki az?
Kedves jakos73,elhiszem hogy zavar,de ha mindenhova kényszeresen beírod,csak magad járatod le,mert nem csak te olvasod a híreket,és az ahhoz kapcsolódó hozzászólásokat itt az oldalon.Ettől nem lesznek jobban kivasalva a betűk,de mint a példa mutatja,a hevesebb vérű fórumos kollegák megunhatják ,és szóvá teszik...és még meg is sértődsz :U
Egyébként én észre sem veszem,hogy rosszabb lenne a betűk megjelenése,ha te nem mondod,de esküszöm,holnap bekapcsolom anyám undormányos xp-s lassú és hangos gépét ,és meglesem... ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#30938) FLx válasza Ice&Lime (#30927) üzenetére


FLx
addikt

http://blogs.adobe.com/typblography/2010/10/default-font-smoothing-on-windows.html

ClearType amiről beszélünk ugyebár, ami kimondottan sokkal szebb eredményt produkál a subpixel rendering miatt, mint a korábbi antialias megoldás, legalábbis a normális minőségű LCD monitorok esetében, CRT-nél elég fura volt valóban. Az megint más kérdés, hogy egyes embereknek más a színérzékenységük és jobban észreveszik a színes subpixeleket. De azért, mert az emberek nagyon pici százalékánál rosszabb az eredmény, nem fogják kidobni az egészet.

ps. Én pl. nem veszem észre XP-nél sem a különbséget, pedig napi szinten látok belőlük dögivel.

[ Szerkesztve ]

(#30939) Sweet Lou 6 válasza Ice&Lime (#30930) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

IE10-ben a hardveres gyorsítás miatt olyanok a betűk, amilyenek, ha ez zavar akkor a beállításokban ki tudod kapcsolni és voilà eltűnnek a "homályos" betűk. Szerintem amúgy csak jobban olvasható, nézz meg egy Linuxot, Ubuntun kíül az összesnek egy förmedvény a font renderingje.

Amúgy tényleg elég értelmetlen teleszemetelni a topikot egy árva beállítás miatt, amit nem találsz... :U

szerintem senkit nem érdekel, hogy mik a win 8 hibái sem itt sem pedig ms-nál.

A Windows Blue-t látva MS nagyon is tisztában van a Win8 hiányosságaival (nem, nem azok amikkel telesírod a topikokat). Ha ennyire zavar amúgy a 8, akkor használj 7-et, 2020-ig támogatva van. Hacsak nem élvezed ezt a kényszerest panaszkodást.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#30940) #93794560


#93794560
törölt tag

Egy vélemény a netről, a Windows témakezelési anomáliájáról ír, és nem igazán válogatja meg a szavait. Bár én kedvelem a windows 8-at, van benne valami, amit ír. Ha sötét színű a desktopunk háttérképe, egy bosszantó jelenségbe futhatunk bele.
Idézem:

"Kezdhettem csinosítani. Kiválasztottam egy sötét árnyalatot a start ablakhoz, majd belőttem ugyanazt a hagyományos desktopnál is. Jól ment a desktop témához és tényleg dögösen is néz ki.
Egy apró problémával. Az aktív ablak címsorát is ugyanerre a színre változtatta… csak éppen a betű színe megmaradt feketének. Meg a címsor kontrolljai. Gyakorlatilag megszűnt a címsor. Jó, mentem a személyreszabás ablakba, kerestem, hol tudom átállítani a betűk színét. Nincs. Az ablakból levették a linket, hasonlóan, mint az aktiváló kulcs állításánál. Ekkor már nagyon könnyen jöttek a wtf-ek, de ez túltett mindenen. Mondhatod, hogy semmiség, de hidd el nekem, attól, hogy nem tudatosítod, attól még igen sűrűn használod azt a címsort. Tudom, mit beszélek, mert nekem még mindig nincs.
Most az egyszer a net sem segített. Pontosabban… a jelenséget anyázó írásokból tengersok van. Megoldás? Igazi nincs. Átnéztem vagy 30 linket, eszetlen hekkelések vannak, de maximum annyit tudsz tenni, hogy felraksz valami gusztustalan témát, amely ronda ugyan, de fehér a címsor betűje.
De ez a title bar cucc, ez egy annyira pofátlan, arrogáns, szarokrátok mentalitás, amit nem vagyok hajlandó békésen tudomásul venni. Látszik ugyanis rajta, hogy szándékos. Megnéztem, a registryben továbbra is ott van az összes érték, melyeken keresztül a grafikus felület elemeinek színét hangolni lehet. Át is írhatod. Csak éppen az UI szarik rá, nem olvassa fel. Még csak azt se lehet mondani, hogy befolyásolná a Windows8 appok megjelenítését, mert állítgattam egy csomót és ott sem történtek változások. A Windows7-ben a Personalize/Betűméretállítás alatt volt egy link, melyen keresztül faraghattad a desktop elemeket. A Windows8-ban ezt a linket levették, majd a biztonság kedvéért odaírták a betűmérethez, hogy _ez_csak_betűméret_állítgatására_jó. Azaz számítottak rá, hogy a színeket is keresni fogjuk – és direkt nem adtak rá lehetőséget. Ellenben ha a desktop színvilágát állítod és valami sötétebbet választasz, akkor kérés nélkül átírja a címsor színét is. A betűket meg feketén hagyja. Ráadásul ez a faszság folyamatosan életben is tartja a dühömet, mert mindig, minden ablaknál, amikor ránézek a címsorra, és nem látom a szöveget, nem látom a kontrollokat, mindig eszembe jut, hogy ezek mekkora arrogáns bunkók."

Az idézet innen való.

[ Szerkesztve ]

(#30941) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Windows 8.1: nem lesz kötelező a Start Screen

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#30942) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Nem tudom, h jo forumba irok-e de tudok olyat csinalni a windowsba, hogy van pl 20 darab fajlom es a kulonbozo mappa neveket kimasoljam egyszerre egy txt vagy egy xls fajlban?

pl: mappa 1 neve: asd mappa 2 neve: asdf mappa 3 neve asdfg es ezeket igy megjeleniteni egy txt vagy xls fajlban

asd
asdf
asdfg

koszi elore is

(#30943) Sub-ZeRo válasza Jumbozorz (#30942) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Link

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30944) tlac válasza < CyberBob > (#30941) üzenetére


tlac
nagyúr

Frissítés: Mary Jo Foley, a ZDNet bloggere belsős forrásokra hivatkozva azt állítja, hogy nem csak a boot-to-desktop, de a Start menü visszakapcsolásának lehetőségét sem zárja ki a Microsoft.

ez tök jó lenne

(#30945) < CyberBob > válasza tlac (#30944) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Azért várjuk ki a végét... de tény, hogy alapból választhatóvá kellet volna tenni az új felületet és megúszták volna ezt a cirkuszt.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#30946) athomi


athomi
veterán

Két kérdés:

1. Hogyan lehet az asztalt beállítani kezdőképernyőnek?
2. A asztalra vagy a tálcára hogyan lehet kikapcsoló ikont elhelyezni?

szerk.: a 2. kérdésre közben megtaláltam a választ

[ Szerkesztve ]

(#30947) Psychonaut válasza athomi (#30946) üzenetére


Psychonaut
addikt

1 Katt

(#30948) Jumbozorz válasza Sub-ZeRo (#30943) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Sikerult!

koszi

(#30949) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sziasztok!

Érdekességképpen, tegnap és ma (este 6-ig) a Bank Centerben (1054 Szabadság tér 7) Microsoft "kiállítás" van. Windows 8 , RT és WP termékekkel.
Akit érdekel, és budapesti nézzen be. Ingyenes és kellemesen szellős, lehet ismerkedni...

Ízelítőnek egy Sony (a mellette lévő Xperia V csak "illusztráció", nem a kiállítás része :) )

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30950) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Egy másik fórumon jött a hír, hogy a 8.1-es windowsban, kikapcsolható lesz a start képernyőre érkezés a bekapcsolás után.

Minden fórumhozzászóló, akik eddig nagyon szidták mindenhol a modern UI-t, azok ott kárörvendenek és örülnek, hogy az Ms meghallgatta a sírásokat, és végre rájöttek mekkora bukás a felület desktopon stb...

Most én vagyok hülye vagy tényleg a haterek attól, hogy bejelentkezésnél nem oda fog egyből bootolni, hanem az asztalra, de azt az egy gombnyomást leszámítva ugyanolyan lesz mint eddig, már ezt gondolják?

Úgy érzik győztek, mikor nem változik semmi, csak egyszerűen az elején nem kell egyet kattintani, az asztalhoz? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ennyi ember ennyire nem gondolkozik, és nem érti amit olvas!

Vagy csak én nem értem, hogy az az egy kattintás volt az egész koncepció hibája, és ez volt tulajdonképpen a nagy baj?

Vagy a cikk hangvételére hangolódtak rá, mert nincsenek saját gondolataik és csak szajkózzák a közhangulatot?

Amúgy pont a lentebb linkelt fórumról van szó...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.