Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28030) szpal17


szpal17
őstag

Érdekes az a kettősség ami a Win 8 pályafutásában eddig tapasztalható. Valaki nagyon szereti és valaki egyből uninstall.
Érdekes módon nálam mind a két dolog előfordult már.... :D

Az asztali gépemre felraktam egy 64 bites Enterprise-t amit két napig bírtam és elszakadt a cérna. Mindenféle kompatibilitási problémába belefutottam ami létezik. Hibásnak érzékelte a HDD-met, közbe nem az, ati vga driver hiba, start menü sehogy nem akart működni, tényleg minden kijött amit gondolom finomhangolással helyrehozható lett volna, de nehogy már így kezdjek egy új rendszerrel....

Utána feltelepítettem ennek a 32 bites változatát a Fujitsu amilo mini netbook-ra ami igazából már megjelenésekor sem volt egy túl erős gép. Atom proci, 2 gb ram, integrált intel vga. Olyan szépen működik a gép egy kis beállítás után (start8, kijelző felbontás állítása registryben), hogy az xp-t és a win 7-et is simán veri gyorsaságban. Drivereket azonnal talált. Érdekes, hogy ennek a Hdd-jén vannak sector hibák mégsem sikít miatta.

Szóval vegyes érzelmeim vannak. Vagy valamit nagyon elrontottam az asztalin vagy jobban szereti a kis netbook egyszerűségét. :D

Asztalin egyelőre marad a 7, majd egyszer újra kedvet kapok a telepítéshez. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.