Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#14035) DrGonzo22 válasza kymco (#14026) üzenetére


DrGonzo22
őstag

A saját labilis pszichétekről beszéltek. Itt már 3-4 embernél kibukott, hogy tulajdonképpen drogosok voltatok, leszoktatok, hívők lettetek... Nagy sztori... Mi közöm van nekem ezekhez a dolgokhoz? Miért kellene nekem beteg pszichéjű emberek "gyógyulásából" bármire is következtetnem. Amúgy érdekes, hogy az ilyen nagy megtérők vagy mind bűnözők, vagy mind függők... Csupa olyan személyiség, aki nem akarja felvállalni a múltját, vagy aki hangsúlyozni akarja az életében a nagy fordulatot. Erre pedig egy társadalmilag elfogadott minta istenre hivatkozni. Egy elég lerágott mintát követtek, ennyi. De továbbra is kérdezem, hogy az én erős, és ép személyiségemnek ehhez mi köze? Mindig is tudtam, hogy vannak gyenge emberek, és, hogy ők másképp működnek, de a gyengék ne vegyék maguknak a bátorságok, hogy a maguk képére képzeljenek el engem! És ez pont ezt jelenti, hogy ez hazugság: "És Isten képes a kőszívet élővé tenni. Ő képes az ateistát is megérinteni. Az, hogy ilyesmivel még nem találkoztál, az nem jelenti azt, hogy amit mi mondunk vagy nem értjük vagy hazugság lenne."

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.