Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) vargalex válasza energiezolee (#29547) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Ha az 1043ND-n igen, akkor természetesen a 4300-on is. Bár ott nincs olyan nagy gond, mert ott jelenleg is, ha egy 2,4 GHz-es WiFi-re csatlakozol kliensként, simán oszthatod az 5 GHz-es WiFi-n tovább (vagy fordítva).

Alex

(#29552) vargalex válasza Maximusz (#29549) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Persze, ez is megoldható. Ha megnézed a /etc/hotplug.d/button/20-reset scriptemet, az is figyeli a gombnyomás hosszát:

if [ "$BUTTON" == "reset" -a "$ACTION" == "released" -a $SEEN -ge 5 ]; then

Ebből ugye a $BUTTON értéke nálad wps, a $SEEN értéke pedig a kívánt gombnyomás hossz. A -ge a nagyobb egyenlőt jelenti.

Persze akár használhatod ezt is.

Alex

(#29553) r3dsnake válasza r3dsnake (#29536) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha másolok be samba configot az segítene?

(#29554) energiezolee válasza vargalex (#29551) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Köszönöm szépen válaszod!

Üdv : Energie Zolee

(#29555) Redpho válasza vargalex (#29509) üzenetére


Redpho
csendes tag

Szia Alex,

Látom hibajavítás és funkció bővülés is lesz a készülő build-ben..
Mikor várható az 1.1.3 utóda? Úgy olvastam már build-eled. Csak azért érdeklődöm, mert akkor már azt tenném fel első nem gyári FW-ként a 4300-asra!
Eddig elégedett vagyok, de az igazi főpróbája a Vargalex Build lesz. :)
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#29556) nimfas válasza Redpho (#29555) üzenetére


nimfas
addikt

Én örülnék egy Luci-s forgalomkorlátozásnak is IP v. MAC alapján....

Esetleg utánanézhetnél, hogy miért szakadozik a WAN oldal ADSL alatt....

:-)

Üdv.
G.

(#29557) vargalex válasza nimfas (#29556) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A LuCI-s forgalomkorlátozás még biztosan nem lesz benne, mert egy betűt nem kódoltam hozzá.
ADSL alatt nem tudom, hogy szakadozik-e a WAN, csak ketten írtátok DiGi esetén, ami ugye nem ADSL, csak PPPoE.
Az, hogy reboot után nem csatlakozik (timeout-ra kell várni), egy másik dolog.

Alex

(#29558) szegi2


szegi2
csendes tag

Sziasztok!

Túl vagyok már egy ideje egy wr841nd és wr941nd 64mb ram és usb moddoláson. Sajnos egyedi openwrt-t kell forgatni trunk-ból az usb élesztéséhez. Firmware forgatás előtt át kell írni 1-2 fájlt. Tovább nehezíti a dolgot hogy az újabb trunk-ban (3.x kernel) más könyvtárban és hiányosan vannak a szükséges fájlok, így külföldi leírások már nem érvényesek.

A 941nd egy az egyben 1043nd teljesítménye (ugyan az a hardware, csak a switch részét 100megabites chip hajtja). Torrent, samba, ftp, statisztika, smart diagnosztika, lighttpd+php, hőmérő jelenleg 3 szenzorral fut a routeren hibamentesen.

Pár kép: [link]

Szóval nem lehetetlen egyik hasonló routeren sem az usb mod (741nd, stb.), csak elsőre nem egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#29559) raidx


raidx
őstag

Már megint szívat a router. Nem tudok törölni csak WinSCP alól pedig semmit nem csináltam. Visszatöltöttem a korábbi mentést de továbbra sem tudok törölni. Ez az új firmware úgy látszik nem barátom, Torrentet is ki kellett iktatni mert betonkeményre fagyott időnként. Régen volt már ilyen törlési gondom de nem emlékszem mát vargalex javítási tanácsára.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#29560) vargalex válasza raidx (#29559) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

chgrp -R users /mnt
chmod -R g+w /mnt

Alex

(#29561) Kami11 válasza vargalex (#29557) üzenetére


Kami11
őstag

Nem csak Digi-nél volt/van gond, ADSL-nél is szakad, és írtuk többen is, itt, itt és itt is, csak hogy ne hónapokkal előtti hsz.-ekról legyen szó.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#29562) vargalex válasza Kami11 (#29561) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az utolsó linkelt hozzászólásból nekem nem az derül ki, hogy csak az új verzióval csinálná. Mindegy, készült az 1.1.4.

Alex

(#29563) Kami11 válasza vargalex (#29562) üzenetére


Kami11
őstag

Ezek szerint nem új-keletű a dolog. :((

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#29564) vargalex válasza Kami11 (#29563) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pedig, ha jól tudom, a korábbi verziókkal pl. nimfasnak nem volt problémája. Lehet, hogy a szolgáltatók (vagy néhány szolgáltató) váltott valamit.

Alex

(#29565) Uchiha Obito válasza vargalex (#29564) üzenetére


Uchiha Obito
csendes tag

Arra bőven van esély, mivel nekem a gyári OpenWrt-vel is ezt csinálta (Backfire), miután az Enternet szolgáltatóm hirtelent áltváltozott Btelnet-re. Akkor próbáltam ki később a tiedet (mindkettőt), és sajnos azzal is ez volt. Majd kénytelen voltam visszatenni a gyárit.

Most kábelnettel szerencsére minden oké a rebuilded verzióval. Próbáltam ezzel a nettel az 1.1.3-at is, a problémám pedig az volt, hogy uPnP használatánál tele volt errorral a rendszernapló.

Amúgy ez a Btelnet szolgáltató szerintem valamit nagyon sumákol, mert az 5 Mbitesnek hirdetett internet annyira pokolian lassú volt, mint ha ISDN modemet használnék... az előző Enternet 5 mbit-nek a közelébe sem ért, és a gyári firmware-el is azért naponta legalább 3x elment... OpenWrt esetén majd minden 5. percben.

(#29566) vargalex válasza Uchiha Obito (#29565) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Lehet, hogy csak a gyári hibatűrése nagyobb.

Alex

(#29567) Kami11 válasza vargalex (#29566) üzenetére


Kami11
őstag

A gyárival ilyen téren nincs gond, csak annál meg a wifi nagyon rossz, valamint naponta 1x fagy és a konfigurálhatósága is egy rémálom. Ezért ment vissza a te verziód, amivel nincs is gond, az említett wan oldali kapcsolat szakadások kivételével, de az is csak torrent alatt és csakis letöltés közben fordul elő, akkor viszont minden letöltés közben legalább 1x.
Kapcsolatok számának, perek számának csökkentése nem hoz pozitív eredményt.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#29568) vargalex válasza Kami11 (#29567) üzenetére


vargalex
Topikgazda

És a linkelt módosítás? Azok közül konkrétan ez?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#29569) Kami11 válasza vargalex (#29568) üzenetére


Kami11
őstag

Próbáltam, eredmény ua., annyi a különbség, hogy talán mintha tovább bírná. Megemeltem az értékeket mégjobban. Most így néz ki:

lcp-echo-failure 30
lcp-echo-interval 3

Elindítok egy letöltést, megnézem az eredményt. Amúgy kell az értékek életbelépéshez egy restart?

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#29570) vargalex válasza Kami11 (#29569) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Szerintem egy network restart mindenképpen, mert a pppd induláskor olvassa fel az opciókat.

Alex

(#29571) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Üdv!

Az mitől lehetséges, hogy a transmission mindig leáll?
Elindítom külön, tölt kb 2 percig, aztán lefagy, és leáll. Nincs ben sok torrent, csak 36Db, abból 33 seed. Gyorsan se tölt, 300k-val, és nem is melegszik túl a router, mert az alját fújja egy 8cm-es ventillátor.

Semmi más nem fagy le, a merevlemezt elérem a hálózaton, a lucit is elérem, minen működik, csak a transmission fagy le állandóan.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29572) vargalex válasza ZetorGumi (#29571) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Mit jelent, hogy lefagy? Le is áll a process? Log-ban nincs semmi?

Alex

(#29573) ZetorGumi válasza vargalex (#29572) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Konkrétan leáll a process, és semmi nincs a logban, egy szó sem esik arról, hogy miért állt le.
Ha felidegesít, akkor lehet megpróbálom azt, hogy reset to default, és beállítok mindent újra. Úgy is van backupom egy régebbi, működő állapotról.

Szerk: Most találtam egy lehetséges hibát, ami miatt megfagyhatott a transmission.
Aug 3 14:09:16 Zetor-TPLINK daemon.err transmission-daemon[2344]: Nazi.Underworld.S01E01.Hungarian.PDTV.x264-LBAS Piece 91, which was just downloaded, failed its checksum test (peer-mgr.c:1791)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29574) vargalex válasza ZetorGumi (#29573) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A bemásolt log nem valószínű, hogy összefüggésben van a leállással. Swap van? Nincs véletlenül a transmission leállítás beállítva cron-ban, vagy gombnyomásra (és véletlenül valaki megnyomja)?

Alex

(#29575) Kami11 válasza Kami11 (#29569) üzenetére


Kami11
őstag

Eredmény nem változott, ugyanúgy megszakadt a wan kapcsolat egy 1,5GB-os fájl letöltése közben, igaz már csak a letöltés végén, de ez nem releváns a teszt szempontjából.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#29576) ZetorGumi válasza vargalex (#29574) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Hi!

Lehet. Letörlöm ezt a 3 torrentet (mert az E01, E02, és E03-nál is ezt írja).
Swap van, igen.
Nincs beállítva, hogy leállítsa, se gombnyomásra, meg a gombnyomás is lehetetlen, mivel itt van előttem a router, és nem nyomkodja senki. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29577) ZetorGumi válasza ZetorGumi (#29576) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Aug 3 15:00:48 Zetor-TPLINK kern.alert kernel: [ 825.480000] Read-error on swap-device (8:0:7359)
Emiatt lehetséges, hogy fagy mindig a Transmission? Valami gigszer lehet a merevlemezzel, mert eddig ezt nem csinálta.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29578) vargalex válasza ZetorGumi (#29577) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Emiatt már bőven lehet. Meg kellene nézni a SMART adatokat, esetleg újra formázni a swap partíciót.

Alex

(#29579) ZetorGumi válasza vargalex (#29578) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Smart adatot gépen nemtudom megnézni, konkrétan nem hajlandó megjeleníteni semmilyen adatot.

Értem, miként formázzam újból a partíciót? Mert nem szeretném elveszíteni az adataim a másik partícióról.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29580) realmadrid92


realmadrid92
tag


egy kérdés:
kivettem utorrentből az upnp-t. routerbe port forward beállítása.
Így ok a beállítás?

[ Szerkesztve ]

(#29581) vargalex válasza ZetorGumi (#29579) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

swapoff /dev/sda1
mkswap /dev/sda1
swapon /dev/sda1

Alex

(#29582) ZetorGumi válasza vargalex (#29581) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Üdv!

Köszi. De nagyobb a gigszer, mint gondoltam.
Bepakoltam a vinyót egy másik gépbe másodlagos meghajtóként, és rátoltam egy HD sentinelt. Hát úgy néz ki, hogy megsérült a fájlrendszer, mivel csak kínkeservesen akart bootolni a cucc, és a smart adatokat nem látta, USB-ről szintúgy (pedig régebben ment USB-vel is).

De megpróbálom, hátha segít valamit.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29583) vargalex válasza ZetorGumi (#29582) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Sajnos ilyen előfordul a HDD-vel, természetesen nem a router miatt.

Alex

(#29584) ÖregSammy


ÖregSammy
csendes tag

Sziasztok,

Két kérdésem lenne, mivel behalt a routerem, de csak az egyik TP-Linkkel kapcsolatos.

1. Új routernek a TL-WR1043ND-t vagy a TL-WDR4300-at néztem ki, custom ROM-mal természetesen. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyivel tud többet az utóbbi torrent klienssel? Megéri a 2x-es árat az erősebb HW? Az utóbbira felmegy a "ready to use" Vargalex verzió?

2. A régi routerem egy Vigor 2200 VG, ami annó nem volt olcsó. Láttatok már olyat, hogy a kövekezőképpen lesz "használhatatlan egy router":
Végül is minden működik rajta, kivéve egyik reggel (bekapcsolás után) az Android Market/Play Store-ból nem lehet programokat feltölteni és frissíteni többet, mert beragad a letöltés elkezdésekor. (A problémáról bővebben). Másoknál (itthon és külföldön) a linken vázolt megoldások segítettek, nálam semmi. Telefon és netkapcsolat mint hibaforrás kizárva: telefonon megy máshol illetve másik routerrel helyettesítve a 2200VG-t is minden ok.
A routeren minden más tökéletesen működik! Legfrissebb gyári FW van rajta, s nem lett módosítva beállítás a hibajelenség beállta előtt. Factory reset illeve a FW újratelepítése sem segített, tehát szűz gyári beállításokkal sem megy azóta sem.

Tapasztaltatok már ilyet, hogy "csak ennyi a baja"? így már kvázi kuka, még ha nem is féltégla. Próbálom a jó oldalát nézni, már régebben szeretnék egy okosított routert. :)

Thx.

[ Szerkesztve ]

(#29585) ZetorGumi válasza vargalex (#29583) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Tudom, hogy nem router hiba, hanem HDD. Régi Maxtor diamondmax.. lehet, hogy eljárt már fölötte az idő.
De azért megpróbálom rendberakni, csak most pihentetem, hadd hűljön ki.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29586) vargalex válasza ÖregSammy (#29584) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Azért a linkelt oldalon olvasható:

"But they don't work for everyone, leaving many people with simply no way to get apps on their device (or at least, not without the inconvenience of downloading through a computer)."

mondat nem egészen azt jelenti, hogy másoknál ezek segítettek...

Alex

(#29587) Maximusz válasza vargalex (#29586) üzenetére


Maximusz
aktív tag

Szia!

egy off kérdés:

márciusi fw verzió volt fent a routeren, tegnap előtt lecseréltem 1.1.3-ra, feltelepítettem az openvpn-t, az openvpn-easy-rsa-t, meg amit egy korábbi januári hozzászólás írt (ami szükség volt az előző openvpn-hez is),... - beállítottam a tap0-s interfészt, össze bridgeltem, ahogy az előző verzióban, beállítottam az átmásolt kulcsok elérési útvonalait, és elindítottam az openvpn-t:

root@Timi:~# /etc/init.d/openvpn start
Fri Aug 3 19:21:35 2012 TUN/TAP device tap0 opened
Fri Aug 3 19:21:35 2012 Persist state set to: ON

(tehát szerintem nem ad hibát az indítás)

viszont a kliensek nem tudnak csatlakozni, a már működött kulcsokkal, beállításokkal

a kliens ezt a hibát adja:

Fri Aug 03 19:23:25 2012 WARNING: No server certificate verification method has been enabled. See http://openvpn.net/howto.html#mitm for more info.
Fri Aug 03 19:23:25 2012 NOTE: OpenVPN 2.1 requires '--script-security 2' or higher to call user-defined scripts or executables
Fri Aug 03 19:23:25 2012 Re-using SSL/TLS context
Fri Aug 03 19:23:25 2012 LZO compression initialized
Fri Aug 03 19:23:25 2012 Attempting to establish TCP connection with 288.183.188.632:443
Fri Aug 03 19:23:25 2012 TCP connection established with 288.183.188.632:443
Fri Aug 03 19:23:25 2012 TCPv4_CLIENT link local: [undef]
Fri Aug 03 19:23:25 2012 TCPv4_CLIENT link remote: 288.183.188.632:443
Fri Aug 03 19:23:25 2012 Connection reset, restarting [0]
Fri Aug 03 19:23:25 2012 SIGUSR1[soft,connection-reset] received, process restarting

van esetleg valami ötleted ? - vagy lehet, hogy a kulcsok "másolás" nem elég, le kell újra generálni az új fw-hez az új kulcsokat ? - vagy... :( - azt gondoltam, hogy megy másolással... vagy valami mást rontottam el ?:( tanácstalan vagyok

(#29588) doberman válasza Maximusz (#29587) üzenetére


doberman
senior tag

szia.

ezek:
ca.crt
ca.key
dh1024.pem
server.crt
server.key a "helyükön" vannak?

az /etc/config/openvpn file visszatéve?

1194 udp nyitva?

z

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#29589) energiezolee válasza ÖregSammy (#29584) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!!

EZ (1043ND) és EZ (WDR4300) alapján szvsz fogsz tudni dönteni!!!

Annyival még kiegészíteném, hogy 1043nd-vel csak fel, vagy le tudtam egy időben tölteni!
Egyszerre a kettő mindig kiakasztotta és kezelhetetlenné tette a routert!

Ha van kérdésed tedd fel nyugodtan!
Válaszolok szívesen, ha van időm :)

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#29590) r3dsnake válasza r3dsnake (#29553) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Komolyan semmi ötlet? Használja valaki a samba megosztást androidon? Van olyan, akinek működik?

(#29591) Maximusz válasza doberman (#29588) üzenetére


Maximusz
aktív tag

a fájlok megvannak

a config fájl nincs visszatéve, mert előtte sem volt, indító script-ben konfigurálom futásidőben az openvpn-t (fw cseréig az indító scripttel jól működött)
1194 udp-t miért kell nyitni ? 443 tcp-n megy, azt nyitottam :( (egyenlőre belső hálóból próbálom - de innen sem megy :( )

(#29592) nimfas válasza r3dsnake (#29590) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem a routerre van dugva egy GoFlex-netes kütyü, azon is linux fut, mint a routeren, arra simán tudok telóval csatlakozni samba-n és FTP-n is... mi a gond?

(#29593) energiezolee válasza r3dsnake (#29536) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!
Androidon én Total Commandert használok LAN, illetve FTP pluginnal!Google play-ről letölthető...és tökéletesen működik!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#29594) r3dsnake válasza nimfas (#29592) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bármilyen samba klienst teszek fel, vagy pl ha a BSplayernél megadom az adatokat (felhasználó/jelszó/ip), a /mnt mappáig jut, azon belül nem tud menni. PC-n hibátlan

(#29595) ZetorGumi válasza vargalex (#29583) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Üdv.

Megoldódott a probléma. Nem a filesístemmel volt a baj, hanem a rackkel, amiben a HDD volt.
Ott, ahol a nyákhoz csatlakozik a HDD tápja, ott elengedett a forrasztás, és nem kapott normálisan tápot.
Megforrasztgattam, működik, semmi baja magának a merevemeznek most.

Azért köszönöm a segítséget. :R :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#29596) nimfas válasza r3dsnake (#29594) üzenetére


nimfas
addikt

Samba configot másold be, nálam nem ker jelszót a samba....

(#29597) r3dsnake válasza nimfas (#29596) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálam van sambához jelszó adva

samba:
config 'samba'
option 'name' 'TP-Link'
option 'workgroup' 'OpenWrt'
option 'description' 'TP-Link shares'
option 'homes' '0'

config 'sambashare'
option 'name' 'mnt'
option 'read_only' 'no'
option 'guest_ok' 'no'
option 'create_mask' '0770'
option 'dir_mask' '0770'
option 'path' '/mnt'

smb.conf:
[global]netbios name = TP-Link
workgroup = OpenWrt
server string = TP-Link shares
syslog = 10
encrypt passwords = true
passdb backend = smbpasswd
obey pam restrictions = yes
socket options = TCP_NODELAY
unix charset = UTF-8
client code page = 852
dos charset = 852
display charset = UTF-8
character set = ISO8859-2
preferred master = yes
os level = 20
security = share
guest account = samba
invalid users = root
smb passwd file = /etc/samba/smbpasswd

[mnt]
path = /mnt
read only = no
guest ok = no
create mask = 0770
directory mask = 0770

(#29598) doberman válasza Maximusz (#29591) üzenetére


doberman
senior tag

ühüm...
akkor ezek szerint nem így csináltad.... sajna én csak ezt a megoldást ismerem...

z

8lnu

(#29599) Black&White válasza r3dsnake (#29590) üzenetére


Black&White
addikt

Szerk: ezen már túl vagyunk...

[ Szerkesztve ]

(#29600) Sygnus


Sygnus
tag

Kábel netem van, mögötte 1043 as router és mostanában 1 -2 naponta egyszer csak nincs net.
Ha a routert újra indítom akkor egyből van.

Kimásoltam a system log végét hátha valaki tud mondani valamit:

Aug 4 10:01:05 DHCP NOTICE DHCPC Send REQUEST to server afa006e with request ip 2ef996eb
Aug 4 10:01:06 DHCP NOTICE DHCPC Recv ACK from server afa006e with ip 2ef996eb lease time 7200
Aug 4 10:01:06 DHCP NOTICE DHCPC:GET ip:2ef996eb mask:ffffff00 gateway:2ef99601 dns1:c1e3c41d dns2:c1e3c502 static route:0
Aug 4 10:01:06 DHCP NOTICE Dynamic IP(DHCP Client) obtained an IP successfully
Aug 4 10:06:25 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:07:26 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:11:12 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:12:26 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:13:53 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:46:32 DHCP NOTICE DHCPS: Recv REQUEST from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:46:32 DHCP NOTICE DHCPS: Send ACK to 192.168.1.100
Aug 4 10:46:36 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82
Aug 4 10:47:38 DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82

Mindíg ez az utolsó sor amikor nincs net:
DHCP NOTICE DHCPS: Recv INFORM from 00:1D:7D:0A:83:82

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.