Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9045) janos666 válasza GeneraL_XTX (#9032) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én pont ezzel rontottam el magamnak, hogy már kezdtem unni és több elfoglaltságom is támadt ezért beiktattam egy hónap szünetet.

Aztán mikor újra nekiültem durván két nap alatt lezavartam az összes maradék küldetést ami érdekelt (persze ezt nem tudhattam hogy ennyire a végén járok...). Így viszont kicsit üresnek éreztem a végét, mert nem volt már bennem a korábbi játék hangulata. Mire visszarázódtam volna bele már vége is lett.

(#9033) Boonen007

Át kell állítanod a konzolt 0-ról valami más gombra, ha nincs numpad.

(#9041) Youri

Szintúgy. Gyakorlatilag egy baltás mészárosként voltam sunyitolvaj, fő-fő vaházsló és profi bérgyilok. :))

Bár én jobban hiányoltam ezzel kapcsolatban azt, hogy miután megvolt egy ilyen kinevezés, utána nem volt jó semmire. (Kb. nem is jártam többé a varázslók tornyában azután, hogy arch mage lettem, és így tovább...)

Nem azért csináltad végig ezeket hogy aztán nyerj vele valamit "világszinten", inkább csak magukért a quest-ekért, amiket ezek a társaságok adtak menet közben.

De azért csak jó volt ez na...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.