Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Ilsyde válasza raus (#3993) üzenetére


Ilsyde
őstag

Lydia heavy armorban, one-handedben, blockban és archeryben jártas. Valószínuleg azért nem veszi fel amit adsz neki mert light armorral próbálkozol?
Steel plate, dwarven, orc, ebony, dragon, deadric <- ezeket részesíti elonyben

@torma1981 alapból steel armor van rajta

[ Szerkesztve ]

(#4002) torma1981 válasza Ilsyde (#4001) üzenetére


torma1981
veterán

Na akkor azért nem kell neki. :)

(#4003) Klikodesh válasza Ilsyde (#4001) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Legendary dragon scalet felvette.

Szerintem attol fugg hogy melyik nyujt neki jobb vedelmet mivel gondolom light armorban nem jartas nagyon brutal cucc kell hogy lecserelje az alap heavy armort.

Nem mintha szamitana mert par szint utan mar ugyis csak egy pofont bir es nyug az ember nyakan, remelem par honap es ezt is kijavitjak... :(((

[ Szerkesztve ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#4004) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki tudna abban tanácsot adni, miként lehet a smithing (vagy enchanting :F ) skillt megnövelni? Ha jól látom 60-as szint kell ahhoz, hogy varázstárgyakat is tudjak "élezni" és nagyobb sebzést kicsikarni belőlük.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4005) Ilsyde válasza Klikodesh (#4003) üzenetére


Ilsyde
őstag

Itt írtam hogy tudod felhozni a szintedre.

Jaja, dragon cuccokban nem válogat :D Én full ebonyt adtam rá, de majd megorokli a deadric szettemet miután lesz elég szívem újat kovácsolni magamnak. Az a baj hogy neki kard+pajzs is kell, ami plusz nyersanyag :U :DDD

(#4006) maszi99 válasza KubanitoS (#4004) üzenetére


maszi99
őstag

Igen (jól látod), több kell, és perk pont is hozzá :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4007) maszi99


maszi99
őstag

Transformers-ből kinyert alkatrészeket hogyan tudom beolvasztani ? :U
Mert állítólag semmire nem jók, és nem is kellenek a játékban.
Az addig ok, hogy a kohóhoz megyek de nem ajánlja fel alapanyagként :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4008) X Factor válasza Inv1sus (#3983) üzenetére


X Factor
addikt

Nemkéne annyit inni :D ;]

Make things work

(#4009) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok! :R

Tudom, hogy ez pc-s fórum de szeretnék annyit kérdezni, hogy a PS3-ra kiadott játékban vannak-e hibák, patch nélkül játszható-e a játék, vagy kell-e javítani. Olvastam azt, hogy jelenleg nem érdemes felrakni a javításokat, van-e erről infótok? Lehet-e úgy is normálisan játszani, ha nem rakom fel a PS3 patch-et. :F

KÖSZI! :DD

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4010) Inv1sus válasza X Factor (#4008) üzenetére


Inv1sus
addikt

A "Sliders" nosztalgikus sorozatra akartam utalni ezzel a képpel. ;]

Csak aki nem vágná:

Egyébként szerintem innen ötletelték azt az átjárót a játékban. Nagyon hasonlított rá, csak jobban nézett ki.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4011) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Egyszerűen nem tudok napirendre térni a felett, hogy mennyi küldetés van. :D

Lassan, de biztosan igen alaposan "elhavaztam". :) Néha azt sem tudom hirtelen mit csináljak.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4012) torma1981 válasza Inv1sus (#4010) üzenetére


torma1981
veterán

Etalon volt annak idején! :-)

(#4013) Crytek


Crytek
veterán

A sárkány csontoknak később lesz valami jelentősége mert ha nem eldobom őket mert igencsak nehezek?

Next PC Upgrade: 2022

(#4014) John Fowler válasza Kareszovics (#4011) üzenetére


John Fowler
tag

Jaja, vagy 50 beleölt óra után jópár városban még nem is jártam, és tele vagyok questtel.

Egyelőre nem egysíkú még a játék (az eleve benne rejlő lehetőségekhez képest), a questek egyszerűségét pedig felejteti a felfedezés öröme :)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#4015) Ilsyde válasza Crytek (#4013) üzenetére


Ilsyde
őstag

Tudsz belole pancelt kovacsolni. Tartsd oket egy ladikaban, es ha kell penz akkor adj el beloluk nehanyat. Masra nem jok.

@maszi99 a centurion core-t nem lehet bedolgozni. Ha nincs egy dwemer alkatresz az olvasztar listajaban akkor az hasznavehetetlen.

@MdewC igyis-ugyis bugos mint az allat. Az 1.2-tol lesz a legrosszabb. Ha ketszer kell updatelni akkor csak az 1.1-et tedd fel es ugy jatssz. Egyebkent nem erdemes patchelni.

[ Szerkesztve ]

(#4016) John Fowler válasza Crytek (#4013) üzenetére


John Fowler
tag

Volt már róla szó.

Spoiler-mentesen: idővel hasznosak lesznek, de hozzájutni sem lesz nehéz akkorra.

Ha az elején jársz még, akkor vagy eladod őket, vagy bespájzolod valahová.
Végszükség esetén el is dobhatod, nem lesz belőle semmi komoly hátrányod.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#4017) Crytek válasza John Fowler (#4016) üzenetére


Crytek
veterán

Értem akkor ha találok rá vevőt eladom,mert páncél az nekem nem kell.Mágus vagyok és ott vannak a manna regeneráló ruhák!

Next PC Upgrade: 2022

(#4018) Qru


Qru
MODERÁTOR

Hol méri a játék, hogy hány órát gameltél? Vagy méri egyáltalán?

#nincsbennetarcsi

(#4019) Dreamie válasza Qru (#4018) üzenetére


Dreamie
őstag

Steam könyvtárban ott van mellette.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#4020) Brent


Brent
aktív tag

Na, végre nekem is megjött a játék. :))

Érdemes megpeccselni vagy inkább tiltsam le a steamen ezt az automatice frissítést ?!

(#4021) atidzsiforc válasza Brent (#4020) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem jobb lett tole.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4022) Inv1sus válasza Kareszovics (#4011) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én most direkt próbálom elkerülni az újabb helyeket és elvégezni, amiket eddig kaptam :D

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4023) maszi99


maszi99
őstag

Nagy nehezem rászántam magam 1 lóvásárlásra, és megvallom őszintén, kellemeset csalódtam (legalábbis eddig). :))
Barlang előtt hagyhatom, vagy bárhol, nem kószál el, szépen megvárja míg visszamegyek.
Ami viszont továbbra is blőd hibának tartom, hogy nem lehet harcolni róla.
Ez az előző részekben is ugyanígy volt :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4024) 00roli00 válasza Inv1sus (#4022) üzenetére


00roli00
aktív tag

Én lassan szólni se merek senkihez. :DDD

(#4025) maszi99 válasza 00roli00 (#4024) üzenetére


maszi99
őstag

Olvasd Klikodesh fórumtárs aláírását, tömör fogalmazás, minek beszélgetni :DD

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4026) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok!
Tudom, hogy ez pc-s fórum de szeretnék annyit kérdezni, hogy a PS3-ra kiadott játékban vannak-e hibák, patch nélkül játszható-e a játék, vagy kell-e javítani. Olvastam azt, hogy jelenleg nem érdemes felrakni a javításokat, van-e erről infótok? Lehet-e úgy is normálisan játszani, ha nem rakom fel a PS3 patch-et.
KÖSZI! :R :R :R :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4027) #57919488 válasza MdewC (#4026) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pc-s warez verzió bugos nagyon patch nélkül, eredeti simán megy gond nélkül. Amik meg nagy gondok azokat a kövi patch note-ban se találtam meg sajnos :(

(#4028) #19617792 válasza Klikodesh (#4000) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja külön alchemys gúnya, meg külön kovács gúnya, mondjuk ha már lúd, legyen kövér megfejelném egy gyűrűvel és nyaklánccal is. :DDD

(#4029) keIdor


keIdor
titán

Szarban.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4030) RockHaRD


RockHaRD
addikt

miért van az, hogy nem tudom a grindstone-on fejleszteni a silver swordot, meg a silver greatswordot? 62-es a smithingbem, superiorra tudom fejleszteni az elven bow-omat, de a silver cuccokhoz nemtudok hozzányúlni. Nem az anyag hiányzik hozzá, hanem nem jelenik meg a listában :S

(#4031) Inv1sus válasza keIdor (#4029) üzenetére


Inv1sus
addikt

De legalább nem büdös hónaljjal halsz majd meg.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4032) Skyhunter válasza Inv1sus (#4031) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Hüle.:) Nadon hüle.:) Besírtam.

(#4033) keIdor válasza Inv1sus (#4031) üzenetére


keIdor
titán

:C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4034) KonzolKartel válasza RockHaRD (#4030) üzenetére

Én azt nem értem, hogy 100-as smithing-el, miért nem tudom felhúzni legendary-ra a Krosis maskot :F. Perkjeim végig light, és dragon.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#4035) RockHaRD


RockHaRD
addikt

még két kérdés:

a bányák újra töltődnek vmikor, vagy ha kibányásztam mindent, akkor már ott nem lesz többé ore?

Lydia miért nem veszi fel a cuccokat, amit neki adok? Alapból vmi szar páncél van nála, én meg superiorra fejlesztett lightarmort adtam neki, meg van nála alap elven csizma meg kesztyű, de semelyiket sem veszi fel :F

(#4036) Klikodesh válasza KonzolKartel (#4034) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Mert nem eleg neki 100% os kovacsolas, hogy legendary szintre javitsd, van meg par ilyen cucc a jatekban. Ugy emlekszem az armor perkek nelkul 108 ra lehet javitani az erosebb maszkokat egyebkent ezzel nalam jobb volt mint a legdurvabb nehez pancelok sisakja. ( light es heavy armor is 100 nincs perk rajtuk.)

Korabban is csinalt fatalityket (ilyen slowmo kulsonezetes gyilkolaszast) vagyy ez a patch ota van ? Mert kb azota kezdtem el kardot lobalni es lehet hogy csak jobb lettem vele de most mar rendszeresen ezt csinalja.

@G^zC^mp€r: nezd meg a 4003as posztom szerintem azert.

[ Szerkesztve ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#4037) zuzu000


zuzu000
őstag

Nincsen valami mod, ami a játékba "epik" zenéket tesz?
Pl.: a főmenüben lévő nagyon jól illene valami csatajelenethez, de sok ilyen zene van, feljebb is linkeltek.

(#4038) RockHaRD válasza Klikodesh (#4036) üzenetére


RockHaRD
addikt

közben megnéztem, és az alap elven armort nem vette fel, de most flawless-re felfejlesztve egyből felvette :)

kesztyűt, meg csizmát persze b*szik felvenni. Valszeg ha majd legendaryra tudom őket fejleszteni, majd akkor átveszi azokat is...

amúgy én arra használom a csajt, hogy a dragon cuccokat tárolja nekem :DDD

más: rágugliztam, és úgy nézem, hogy kb egy játékbeli hónap kell hogy egy bánya refillelődjön (de szép szót kreáltam ;] )

[ Szerkesztve ]

(#4039) keIdor


keIdor
titán

Lehet spojler: Vérfarkassal ez a Red Eagle nem volt túl nehéz. Akkorákat odabasztam neki, folyton szaltózott.:D Emberrel viszont annál inkább 1-2-t lebaszott már feküdtem is... viszont ez a vérfarkas nagyon szépen meg van benne csinálva... :C meg találtam pár fasza rucit. :DDD :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4040) maszi99 válasza keIdor (#4039) üzenetére


maszi99
őstag

Tele van a játék szépségekkel :B
Látom te is rájöttél, ha vízbe mész akkor oda nem követnek a mamutok, és az óriások.
Jól láttam a sárkányt a háttérben :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4041) RockHaRD


RockHaRD
addikt

kinyírtam már 3 sárkányt az első sárkányon kívül (akinek a rohadt csontváza mindig nyeklik-nyaklik wihterun bejáratánál, és halálra ijeszt -.- ), és nem történt semmi. Kiírta a játék, hogy dragon soul megvan, de a shoutok közül mégis csak azt az ellökős cuccot tudom, ami kb lóf*szra jó. Lenne még vmi tüzes, de azt írja ki, hogy sárkány soul kell... no de hogyan meg mit meg hogy meg izé?

(#4042) Cucuska2 válasza RockHaRD (#4041) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ráviszed az egeret, és szétnézel a képernyő alján. Fantasztikus dolgokat fogsz ott meglátni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4043) matyi94 válasza RockHaRD (#4041) üzenetére


matyi94
senior tag

Az r gombbal tudod unlockolni, bal alsó sarokban mutatja a dragon souljaid számát.
Cucuska 2 poénosabban írta le :D

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#4044) Enton válasza maszi99 (#4040) üzenetére


Enton
addikt

Ezek milyen mamutok? Eddig még ilyen dulacsöves mamutattal nem találkoztam.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4045) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Egy pár zenés feldolgozás [link] Vannak marha jó gyöngyszemek! :C

A metál és a rock nagyon megy az egész játékhoz! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4046) maszi99 válasza Enton (#4044) üzenetére


maszi99
őstag

Ez érdekes :U , mert én is csak ilyenekkel találkoztam eddig.
Másmilyeneket meg én nem láttam még :U
Onnan a vízből simán leszedheti mindet, jobb helyet nem is találhatott volna (nem követik).
De ha tényleg sárkány van a háttérben akkor nem rövid kimenetelű csatának néz elébe.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4047) keIdor válasza maszi99 (#4040) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, az egy tűzokádó ott.. :K

maszi99: Megvívtam már. 2 óriást nyírtam ki, majd jött a sárkány és megtámadott engem meg a mammutokat. A 3 mammut, én meg Lydia hamar végeztünk vele, majd úgy gondoltam a 3 mammut túl közel lépett az aurámba és legyakom mind, mert why not?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4048) #57919488


#57919488
törölt tag

Nem tudom megszokni az új zár feltörést, ideje meg szerezni a régijólbeválltbonekeyt vagy mi a rák volt a régi neve ;]

(#4049) s4hu|SyD^ válasza #57919488 (#4048) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Skeletonkey

Nekem már megvan egy ideje. De amúgy is minden perk és a skeleton key nélkül is nyitogattam a Master lock-okat. Több száz picklock-al lehet járkálni.

Nos úgy tűnik, hogy az 56-os karim meghalt. Most már mod nélküli játék sem tölti be. Kivág asztalra egyből. Pedig elég szép STATISZTIKÁM van/volt. A modok szétszedték a játékom pedig csak grafikai/textúra modokat illetve beállításokat bíbeltem rajta.
Elgondolkodtam azon, hogy már 15 MB-nél is nagyobb volt a mentési fájlom, lehet azért dobált ki. Csak egy felvetés. :DDD

Kérdés: Van-e itt olyan, aki esetleg nem boltban vette és használ modokat? Főleg a 4 GB ram mod érdekelne tört/módosított exe-vel.

@Ilsyde: Igen, most fent van az 1.2, de az 1.1-ben is így csinálta. Kivágott, ha úgy volt kedve. Mint írtam régebben, szó nélkül. Legtöbbször mikor megnyitottam a mapot. Az elején mikor nem 2-3 hete játszottam vele akkor nem dobált ki, modokat rakosgattam fel stb. Akkor kezdte, de kicsit gyanítom, hogy már nagy a save fájl. Ezért gyanakodtam rá, mert modok nélkül is kivágott, sőt be sem töltött sokszor.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#4050) Ilsyde válasza s4hu|SyD^ (#4049) üzenetére


Ilsyde
őstag

Tettél fel 1.2-t? Az kinyír néhány modot és használhatatlanná teheti a mentéseket.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.