Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Landon válasza Mukorka (#9199) üzenetére


Landon
őstag

Igen én is így gondoltam sajnos... Kérdés: mostanában mely textúra pack-okat ajánlanád? Már totálisan el vagyok veszve, hogy mit érdemes leszedni és mit nem... Gondolom a lush trees/lush grass ill a high res water azok az alapok ami inkább jobban érdekelne hogy a talaj ill szikla és egyéb textúrák terén van e valami új bevált standard? :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#9202) Mukorka válasza Landon (#9201) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem vágom már mik vannak sajna, idén még nem játszottam vele és sztem kieg megérkezéséig nem is fogok. Akkor úgy is újra fel kell raknom és felturbózom fincsi modokkal :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9203) LÁZ válasza Landon (#9201) üzenetére


LÁZ
addikt

skyrim nexus top rated, steam workshop top rated ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9204) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Skyrimban csak 1 karakterem lehet egyszerre? Vmikor régen elkezdtem 1-et, most 8-as szintű. Ha most a menüben rámegyek, hogy NEW, akkor elveszik a karim?
Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#9205) Jorus válasza Lmh (#9204) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem veszik el, a mentések között megmaradnak a korábbiak is.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9206) babferi


babferi
tag

Lenne egy ket kerdesem . Eloszor is , hogy tudom feltolteni a a lemerult buvolt targyakat ? Mert van jopar lelekkovem es azok fel is vannak toltve , de nem tudom feltolteni veluk a targyakat . Ill. ha van buvolt pajzsom ami mondjuk ad 25% tuzellenallast akkor azzal nekem nem kell blokkolnom ahhoz , hogy megkapjam az altala adott bonuszt ill. vedelmi erteket , csak eleg ha kezemben van igaz ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#9207) Jorus válasza babferi (#9206) üzenetére


Jorus
nagyúr

Inventory-ban kiválasztod a tölteni kívánt fegyvert, megnyomod a T-t (difóltban az a Charge) és kiválasztod a lélekkövet, amivel fel akarod tölteni. Az enchantolt pajzs esetében, ha ellenállás van belebűvölve :) akkor elég, ha fogod.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9208) babferi válasza Jorus (#9207) üzenetére


babferi
tag

Koszi :)

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#9210) Tv


Tv
senior tag

Sziaztok!

Olvasom, hogy elég könnyű a játék pc-n. Érdemes inkább elsőre a legnehezebb fokozaton kezdeni?

(#9211) Jorus válasza Tv (#9210) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez attól függ, mennyire mozogsz otthonosan a Skyrim harcrendszerében. Így alakulnak a szorzók:

Forrás

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9212) pcMANiac


pcMANiac
aktív tag

Mikor új hozzászólás van ebben a topikban, mindig azzal a reménnyel olvasom el, hogy valaki egy tuti quest modot ajánl, vagy valami gyári kiegészítést, amivel lehetne megint egy ideig játszani. Sajnos nem... :( Vagy a legközelebbi ilyen a Downguard lesz?

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9213) Youri válasza pcMANiac (#9212) üzenetére


Youri
veterán

Úgy tűnik...

RTX ON

(#9214) Xerxész válasza pcMANiac (#9212) üzenetére


Xerxész
őstag

Nexuson átnyálaztad már a Quest menü alatt lévő legtöbbet letöltött modokat? :)

(#9215) LÁZ válasza pcMANiac (#9212) üzenetére


LÁZ
addikt

Moonpath-et akartam ajánlani, de visszanéztem, és már régebben is ajánlottam :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9216) pcMANiac válasza LÁZ (#9215) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Jaja, azt már megcsináltam. :DDD

Xerxész: Mikor néztem, még csak pár béna mod volt, de most talán van pár érdekes. Köszi! :R

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9217) Kelvin válasza Tv (#9210) üzenetére


Kelvin
őstag

Érdemes, különben egy idő után élvezhetetlen lesz. Ugyanis a sok pénz és a gyors szintlépéseknek köszönhetően hamar terminátor leszel, úgy már nincs kihívás. Csakis a legnehezebb fokozaton kezd. Én például használok egy fejlődés lassító és egy Mastert nehezítő modot is.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#9218) szabod válasza pcMANiac (#9212) üzenetére


szabod
senior tag

(#9219) LÁZ válasza szabod (#9218) üzenetére


LÁZ
addikt

9212 :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9220) szabod válasza LÁZ (#9219) üzenetére


szabod
senior tag

miért nem olvasom végig a kommenteket... :B sebaj fogjuk rá a vizsgaidőszakra :)

egyébként ő Downguardot írt, az lehet vmi mod is :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#9221) LÁZ válasza szabod (#9220) üzenetére


LÁZ
addikt

júliusban kiderül :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9222) pcMANiac válasza szabod (#9218) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Mit szólok? Azt, hogy alig várom! :B :K Az a videóból látszik, hogy tele lesz minden vámpírokkal, szóval jól döntöttem, mikor vérfakassá változtam. ;)

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9223) pcMANiac


pcMANiac
aktív tag

:DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9224) Zolás


Zolás
addikt

Másnak működik a nexus a managerrel? Kizárólag manual downloadot mutat, manageren keresztüli letöltést nem látok egy modnál sem.
Mire leírtam, meglett minden..... :))

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9225) dannyl


dannyl
addikt

Nem tudom volt-e már, de a Diplomatic Immunity küldetésnél amikor a cuccaimat kapnám vissza (azt mondja a csávó, hogy a ládában van), akkor csak egy üres láda áll ott :( Valaki találkozott már ilyennel?

(#9226) Jorus válasza dannyl (#9225) üzenetére


Jorus
nagyúr

Arra gondolsz, amit a tag mutat a pult mögötti helyiségben? Ott nem a cuccaidat kapod vissza, hanem azokat a motyókat, amiket odaadtál neki a kocsmában, hogy csempéssze be a követségre.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9227) dannyl válasza Jorus (#9226) üzenetére


dannyl
addikt

Jaa, valóban ezt mondta... Csak kicsit félreérthető akkor (ugye azt mondja, hogy a cuccaim ott vannak a ládában...). Köszi.

(#9228) babferi


babferi
tag

Egy kis segitsegre lenne szuksegem , mert elakadtam a Foszal kuldeteseben . Ott tartok , hogy Esbernel kellene beszelgetnem a Riften alatti csatornaban . El is jutottam arra a helyre ahol rejtozik , egy vastag ajto mogul beszelni is tudok vele , ra is veszem , hogy engedjen be . Elmeleileg ki kellene , hogy nyissa az ajtot es bent beszelni vele , de nem nyitja ki , nem tortenik semmi , nem tudok bemenni se ! Mi lehet a gond , talan ez egy bug ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#9229) Mackósajt válasza babferi (#9228) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ez egy elég ismert bug, amit a jelek szerint még mindig nem voltak képesek kijavítani. A legegyszerűbb megoldás betölteni egy mentést a területre való belépés előttről, és újra próbálni. Illetve van egy voice fix Esbernhez, lehet segít.

Én ebben a hozzászólásban kaptam segítséget, de a link már nem működik sajnos.

Ezt találtam még a neten: "The door bug can be solved by quick-saving and then quick-loading while in front of said door. If this doesn't work, you can no-clip inside through the console. Esbern will then open the door."

[ Szerkesztve ]

(#9230) babferi válasza Mackósajt (#9229) üzenetére


babferi
tag

Kossz a gyors valaszt . Ettol feltem , hogy bug :W . No megprobalok visszamenni egy korabbi mentesrol .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#9231) Mackósajt válasza babferi (#9230) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Annyit a teljes igazság kedvéért el kell mondanom, hogy a saját tanácsom nekem nem működött. De lehet neked szerencséd lesz. :) Nálam Esbern néma is volt (csak a felirat jelent meg), és a hang a letöltött javítással való helyrehozatala után minden simán ment.

(#9232) Youri


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#9233) pcMANiac válasza Youri (#9232) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

:DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9234) Youri


Youri
veterán

RTX ON

(#9235) Youri


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#9236) Lenry


Lenry
félisten

Stones of Brenziah, No stone unturned quest.

van annak bármi módja, hogy kiderítsem, hogy a meglévő 18 kövem honnan van? mert semmi kedvem végigmenni az egész listán, hogy kiderítsem, hogy hol maradt el a maradék 6 kő...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9237) Akos96 válasza Lenry (#9236) üzenetére


Akos96
senior tag

Hát, itt és itt nem írnak hasonlót, szóval szerintem nem. :(

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9238) Jorus válasza Lenry (#9236) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sajnos nem lehet őket azonosítani. :(

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9239) Lenry válasza Jorus (#9238) üzenetére


Lenry
félisten

végigmentem újra, elölről az egész listán, most megvan mind.

egyébként valahol ez is bugos, mert pár olyan is újra a helyén volt, amire tisztán emlékszem, hogy már elhoztam.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9240) Crytek


Crytek
veterán

Ezt a grafikai tuningos logoutos cikket nem akarja senki megcsinálni? :O

Next PC Upgrade: 2022

(#9241) Lenry válasza Crytek (#9240) üzenetére


Lenry
félisten

hajrá ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9242) Crytek válasza Lenry (#9241) üzenetére


Crytek
veterán

Több hónapja írta valaki hogy ha lesz ideje megcsinálja de semmi hír róla azóta!
Én megcsinálnám szívesen csak nem tudom milyen grafikai modok vannak amik működnek is egymással!

Next PC Upgrade: 2022

(#9243) csab991


csab991
senior tag

Nincs valami tippetek, ha töltenék egy modot és kattolok a download with manager-re, akkor a letöltés listában azt írja, hogy "file does not exist". Ellenben manuálisan letudom, csak így hosszadalmasabb.

(#9244) LÁZ válasza csab991 (#9243) üzenetére


LÁZ
addikt

néha összefossa magát a modmanager, nálam számtalanszor csinálja ezt, esetleg frissitsd le, bár ez sem megoldás, mert a legújabb is csinálja sajnos :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9245) csab991 válasza LÁZ (#9244) üzenetére


csab991
senior tag

Időközben hol megjavult, hol nem, marad a kézi letöltés.

(#9246) Youri


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#9247) Landon


Landon
őstag

Sziasztok,

Kéne egy kis segítség egy mod installálásával. Van ez a 'Lanterns All in one' nevezetű csoda, de ha a fejem tetejére állok sem akar működni. Nexus Mod MNGR-en keresztül abszolút semmi nem történik, manuálisan meg annyira idiótán van megfogalmazva a readme, hogy nem tudom mit kéne csinálni vele. Van egy esm és egy esp file-om a readme meg konkrétan ennyi: "helyezd el a 2 file-t és a launcher-en keresztül aktiváld". Remek, de hova helyezzem el és milyen launcheren keresztül, hogyan aktiváljam?!

Elhelyeztem a 2 file-t a data mappába, gondolván, hogy majd a Skyrim launchere akkor érzékeli és a data files-nál lehet aktiválni. Hát sajnos ez nem történt meg. :(

Ez a problémám egyben felveti bennem a kérdést, hogy lehet, hogy a Mod MNGR-en keresztül installált modok fele nem működik? Mert 1-2 elég gyanús...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#9248) Landon válasza Landon (#9247) üzenetére


Landon
őstag

OK megoldottam. Ini-be be kellett kapcsolni, hogy Launcher-ből tudjam ki/be kapcsolgatni az esp/esm fileokat. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#9249) Vazallus


Vazallus
tag

Üdv,
Ebben a játékban hogyan működik a nehézségi szint kalibrálása? Azt tudom hogy vannak fokozatok amiket én is betudok állítani de ugyanaz-e a szisztéma mint az oblivionban, hogy az ellenek velem együtt fejlődnek. Apprenticen tolom 14-es karakterrel, van ami pár csapás viszont vannak olyan lények amik megesznek kb szó szerint reggelire. Valaki feltudna világosítani?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#9250) LÁZ válasza Vazallus (#9249) üzenetére


LÁZ
addikt

elvileg a szintedhez igazitja az ellenfeleket, de mintha olyasmire is emlékeznék, hogy vmi területi elosztás is lenne, de sztem a szintedhez lövi be.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.