Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) pcMANiac válasza #56230144 (#8400) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Perkeket kell rakni rá, de master szinthez 100-as destruction kell. Azt meg úgy érheted el, hogy használod a varázslatokat kitartóan. Én expert szintű vagyok és korábban sokat rinyáltam a gyengus adept varázslatok miatt. Az expert tűzgolyó varázslat már elég jó. Gyengébb ellenfelek elsőre meghalnak. Erősebbeknek kell 3-4 adag. Master király lehet, már csal 4 szintet kell fejlődnöm és meg lesz. Már megvettem a master szintű spell könyveket és meg is tanultam a varázslatokat, de nem tudom még használni, amig nem tudtam perket tenni a master szintű mágiára.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8402) #56230144 válasza pcMANiac (#8401) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi a választ :R

(#8403) mttssz válasza pcMANiac (#8401) üzenetére


mttssz
senior tag

Ezek szerint valami elbashtam :)

(#8404) pcMANiac válasza #56230144 (#8402) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Elértem a master szintet conjuration és desctruction varázslatokban. Megtanultam sok master szintű varázslatot, de nem tudom használni, szerintem nem is mostanában fogom. Fejlesztettem kezdetektől fogva a mágia szintemet, ami jelenleg 500 körül van, de a flame thrall-hoz 900 kell, frost thrall-hoz meg 1100. :DDD Ilyen szinthez nem is rakhattam volna szinte csak a mágiára és a healt-ra akkor semmit és két pofontól halott lennék. :DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8405) sith7 válasza pcMANiac (#8404) üzenetére


sith7
nagyúr

Az durva !!! :Y

(#8406) pcMANiac


pcMANiac
aktív tag

SPOILER ZONE

Belefutottam egy kis bug-ba. Van egy olyan DB küldi, hogy le kell gyilkolnom Gaius Maro-t és a hullája mellé kell tennem egy bűnösségét igazoló levelet. Megöltem, nálam van a levél is, de nem tudom letenni, eldobni, mert azt írja quest item-et nem dobhatok el. :W Tudtok valami megoldást erre? Google barátom nem tudott.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8407) mttssz válasza pcMANiac (#8406) üzenetére


mttssz
senior tag

Úgy nem próbáltad, hogy a tetembe rakod a levelet? Mintha lootolnád, rámész a levélre és elvileg R-rel bele kell raknia...

(#8408) pcMANiac válasza mttssz (#8407) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Itemek között book között van a levél. Elolvasni tudom, kedvencekbe rakni, és R-rel eldobni, de nem dobja el, mert quest item. Hullára nyomok egy E-t, akkor meg ugye összeszedem ami nála volt, de nincs olyen lehetőség, hogy letegyem a levelet. Néztem videót is, és ott simán R-rel eldobják mellette a levelet és ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8409) Youri


Youri
veterán

Skyrim?

RTX ON

(#8410) #56230144 válasza Youri (#8409) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nyami nyami :DDD :DD

(#8411) bigga válasza Youri (#8409) üzenetére


bigga
aktív tag

Csirke dragonborn edition :)

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#8412) mttssz válasza pcMANiac (#8408) üzenetére


mttssz
senior tag

De úgy gondoltam, hogy elvileg a hullánál is le tudsz menni a cuccaidhoz, és elvileg tudod úgy használni mint egy ládát. De ezek szerint ez is egy újabb bogárka, mint hogy Esbern nem követ vissza Riverwoodba :(((

Youri: ha megeszem, kapok Dragon Soult? :DD

[ Szerkesztve ]

(#8413) McKnight


McKnight
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék olyan iránt, hogy ha az enchantot maxra kitolod (100) és minden perk meg van, és iszol enchant potit a legnagyobbat, akkor hány % pluszt tudsz rátenni (ruhára, gyűrűre ... stb) Archeryből?

Előre is köszönőm!

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8414) Mackósajt válasza McKnight (#8413) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Valami 40 körülire emlékszem, de este ha az asztali gépemnél leszek megnézem neked a karakterem felszerelésein, ha addig más nem mondja meg.

Persze érdemes dupla enchantot tenni. Jelenleg nálam két kard van. Az egyik tűz + paralízis, a másik életelnyelés + paralízis. Az archery enchantokat pedig lopakodással kombinálom, sniper szettnek neveztem el. :)

(#8415) McKnight válasza Mackósajt (#8414) üzenetére


McKnight
tag

Zsííír :DD

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8416) #56230144


#56230144
törölt tag

skacok,valaki nem tud egy olyan programot,ami enyhiteni tudja a laggomat?Pl vmi boost progi?Vagy ha más nem,akkor valaki belinkeli nekem a skyboostot?Mert google ma nem a barátom (a kiszolgáló nem található,azt írja a google.hu-ra a böngészőm) :DD

Előre is köszi.

(#8417) LÁZ válasza #56230144 (#8416) üzenetére


LÁZ
addikt

nexus-on nem dobja ki a kereső? vgy már odáig se enged a böngésződ :D

itten e

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8418) Xerxész válasza #56230144 (#8416) üzenetére


Xerxész
őstag

Azt mondják, a legújabb patch jobb, mint a Skyboost.

(#8419) Cucuska2 válasza #56230144 (#8416) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az 1.4-gyel gyorsabb mint a legutóbbi skyboosttal.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8420) mttssz válasza Xerxész (#8418) üzenetére


mttssz
senior tag

Hát nem tudom, igazából én én nem vettem észre a különbséget...

(#8421) #56230144


#56230144
törölt tag

Köszi mindenkinek a választ. :) 1.4 tényleg gyorsabb :Y

(#8422) #56230144


#56230144
törölt tag

[link] hallgassátok végig :DDD Ezen aztán menne a skyrim meg minden game :DD :DDD :C A 64 magos processzor :W :W

(#8423) mttssz válasza #56230144 (#8422) üzenetére


mttssz
senior tag

Hagyjál már, Doom3azni nem tudnék rajta...
:DDD

(#8424) #56230144


#56230144
törölt tag

Na ja :C

(#8425) mttssz válasza #56230144 (#8424) üzenetére


mttssz
senior tag

Bár egy 64megás SSD-t elfogadnék. Hú, hogy arra mi minden ráférne :D

(#8426) #56230144


#56230144
törölt tag

Jaja :D Menne rá néhány dolog nálam is.

(#8427) #56230144


#56230144
törölt tag

Elhunyt Adam Adamowicz...Bethesda-s fejlesztő volt.Ő volt az egyik,aki a skyrim textúráján,és magán a játékon dolgozott..nyugodjon békében,és köszönjük ezt a nagyszerü játékot Adam...

[link] aki többet akar tudni...

[ Szerkesztve ]

(#8428) pcMANiac válasza #56230144 (#8427) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Szomorú hír, sajnálom szegényt. :U :(

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8429) Mackósajt válasza Mackósajt (#8414) üzenetére


Mackósajt
senior tag

OK, megnéztem. Nálam 47% bónuszt tudtam rátenni harci skillekre, gondolom van még kicsit feljebb, ha valaki nagyon ráfekszik.

Példának itt az örvlövész szettem egyik darabja.

Ez nem skill, de itt van az egyik kardom, és itt van a másik.

(#8430) HaaS


HaaS
addikt

Oppá-oppá! Meg nocsak-nocsak! Aki megmondja melyik regényből származik a következő ismerős idézet, kap egy bármit, bárkitől:DDD!

" - Gyertek be, ne ácsorogjunk itt kinn a hidegben! - Megfordult, és nehézkesen elindult a lépcsőn a ház bejárata felé.
- Mi történt a lábaddal? - kérdezte Farkas.
- Nyílvessző fúródott a térdembe - vonta meg a vállát a nemes. - Egy régi nézeteltérés eredménye..."

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8431) HaaS válasza HaaS (#8430) üzenetére


HaaS
addikt

Báh, nem kap senki semmit senkitől, rákerestem, egyből kidobta a gugli:)! Mindenesetre jót röhögtem:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8432) mttssz válasza HaaS (#8431) üzenetére


mttssz
senior tag

Megosztanád? Ugyanis lehet hogy én vagyok hülye hozzá, de semmit nem találok :DDD

(#8433) Youri válasza mttssz (#8432) üzenetére


Youri
veterán

utolsó mondatot idézőjel nélkül kikopizod, azt mehet a gugliba, és az első találat :)

RTX ON

(#8434) HaaS válasza mttssz (#8432) üzenetére


HaaS
addikt

David Eddings: A mágia királynője, Belgariad ciklus második könyve, 1982. Magyarul 2004, Beholder kiadó

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8435) mttssz válasza Youri (#8433) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönöm :R

HaaS: neked is köszönöm :R

(#8436) granini válasza HaaS (#8430) üzenetére


granini
őstag

Nekem egy beavatott mondta Whiterunban hogy amúgy Imperial Guard eleve csak az lehet aki korábban harcos volt de leszázalékolták mert nyílvesszőt kapott a térdébe.. szerintem ez igen magasfokú szoliális érzékre vall Skyrimban hogy a térdenlőtt embereknek is jut még azért munka..

( :D :D )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8437) szabod válasza granini (#8436) üzenetére


szabod
senior tag

i used to be an adverturer like you, until i took an arrow in the knee... már szakállas :D

Viszont a stormcloakoknál érdekesen százalékolják le a katonákat: [link]

erős a gyanúm, hogy ez is vótmá'

(#8438) Valdez válasza szabod (#8437) üzenetére


Valdez
őstag

Mindenesetre nagyon gagyik ezek a beszólások, és akkor ő volt az egyik legjobb és 2 ütésből megfekszik :D akkor milyen a többi? Nevetséges.

(#8439) LÁZ


LÁZ
addikt

zseniális, nem tudom volt e már :B

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8440) Inv1sus válasza LÁZ (#8439) üzenetére


Inv1sus
addikt

Remek fejfájást lehet tőle kapni.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8441) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

megvettem a játékot és telepíteni szeretném.
A C:-re akarja telepíteni, és nincs opció hogy kiválasszak neki másik helyet. Hol lehet ezt megtenni?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8442) Youri válasza kenesei1982 (#8441) üzenetére


Youri
veterán

Steam alá telepíti

RTX ON

(#8443) kenesei1982 válasza Youri (#8442) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

ezzel nem kaptam érdemi információt...

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8444) dilipok válasza kenesei1982 (#8443) üzenetére


dilipok
veterán

dehogynem, csak gondold tovabb... ha a steam ala telepiti, akkor oda fog masolni mindent, ahova a steam van telepitve...

Nekem nem remlik, hogy valaszthattam volna (bar teny, h csak egyszer csinaltam mikor kijott a jatek, uh siman belefer, h nem jol emlekszem :DDD )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8445) LÁZ válasza kenesei1982 (#8441) üzenetére


LÁZ
addikt

én úgy emlékszem meghajtót tudtam választani, igy a játékaim mappájába rakta egy steam könyvtárba

szerk. igy van, rakd a steamet ahova akarod, és oda fogja rakni a játékot is.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8446) kenesei1982 válasza dilipok (#8444) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

nics más mód mint áttelepíteni a steamet az adott helyre ahová szeretném?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8447) kenesei1982 válasza LÁZ (#8445) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

csak a next-et engedi v a cancelt- nincs meghalytóváltási lehetőség

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8448) dilipok válasza kenesei1982 (#8446) üzenetére


dilipok
veterán

igen, sajnos en nem latok mas lehetoseget. Ha nincs mas jatekod steamen, akkor ez nem gond, ellenben ha van, akkor par dolgot manualisan is at kell helyezni, ha nem akarod letolteni a dolgokat megegyszet

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8449) LÁZ válasza kenesei1982 (#8446) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem ez az egyetlen járható út, én sem szeretem ha a rendszer meghajtón van más is, de igy max nem skyrim lesz a mappa a neve a games-ben, hanem steam.

A játék meg itt lesz: \Steam\steamapps\common\ ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8450) tomi_mod válasza kenesei1982 (#8441) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

ahogy írják steam mappába rakja... magyarul a steam alap progit kell oda raknod ahol a majdani játékaid szeretnéd tárolni.
jelen állás szerint steam uninstall-> majd install máshová -> mehet a game telepítés...
(ha már vannak alatta programok akkor ha jól rémlik a steamapps mappát kell kimenteni, majd az új helyére bemásolni, így lényegében megúszod azok újrarakását)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.