Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) kiskornel válasza LÁZ (#9700) üzenetére


kiskornel
addikt

Hát ja. Tévedni tudni kell. :D

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9702) csaba951 válasza kiskornel (#9699) üzenetére


csaba951
veterán

Hát, majdnem! Az a Golden Dragon Claw volt!

A leírásból kiderült, hogy a karmok kb. felét még nem találtam meg. Pedig már volt egypár. A következő kérdés pedig az lesz, hogy hogyan kell használni, mert nem csinál semmit amikor a helyén van! :D

[ Szerkesztve ]

(#9703) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Spoiler.

Találtam Merhuhne razor pengedarabokat. Ezeket újra lehet kovácsolni kardnak?

Mellesleg az AI az elég buta a játékban. Beszélget egymással 2 nekromancer,
odaosonok, leverem az egyiket, aztán a másikat is, mert észre se vett.
Vagy már ennyire jónak számít a 70-es sneak egy +25%os sneak csizmával?

(#9704) kiskornel válasza csaba951 (#9702) üzenetére


kiskornel
addikt

Megnyitod az inventory-t, majd megnézed nagyban is. A karom közepén találsz három pecsétet. Azt a három szimbólumot kell a nagy forgótárcsákon beállítani.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9705) csaba951 válasza kiskornel (#9704) üzenetére


csaba951
veterán

Ááááá! Lelőtted a poént! :O
Egyébként erre egyedül nem jöttem rá. Addig egyik tárgynál sem kellett használni az Inventory-ban a nagyítást.

[ Szerkesztve ]

(#9706) LÁZ válasza Rabbitf_24 (#9703) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem a darabokkal nem tudsz mit kezdeni, bár jó lett volna ha lehet kovácsoltatni, de úgy emlékszem, hogy nem.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9707) Jorus válasza Xerxész (#9696) üzenetére


Jorus
nagyúr

Konzolt megnyitod, klikk az ellenfélre és GETLEVEL.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9708) Rabbitf_24 válasza LÁZ (#9706) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Akkor csak simán adjam el? Azt hittem, hogy lesz vmi jó kis cuc a végére... :(

No mégiscsak lehet....
SPOILER Pieces of the past

[ Szerkesztve ]

(#9709) LÁZ válasza Rabbitf_24 (#9708) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor van egy másik kard darab is, ami tényleg kuka.. :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9710) freelanced válasza Rabbitf_24 (#9703) üzenetére


freelanced
addikt

Max sneakkel meg pár sneak erősitő cuccal az orruk elött fogsz rohangálni. Kicsit erős lett benne szerintem. De próbáld ki kis sneakkel. Megmoccansz és észrevesz mindenki.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9711) Rabbitf_24 válasza freelanced (#9710) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Abban már volt részem... :D

(#9712) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Lopakodós karakterrel a legjobb. Újrakezdtem az egészet, elmentem lvl31ig, és még mindig izgalmas, mivel ha elrontom a lopakodást, akkor darabokra szednek. :D Ez a nekem való stílus. :D

[ Szerkesztve ]

(#9713) Kareszovics válasza Rabbitf_24 (#9712) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ne is mond, én is full Thief-es karival tolom; egy félbevágott nyúl felkoncol, ha észrevesznek. :D

Mondjuk múltkor nem tudtam elkerülni a balhét, még szerencse, hogy volt nálam loot-ból egy ice-os Nordic kétkezes balta. Jól mutatott Nightingale settel. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9714) Rabbitf_24 válasza Kareszovics (#9713) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Háát ha 3 varázsló vagy vámpír észrevesz, akkor rajtam már a balta se segít, csak az újratöltés.... :D

(#9715) vhunor válasza Kareszovics (#9713) üzenetére


vhunor
őstag

Én lopakodós íjásszal tolom, csirke vagyok.

Első "végig"játszás, kb. 20 órám van benne, eddig 10/10.

(#9716) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Sziasztok, lenne egy speciális kérdésem, nem sok jóban reménykedem a választ illetően persze, ha reális vagyok.. :)

Van ugye ez az ENB utólagos effekt ami SSAO-t, DoF-ot ilyesmit pakolászik rá a képre, ami alapvetően nem lenne rossz, csak megfelezi az FPS-t, ami a játszhatatlan kategóriába röpíti nálam a játékot. 40-50fps-ről 20-28. Egyszerűen így nem éri meg bekapcsolni. Viszont láttam az enbseries.ini -ben egy VideoAdapterIndex=0 nevű változót ami elvileg a gépben lévő videokártyák között válogat. A kérdés az lenne, hogy a prociban egyébként is feleslegesen csücsülő GPU-t ennek segítségével be lehet-e fogni ezen postprocess effektek számolására, és ha igen milyen teljesítménnyel lehet számolni?

Valaki tud erről bármilyen információt, mert logika elvileg lenne benne. :D

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#9717) LÁZ válasza Sennalacy (#9716) üzenetére


LÁZ
addikt

hátha segit

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9718) Xerxész


Xerxész
őstag

Azt mi okozhatja, ha bármilyen moddal is próbálom a időskálát átállítani 5-re (azaz 1 valós perc a játékban 5 perc), nem állítja át a játék?
Kipróbáltam több moddal is, legelső és legutolsó helyen is próbáltam már betölteni a modok közül, de nem állítja át a játék.
Valakinek van valami ötlete?

(#9719) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Sziasztok,

a Thalmor Embassybe be lehet jutni valahogy?

Valamint ezek az Elf tagok fogjúl ejtették egy mukinak a rokonát és börtönbe van zárva valahol az isten háta mögött. Azt választottam, hogy vérontás nélkül próbálom kiszabadítani, mi erre a megoldás?

Esetleg összefügg a két kérdésem?

Üdv
:R

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#9720) LÁZ válasza Törzsúr (#9719) üzenetére


LÁZ
addikt

mindenki viktóriája segit :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9721) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Kész a cikk kint van a főoldalon, remélem elnyeri a tetszéseteket!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9722) disco-fan válasza freelanced (#9721) üzenetére


disco-fan
csendes tag

köszönjük

(#9723) Törzsúr válasza LÁZ (#9720) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Hát nekem nem sokat, mert angolul van. :B

Esetleg ha valaki tudja és kifejti nekem 5-6 mondatban a témát, örökre hálás lennék! :R

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#9724) LÁZ válasza Törzsúr (#9723) üzenetére


LÁZ
addikt

1.Talk to Delphine in Riverwood.
2.Meet Malborn in Solitude and give him any equipment you want smuggled into the embassy.
3.Meet Delphine at the stables, wear the Party Clothes and hop in the carriage for a ride to the embassy.
4.At the embassy, create a diversion and slip away from the party with Malborn.
5.Recover Thalmor intelligence files from the ambassador's office.
6.Go down to the dungeon and recover the rest of the documents.
7.Obtain the key to the trapdoor and escape.

tehát:

1. beszélj Deplhine-el
2. beszélj malborn-al, és adj neki oda minden olyan cuccot, amire szükséged van bent, becsempészi neked
3.mégegyszer delphine a lovaknál-fogadónál party ruhában
4. bent csinálnod kell egy kis terelést, hogy másra figyeljen mindenki
5. szerezd vissza a papirokat a nagykövet szobájából
6. lent a pincéből is szedd össze a papirokat
7. kulcs-csapóajtó-happiness

millió jutub végigjátszás

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9725) Törzsúr válasza LÁZ (#9724) üzenetére


Törzsúr
senior tag

:R

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#9726) bartucc válasza Rabbitf_24 (#9714) üzenetére


bartucc
addikt

Első karakterrel, kétkezes kardos, minimális varázslás a móka kedvéért, nem igen tudtak megállítani. A kétkezes kard hosszabb bárminél, általában nem tudtak megérinteni a gyengébb ellenfelek, az erősebbeket meg lecsaptam. :D

Most kezdtem újat, ha már fél év kihagyásom volt. Szintén high elf, hogy a mágia része a karakternek ne legyen túl gyenge, ijjász, varázsló. 30-as szint után már majdnem max.-on volt az ijjászat, hát elkezdtem kardot használni, ismét. Max kovácsolással, echnant smithing cuccokkal, nem volt nagy nehézség, felhúzni, képzettség nélkül se 200 fölé az alap sebzést. Most már 50-es kétkezes skillel elég durván lehet nyomulni, 3-4 ellenféllel is elbánok, ha ügyes vagyok. Mágust lecsapni először, aztán az ijjászokat, vagy a harcost, úgy, hogy ijjászokat akadályozza közben. :D

Egyébként, ijjász sneak-el, vagy kétkezes kardos jó armor-al igazából bármit lenyom, egy kis szerencsével. Csak varázslóként van kihívás, de akkor rendesen. ;]

Ja, kezdetektől legnehezebb szinten mentem mindkettővel. Ijjásszal kicsit rohangászós az elején, de aztán már inkább állsz, és lősz.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9727) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Mai sikerélmény: 17-es szintre kivégeztem a Thief Guild-et. Fullra. Guild Master vagyok. :D Igazából már csak ez hiányzott az alapjáték 50/50 Achijából. :D

Tisztán szórakozásból belépek DB-be baromkodni, nem akarok "jó fiú" lenni, tehát Companion-t meg Mage Guildet kihagyom szerintem. :D

Ha aztán ez is meglesz, összegyűjtöm a zsét Dawnguard-ra. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9728) Jorus válasza Kareszovics (#9727) üzenetére


Jorus
nagyúr

Első olvasatra azt hittem, berontottál a Ragged Flagonba, és halomra henteltél mindenkit. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9729) Kareszovics válasza Jorus (#9728) üzenetére


Kareszovics
addikt

LOL, most utólag visszaolvasva tényleg félreérthető... nem kicsit :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9730) Rabbitf_24 válasza bartucc (#9726) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

A sneak már 100on van, az íj is közel van hozzá, és majdnem ki is van fejlesztve. Most a kovácsolásra mentem rá, kellene egy saját könnyű páncél, vmi normális. Lvl 35-nél már azért nincsenek ellenfelek. :)

(#9731) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Sziasztok! Nem tudna valaki feltolteni valahova a Wars in Skyrim IV modot, vagy kuldeni egy olyan linket akar privatban, ahonnan toltheto a mod?

Elore is koszi! :R

(#9732) Lenry válasza kulfoldi (#9731) üzenetére


Lenry
félisten

[link]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9733) kulfoldi válasza Lenry (#9732) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Hu, ez gyors volt, koszonom! :R

(#9734) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Az normális, hogy egy Chaurus Reaper megöl egy ütésből? Odajön belémharap és végem. Full sárkánypáncél kifenve meg minden. És a szint csak Adept... :U

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9735) Lenry válasza freelanced (#9734) üzenetére


Lenry
félisten

nem valamelyik mod zavart be?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9736) freelanced válasza Lenry (#9735) üzenetére


freelanced
addikt

Az a helyzet, hogy én (szinte) vanillia-val játszom jelenleg. Felraktam a játékot, utána a Bethesda által kiadott Textúrákat, a Falling Core-t amit a Valve(?) csinált, illetve még talán a Sounds of Skyrim van fent. Ezek melyike zavarhat be szerintetek??

Ez már a második fertelmes hiba, a múltkori láthatatlan sárkány se volt kellemes... :(

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9737) kiskornel válasza freelanced (#9734) üzenetére


kiskornel
addikt

Hát így legalább izgalmas a játék. :) Hányas patch van fent? Ekkora játékban szükségszerű, hogy legyenek bugok, de én ezek közül egyet se vettem észre. Nekem az alapjáték és a patch van fent, meg van egy vater bisz-basz, hogy szebb legyen. :U

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9738) freelanced válasza kiskornel (#9737) üzenetére


freelanced
addikt

Nem tudom hányas igy hirtelen 1.7 talán? A legújabb mindenesetre. És eredeti a cucc meg minden szóval nem tudom mi okozhatja a hibákat! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9739) Xerxész


Xerxész
őstag

Új mod(ja) a fast travelnek...csak ez valós időben:

Dwemer Skyship

Felszállsz a fedélzetre és felszállsz. :)) Közben még a sárkányok is megtámadhatnak utadon.
Van egy Pegazus (repülő ló, egyelőre szárny nélkül) verziója is. :D
Az ilyen ötleteket annyira tudom díjazni! :R

(#9740) Jorus


Jorus
nagyúr

Adabala Building System - Ayleid Transfusion by Varlaisaran

Szal közben meglett az .esp is, és meg is van a terület, de a növényzeten és a "földmunkán" kívül csak egy mély gödör látható a helyszínen. Így fest nálam:

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9741) Xerxész válasza Jorus (#9740) üzenetére


Xerxész
őstag

Ennek a modnak mi a lényege? Elolvasnám a leírását, de most nem tudom megnyitni a Nexust.

(#9742) Jorus válasza Xerxész (#9741) üzenetére


Jorus
nagyúr

A mod "lényege" egy Ayleid erődítmény Whiterun-tól DNy-ra, ami egyrészt azért érdekes számomra, mert Varlaisaran kolléga készítette, másrészt, mert hiányoznak az Obliból jól ismert struktúrák - még ha Skyrim területén az ismert történelem szerint sosem voltak Ayleid épületek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9743) GypsFulvus2 válasza Xerxész (#9741) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A feneség a dologban az, hogy szerzői jogi problémák miatt nem lehet egy az egyben átemelni az Oblivionban használt Ayleid szerketeti elemeket. Ezért Varlaisarannak mindent újra kellett csinálnia a konstrukciós progarmmal; a mesh-eket, a textúrákat stb. Ez nyilván hatalmas munka volt.
Ez a mod egyelőre inkább a modderek számára fontos, de nekik nagyon, mivel eddig a jogvédelem miatt nem lehetett Ayleid struktúrákat tartalmazó modokat készíteni a Skyrimhoz.
Jorus: Az nem lehet kerek perec kijelenteni, hogy sosem voltak Skyrimban yleidek. A Lore alapján Skyrim határa First Era idején északabbra volt mint "most". Tehát a déli és a délnyugati (utóbbi a Direnni területek) határ környékén elvileg lehetnének. A többi rész viszonyt tényleg a Falmerek területe volt, mielőtt Ysgrammor megérkezett volna Atmorából, bár Nedic emberek is éltek itt akkor.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#9744) GypsFulvus2 válasza GypsFulvus2 (#9743) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az= Azt ; yleidek=Ayleidek
OFF: Nem tudja valaki, az Operában hol lehet állítani a helyesírás ellenőrzést? Eddig jobbklikk a szövegre, majd a legördülő menüben legalul volt, de a múlt heti frissítés óta nincs ott, és nem találom.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#9745) Jorus válasza GypsFulvus2 (#9743) üzenetére


Jorus
nagyúr

Skyrim-t délről ugye meglehetősen markáns hegyek határolják. Az "északabbra" fekvő határ ez esetben kb. mit jelenthet? Rift, vagy inkább Falkreath Hold déli részei? Mert ugye az nem logikus, hogy átkelnek (vagy azokat a területeket tartották ellenőrzésük alatt) a mai határt jelentő bérceken, aztán megállnak a termékeny síkságok előtt, szal akkor valszeg Falkreath vagy Riften környékén lennie kellene romoknak, legalább a föld alatt szentem.

Opera: nekem most is ugyanott van 12.02-essel.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9746) MasterDeeJay

Hali minden sárkányszülöttnek!

Mármár megszámlálhatatlan grafika mod (kb 120db 12gb+, csak pár az ami játékmenetet befolyásoló), egyénileg belőtt ENB (godness és skyrim evolved verziók alapján ini és fx fileok átírva), és sok sok iniátírás után sikerült brutális grafikát összehoznom (sajnos pár helyen 20-30fps-el) viszont beleütköztem egyfajta korlátba.
A játék elég gyakran lépked ki, sikerült kinyomozni mi okozza de csak enyhíteni tudom a kilépkedés gyakoriságát.
Az a helyzet hogy ha a játék elér egy bizonyos memóriahasználati szintet akkor dob ki asztalra. Ez az érték 2,8gb fizikai memóriát jelenti, kénytelen voltam a virtuális memóriát visszakapcsolni mert a win7 irtogatta hogy elfogyott az alkalmazás részére szánt ram. INI átírogatás már nem ér semmit hiszen szegény skyrim 32bites alkalmazás és hiába toltam fel a ramlimit értékeket. Az ideális az lenne ha valamilyen mód lenne rá hogy egyen több ramot. (VRAM mindig maxra telítődik)

Az lenne a kérdésem hogy nem lehet-e valahogy rávenni arra hogy a virtuálist használja fel (4gb van beállítva)? (gondolom arra nincs 32bites 4gb limit)

Sajnos az uGridsToLoad= értéket is kénytelen vagyok 7-esen tartani, pont ez miatt pedig a gépem bírná a 9-est is. 5-ön persze tovább bírja de úgy meg a távoli dolgok nem szépek.
Amúgy modok nélkül is kilépkedett néha a patchek előtt (1.7x) de csak sok játékidő után, biztos vagyok benne hogy akkor is valami memóriahiány okozta.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9747) LÁZ válasza MasterDeeJay (#9746) üzenetére


LÁZ
addikt

van itt egy ilyesmi, hátha segit, nekem is volt vele parám , 10-20 méterenként kivágott, de úgy tudom, hogy egy régebbi soron következő peccsben már benne volt, hogy 4gigát használjon.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9748) GypsFulvus2 válasza Jorus (#9745) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Sajnos konkrét leírást nem találni a határváltozásokról. Az Imperial Library könyveinek túlnyomó többségét már elolvastam, de csak annyit írnak a források, hogy Ysgramor visszatérése után fokozatosan kiszorították a Falmereket. Ysgramor első partraszállása ugye még a Merethic Era legvégén történt meg. Skyrim királyságát már a 1E 113 (vagy más könyvek szerint 143) évében alapították, a jelenleginél kisebb területen, s ekkortól folyamatos volt az expanzió dél, kelet és nyugat felé is. Kiterjedésének maximumát Vrage király alatt érte el 1E 240 körül. Ekkor a "mai" High Rock nagy része, valamint jelentős területek Morrowindből (akkoriban Dwemereth volt a neve) és kisebb területek Hammerfell és Cyrodil területéből is hozzájuk tartoztak. Ekkor délen az Ayleidekkel, keleten a Dwemerekkel, nyugaton az altmer Direnni klánnal folyamatosan harcoltak. Hogy pontosan hol voltak a határok arra nézve nagyon kevés utalás van, inkább csak High Rock területén lehet viszonylag jobban követni. Aztán ugye a nagy rabszolgalázadás idején Morihaus vezetésével Skyrim seregei délre vonlutak, Alessia követőinek segíteni, s ezzel szétzúzták a White Gold Tower hatalmát, s az Ayleid uralom megroppant. Hogy hol voltak Skyrim határai ekkor, azt a fene sem tudja. Az biztos, hogy nyugaton 1E 355-ben már visszaszorltak a Direnni expanzió miatt, majd 1E 369-ben megölik Borgas királyt, Ysgramor utolsó leszármazottját, s ezel Skyrim hatalma megroppan, évtizedes polgárháborúk törnek ki, s minden határon visszaszorulnak. 1E 416-ban ugye elvesztik a csatát a Red mountain tövében is, s ezzel útjára indul a Morrowind epikus története is... 1E 479 után (a Glemunbra Moors-i elvesztett csata) pedig a Direnni klán közvetlenül Skyrim nyugati hatrterületeire is benyomul.
Szóval voltak határváltozások bőven, így van tere az ayleid romoknak is - bizonyos józan határok között.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#9749) Xerxész válasza MasterDeeJay (#9746) üzenetére


Xerxész
őstag

Mutatsz 1-2 összehasonlító képet, hogy milyen a vanilla grafika és milyen a tiéd? :)

SZERK:
Meg írnál egy listát, hogy milyen modokat használsz? :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#9750) MasterDeeJay válasza LÁZ (#9747) üzenetére

Köszi de ezt már tartalmazza a patch (1.7....), ha nem lenne fent akkor csak 2gb-ot tudna használni.

A LARGEADDRESSAWARE elvileg 4gb-ot engedne 64bit alatt de valamiért nem működik megfelelően és nálam 3gb a valós limit. (pedig ez pont 32bites windows jellemző)

Ettől függetlenül megpróbálom átírni hátha valami oknál fogva nem lenne bent. De inkább a script exenderes exét nézem meg. (azzal indítom, lehet az nem ilyen)

Találtam egy ilyent:
bSelectivePurgeUnusedOnFastTravel=1
Ez elvileg kidobja fast travel alatt a fölös dolgokat a ramból, viszont megnöveli a töltési időt.

Olvasgattam fórumokat és másnál is gond ez a max 3gb limit. A leirások alapján ha ésszel van moddolva akkor is szinte biztos hogy a ramhiány okozza a kilépkedéseket.

Xerxész
Este csinálok képeket, összehasonlításnak csak az enb-t tudok ki be kapcsolni. A játékot visszaállítani moddolatlanná több óra lenne. Nexus modmanaggerből mentek valahogy listát, de az a helyzet hogy van pár kézzel felrakott mod is, meg ugye az enb ami nagyrészt egyedi.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.