Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) Youri válasza McKnight (#8745) üzenetére


Youri
veterán

Én ia ezért untam rá... Alduin is olyan simán 4-5 ütésre elpusztult, hogy csak néztem, hogy mi van...

RTX ON

(#8752) Valdez


Valdez
őstag

Ez a blackreach szerintem idő hiányában nem lett befejezve. Üres, nincs benne semmi, még ellenség is alig, semmi értelme lemenni oda.

(#8753) szabod válasza Valdez (#8752) üzenetére


szabod
senior tag

a monumentalitás a lényege, de hogy ellenség nincsen? van ott egy rakat falmer, chaurus bogár még sárkány is...

(#8754) Valdez válasza szabod (#8753) üzenetére


Valdez
őstag

Sárkány??! Hol?

Kb 8 falmerrel (+ 10-15 falmer servant), 3 centurion masterrel, 6-7 pókkal és 1 chaurus reaperrel találkoztam. Pedig szerintem végigjártam az egészet.

ja meg 2 frost troll meg 1 whispmother

[ Szerkesztve ]

(#8755) pcMANiac válasza szabod (#8753) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Sárkánnyal ott én sem találkoztam, viszont tonna számra lehetett a soulgemeket bányászni.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8756) szabod válasza Valdez (#8754) üzenetére


szabod
senior tag

Erre a gömbre kell egy FUS RO DAH-t üvölteni és csak akkor jön elő.

(#8757) pcMANiac válasza szabod (#8756) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Király vagy! :R És erre hogy jöttél rá? A gömböt láttam, de azt gondoltam csak dekoráció. :DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8758) szabod válasza pcMANiac (#8757) üzenetére


szabod
senior tag

Olvastam a témában és akkor vettem észre, alapból én is elkerültem volna. :B

(#8759) pcMANiac válasza szabod (#8758) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Mennyi ilyen titkos dolog lehet a játékban, ami mellet csak úgy elsétálunk... :U

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8760) WonderCSabo válasza Valdez (#8752) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem blackreachnek baromi jó hangulata van, nagyon tetszett nekem. :)

(#8761) pcMANiac válasza WonderCSabo (#8760) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Jaja, olyan mint egy retró disco tele UV neonokkal amik fényében a champion gombák világítanak. Különben tényleg hangulatos. Legnagyobb belső terű barlang a játékban. Kár, hogy nem volt belőle több.

Vajon mikor lesz már értelmes quest mod? :F

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8762) Valdez válasza szabod (#8756) üzenetére


Valdez
őstag

Pff, akkor mehetek vissza :D

(#8763) Valdez válasza pcMANiac (#8761) üzenetére


Valdez
őstag

jaja, a sok gomba, kár, hogy nem lehet begombázni :) van ott egy ilyen kurva magas lilás színű, mennyi gombapöri kijönne belöle :)

[ Szerkesztve ]

(#8764) RetepNyaraB válasza Valdez (#8763) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aha, varázsgomba :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8765) szabod válasza pcMANiac (#8759) üzenetére


szabod
senior tag

olvasgatni kell az elder scrolls wikit, elég sok dolgot így tudtam meg csak.

(#8766) mpierre


mpierre
veterán

Ez a Shalidor's insights kveszt, hányszor fut le? Eddig 4× kerestem meg Uragnak a könyvet. Kezd már idegesíteni... :(((

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8767) csab991 válasza mpierre (#8766) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem kétszer is lement, 3-adjára be is bugolt jól fel is idegesített, azóta nem beszélek sokat a könyvtárossal.

(#8768) csabsz13 válasza dilipok (#8737) üzenetére


csabsz13
aktív tag

tudom, köszönöm azért a választ.
de valahogy muszáj kipróbálni a játékot, mielőtt kifizetek érte bármennyit is. sajnálom, hogy mostanában nem divat a demo kiadás...de megígérem, hogy fogok venni egy példányt, mert nagyon jó játék! (jellemzően venni szoktam, de tényleg nem szeretek látatlanban kiadni ennyi pénzt)

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#8769) csabsz13 válasza Youri (#8743) üzenetére


csabsz13
aktív tag

kösz az oltást :B
azért ugye nem az a baj, hogy köszöntem is, ha már először írok a topicba :)

azért akartam is kérdezni, hogy milyen szinthatár van a játékban? (a hozzászólás alapján gondolom a 19 lame-nek számít...)

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#8770) Valdez válasza csabsz13 (#8769) üzenetére


Valdez
őstag

81.

(#8771) Youri válasza csabsz13 (#8769) üzenetére


Youri
veterán

Értelmezd a hozzászólásokat, egyáltalán nem a köszönésen volt a hangsúly...

RTX ON

(#8772) Kareszovics válasza csabsz13 (#8769) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem egy ilyen játékban, hogy valaki lame, vagy nem lame nem tényező.

Mindenki tolja a saját tempója, illetve tudása szerint. A magas szintet így is, úgy is eléri az ember. Csak van aki gyorsabban, van aki lassabban. Van aki könnyen, van aki vért izzad.
Ennyi. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8773) WonderCSabo válasza mpierre (#8766) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez egy radiant quest.

(#8774) mpierre válasza WonderCSabo (#8773) üzenetére


mpierre
veterán

Az mit jelent? :F
Tulajdonképpen az elder scroll miatt cseszegetem ezt a Urag nevezetű orkot. Valami infót kéne böfögnie róla, hogy tovább mehessek, de ahhoz be kell szereznem neki egy csomó könyvet. Azt hittem ez az, de akkor nem. Talán a miscellaneous kvesztek közé soroltakat kell végig nyomni?

Az amúgy szégyen, hogy 0, értsd nulla varázslással megválasztottak arch mage-é a mágus suliban. Két sima villámló baltával elpáholtam mindenkit az utamból. Ez így azért röhejes.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8775) WonderCSabo válasza mpierre (#8774) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja, ez egy bug. Az Elder Scrollnak semmi köze a Shalidor's Insights questhez. Ne foglalkozz Uraggal, menj egyenesen Septimus Signus' Outposthoz.

(#8776) mpierre válasza WonderCSabo (#8775) üzenetére


mpierre
veterán

Oks. Kösz.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8777) McKnight


McKnight
tag

Estét!

Megoldottam a problémámat :) 50-es szinten nincs kihívás!!!!!!!

Le RESET-eltem a szintemet (level 1), minden perk törölve, az összes képesség alap szintre téve (10), mana, élet, stamina alap érték 100.

Olyan mintha újra kezdtem volna a játékot, de minden megy a régiben, fegyverek, armor, küldetések, nem kell ismét előröl kezdeni, csak a fejlődést kell! :DD

Ismét lesz kihívás a játékban :C :C :C Jupijééé :))

[ Szerkesztve ]

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8778) LÁZ válasza McKnight (#8777) üzenetére


LÁZ
addikt

ntom a random generált kvesztekben van e annyi érdekesség, hogy lehessen szöszölni velük, miután kipörgetted a játékot..

szerk. visszaolvastam, és láttam, hogy a főszál még hátra van neked, akkor még abban van ráció :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8779) McKnight válasza LÁZ (#8778) üzenetére


McKnight
tag

Igen eléggé nem csináltam semmit, csak koszáltam meg ilyesmi :)

Ezt nem hiszem el, az első ellenfél akivel találkoztam, az egy Dragon Priest volt, lenyomott vagy 3x, végül megöltem :)

Az lenne a kérdésem, hogy a szintemhez adja a cuccokat, vagy random?

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8780) Youri


Youri
veterán

Hoppá... befutott egy patch, és most már van felhő szinkronizáció :)

[link]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#8781) WonderCSabo válasza Youri (#8780) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Biztos? Én semmi ilyesmit nem látok a posztban.

(#8782) Youri válasza WonderCSabo (#8781) üzenetére


Youri
veterán

nézd meg a Steam kliensben

Szerintem ez nem a patchen múlt, mert az Oblira és a Morrowindre is rákerült

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#8783) Valdez válasza McKnight (#8779) üzenetére


Valdez
őstag

Mondjuk az azért furcsa lenne, egy dragon priesthez általában egy rakat draugon át kell verekedni magad.

(#8784) Mackósajt válasza Valdez (#8783) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Nem feltétlenül. Pl. legalább egy sárkányoltáros hegytetőn van, ott csak a sárkányon kell átverekedned magad. ;]

(#8785) Valdez válasza Mackósajt (#8784) üzenetére


Valdez
őstag

Az igaz, mondjuk 1-es szinten az se lehet könnyü :) Persze daedric fegyverrel meg armorral lehet 1-es szinten is menne :)

(#8786) Mackósajt válasza Valdez (#8785) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Méghogy 1. szinten. 10 körüli szinten nem tudtam lenyomni, keményebb volt, mint a sárkány. Végül elcsaltam, és úgy osontam vissza az oltárhoz a kiáltást begyűjteni, és behúzott farokkal eloldalogtam a túloldali lejtőn, mielőtt visszaért volna. :B

Később persze visszamentem a maszkjáért.

Így 60. szinten nosztalgiázok ezen én is. Most már inkább olyanokkal szórakozom, hogy végigmegyek úgy egy dwemer romon, hogy nem bántom a gépi őröket, hanem elosonok mellettük. Megölni őket túl könnyű lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8787) McKnight


McKnight
tag

Van kihívás az már biztos, alapjáték masteren, wars in skyrim dark rainbown.
Minden fegyver és páncél megmaradt, nyaklánc, gyűrű stb.... (nincs enchant rajtuk, csak kovácsolva vannak a fegyverek, és az armorok)

Nagyon élem így a játékot, nekem bejött a Reset :)

Megint kezdek félni a medvétől :P

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8788) Valdez válasza Mackósajt (#8786) üzenetére


Valdez
őstag

Nem figyeltél :) daedric cuccal mondtam, az azért nem mindegy, hogy bőr cucc van rajtad vagy a lehető legjobb.
Én 59-es vagyok, de azért kinyírok mindenkit, igaz nem tart sokáig :)

(#8789) ALYRA


ALYRA
tag

Sziasztok!

csak kiváncsiságomtól vezérelve kérdezem meg :R
ki milyen karival tolja :DD a játékot ?

1 -1 kép kissebb mérettel talán elfér itt is :C

thx all :R

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8790) ALYRA


ALYRA
tag

az elsö talán

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8791) Valdez válasza ALYRA (#8789) üzenetére


Valdez
őstag

Orc, heavy armor, kétkezes warhammer, lockpick, enchant, smithing, block, speech.
Utóbbi időben egykezes, archery, alchemy, light armor, sneak. Mindegyik perk nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#8792) pcMANiac válasza ALYRA (#8790) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ha az életben is így nézel ki, randizni akarok veled. :DDD :D :DD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8793) WonderCSabo válasza ALYRA (#8790) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ejj, de ocsmány ez a modell.

(#8794) ALYRA válasza Valdez (#8791) üzenetére


ALYRA
tag

szia

archery ,sneak, egykezes tőr ,light armor :R

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8795) ALYRA válasza pcMANiac (#8792) üzenetére


ALYRA
tag

szia

ez nem fog összejönni :))

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8796) ALYRA válasza WonderCSabo (#8793) üzenetére


ALYRA
tag

szia

"Ejj, de ocsmány ez a modell"

izlések , pofonok

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8797) pcMANiac válasza ALYRA (#8795) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Gondoltam.... :B

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8798) Kareszovics válasza ALYRA (#8796) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ocsmánynak éppen nem ocsmány, csak épp érteni nem szoktam az ilyet.

Nyilván az ember szereti a szépet és a jót (főleg ha nőkről van szó), de játékban ez nálam abszolút nem szignifikáns. Pedig én az a klasszikus hülye vagyok, aki mindig női karaktert indít, de karaktergeneráláskor mindig próbálom úgy kialakítani, hogy valamilyen formában a feleségemre hasonlítson. :D (Már ahol lehet, Skyrimban pl. képtelenség)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8799) pcMANiac válasza Kareszovics (#8798) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Mined oké mentálisan azzal, aki férfiként női karakterrel nyomul? :DDD Már azt is nehezen dolgozom fel, mikor csajos képeket használnak férfiak avatar képnek. :DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8800) Zolás válasza pcMANiac (#8799) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem három női karakterem van, szóval neszójjábe :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.