Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

skacok magyarosítás várható valamikor ?

El. Psy. Congroo.

(#9252) Cucuska2 válasza adamkaa777 (#9251) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hivatalos tuti nem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9253) tzimash válasza adamkaa777 (#9251) üzenetére


tzimash
őstag

Készül, de tekintve, hogy az oblivioné is meddig készült, idén még ne számíts rá, a jövő év is necces.

(#9254) Youri válasza tzimash (#9253) üzenetére


Youri
veterán

Főleg, hogy hamarosan jön a Dawguard :)

RTX ON

(#9255) Jorus válasza tzimash (#9253) üzenetére


Jorus
nagyúr

Öcsém is a fordító csapatban van, aszongya lehet, idén még meglesz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9256) tzimash válasza Jorus (#9255) üzenetére


tzimash
őstag

Ámen :R

(#9257) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Van olyan mod/konzolparancs amivel a perkeket újra lehet osztani?

(#9258) Lenry válasza Skyhunter (#9257) üzenetére


Lenry
félisten

tudtommal "nagy perkresetelő" parancs nincsen. egyesével el tudod venni őket (de azt is csak úgy, hogy tartani kell a faszerkezetet, azaz először a fa csúcsán lévőt tudod levenni, és csak aztán az alatta lévőket) a removeperk <perk ID> paranccsal, aztán addperk <perk ID>-vel osztasz újakat.

hogy mod van-e... azt nem tudom.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9259) Skyhunter válasza Lenry (#9258) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Találtam videókat, most már megy, valóban le lehet szedni egyesével, konzolból, thx.

(#9261) LÁZ válasza WonderCSabo (#9260) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, tehetnek egy szivességet....

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9262) kiskornel


kiskornel
addikt

Nincs valami egyszerűbb, kevésbé látványos játék alatti menü mod? Amin esetleg még fel van tüntetve táblázatosan, minek mekkora a súlya?
Bocs a trollkodásért, de ha beírom a keresőkbe "skyrim menu", az a nyitómenüt adja ki állandóan.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9263) LÁZ válasza kiskornel (#9262) üzenetére


LÁZ
addikt

én ezt használom

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9264) kiskornel válasza LÁZ (#9263) üzenetére


kiskornel
addikt

Köszönöm szépen. Kipróbálás alatt. :)

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9265) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#9260) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#9266) Skyhunter válasza WonderCSabo (#9265) üzenetére


Skyhunter
senior tag

20 "ojró" lesz a kieg, nem semmi ár, kb mennyi tiszta játékidőt kapunk a pénzünkért cserébe?

(#9267) Youri válasza Skyhunter (#9266) üzenetére


Youri
veterán

10+ óra... csak a steamen persze nem elérhető, boltban meg vagy lesz vagy nem...

RTX ON

(#9268) Skyhunter válasza Youri (#9267) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Mivel bokros teendőim miatt még az alapot sem tudtam végigvinni, így várni fogok, előbb-utóbb (mondjuk Karácsony táján) biztos lesz jó ákcijós csomag belőle....:)

(#9269) pcMANiac válasza Youri (#9267) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

10 óra? Az alap játék 10-12e forint volt és 200-300 órát simán el lehetett lenni vele. Hol van ez arányban vele? :(

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9270) Crytek válasza pcMANiac (#9269) üzenetére


Crytek
veterán

Most jöttél a világra? Soha nem volt egy DLC sem egyenes arányban a fő game árával és nem is lesz.Ez csak néplehúzásra jó!

Next PC Upgrade: 2022

(#9271) wikings2 válasza pcMANiac (#9269) üzenetére


wikings2
őstag

Én abból a 300 órából is tudtam 50 et csinálni. Szerintem ebből a 10 ből is lehet 100 at nem kell aggódni :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#9272) Youri válasza pcMANiac (#9269) üzenetére


Youri
veterán

10 óra az alap, ahogy a Skyrim is jórészt kijátszható 50 óra alatt, úgy 2-300 is lehet, ahogy ez is lehet bőven több 10-nél...

RTX ON

(#9273) pcMANiac válasza Crytek (#9270) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Jah, eddig bicigli belsőben éltem :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9274) kiskornel válasza Youri (#9272) üzenetére


kiskornel
addikt

0-ról kell indítani a karaktert, nem a már kifejlesztett szereplővel átmenni az új világba. :DDD Már ha olyan átjárón kell átmenni, mint az Oblivion kiegészítőibe...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9275) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Fel szeretném kelteni a figyelmet a SkyRe modra ami jelenleg a nexus-on érhető el.

Ez egy teljes átalakítás és re-definiálása az eredeti játéknak. Új tartalmak, és kiegyensúlyozottab játékmenet. H netalán valaki ismerné, annak jó játékot hozzá!

Ez az elérhetőség:
SkyRe

Továbbá szeretném felkelteni a figyelmet a "donate" opcióra. ja igen kapitalista szenny dolog... nem is mondom senkinek, hogy agyatlanul klikkeljen rá orba szájba. De ha már beletoltatok a modba, monnyuk 200órát, és úgy találjátok megérte, továbbá elégedettek vagytok a frissítésk frekvenciájával, érdemes elgondolkodni rajta. Nekem sajnos nem áll módonban ezt tenni, így próbálom szimplán népszerűsíteni. És ismételten jó játékot!

A nexus-on "mcdraken" néven vagyok elérhető.

Ha valaki szeretne ötltetelni a mod fejlesztésén, vagy csak vannak gondolatai a modról, angolul megteheti mindkettőt.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#9276) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Már régen nem jártam errefelé, szeretnék érdeklődni, hogy jelen pillanatban van-e valami módszer, amellyel legálisan be lehet szerezni a Skyrim Dawnguard kieget Steamre.

Én ezt találtam, de ez UK only.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9277) wikings2 válasza KubanitoS (#9276) üzenetére


wikings2
őstag

Van PC verzió csak még a mi régiónkban nem érhető el. Elvileg mai cikk volt ha jól emléxem :) Egyenlőre mindenki csak találgat hogy nálunk elérhető lesz-e valaha ha jól értelmeztem a cikket.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#9278) Klikodesh válasza KubanitoS (#9276) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Sajnos kelet europaban a bethesda disztributora miatt nem vehetjuk meg online, pl Rage se veheto steamen miattuk, na meg a skyrim se.

A UK-s verzio nem lesz kompatibilis a jatek kelet europai verziojaval. Fallout New Vegasbol vettem CE-t es a regionkban kaphato DLCk nem mennek vele mivel mas a jatek steam kodja, nem is engedni megvenni mivel szerinte nincs meg az alapjatek nekem. A steam support nagyon segitokeszen kicserelne a jatekom kelet europaira de akkor minden ugrik amit elertem a jatekban...

Jol osszekutyultak az egyszer biztos... felnek a steam salektol gondolom... :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#9279) kiskornel


kiskornel
addikt

Lydia meghalt. Mivel egy csomó sárkánytámadást túlélt én azt hittem halhatatlan... erre legyakta egy zombi (vagy mi)... nincs valami nem csíít, amivel vissza lehet szerezni?

(a visszatöltésen kívűl.)

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9280) Akos96 válasza kiskornel (#9279) üzenetére


Akos96
senior tag

Konzol, katt a hullára és resurrect.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9281) kiskornel válasza Akos96 (#9280) üzenetére


kiskornel
addikt

Az egy varázslat?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9282) Zolás válasza kiskornel (#9279) üzenetére


Zolás
addikt

Arra vigyázz, hogy mindene eltűnik, és alapcuccokba lesz. Ki kell fosztani, és utána resurrect, vagy bukod a nekiadott holmikat.
Amúgy csak te ölheted meg, amúgy halhatatlan. Véletlen belenyilaztál, megvágtad, rávarázsoltál, stb.
Nem varázslat, egyszerűen újjáéleszted a kiválasztott karaktert. lehívod a konzolt, rákattintasz a hullára, kiírja a számát, és beírod, hogy resurrect. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9283) kiskornel válasza Zolás (#9282) üzenetére


kiskornel
addikt

Most mehetek vissza érte... :(((

Nem tudjátok, hogy csinálják a kamera mozgásokat... mikor repülnek a tó fölött, stb...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9284) pcMANiac válasza kiskornel (#9283) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem kell keresgélni. Van rá kód, hogy hozzád repíti a karaktert. Most nincs kedvem keresgélni sorry, de google. Talán move to player <lydia kódja> és ott is van melletted a hulla. Ez nem varázslat, hanem szerintem egy cheat, de működik. Nem halhatatlan sem Lydia, sem más segítők, simán lenyomják őket, ha bénáznak. Arra is van konzol parancs, hogy veled fejlődjenek, meg halhatatlanok legyenek, de ez is google.

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9285) Jorus válasza Zolás (#9282) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lidi halhatatlan? Nekem ez új. Nálam mindig legyakták, ha magammal vittem. Mondjuk van rá mod, hogy halhatatlan legyen, de alapból nem az.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9286) Youri válasza Jorus (#9285) üzenetére


Youri
veterán

De... mindig, mikor már meghalna, akkor összegörnyed, és otthagyják, kivéve, ha te véletlen megsebzed

RTX ON

(#9287) kiskornel válasza Youri (#9286) üzenetére


kiskornel
addikt

Köszönöm mindenkinek a kommenteket. Lydia resurrect lesz...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9288) pcMANiac válasza Youri (#9286) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Összegörnyed, de ha az ellenég épp arra jön miattam, simán meghalnak a segítők is, Lydia is. Én kb. 5x élesztettem újra Lydiát és egyszer sem én öltem meg.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9289) kiskornel


kiskornel
addikt

DG végigjátszás

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9290) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség.

"Esbern keresése" résznél tartok, annak is a legvégén. Bejártam ezt a "Ratway Warrens-t" és a pálya végén egy ajtóhoz jutok. Miután beszélek az ajtó túloldalán levő emberrel ( beszélek neki Delphine-ről, elmondom, hogy én vagyok a Dragonborn.. stb ), mondja, hogy menjek be gyorsan, viszont az ajtót nem tudom kinyitni. Hiába nyitogatom és a nyíl is mutatja, hogy menjek be, de semmi sem történik. :F :W
Ilyenkor mi van, csinálni kéne még vmit, bár megnéztem végigjátszásban is, ott sem írtak semmit, csak beszéljek az emberrel, majd lépjek be az ajtón...

(#9291) Kareszovics válasza AthlonXP (#9290) üzenetére


Kareszovics
addikt

Megoldás (nálam is bugos volt)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9292) AthlonXP válasza Kareszovics (#9291) üzenetére


AthlonXP
őstag

Megnéztem a hsz.-eket és törltem a 2 .ini filet, ahogy javasolták, de sajna továbbra sem jutok be. Nem hiszem el, hogy ekkora hibát benthagynak a játékban! :W
Pedig minden patch fent van!
Te hogy oldottad meg, lehet én nem csináltam jól vmit? :F

(#9293) Akos96 válasza AthlonXP (#9292) üzenetére


Akos96
senior tag

Én asszem elmentettem a játékot akkor, mikor végzett a mondókájával majd visszatöltöttem, de nem vagyok abban biztos, hogy ez oldotta meg a problémát. :(

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9294) AthlonXP válasza Akos96 (#9293) üzenetére


AthlonXP
őstag

Időközben sikerült bejutnom...
Nem tudom hogyan.
Hiába nyitogattam az ajtót, nem nyílt ki. Ekkor hátat fordítottam az ajtónak és el kezdtem kipróbálni az elérhető varázslatokat ( pont szintlépésben voltam ). Miközben így "elvoltam" hallottam, hogy valahol kinyílt egy ajtó, megfordultam és tárva-nyitva volt a bejárat! :Y
De fogalam sincs hogyan nyílt ki magától... :))
Egyébként ez egy óriási bug, főleg így, hogy már egy csomó javítás is fent van a játékhoz, de ez még egy 1.0-ás verziótól is erős lenne, nem még így. Hisz nem egy alap grafikai bugról van szó, hanem olyanról ami megakasztja a játékot teljesen. Remélem hasonló már nem lesz... :U

(#9295) pcMANiac válasza AthlonXP (#9294) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ne reménykedj, lesz! :DDD Jó pár kemény bug maradt benne.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9296) AthlonXP válasza pcMANiac (#9295) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na basszus! :(( :(

Ha végigvittük a fő szálat, akkor lehet folytatni a játékot, hogy a kimaradt mellék küldetéseket befejezzem?

Amúgy nekem egyelőre tetszik a játék. Nagyon jó, hogy egyszerre lehetek benne harcos és mágus is. A sárkányokat imádom, így örülök neki, hogy itt aztán van egy pár és elég szépen meg is vannak csinálva. :)
Főleg a Greybeardsek vezére, aki sárkány formában jelenik meg ( Paarthumax ), tetszett és a hangja is annyira el van találva sztm, illik neki! :)
Láttam, hogy van egy mod, ami több féle sárkányt ad még a játékhoz, majd azt még megnézem, nagyon érdekel!

A bejárható terület hatalmas, változatos, sokféle lénnyel benépesítve. Szerencsére adott a gyors utazás is, így nem kell annyiszor elgyalogolni/lovagolni a térkép egyik végéből a másikba.

A Mass Effect és a Dragon Age után viszont elég fura, hogy nagyrészt egyedül vagyok az egész játékban, csak néha jön velem vki, akkor is 1-2 ember..
Na meg a párbeszédek azok amik valahogy nem tetszenek. A fent említett 2 játékhoz viszonyítva, ebben nagyon unalmasnak találom az egészet. Mintha csak úgy unottan, monotonon, olvasnák a karakterek a szöveget, minden beleélés nélkül ( 1-2 kivétel azért van ).
Na meg kissé halk is az egésznek a hangja, bár ez orvosolható könnyen.

(#9297) LÁZ válasza AthlonXP (#9296) üzenetére


LÁZ
addikt

"Ha végigvittük a fő szálat, akkor lehet folytatni a játékot, hogy a kimaradt mellék küldetéseket befejezzem?"

igen, tolhatod utána, illetve a companions-os srácok folyamatosan dobják majd a random questeket, de ajánlom a moonpath-t, bár én pont a főszálat hagytam a végére, lett is 350-400 óra mire letettem az ijat...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9298) Cucuska2 válasza AthlonXP (#9296) üzenetére


Cucuska2
őstag

Oblivionozz, ha végeztél.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9299) pcMANiac válasza AthlonXP (#9296) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

"A Mass Effect és a Dragon Age után viszont elég fura, hogy nagyrészt egyedül vagyok az egész játékban, csak néha jön velem vki, akkor is 1-2 ember.."

Felfogadhatsz különböző kisérőket, akik követnek mindenhova és harcolnak veled. Vannak köztük mágusok, harcosok. Csak annyi baj van velük, hogy néha leakadnak valahol és akkor vissza kell menni megkeresni őket. Adhatsz nekik jobb fegyvereket, páncélokat és segítenek cipelni az összeszedett cuccaidat.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9300) #57919488 válasza pcMANiac (#9299) üzenetére


#57919488
törölt tag

Soha nem voltam híve az ilyen "pet" dolgoknak :D
Mindig csak feltartják az embert a haladásban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.