Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csokesz!

Deadra heart-ot hol a nyavajában találok? :F Valami élőlényből kell kiszedni? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8202) Jorus válasza Gergosz2 (#8201) üzenetére


Jorus
nagyúr

Praktikusan egy daedrából. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8203) Gergosz2 válasza Jorus (#8202) üzenetére


Gergosz2
veterán

és olyat hol találok?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8204) Jorus


Jorus
nagyúr

Itt találod a lelőhelyeket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8205) RetepNyaraB válasza mttssz (#8200) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

hmm, hirtelen nem találtam meg, szerintem nem kell, viszont ha esetleg használod a TESVAL acceleration layert, akkor azt ki kell szedni az SKSE-ből (vagy deaktiválni az NMM-ben).

Egyébként látom van már a SkyBoostból 1,4 béta, amely az új peccs alatt is fut. Este kipróbálom van-e értelme... :K

ui.: a procid nagyon limitessé teszi a játékot, azon nem segít semmi. Én megpróbálnám feltuningolni amennyire engedi magát...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8206) pcMANiac válasza Gergosz2 (#8203) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én szoktam venni Winterholdban a tanoncok körletének második emeletén egy elf sráctól, de vettem már Riverwood-ban a kocsmárostól is. Gondolom más kereskedőknél is van.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8207) Jorus válasza pcMANiac (#8206) üzenetére


Jorus
nagyúr

Esetleg SPOILER lehet

Mehrunes Dagon-os küldinél vannak lordok is, akikből ki lehet operálni pár darabot, és mivel ők respawnolnak, ezért pár naponta lehet menni szüretelni.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8208) Kelvin válasza RetepNyaraB (#8205) üzenetére


Kelvin
őstag

"Egyébként látom van már a SkyBoostból 1,4 béta, amely az új peccs alatt is fut."

Valamit nagyon elnéztél, nincs ilyen az r4 ugyanúgy az 1.3.10.0-es játékverzióhoz van.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8209) zotyi8 válasza Xerxész (#8188) üzenetére


zotyi8
tag

Ezt a "Skyrim Global Evolution" mod-t nem találom Nexus-on biztos ez a neve a mod-nak?

(#8210) mttssz válasza RetepNyaraB (#8205) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönöm :R

(#8211) RetepNyaraB válasza Kelvin (#8208) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazad van, összekevertem a ScriptDragonnal. Bocsesz :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8212) Xerxész válasza zotyi8 (#8209) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, egészen biztosan az.

SGE - Skyrim Global Evolution

Ez volna a linkje, de amint látom, ismét törölték... Én is úgy értem el, hogy ugye mondtam, hogy letöltöttem, csak nem aktiváltam. NNM-ből a verziószámra kattintva hozta be, hogy moderálás alatt van, azaz törölték.
Valószínűleg azért, mert még semmi sincs megcsinálva abból, amik az infóban írva vannak róla. Kell hozzá a Creation Kit.

De ne aggódj, ha változás lesz, szólok. :) Ha ez a modot tényleg megcsinálják, az maga lesz a mennyország. :) Saját erdei tanya, esetleg város, saját gazdasággal, NPC-kkel...háború kezdeményezése más városok vezetőivel, stb.

(#8213) RetepNyaraB válasza Xerxész (#8212) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze belekomponálják a teljes Anno xxxx sorozatot, a Total Warral együtt. :P
Nekem személy szerint hiányzik még picit a Call Of Cthulhu :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8214) Gergosz2 válasza pcMANiac (#8206) üzenetére


Gergosz2
veterán

eddig csak varázslóknál kerestem , de akkor majd a kocsmákban is körülnézek! :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8215) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Illiát hogy lehet rávenni, hogy amit adtam neki, azt használja is? Kapott egy Fortify Destruction szetet és nem akarja hordani :(((

(#8216) Sonja


Sonja
veterán

Skyrim: High Resolution Texture Pack (Free DLC)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8217) KubanitoS válasza Sonja (#8216) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha nem menne a régiózár miatt: Katt ide.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8218) WonderCSabo válasza Sonja (#8216) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Before and after képeket követel a nép!

MaTMaN: Vedd el tőle azt a cuccot, amit hord.

[ Szerkesztve ]

(#8219) Youri


Youri
veterán

és élesítették hozzá a Steam Workshopot is

RTX ON

(#8220) Ilsyde válasza Sonja (#8216) üzenetére


Ilsyde
őstag

Helyes, szeretjuk az ingyenes DLC-ket! Hallod ezt, Bioware?! :D

(#8221) WonderCSabo válasza Ilsyde (#8220) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Főleg az olyan DLCket, amiknek nem lenniük alapból a játékban. Ezeket a textúrákat megcsinálták eredetileg, de sajnos csak a downscalelt változatukat rakták bele a játékba...

(#8222) Ilsyde válasza WonderCSabo (#8221) üzenetére


Ilsyde
őstag

A Bethesda legalább kiadta ingyenes DLC-ként. Minden más cég szarik bele és a feljavított konzolos grafot kapják a PC-sek.

(#8223) WonderCSabo válasza Ilsyde (#8222) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az csinálta jó, aki mondjuk csak márciusban kezdi el a játékot, addigra már minden fasza lesz. :)

A Hi-Res pack 3.1GB, a méretéből én azt tom következtetni, hogy többet fed le az eddigi összes hi res modnál.

(#8224) Kelvin válasza WonderCSabo (#8223) üzenetére


Kelvin
őstag

Persze, hogy többet fed le, valószínűleg mindent. Ahogy feljebb is írtad ezekből butították le.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8225) pcMANiac válasza Sonja (#8216) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

A steam szerverei túlterheltek... :( Nem tudom leszedni.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8226) pcMANiac


pcMANiac
aktív tag

Nem hogy leszedni nem tudom, de még játszani sem tudok. Offline módban nem indul el a Skyrim, online módban meg terheltek a szerverek. Ilyenkor mi van? Éljen a jogtiszta szoftver! :W

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8227) Xerxész válasza Sonja (#8216) üzenetére


Xerxész
őstag

Mein Gott! :Y
Tehát nem csak pletyó volt... :R
Valakinek sikerül már kipróbálnia? :))

(#8228) Youri


Youri
veterán

igazi fps killer a cucc...

RTX ON

(#8229) WonderCSabo válasza Youri (#8228) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Felraktad? Before after screenshotokat kaphatunk?

(#8230) zotyi8 válasza Youri (#8228) üzenetére


zotyi8
tag

Odaírták a gépigényt...nem csodálkozom...

Recommended:

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
Memory: 4GB System RAM
Video Card: DirectX 9.0c compatible NVIDIA or AMD ATI video card with 1GB of RAM (Nvidia GeForce GTX 260 or higher; ATI Radeon 4890 or higher)

[ Szerkesztve ]

(#8231) Xerxész válasza Youri (#8228) üzenetére


Xerxész
őstag

Jobbak a textúrák, mint az eddigi modok high-res textúrái?

(#8232) Youri válasza WonderCSabo (#8229) üzenetére


Youri
veterán

Fel, de még a menüben az egér is szaggat... ezzel így nem szívesen kísérletezem :(

zotyi8: megvan mind

A launcher hibaüzenetet dob minden indításnál... load gamenél is nyavalyog valamit

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#8233) dilipok válasza Youri (#8232) üzenetére


dilipok
veterán

na kivancsi leszek. Kokemeny 400kval tolti eppen, remelem nem lesz vele ilyen problemam. Most HD packkal ultran megy siman 1680ban.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8234) Youri


Youri
veterán

előtte-utána

RTX ON

(#8235) Ilsyde válasza WonderCSabo (#8223) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hja, várnom kellett volna vele :D

Youri által belinkelt képeken látszik a kulonbség a standok oszlopainál meg elotérben a járda kovein. Nem rossz.

(#8236) WonderCSabo válasza Youri (#8234) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hmm. Ezek nem u.a. textúrák csak magas felbontűson, hanem egész más textúrák, és valóban részletesebbek. Engem nagyon emlékeztetnek a Skyrim HD textúráira. :) A páncél mintha nem változott volna. Ha esetleg csinálnál még arról is közelebbi összehasonlítást, azt megköszönnénk. :)

Egyébként, ha az egér is szaggat, akkor ott vmi más probléma lesz.

[ Szerkesztve ]

(#8237) Xerxész válasza Ilsyde (#8235) üzenetére


Xerxész
őstag

Ne nagyon reménykedjünk mi ketten szerintem. :) Közel hasonló a gépünk, neked talán picit jobb...de ha Yourinál szaggatott, akkor mi lesz nálunk? :DDD

Amúgy lőjjetek le, de nekem az előtte kép tűnik a jobbnak. :D Gyanítom, Youri véletlenül összecserélte a neveket a linkkel. :)

SZERK.:
Bocs, közben láttam, már új kofigod van. :)

[ Szerkesztve ]

(#8238) RetepNyaraB válasza WonderCSabo (#8236) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hát, spec a talaj az egyszerűen másképp vacak, nem részletesebb. Az valóban látszik, hogy legalább is a fa textúrák teljesen újak. Kellene még összehasonlítás. A páncélon nem látok változást.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8239) Youri válasza WonderCSabo (#8236) üzenetére


Youri
veterán

ahogy a tüzeket megnézed, talán a fényekkel is csináltak valamit, de olyan szaggatottan halad, futás közbeni ugrás is olyan, mintha 4 részletben menne végbe.... most azon gondolkodom, mókoltam-e valamit az ini fájlban, mert lehet azt vissza kellene állítani

Az egrér az mondjuk vissza alt-tabolás után volt

Xerxész: kétlem :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#8240) WonderCSabo válasza Youri (#8239) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyébként meg dwemer armor sethez ebony shield. Felháborító! :D

[ Szerkesztve ]

(#8241) Youri válasza WonderCSabo (#8240) üzenetére


Youri
veterán

:) Lydia mindig a levetett cuccaimat horda, csak most kapott mellé egy ebony shieldet is :D nekiállnék összekalapálhatnék neki is egy ebonyt, de őszintén kicsit beleuntam a Skyrimbe...

RTX ON

(#8242) Helmoras


Helmoras
őstag

Jó dolog ez a textúra pack, de a régió zár miatt nálam nem elérhető... van erre valami megoldás? azt hiszem sikerült... bár nem nagyon akar letöltődni :P

[ Szerkesztve ]

(#8243) pcMANiac válasza Helmoras (#8242) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Miért, Neked mi a régiód? (szerk: jah, már sikerült) Megvan az, csak lassú mint az állat.

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8244) Youri


Youri
veterán

Norvégiából 1 mega felett jött :)

RTX ON

(#8245) pcMANiac válasza Youri (#8244) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Hol lehet kiválasztani a forrás szervert?

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8246) Youri válasza pcMANiac (#8245) üzenetére


Youri
veterán

Steam settings, és ott valami cloudos cucc... most pontosan nem tudom már nem gép előtt vagyok :)

RTX ON

(#8247) pcMANiac válasza Youri (#8246) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ahha, megvan. Köszi! :R

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8248) pcMANiac


pcMANiac
aktív tag

Van valakinek gondja a nagy felbontású texturákkal? Nekem már a magán verziós Skyrim HD 2k textúrákkal is kidobált a desktopra és most a hivatalos pakkal is. Barlangoknál nincs gond, de Whiterunba kilépnék a házamból, tölt majd kivág a játékból. Ati 5850/1gb, legújabb driverek,4gb ram. Semmi más játék nem csinálja és a Skyrim is csak ezekkel a textura pakkokkal. 54-es szintig egy hiba nélkül mentem el és nem értem mi lehet a gond. :U

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8249) WonderCSabo válasza pcMANiac (#8248) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nézd a VRAM kihasználtságot. Sajna a Skyrimmal előfordul, hogy a VRAM telítődése miatt okoz CTDt.

(#8250) Interceptor


Interceptor
addikt

Van infó később megjelenő dlc-kről?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.