Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) WonderCSabo válasza Jorus (#9650) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is tapasztaltam ilyet anno.

(#9652) don pardon válasza WonderCSabo (#9644) üzenetére


don pardon
aktív tag

Hat a Thieves Guildet is csinalom. A legvegen vagyok ami mar eleg unalmas szerintem.
Spoiler:
Arra gondolok amikor minden varosban van bedlam/sweep/forge stb... job, es mindegyiket meg kell csinalni hogy guildmaster legyel.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#9653) vhunor


vhunor
őstag

Spoiler lehet!

Van egy küldetés, amikor egy barlang alján száműzni kell egy szellemet (nem ugrik be a küldi neve, a barlangban meg lehet tanulni egy shoutot is). A jutalom egy Dawnbringer kard. Namármost, nekem ebből kettő lett - egyet elejtett az NPC, aki a szellemmell küzdött amikor odaértem, egy pedig az állványról.

Ez bug? Bár elég látványos 2 ilyen kard dual wieldben :).

(#9654) Rabbitf_24 válasza vhunor (#9653) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nekem ebben a barlangban odaálltam a fal mellé, megvolt a nagy effekt, de nem tanultam semmit.... ez vmi bug lehetett? :(

(#9655) WonderCSabo válasza vhunor (#9653) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is kettőt találtam. Ha jól emlékszem ez egy ismert bug.

(#9656) WonderCSabo válasza don pardon (#9652) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Bocs, lejárt a szerk. idő. Igen, a végén azok a rengetegszer ismétlődő ugyanolyan kis miniküldik unalmasak voltak, de sztem az egész szálban tök jó küldik voltak, és a sztori is izgalmas, csavaros volt.

(#9657) csabsz13 válasza Jorus (#9650) üzenetére


csabsz13
aktív tag

nálam is ugyanez. szerencsére nem sok helyen akadtam bele eddig.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#9658) csabsz13 válasza Rabbitf_24 (#9654) üzenetére


csabsz13
aktív tag

de sárkánykiálltást már tanultál máshol? (megpróbálom spoiler nélkül kérdezni :U )

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#9659) kiskornel válasza Rabbitf_24 (#9654) üzenetére


kiskornel
addikt

Nem lehet, hogy egy már meglevő kiáltásod második fázisát tanultad meg? Minden kiáltásnak 3 szintje van...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9660) Xerxész


Xerxész
őstag

Ez most lehet, hogy gyógy kérdés lesz, de az alap Skyrim textúrái mekkora felbontásban vannak? És a high-res DLC az mekkora felbontású? :B

[ Szerkesztve ]

(#9661) Integra válasza Xerxész (#9660) üzenetére


Integra
titán

ha eddig 1980x1200-ban játszottad, ez marad most is, de csomó legördülő menüben kiválaszthatod az ultra beállítást is.
például az emberek közelről szőrösek, a húsban a piacon látod a bordákat is és még sorolhatnám. gyönyörű a játék. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9662) freelanced válasza Integra (#9661) üzenetére


freelanced
addikt

Semmi véletlenül írtam ide mert közben ezt is néztem. Privátba akart menni!

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9663) Integra válasza freelanced (#9662) üzenetére


Integra
titán

mármint mire gondolsz? :)
forgásnál akad nekem is a képernyő, pedig minden tűéles és tiszta...
a high-res pack 1-2 meg bevan pipálva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9664) Rabbitf_24 válasza kiskornel (#9659) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Lehetséges... Nem tudtam, hogy lehet továbbfejleszteni ezeket is... :B

Egyébként a másgussal nem pálya.. felgyúrtam és már uncsi, mert egy dupla jégvihar lezúzza az ellent.. nekiálltam egy lopakodó karakterrel, ez egy kicsit nehezebbnek tűnik... :D

[ Szerkesztve ]

(#9665) freelanced válasza Rabbitf_24 (#9664) üzenetére


freelanced
addikt

Igazából minden kari erős ha tápos :D
Mondjuk a legdurvább a harcos 2h karddal minden 1 ütés :D Néztem videót elég durva volt.
Viszont szerintem a bérgyilkos szerű karakter azért élvezetesebb mert hiába vagy erős nem rongyolsz be egy barlangba hanem próbálod átélni a feladatod lopakodsz, kikerülöd a csapdákat kerülőket keresel próbálsz végig észrevétlen maradni... legalábbis én igy nyomom vele. Egy varázslóval vagy harcossal berongyolok a barlangba és addig ütök mig mozognak :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9666) Integra válasza freelanced (#9665) üzenetére


Integra
titán

kér kardos harcoshoz brutál páncél kell és kardok és gondolom az életerőre kell gyúrni erősen. varázslásból gondolom nem erős, és a resistekre kell figyelni még, nem?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9667) freelanced válasza Integra (#9666) üzenetére


freelanced
addikt

Igen. Felhúzod a Smithinget meg Encsát 100-ra kovácsolsz egy Dragonbone armort például vagy Daedricet felerősited az asztalon dobsz rá valami jó kis enchantmentet meg, fegyóból is legyártasz hasonlót és kifened arra is encsa és elég erős lesz :D
Bár szerintem unalmas lenne hosszú távon. Én az assassin tipust ajánlom mindenkinek azzal élvezetes tolni bár ugye emberfüggő ki mivel azonosul. Mondjuk ezután tuti csinálok én is egy harcost :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9668) Integra válasza freelanced (#9667) üzenetére


Integra
titán

kár, hogy a katana két kezes :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9669) freelanced


freelanced
addikt

Na de itt még mindig nem sikerült válaszolni a kérdésemre :D lehet, hogy rosszul fogalmazom.

Ezen a weblapon: [link]

A Dragonbone dagger 12-t sebez gondolom a sebzés szinttől változik. Most olyat tudok csinálni ami 20-at sebez, és 25-ös szintű vagyok. 60-as szinten amit csinálok nagyobbat fog sebezni tegyük fel 100-at vagy marad a 20 és nem fog semmit sem érni a smithing? Vagy hogy van ez?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9670) Jorus válasza freelanced (#9669) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt megtalálod Smithing a módosítókat. (Improvement bekezdés)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9671) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Na elkezdetem a új karaktert... basszus, eddig nem próbáltam, de íjászkodással nagyon kemény a kill-cam. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9672) Jorus válasza Kareszovics (#9671) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaham, kivéve, amikor mozgó célpontra lősz, az engine azt érzékeli, hogy eltalálod, de közben a galád NPC elmozdul, a nyílvessző elrepül a pajesza mellett, és te lassítva nézed, ahogy rád ront, miközben nem tehetsz semmit. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9673) freelanced


freelanced
addikt

Nem tudom volt-e már ez a bug de mászkáltam most a játékban megörültem a sárkánynak de mire odaértem lehervadt a vigyor az arcomról... :W
Kb. 10 perc és fent van youtube-n a videó. Nincs megvágva meg semmi extra csak felraktam megmutatni.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9674) Rabbitf_24 válasza freelanced (#9665) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Igen, ez sokkal élvezetesebb. Bemegyek, becserkészem őket, aztán szépen levadászok mindenkit egyesével. :DDD

(#9675) freelanced válasza Rabbitf_24 (#9674) üzenetére


freelanced
addikt

Mondjuk én most a Dragonbone szettel elég erős lettem és még Encsa sincs rajta. 40-et sebez a tőr 57-et az ij.

Na figyeljetek itt a bug: [link]

Cimnek is csak beirtam valamit ne vegyétek komoly videónak :DD
Az angolt meg többen nézik :D

Biztos nem én vagyok az első aki ilyet lát... :U

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9676) Jorus válasza freelanced (#9675) üzenetére


Jorus
nagyúr

A végén még a nyúl is mien agresszíven jött rád. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9677) freelanced válasza Jorus (#9676) üzenetére


freelanced
addikt

Amúgy ja :D vérnyúl

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9678) Kareszovics válasza Jorus (#9672) üzenetére


Kareszovics
addikt

Arról nem beszélve, hogy Riftenbe el akartam sétálni, erre Morthal-ban kötöttem ki. :D Az útjelzőtáblák szerintem egy az egyben szarul mutatják az utat (amúgy). :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9679) Xerxész válasza Kareszovics (#9678) üzenetére


Xerxész
őstag

Térkép, valami? :)
Iránytű, valami? :)

(#9680) Kareszovics válasza Xerxész (#9679) üzenetére


Kareszovics
addikt

Láttam én, hogy valami nincs rendben, de aztán úgy voltam, hogy hagyom magam sodródni az árral. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9681) WonderCSabo válasza Kareszovics (#9671) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Van ilyen? Én nem találkoztam, pedig jó pár száz ember lőttem le anno headshottal nyíllal.

(#9682) Lenry válasza Kareszovics (#9678) üzenetére


Lenry
félisten

ezért jó, ha az embernek van papírtérképe :P

(#9681) WonderCSabo critical hiteknél adja be néha, olyan Max Payne-esen lassítva végigköveti a kamera a nyíl útját.
valamelyik patch óta jóval sűrűbben jön elő.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9683) Kareszovics válasza Lenry (#9682) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem is van... :P Bocstscs má' :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9684) LÁZ válasza Lenry (#9682) üzenetére


LÁZ
addikt

meg fémdoboza, bőrkötésű mappával :P :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9685) freelanced


freelanced
addikt

Elvileg hétvégén átnézi a GamePodos házigazda a cikket, nem tudom, hogy még hétvégén megjelenik-e. Hát nem tudom, hogy fog tetszeni, de szerintem érdemes lesz megnéznetek elég teljeskörű, illetve egy rövid tesztet is tartalmaz. :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9686) kiskornel válasza freelanced (#9675) üzenetére


kiskornel
addikt

Nem MOD-oltad egy kicsit túl a játékot? Biztos nincs egy grafikai mod se, ami nem a Bethesda-ától származik?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9687) freelanced válasza kiskornel (#9686) üzenetére


freelanced
addikt

Nekem semmilyen mond sincs fent. Kivéve a DawnGuard, High-Res és kb. ennyi vanillia-val játszom...
Minden alap

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9688) kiskornel válasza freelanced (#9687) üzenetére


kiskornel
addikt

[link] :)) Háát. Én még nem futottam ilyenbe bele, és remélhetőleg nem is fogok...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9689) freelanced válasza kiskornel (#9688) üzenetére


freelanced
addikt

Hétvégén fog kijönni vagy hétfő környékén ha erre gondolsz.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9690) freelanced válasza kiskornel (#9688) üzenetére


freelanced
addikt

Kétszer küldte el az elöbbit ezért inkább szerkesztettem az egyiket és irok is bele valamit ne ugyan az legyen kétszer...

Lehet hogy, nekiállok egy harcosnak :D
Nem baj hogy nagyon erős meg minden de most valahogy van kedvem iszonyú nagy és nehéz dolgokkal hadonászni :D
Érdemes pajzs meg kard egyáltalán vagy a 2h a király? :D

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9691) kiskornel


kiskornel
addikt

Hááát! Semmi sem tökéletes. Lydiát fel akartam támasztani, mert megölte egy vámpír, aki nem átallott nem abbahagyni a jégcsapok dobálását, mikor a csaj összehúzta magát, és lekuporodott a földre.
Mindegy, mondom cheat... a resurrect parancs valamiért nem müxik PC-n. Akkor jön a "player.placeatme 000a2c8e". Ez meg egy másik példányt ad a csajból.

Nincs mégis olyan, ami simán resurrect-et csinál PC-n, és nem ír ki hülye hibaüzenetet?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9692) Integra válasza kiskornel (#9691) üzenetére


Integra
titán

reload? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9693) freelanced válasza kiskornel (#9691) üzenetére


freelanced
addikt

De működik. Igy kell: resurrect parancs és rákattintasz a karakterre az kiad egy számot azt kell beirni. Nekem megy.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9694) kiskornel válasza freelanced (#9693) üzenetére


kiskornel
addikt

Heheheh... most már nekem is megy. zárojelekkel együtt kellett beírni a hexa számot. Anélkül nem tudta értelmezni. :))

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9695) Zolás válasza kiskornel (#9691) üzenetére


Zolás
addikt

Mellékattintottál a karakteren. Megesik. Húzd arrébb, és simán rákatt, majd resurrect, és már megy is tovább. Ha ezt folytatod, lesz két Lydia :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9696) Xerxész


Xerxész
őstag

Meg lehet valahogy nézni egy ellenfélnél (legyen az akár ember, akármás lény), hogy milyen szintű? Mondjuk miközben harcolok vele... Ez lehetséges valahogy a játékban?

(#9697) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Sziasztok.
A skuldafn templomban vagyok és levertem mindenkit de az egyik rejtvényes ajtónál ahol kellene a diamond claw megakadtam. Már mindenhol kerestem de nem találtam. Hogy tudnám megszerezni?

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#9698) LÁZ válasza pengegyerek (#9697) üzenetére


LÁZ
addikt

;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9699) kiskornel válasza pengegyerek (#9697) üzenetére


kiskornel
addikt

Nem bizti, de lehet, hogy ez az a küldetés, amikor a kocsmárostól...

Nos... kimész, lemész a közeli faluba. Beszélsz a kocsmárossal. Ő indítja a küldetést. Aszongya, ha felmész megtisztítani a helyet, akkor odaadja a karmot...

Ha nem ez az a küldetés, akkor tévedtem. :DDD

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9700) LÁZ válasza kiskornel (#9699) üzenetére


LÁZ
addikt

a smiley-ba linkeltem a wiki idevonatkozó részét :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.