Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Xerxész válasza genndy (#13000) üzenetére


Xerxész
őstag

OK, hiányos volt a tudásom. :B Utánanézek akkor. :)
A Dwarf szó miatt gondoltam a törpökre.

(#13002) Xerxész


Xerxész
őstag

Valaki nem tudja, milyen státuszban van a Skywind projekt? Kiadták-e már, mennyire bugos/működőképes, bírja-e egy olyan vas, ami az alap Skyrimet elbírja, stb?

(#13003) Tirexi válasza Varlaisaran (#12998) üzenetére


Tirexi
addikt

Amit felsoroltál Oblivion-ba modokat az már mind van Skyrim-hez sőt még durvábbak is.
Csak már annyira 18+ -os kategória, hogy még a Nexus-ra sem kerülhet fel. :DDD

Pont, hogy a modoktól lehet még plusz órákat belevinni a játékba. Ha mondjuk jön egy új faj akkor azzal is ki tudd tolni.
Én csak azt sajnálom, hogy a modoktól instabil lesz a játék és állandóan CTD-zik.

(#13004) DrTechnoid válasza Xerxész (#13001) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Pár alkalommal hivatkoznak rájuk mint deep elf-ek, jó lenne ha egy-két tagjukat megismerhetnénk mint a falmerek elődjeivel ( a snow elf-ekkel ) is megismerkedhetünk.

Más : Nemrég végeztem ki Auri-el nyilával Harkon-t , és most vettem észre hogy miért is cipelek akkora terhet, ugyanis 3 Elder Scroll van nálam, amiket nem tudok letenni.Tudja valaki hogy miként szabadulhatok meg tőlük? Mert elvittem az Urag Gro-Shub gyereknek, de neki nem kinálja fel párbeszédkor hogy kéne neki.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#13005) Lapajbacsi válasza Varlaisaran (#12998) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

"Bár sose lett volna moddolható a tes..."

Én az a boldog ember vagyok, aki az Obliviont és a Morrowindet legelőször mod nélkül toltam le. A Skyrim-et is úgy kezdtem és hónapokig szűzen nyomtam... Nem tudom, ízlés dolga. Én azért azt nem mondanám hogy bár egyáltalán ne, de talán mondjuk egy kontrollált mod gyártás nem lenne rossz. Mondjuk a Bethesda-nak lenne egy mod elbíráló osztálya és csak az a mod menne, amit ők jóváhagytak... na az nagyon jó lenne... bár igaz, az meg a modolási szabadságnak ártana, tehát az sem lenne jó. Bár azt lehetne hogy hitelesített ajánlott modok és underground modok csak saját felelősségre és feketelistás modok, amikhez már törés kéne, ami már ugyebár kalózkodás lenne vagy valami ilyesmi...

Én speciel kimondottan Skyrim-mod károsult vagyok. több ezer órám ment el játék helyett modolásra, hibakeresésre, ini-kotorászásra, és ez nem jó... Most speciel hetek óta nem is játszom Skyrmet, várok új patch-eket, meg türelmet és időt, hogy megint nekilássak kimazsolázni, mert valami nem frankó, Solitude-ba nem tudok bemenni, ott mindig kifagy... Lasan úgy vagyok vele, hogy törlöm, úgy fogom fel hogy végigtolva (úgyis valahol a vége felé járok).. Aztán majd talán egyszer pár év múlva újrajátszom...

Szóval szép és jó dolog a modolás; olyan mint a szex, hat túlzásba visszük illetve észnélkül össze vissza csináljuk (pláne ha betegesen és mániásan), abból gyakran van baj és végén öröm helyett, inkább kínná válik.. (hú de bölcs voltam most.... én is csodálom magam :DD )

[ Szerkesztve ]

(#13006) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok,

Újra elkezdem a játékot és most szeretnék MOD-olni kicsit.
Ha megcsináltam már a karaktert és utána felrakok egy olyan modot, amivel újra tudom a karaktert customizálni, akkor ha fajt is váltok, az csak a kinézetét határozza meg, vagy a tulajdonságait is?
/showracemenu - konzolparancsra gondolok itt elsősorban

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#13007) Tirexi válasza kenesei1982 (#13006) üzenetére


Tirexi
addikt

Fajváltásnál elvileg változik az extraként kapott tulajdonság (mit tudom én ellenállóbb a tűzre) és az extra skill-ek is.
Más elvileg nem.
De ki kell próbálni. Megnézed mi változik. Persze előbb elmented a játékot. :K

(#13008) Lapajbacsi válasza kenesei1982 (#13006) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Olvass vissza! Trexi mod listája szerintem megfontolandó... ha kezdeném azt raknám csak fel... jól ki van tesztelve szerintem....

(#13009) genndy válasza kenesei1982 (#13006) üzenetére


genndy
addikt

Tulajdonságait is. Ha már szinteket is léptél, elrontja a skilleket.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13010) Xerxész válasza kenesei1982 (#13006) üzenetére


Xerxész
őstag

Attól is függ, mi akarsz moddolni... Tirexi főként grafikai modokat használ, de ha játékmenet modokat is felraknál, akkor tudok javasolni majd párat. :)

(#13011) kenesei1982 válasza Xerxész (#13010) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

Tulajdonságokat nem szeretnék változtatni, csak kinézetet.
Nem akarok belenyúlni a gyártó által ilyen jól kitalált játékba.
No cheat!!! Csak kis optikai + ui tuning

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#13012) Xerxész


Xerxész
őstag

Azért ez nem kispálya: :Y

Skyblivion
Skywind

Ha ez a 2 port működni fog, akkor fél Tamriel bejárható lesz...Skyrim motor alatt.

(#13013) Varlaisaran válasza Xerxész (#13012) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Én azért kétségekkel nézek erre a projektre. Egyrészt mert port, és ilyetén az eredeti erőforrások sok hiányosságát megörökölheti az új kreálmány, lásd Morroblivion, ami bugosabb lett mint a régi Morro. Másrészt meg Beth bannolta a projektet, ami meg olyan izé már. De remélem ezúttal azért sikerül jól összekotyvasztani a kettőt nekik.

Ha itt járunk, érdemes figyelgetni a Beyond Skyrimet is, ami ugyan lassabban készül mert alapjaitól épül újra az egész Oblivion: Modellek, NPCk, texturák, scriptek, minden. Azaz mivel 3rdparty remake, így 100% legális egy esetleges következő TES verzió alá is, ami jó dolog. Nem mellesleg itt nincs bug öröklődés, mert ugye tiszta lapról indul a játék minden eleme. Minap volt is egy feladatkiosztás a tagok között, páran már nekiálltak Chorrol, Anvil felépítésének, mások írogatják már újra a quest scripteket. Nekem -ami nyilvánvaló volt az eddigi tevékenységeimből- az elf architektúrák és a White Gold jutottak, ami egyben azt is jelenti hogy a nyaramat hűs helyen töltöm 3dsmax előtt:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#13014) Xerxész válasza Varlaisaran (#13013) üzenetére


Xerxész
őstag

Először is gratula, hogy involváltak a projektbe! :C

Nem volt időm elolvasni tegnap, csak belekukkantottam, itt a munkahelyen meg nem jön be az oldal, úgyhogy inkább kérdezek. Szóval, ez a Beyond Skyrim projekt csak az Obliviont adja hozzá a Skyrimhez?
Vagy esetleg a többi Tamriel tartományból is valamelyiket? Kb. mikorra várhatók az első képek, esetleg videók? :)

(#13015) DrTechnoid válasza Xerxész (#13014) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Remélehetőleg lesz, mert Black Marsh-ot, Valenwood-ot és Elsweyr-t akarunk!! ;] :)

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#13016) Xerxész válasza DrTechnoid (#13015) üzenetére


Xerxész
őstag

Persze...én egész Tamrielt akarom. :D
De nyilvánvalóan a csapatnak nincs ekkora erőforrás kapacitása, hogy minden tartományt összekapcsoljanak Skyrimmel. De Oblivionon kívül azt még el tudom képzelni, hogy esetleg még Morrowindet hozzádobják...ezért kérdeztem, hogy tervben van-e a csapatnak. :)

(#13017) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Segitsegeteket kernem.
Rakerestem forumban, de a keresövel nem nagyon találtam amit szerettem volna.
Olyan segédletet esetleg valaki tud linkelni, vagy küldeni nekem amiben megtalálalhatoak a kreálható mérgek, varázsitalok receptjeim.
Néztem wikit, más oldalakat de csak az alap lötyik leirását találtam.
Olyat ahol a kombinalt italokat lehet megtalálni nem igazán találtam.
Rengeteget probalkoztam már jatékban de kb 1x sikerült egy kombinalt hatasu lötyit elöállitanom!
Kinyomtatnám magamnak ugyhogy ez is szempont kell hogy legyen.
Neten találtam kalkulátort, de az alt+tab se megoldás játék alatt!

elöre is köszi a segitséget!

(#13018) Tirexi válasza Xerxész (#13012) üzenetére


Tirexi
addikt

Felraktam a Skywind-et hamarosan jön belőle videó. Nagyon szép amúgy. :)
THX a linkeket. :R :R

(#13019) Xerxész válasza Tirexi (#13018) üzenetére


Xerxész
őstag

Szívesen fogadnánk! :R
Kíváncsi vagyok, hogy milyen...mennyire bugos...mennyire játszhatóak a küldetések, stb.
Meg engem az érdekelne, hogy tulajdonképpen hogyan működik. Felrakod, aztán simán átmész Morrowind területére akármilyen fejlettségi szinten, és akármikor kezded az ottani küldetéseket? :)
Ha már viszonylag sokat játszottál vele, írj már róla légyszi egy rövidebb összefoglalót. :))

(#13020) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Kinél lehet azt a küldit kérni amelyikben az Azura's Star-t átkonvertálja Black Star-rá? Mert a magányos worshipper nő a hegyen nem ajánlja fel, a mage aki a Winterhold-i kocsmában ül, meg valamiért be van rágva rám, szóra se méltat. Ötletek?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#13021) kiskornel válasza G4ga (#13017) üzenetére


kiskornel
addikt

A linkelések miatt SPOILER

Ha eredeti a játék, akkor a Steam, amibe fut a játék, tartalmaz egy böngészőt is, ami gombnyomásra aktiválódik, és megállítja közben a játékot. Ebben meg szoktam nyitni a WIKI Ingredients oldalát (vagy a Potionst).
Minden növénynek, minden hasznos tulajdonságát ki szoktam ismerini. Ha már ismert a hatás, akkor két összetevőt összepárosítasz, és megnézed a másodlagos tulajdonságaikat, majd választasz egy harmadik összetevőt is...
Így hamar lehet jó lötyiket készíteni. Amúgy a potions oldal alján ajánlanak pár elég jó kombinációt.

Illetve most megnéztem, és sajnos megváltozott a potis oldal az elderscorolls.wikis oldalon, de én lementettem, és itt elérhető: [link]

Ha meg szeretnél az elején gazdagodni belőle, akkor az egyik legjobb méreg a damage magicka regen, ezt aztán lehet kombinálni egy csomó mással... szupi árakat kapsz érte már az elején. :K

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13022) G4ga válasza kiskornel (#13021) üzenetére


G4ga
őstag

Isten vagy! :R
Igy kell nekem.
A digitalis kevés nekem. Szeretem ha lapozgathatom jatek közben.
Köszönöm szépen!
már szerkeztem és nyomtatom is :)

Szerk:
Nem cél a meggazdagodás, pusztan untam hogy nem tudtam az alap lötyöknél jobbat csinalni, mert állandoan fail let a kevert lötyi, még akkor is ha hasonló tulajdonságu cuccokat kevertem bele.
VAlószinüleg User error miatt, de igy legalább könnyebb lesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#13023) Tirexi válasza Xerxész (#13019) üzenetére


Tirexi
addikt

Na raktam fel belőle videót: [link] (még nem HD)
Egyelőre baromi bug-os sztem. A zenét pl utólag kevertem alá mert meg se nyikkant a játék alatt.
Akkor vannak női NPC-k akik férfi hangon beszélnek és efféle nyalánkságok.
Ezen van mit fejleszteni még bőven. :K

A grafika és a kidolgozás viszont nagyon jó lett legalább is így ENB-el.

(#13024) Lapajbacsi:
Ott a videó nézzél bele. Még elég bugos ahhoz, hogy végigtoljuk.

[ Szerkesztve ]

(#13024) Lapajbacsi válasza Xerxész (#13012) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Na de most akkor már átadták ezeket? A Morro-t újra tudom tolni így ? Mert épp mostanában gondolkodtam hogy előkotrom és felteszem újra, le is töltöttem vagy 50-100 modot kieget mittudoménmit a nexusró hozzá... Szóval teljes értékű Morrowindet kapok Skyrim minőségben? Sztori küldik terep stb stb minden pont olyan lesz benne mint rég csak csudszépen???

(#13025) kiskornel válasza Tirexi (#13023) üzenetére


kiskornel
addikt

müxenek benne a küldetések? Mert az NPC-k még egyhelyben állnak...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13026) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Tegnap kezdtem csak el mod-olni a játékot, eddig mod nélkül toltam.
Kérdésem a köv.:

Ha felrakok egy outfit modot, akkor a karakterem mindíg ugyanúgy fog kinézni függetlenül a viselt felszereléstől vagy ezek speckó ruhák, amik adnak statokat?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#13027) genndy válasza kenesei1982 (#13026) üzenetére


genndy
addikt

Nem. Hordhatónak csinálják meg a ruhákat/páncélokat. Tehát leveheted/fölveheted.
Modtól függ, hogy ad-e statot a ruha.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13028) kiskornel válasza Tirexi (#13023) üzenetére


kiskornel
addikt

Már akartam kérdezni, bár ez itt OFF, ezért abba rakom. i7 2600K-s procid van... nekem meg 2700K. Kihasználja egyébként a proci a gyorsabb RAM-okat húzással? Mert Intel papa szerint ez csak 1333 MHz-cel éri el. [link]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13029) Tirexi válasza kiskornel (#13025) üzenetére


Tirexi
addikt

Igazából azt nem is néztem meg mert így nincsen értelme végigvinni, hogy az NPC-k nem mozognak.
Ki tudja még mennyi hiba lehet út közben. Pl már az elején hiányzik az égből leeső emberke.
Jó lesz ha tényleg 100%-osan megcsinálják.

Programokkal lehet csak kimérni a többletet amit a nagyobb RAM Mhz hoz de máshol nem veszed észre.
Tehát magyarul 1333 és 2133Mhz között elég nagy különbség van mondjuk Aida64 programban.
De egy game ugyan annyi idő alatt tölt majd be. Esetleg egy hosszabb tömörítés ami 1 óráig tart ott már lehet változás de ott sem eget rengető.

(#13030) kiskornel válasza G4ga (#13022) üzenetére


kiskornel
addikt

Spoiler

resist lötyik nagyban növelik az elleálló képességet támadásokkal szemben.
Eddig a legjobb a Mudcab citin + Snowberries + Thistle branch = resist poison + fire + frost
Purple Montain Flower + Snowberries + Glowing mushroom (v Glowi dust) = resist shock + frost
Resist magic kilóg, de occsón lehet Lavender és Tundra cottonnal kotyvasztani.
Snowberries-ből nem árt, ha sok van, mert resist shock, fire és frost tulajdonságai vannak. Szóval az elejétől gyűjtsd.

Támadáskor nagyon jól jön a Paralysis méreg...
Itt pl.: imp stool + swamp fungal pod + red montain flower (de ez utolsó lehet bármely damage health összetevő)

Persze vannak sokkal jobb mérgek is, de ezek olcsón hatékonyak már az elejétől fogva. Iszonyú drága összetevős cuccok meg vannak a leírt doksiba, amit linkeltem.

Amúgy hamar lehet fejlődni potikban, és nagyon hasznosak, főleg legendary szinten. :K Sok moneyt is lehet velük keresni mert a érték / súly arányuk elég magas. ;)

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13031) genndy válasza G4ga (#13022) üzenetére


genndy
addikt

Ha csak megeszed az alapanyagot, az is felfedi a tulajdonságait (perktől függően 1-2-3-4-et). Az elején érdemes így kotyvasztgatni, aztán ha sikerül a poti ÉS az összetevőknek van még közös tulajdonsága, akkor azt is megtanulod, és kombinálhatod már mással.
Meg lehet venni/találni recepteket is, azok tutira működnek, még ha nem is tudsz az alapanyagról semmit, akkor is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13032) kiskornel


kiskornel
addikt

Bug van. Az egyik küldiben, az egyik NPC-nek egy épitmény előtt kell rám várnia. Ő a kulcs a küldihez (Silus Vesuius vagy hogy a pikulába hívják ezt a megjegyezhetetlen, kimondhatatlan idegesítő alakot). Ahogy közeledek, egyből megtámad. Pedig küldi szerint nem kellene.

Hogy lehetne konzol paranccsal megváltoztatni a hozzáállását. Ha megölöm failed, és örökre zárva marad az építmény. Kellene a daedra cuccok miatt lootolni kicsit odabent.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13033) Lapajbacsi válasza kiskornel (#13032) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Ha más nem akkor menj arrébb és spawnold, hátha akkor nem lesz agró... kódlistában elvileg valahol megvan az összes npc konzol kódja...

(#13034) G4ga válasza genndy (#13031) üzenetére


G4ga
őstag

Mindketötötöknek köszi!

Avval tisztába volram ha megeszem akkor felfedi a tulajdonságot. egyszer kétszer elszinezödött, elfüstölt az emberem.
Az alap lötyik egyszerüek, mert ugye ott csak az egyforma tulajdonságuakat kell keverni.
olyanokhoz kellet a leirás ami kombinált erövel birnak. :)

Picit más:

A lopott cuccokat ha jol olvastam külföldi forumokon akkor a rifteni tolvajok második küldijének teljesitése után lehet elbiszniszelni. olvastam valami fencyt is.
Az mit takar?

Vagy ugye ha felviszem 100-ra a speach tulajodonságot.
Ezt a két lehetöséget találtam.
egyébb mod nincs? tolvaj - kotyvasztó karival vagyok, tele vagyok lopott ékszerekkel :)

(#13035) DrTechnoid válasza G4ga (#13034) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A fence egy olyan tagja a guildnek, aki megveszi a Stolen cuccaidat is. Ilyen pl a Solitudeban a mindig a kocsmában üldögelő Gulum-Ei, aki mindent megvesz, és ilyen lenn a Ragged Flagon-ban Tonilia. Arra mondjuk még nem jöttem rá hogy a sok tizezret érő cuccaimat hogyan tudom eladni, mert ha jól emlékszem a tolvaj küldik végigvitetele után Toniliának a pénze is max 4000 vagy 5000 volt. De egy jól feltuningolt daedra vagy dragon armor / warhammer jóval 15k felett is lehet értékben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#13036) Xerxész válasza G4ga (#13034) üzenetére


Xerxész
őstag

Na, ez hasznos volt nekem is. Van egy csomó sokat érő lopott cuccom, kéne a pénz, mert egy mod következtében iszonyat drága egy ló (6.000 pénz), de nem tudom eladni sehol sem a lopott dolgokat.
Szóval Thief Guild 2. küldetése...akkor nincs már messze, most épp Riftenben vagyok. De egyszerűen nem tudok megcsinálni egy küldetést...ahogy olvastam, ez pont az, amivel be lehetne lépni a tolvajok közé.

El kell lopni egy argoniai boltos ezüstgyűrűjét, amit utána bele kell csempészni egy sötételf eladó zsebébe. A gyűrű ellopása még sikerült, de belecsempészni nem tudom. Ott van, hogy rejtve vagyok, ott van, hogy "pickpocket XY", de mindig azt írja ki, hogy már észrevett a boltos. Mindenhogy próbáltam, de mindig azt írja ki, hogy észrevett...és ezért nem jön be az inventory menü. :F
Tudja valaki, hogy ez valami bug lehet?

Végül úgy oldottam meg, hogy eldobtam a gyűrűt és utána a küldetés adójának azt mondtam, hogy elveszítettem. Így ugye meghiúsult a küldetés, de a fószer azt mondta, hogy bár béna voltam, de mégis szüksége van rám.

(#13037) Tirexi válasza Xerxész (#13036) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezt a küldetést már párszor megcsináltam. :)
Nagyon egyszerű csak óvatosan kell mozogni. :K

(#13038) genndy válasza kiskornel (#13032) üzenetére


genndy
addikt

player.setrelationshiprank <RefID> <#>
RefID Silus Vesuius : 000240CE
Tehát: setrelationshiprank 000240CE 1
vagy
player.setrelationshiprank 000240CE 1
Skyrim:Disposition

(#13034) G4ga : Fence: orgazda
Nem nagyon van más lehetőség, vagy a tolvajoknál adod el, Tonilla veszi meg a második küldijük után (de ehhez ki sem kell lépni Riftenből), vagy 90-es Speech, Fence perk.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13039) Xerxész válasza Tirexi (#13037) üzenetére


Xerxész
őstag

De hiába csinálom, mindig azt írja ki, amikor mögé érek, hogy már észrevett. Nem tudok másra gondolni, minthogy azért, mert még korábban beszéltem vele ("XY has already seen me"). Rákerestem a neten, és volt egy olyan komment, hogy a csávó várt 5 órát és utána engedte neki a zsebelést. Nálam ez sem működött. :(

(#13040) genndy válasza DrTechnoid (#13035) üzenetére


genndy
addikt

Az első elérhető fence Tonilla, de hozzá is küldi kell. Nincs olyan orgazda, aki küldi nélkül elérhető.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13041) kiskornel válasza genndy (#13038) üzenetére


kiskornel
addikt

Ezen már túl vagyok. Ezt beírtam, de már csak közeledtem akkor rámtámadt.

Kösz az ötletet. Eddig bármit csináltam, nem jutottam közelebb. További töprengés után arra gondoltam, hogy talán a küldinek a stage-ját kellene átlőnöm.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13042) genndy válasza kiskornel (#13041) üzenetére


genndy
addikt

Ehhez nem is kell közel menni hozzá, nem kell rákattintani. Akkor próbáld meg a végén 2-vel, vagy 3-al.
Öld meg, az ajtót meg nyisd ki 'unlock' konzolparanccsal. Kész.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13043) kiskornel válasza genndy (#13042) üzenetére


kiskornel
addikt

Mihelyt megölöm, abban a pillanatban kiírja, hogy a küldetés failed... akkor viszont nem kapom meg a végén az összerakott kardot. Bár lootolni tudok rendesen.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13044) genndy válasza kiskornel (#13043) üzenetére


genndy
addikt

Köv ötlet.: megtámad. Előhúzod a kardot, aztán rögtön elteszed. Erre nem nyugszik meg?
Nyomj rá egy nyugtatós varázslatot (bár asszem ilyenkor meg nem tudsz vele beszélni).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13045) G4ga


G4ga
őstag

Mindenkinek :R ! ( Köszönöm )

Akkor Gulum-Ei se elérhetö csak a tolvajkodás után?
Egyenlöre Whitrun, Riverwood környékén mozgok csak, sürgösen riften felé kell venni az irányt :)

(#13046) kiskornel válasza genndy (#13044) üzenetére


kiskornel
addikt

Ez is lepróbálva. Elteszem, továbbra is küldi a villámokat rám. Lenyugtatom, pár mp-ig normálisan viselkedik, aztán elkezdi megint... Ezzel még majd futok egy kört úgy, hogy nem lesz ott Lydia. Hátha akkor lenyugszik végleg.
Mondjuk nem sok esély van rá. Még a küldik stage-jába nem nyúltam bele... Már loverré is állítottam a relationshippet...
Azon gondolkodom, hogy nincs-e összefüggésben a mágusok conjuration küldijével, ahol demora idézésekről tanulok, meg vissza kellene küldenem őket oblivionba (ha jól értelmeztem a skacot). Ezért is lenne jó ez a küldi.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13047) genndy válasza kiskornel (#13046) üzenetére


genndy
addikt

SPOILERes lesz a válasz:

Nincs összefüggés a mágusokkal.
Viszont daedra szívet meg innen szerezhetnél a legkönnyebben, ha megcsináltad ezt a küldit.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13048) kiskornel válasza genndy (#13047) üzenetére


kiskornel
addikt

Má ki se írom, mert az egész spoiler:
Mondjuk én már toltam ezt egy előző karakterrel. Ott nem volt gond. Itt is valami olyasmi lesz a kulcs, hogy sokat várattam. Időnként 1-1 részét megszereztem a fegyvernek. Aztán mondotta, hogy találkozunk az épületnél.
Én meg jegeltem a küldit jó sok-sok-sokáig. Aztán most eszembe jutott, hogy kezdenek fogyni a küldik. Megyek oda, és mint egy vadbarom küldi rám a villámokat.
Most aztán fel vagyok villanyozódva. Serceg bennem a kék villám. Nagy feszültségben lépkedem. :DDD Lehet ráküldöm a srácot az anyósra... :DD

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#13049) Xerxész válasza kiskornel (#13048) üzenetére


Xerxész
őstag

Én meg vagyok 4es szintű mágus most és Riftenben a kocsmában felvettem egy küldetést egy fószertól, hogy menjek el a rifteni börtönbe beszélni egy rabbal. Jó, felveszem a küldetést, a börtönbe nem megyek be, mert még nem tudom rábeszélni az őrt, hogy engedjen be, az ára meg marha sok. Szóval, lóg a levegőben a küldetés, egyelőre jegelem, megyek vissza valamiért a kocsmába, erre ugyanaz a fickó, aki a küldetést adta, minden ok nélkül rámtámad. Mi a franc baja lehet? :)

[ Szerkesztve ]

(#13050) kiskornel válasza Xerxész (#13049) üzenetére


kiskornel
addikt

Elkiáltja magát: KOCSMAI BUNYÓÓÓÓ!

Kellemetlen, de az csak egy kis mellékküldetés. Megölöd, nem lesz gond. Nálam sajna főküldi. Próbálgasd végig, amiket ide írogattunk. Hátha valamelyik lecsillapítja...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.