Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) pcMANiac válasza Zolás (#8700) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Told fel a wars in skyrim modot, az csinál erősebb ellenfeleket bőven.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8702) Zolás válasza pcMANiac (#8701) üzenetére


Zolás
addikt

Már rég fent van midne turbósító mod, karcsú nekem. :DDD
Azon gondolkozom, hogyha kiirtok egy egész várost katonailag, lehetek a király van miafene? ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8703) mttssz válasza Zolás (#8702) üzenetére


mttssz
senior tag

Ááá, én egyszer próbáltam Whiterun-t megtisztítani, csak van, aki nem hal meg :)

(#8704) icons válasza Zolás (#8700) üzenetére


icons
addikt

Hát nem tudom, hogy csináljátok:)
Én lvl 37es vagyok, smithing 100on, Glass cuccok, de ha jön egy erősebb élőhalott gárda, elég hamar ki tudnak nyírni. Íjászkodom, Daedric íjjal és ütök két glass karddal, mindegyik felkovácsolva.
Óriás ellen már régen mentem, de szerintem ő is tudna rajtam sebezmi :D Az életedet pedig hogy potival generálod vissza?

Nem mondom, eddig nem akadtam el, de szinte mindig hátrálok, taktikázom és csapdákat használok, mert egy erősebb élőhalottba a 100as sebzésű íjammal is 7-8at kell lőnöm, hogy megmurdáljon! És ha jön belőlük 5-6, akkor azért bajban vagyok:D

Esetleg valamit "rosszul" csinálnék?

(#8705) Zolás válasza icons (#8704) üzenetére


Zolás
addikt

Lehet nálam van hiba, és nem fejlődnek az ellenek. Viszont lehet hogy lvl40től felfelé lesz sétagalopp, nem 30-tól.
Én is full glassba sétálok, és csak néha csapok oda, mikor végre összegyűlik annyi, hogy megérje szétcsapni köztük. Ha sneakingből megyek egy deathlordra, akkor két ütés, ami alacsonyabb szintű, azt egyből megölöm. én alig várom hogy 5-6 legyen, + egy kemény varázsló, van miért használni a pajzsomat, és van miért taktikázni. Egy óriáspók sneak nélkül egy ütés. Íjászkodni már nem is íjászkodom, 100-as szinten van, és szinte bármit lenyomok egy lövésből. Egy mammut 2 lövés, sárkány 4-5. Én valahogy nem tudok bajba kerülni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8706) icons válasza Zolás (#8705) üzenetére


icons
addikt

na, most kipróbáltam.
bow: 101, minden perk rápakolva (kivéve utolsó fejlesztés, mert csak 94es szintű), ebony íjakkal lőttem. Mammut olyan 6-8körül volt, giant, 4lövés :).
Shout, varázslat nem volt.

De amikor jött nemrég egy barlangban egy élőhalott boss féleség 4barátjával, azokba fejenként kellett min. 10 lövés :D És 3ból megöltek.

Páncélom: 192körül és 56os a Light Armor skillem.

ja, és persze legnehezebb fokozatin (talán a Master az)

[ Szerkesztve ]

(#8707) Valdez válasza pcMANiac (#8699) üzenetére


Valdez
őstag

Én úgy csináltam, hogy feltápoltam a heavy armort és a kétkezest maxra, erre nyomtam a perkeket is, dehát ilyen 1300 feletti armor meg 500 feletti sebzés volt. Felhúztam egy komplett light armor szettet meg egy egykezes kardot (+ shield) és most így megyek. Armorom 200 lett, sebzésem meg olyan 60-70 körül és egyiken sincs perk (most jelenleg inkább 300 körül és 100 körül állnak). És még így sem nagyon halok meg, csak ha extrém helyzet van (pl 2 ancient dragon egyszerre), de lényegesen több a kihívás, potit is kell innom.

(#8708) Anarkhon


Anarkhon
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám,hogy a launcher-ből eltünt az OPTIONS meg a DATA FILES (szürke)
Ja és nem tölti be a mod-okat sem.
Megkerestem a "c:\appdata\.........\local\skyrim" mappát,benne van a dlclist.txt meg a plugin.txt is.
Nem találkozott még valaki ilyennel? :F

(#8709) LÁZ válasza Anarkhon (#8708) üzenetére


LÁZ
addikt

a skyrimprefs.ini-ben át kell irni a "bEnableFileSelection=0" nullát 1-re dara files ügyben. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8710) szabod válasza Zolás (#8705) üzenetére


szabod
senior tag

ettől már csak az a durvább, hogy sneak attackkal egy sárkány 1 csapás, ha megvan rá a perk

(#8711) Anarkhon válasza LÁZ (#8709) üzenetére


Anarkhon
csendes tag

Igen azt ismerem nade ilyet még nem láttam hogy az options eltűnik :F
Rakhatom újra az egészet :W

(#8712) LÁZ válasza Anarkhon (#8711) üzenetére


LÁZ
addikt

volt nekem is, ntom mitől, hogy inaktiv volt a data, a modokat, meg úgy is adott könyvtárba rakja, másold át máshova, inditsd el, aztán másold vissza, vagy ha nexus managerrel toltad, csak vedd ki a pipát...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8713) Anarkhon válasza LÁZ (#8712) üzenetére


Anarkhon
csendes tag

Nem látta eddig a mod-okat sem,az options-t lekakálom mert már be van állítva rendesen,a nexus eddig eszembe sem jutott,hogy azzal is be tudom nyomni a mod-okat alá! :DDD
Na ma éjjel sem alszok a Skyrim miatt,az atheisták hordozzanak a vállukon LÁZ! :R :D
Kerestem a reg-ben a skyrimet,valamiért eltűnt belőle,egyedűl a ccleaner-t használom,lehet ő volt a ludas :P
thx

(#8714) McKnight


McKnight
tag

Szép napot!

Végre lehet csinálni robotokat :)

ittene

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8715) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Fennt van a játék + az összes patch. Olvastam a grafikáról, hogy elvben még lehet turbózni. Hogyan, mivel? Valaki kicsit kifejtené?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8716) mttssz válasza adamssss (#8715) üzenetére


mttssz
senior tag

Szia!
Van ugye a hivatalos Skyrim textúrapakk, amit Steam-ről tudsz leszedni, pluszban pedig vannak [itt] mindenféle textúrapakkok, amit ha regisztrálsz és letöltöd a Modmanager-t, az automatikusan fel is rakja őket. (Amúgy ajánlom [EZT], sokan használják, állítólag nagyon jó.

(#8717) LÁZ válasza adamssss (#8715) üzenetére


LÁZ
addikt

én ezeket ajánlom mindenképp

101BugsHD Butterflies Dragonfly LunaMoth Torchbug Bee RETEXTHD_Natural_INSECTS_Set
Serious HD Retexture Skyrim

illetve ezt mindenképp: Skyrim Flora Overhaul

a nexus-on fent van mind, ez a flora nagyon megdobja :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8718) mpierre válasza mttssz (#8716) üzenetére


mpierre
veterán

És melyik mod managert?

Skyrim Mod Manager Lite

Nexus Mod Manager - OPEN BETA

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8719) mttssz válasza mpierre (#8718) üzenetére


mttssz
senior tag

A Nexus Mod Manager-t. (Amúgy lehet még Oblivion, Fallout 3, És Fallout NV-hez is használni.)

(#8720) Zolás


Zolás
addikt

Valakinél működik a Nexus oldalról a letöltés? Se a mod manager, se a direkt letöltés nem müködik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8721) mpierre válasza Zolás (#8720) üzenetére


mpierre
veterán

Simán jön minden. Ne a washingtoni szervert válaszd, de amerikait, akkor gyors lesz.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8722) adamssss


adamssss
veterán

Ez komolyan úgy van a játékban, hogy ha belekezdek egy küldetésbe és meghalok, akkor kezdhettem elölről. Nem lehet játék közben menteni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8723) icons válasza adamssss (#8722) üzenetére


icons
addikt

Nem, sajnos nem lehet, de ha közben sajtot eszel paradicsomos téglával, akkor közben nekem néha betölti az előző állást :S... az NFS: Runomból, amivel a barátomnál játszottam két hete, magam sem értem hogyan lehet...
Egyik ismerősömnek pedig akkor sikerült mentenie, amikor eljárt egy esőtáncot egy női bugyiban Bécs főterének közepén, próbáld ki, hátha neked is működik...

ha egyik sem megy, akkor próbáld meg a menüben a SAVE menüpontot, hátha jutsz vele valamire... ha még ennél is perverzebb dolgokat szeretnél kipróbálni, akkor pedig valahol megtalálod a Controls menüpontot, amin belül megtalálod a gyorsbillentyűket is. Itt, ha találsz egy ugyanilyet (hogy SAVE, nem tudom mit jelenthet, szerintem üregi nyulat japánul) akkor gyanús, hogy ugyanarra való.
De hogyha az asztalon kerested el keresgélni, akkor ott inkább hagyjad, kicsi az esélye, hogy ott lesz!

Ui.: nem lehet-e játék közben menteni? Nem. De egy fórumon olvastam, hogy játék után igen. De először ki kell lépni a játékból, és kikapcsolni a gépet, egy román srácnak ez is működött :(

[ Szerkesztve ]

(#8724) Valdez válasza adamssss (#8722) üzenetére


Valdez
őstag

Gyakorlatilag bármikor lehet menteni.

(#8725) szabod válasza icons (#8723) üzenetére


szabod
senior tag

jó az anyag mi? :DDD

(#8726) adamssss válasza Valdez (#8724) üzenetére


adamssss
veterán

Ezt benéztem... :)
Elismerem béna vagyok...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8727) dilipok válasza icons (#8723) üzenetére


dilipok
veterán

eloszor 2x elolvastam az elso mondatot, mert azt hittem valamit nagyon felreolvastam. Aztan a masodik mondatnal tudatosult bennem, hogy te mekkora egy okor vagy :D Jot mosolyogtam rajta :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8728) szabod válasza dilipok (#8727) üzenetére


szabod
senior tag

én bírom ezeket a kifakadásait :D mondjuk igaza is van, hülye kérdésre... ;)

(#8729) Inv1sus válasza szabod (#8728) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ez egy eléggé, eléggé hülye kérdés volt. Szerintem az év hülye kérdése. :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8730) TTomax válasza adamssss (#8726) üzenetére


TTomax
nagyúr

F5... az utolsó mentett állás visszatöltése meg F9... látod ide csak pro gémerek járnak ne merj butát kérdezni mert akkor aztán egy fél oldalon keresztül olvashatod hogy béna vagy... ne is foglalkozz vele,ne vedd magadra! :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8731) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Pár napja már végigtoltam a main quest-et , és most szinte lehetetlen szintet lépnem.Lényegében most már az összes küldi abból áll hogy valakivel beszélek akkor vigyek neki valami cuccot amit rég elvesztett meg ilyesmik.Kicsit érdekes hogy agyonvertem Alduint ,megjártam a harcosok mennyországát, az Imperial Legionsnál Legate vagyok , kiírtottam a Stormcloakos Ulfricot , a Brotherhoodot lemészároltam , a Companions vezére vagyok , Arch-Mage a kollégiumban , 100as a kovácsolásom , 100 a two-handed skillem, 100 a nehézpáncélom , 3-4 ütés egy Elder Dragon a Legendary ebony warhammeremmel, és mindezekkel együtt olyan küldik hogy vadvirágokért rohangálok az erdőben egy 'megbízónak' aki pl. egy félig halott öregasszony. 45ös szinten vagyok , vár rám még valami hardcore téma vagy a main quest után csak ez van?El lehet érni vajon valaha a max szintet így?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#8732) Mackósajt válasza SPDeluxe1.0 (#8731) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Természetesen soha nem éred el a max szintet, kivéve ha lélekölő módon képzed magad olyan skillekben, amiket különben nem használsz. Nem is igazán értem, hogy miért kellene, kapcsolódik hozzá valamilyen achievement?

Ami még érdekes lehet, az a kiáltások begyűjtése a "letter from a friend"-ek alapján, mert az elvisz egy pár tűrhetően érdekes dungeonba. Lehet persze, hogy már túl vagy ezen.

(#8733) adamssss válasza TTomax (#8730) üzenetére


adamssss
veterán

Igazából nenm tudom, hogy történhetett meg. Az igaz, hogy tegnap korán keltem és egész nap mikroökonómia zh-ra tanultam, de nem tudom, hogy kerülhette el ennyire a figyelmem... A másik gond az volt, hogy kb 3 hónapja nem játszottam, és akkor is csak az AC-vel, meg coddal, ahol ugyebár autosave-van.
Amúgy én is jót röhögtem a válaszon, de amikor olvastam már annyira fáradt voltam, hogy próbáltam értelmezni a leírtakat... :)

No mind1 azért köszönöm a sok bíztatást és segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8734) opti06 válasza adamssss (#8733) üzenetére


opti06
aktív tag

egyébként itt is van autosave :DDD mikor átmész 1-1 kapun mikor tölti az új texteket mindig dob egyből egy autosavet

(#8735) Skyhunter válasza McKnight (#8714) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tyű, ez mekkora.:) Este kipróbálom.

Egy Birodalmi AT-ST jól jönne......:)

(#8736) csabsz13


csabsz13
aktív tag

sziasztok!

eddig még nem ismertem a sorozatot, szóval csak próba miatt nekiálltam a játéknak. mivel nagyon tetszik (már 19es szintű elf vagyok :DD ) szeretném megvenni a játékot.
a kérdés az, hogy a mentéseimet egy újratelepítés után is biztonságban tudhatom? vagy tegyem el valahova őket és majd ha fent van az új, megvett szoftver, könnyedén be tudom rakni a mentéseimet?

előre is köszi!

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#8737) dilipok válasza csabsz13 (#8736) üzenetére


dilipok
veterán

a no warezba eppen nem biztos h belefer a kerdesed :U Amugy valoszinluleg mukodne, de egy masolatot azert csinalj

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8738) predakon válasza kenesei1982 (#8550) üzenetére


predakon
őstag

Használj a sima letöltés/másolás helyett download managert. Egyszerűbb lesz a dolgod.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#8739) mttssz válasza csabsz13 (#8736) üzenetére


mttssz
senior tag

Az az első mondatod kicsit húzós :D
Amúgy rakd el őket, utána tudod őket megint használni, csak be kell másolni őket a mentési mappába.

(#8740) Youri válasza mttssz (#8739) üzenetére


Youri
veterán

Inkább a második :P

RTX ON

(#8741) mttssz válasza Youri (#8740) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönést nem számoltam :)

(#8742) LÁZ válasza csabsz13 (#8736) üzenetére


LÁZ
addikt

igen működni fognak a mentéseid ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8743) Youri válasza mttssz (#8741) üzenetére


Youri
veterán

Köszönéssel a harmadik :D Ott egy észrevétlen pont

RTX ON

(#8744) mttssz válasza Youri (#8743) üzenetére


mttssz
senior tag

Basszus :D . Most a kisbetű-nagybetű miatt csesztem el :D

[ Szerkesztve ]

(#8745) McKnight


McKnight
tag

Estét!

Ezzel a játékal nem stimmel valami, elértem az 50 szintet, nem agyontápolt karakterrel, és már nincs benne kihívás, Életem 410 stamina 450, eddig íjjal mentem, de az kész röhej lett.
Átváltottam kétkezes glass pallosra, 57-et sebez, semmi perk, 35-ös szint a kétkezes, de így sincs ellenfél. Armor meg valami orc mellvért, az összes védelmem 427, ami mondjuk elég karcsú.
Szerintem a játék nem húzza magával az ellenfeleket, meg van adva hogy a death lord 45-ös szintű és kész.
Fel van téve a wars in skyrim, Dark Rainbow, a játék meg masteren van, de semmi izzasztó nincs már benn, pedig még a main küldetések 10% csináltam meg.

Nincs olyan mod ami felhúzza az ellenfelek erejét, vagy igazítja az én szintemhez?

Wars in Skyrimben találkoztam úgynevezett hőssel, Anik The Aligator (vagy valami hasonló)
Nah az adok kapok volt, a jobbik fajtából, párszor le is nyomott, de az jo volt :)

Most már csak a küldetésekbe bízok, hogy érdekesek lesznek, és még tartani fogja bennem a kedvet a játék iránt, mert harcban ez így elég lapos :O

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8746) szabod válasza mttssz (#8744) üzenetére


szabod
senior tag

idézd inkább, úgy egyszerűbb ;]

(#8747) LÁZ válasza McKnight (#8745) üzenetére


LÁZ
addikt

hát igen, én is kb itt tartok, 49-en, igaz már kb 2-3 hete tehettem le az ijat, majd a modderek rágyúrnak, lehet nexuson van is vmi hozzá, vagy a workshop-ban. Ez már az obliba is probléma volt, ott hamar jött is hozzá vmi modféle.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8748) Zolás válasza McKnight (#8745) üzenetére


Zolás
addikt

Kezdj új karaktert masteren, 3 farkas is kihívás lesz, nem még deathlord. :DDD Én is most kezdtem egy bretont, szétszednek mindenhol. Csakazértis masteren maradok, legalább van miért idegesnek lenni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8749) McKnight válasza LÁZ (#8747) üzenetére


McKnight
tag

Vagy legalább a szintet lehetne törölni, ne 50 legyek, hanem 1 szintű, minden megmaradna csak a szint változna, de lehet hogy az sem változtatna semmin :(

Úgy megfogott a játék a kezdetekkor, mindentől féltem, kúsztam, másztam, kikerültem az ellenségeket ha sokan voltak. Egy medve is akkora kihívás volt, hogy csak taktikázva tudtam megölni, vagy még akkor sem :)

Nagyon átjött a játék, élveztem.

Most meg attól félek, hogy ha folytatom tovább, csinálom a megmaradt (kb 90 %) main küldit nem fogom élvezni, mert nem lesz benne kihívás, csak átsétálok rajta :( az meg úgy szar.

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8750) McKnight válasza Zolás (#8748) üzenetére


McKnight
tag

Igazad van, az is egy megoldás, csak ott meg az a gond, hogy unalmas lesz a történet mert már megcsináltam, és nem élvezem, tudom mi lesz , merre kell menni stb... bár még elég keveset csináltam, hmm .... lehet hogy újat kezdek :)

De azért keresek valamit a nexuson, stattörlést vagy valami.

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.