Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) kornel76 válasza Beerwolf (#2995) üzenetére


kornel76
aktív tag

Konzolparancsal respawn? Az lehet visszahozza.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#3002) Beerwolf válasza Xerxész (#2999) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ezért kell elf-nek lenni, úgy ingyér van. :DDD

(#3003) Lenry válasza trassher (#3000) üzenetére


Lenry
félisten

Stormcloaks?
vagy ha már voltál Légiós, akkor nem lehetsz ellenálló?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3004) trassher válasza Lenry (#3003) üzenetére


trassher
addikt

Szerintem nem. Ulfric-ot is kicsaptam.

Redmi Note 7

(#3005) Qru válasza Beerwolf (#2995) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Auto saved sincs korábbról?

Xerxész: A nők már csak ilyenek... :D

#nincsbennetarcsi

(#3006) maszi99


maszi99
őstag

Ebben vannak TRANSFORMERS-ek is :Y
Lementem 1 barlang mélyére, és a végén olyan ellenfélbe ütköztem amit nem tudok hova tenni, valami falmer nevezetű faj erős egyede van még vele.
Gépek működnek mindenütt ahogy benyitottam 1 nagy ajtón.
A monstrum döbbenet erős, és együtt támadnak, pedig önállóan is életveszélyesek.
Az óriásokat sem volt semmi kinyírni, nem hogy ezeket.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3007) Brent válasza maszi99 (#3006) üzenetére


Brent
aktív tag

Dwemer centurion gondolom..

(#3008) Lenry válasza trassher (#3004) üzenetére


Lenry
félisten

nem, azután valóban nem lennél túl népszerű.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3009) Beerwolf válasza Qru (#3005) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Auto save nincs mivel utána áthúztam Whiterun-ban és ott mentett.
Quicksave-t meg gyorsan nyomtam újdonsült házasként. :D
Egy mentés van onnan amikor tegnap elkezdtem játszani, de sajnos nagyon ráértem tegnap. :O

(#3010) Enton válasza Beerwolf (#3009) üzenetére


Enton
addikt

Érdemes sokat menteni. Főleg a fagyások és ilyen afférok miat.
Énmég csak level 10 nél járok de már van vagy 100 mentésem. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3011) Qru válasza Beerwolf (#3009) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Él itt is a BG2-es mondás "Save often, save difrent slots". Meg az is, hogy ne felejts el enni. :D

#nincsbennetarcsi

(#3012) whitezo88 válasza trassher (#3000) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Dark brotherhood! Jó quest lineja van és imba lovat is kapsz.

(#3013) Inv1sus válasza Qru (#3011) üzenetére


Inv1sus
addikt

Miért? Kell enni? :F

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3014) X Factor válasza Inv1sus (#3013) üzenetére


X Factor
addikt

Azt neked kell :P

Make things work

(#3015) Qru válasza Inv1sus (#3013) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Látszik hogy már a Skyrim világban élsz. Jaja, a valóságban néha nem árt. :D

#nincsbennetarcsi

(#3016) westcoastog


westcoastog
veterán

Ha olyan helyre fordulok ahol vannak npc-k bőven, jól le esik a framrate, pl városokban a piacra nézve, gondolom ez "normális".

(#3017) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ja értem. :U Azt hittem Skyrimben is enni kell, hogy bonusz fejlődést kapj. :U

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3018) lumpen_stex válasza Beerwolf (#3009) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

elvileg ha alap beállitáson van akkor 15 percenként ment az autosave és talán 3..4 mentést tart meg.

(#3019) lumpen_stex válasza maszi99 (#3006) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

egy darab transformers sincs benne robotok azok vannak.. de hogy minek...

(#3020) X Factor válasza westcoastog (#3016) üzenetére


X Factor
addikt

Nálam nem csinálja, folyamatosan sok fps van.

Driver legfrissebb fenn van?

Make things work

(#3021) Qru válasza westcoastog (#3016) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Konfigodat figyelembevéve teljesen normális jelenség.

#nincsbennetarcsi

(#3022) Beerwolf válasza lumpen_stex (#3018) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Azt sajnos átállítottam kisebb intervallumra, ráadásul ott whiterunba keresgéltem, h nem bújt-e el vhol, úgyhogy sikerült is mind3 slotot befoglalni.

(#3023) westcoastog válasza Qru (#3021) üzenetére


westcoastog
veterán

Értem, gondolom a proci gyengusz egy kicsit.

(#3020) X Factor
11.11 nem az a, de szerintem nem az számít npc-knél, nálad ha nem szaggat be az a +3 mag többlete ezek szerint. :)

[ Szerkesztve ]

(#3024) frame>24 válasza maszi99 (#3006) üzenetére


frame>24
addikt

A dwemer (=dwarves) részét jól megcsinálták, egészen visszaötlöttek a morrowindes emlékek.

Engem csak az bántott, hogy van egy nagyobb küldetéssorozat, ami azzal kecsegtet, hogy kiderül, mi is lett a törpékkel, vagy esetleg kapcsolatba lehet velük lépni, de egyelőre nem sikerült, illetve a questes csávó elteleportált, én meg ott maradtam hoppon.

meg a teljes szett dwarven armor jól néz ki, de hát most adjam a mágusra, érted, összetörik a súlya alatt.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3025) wikings2


wikings2
őstag

Mi a jó isten.
Segítsetek. Bent vagyok egy partin ahova egy elfel mentem el aki most "kiszolgáló". Na most eltereltem a sok felső 100 as figyelmét egy sráccal. Bemegyünk hátra és mondja a srác nekem hogy a ládában vannak a cuccaim.
Na itt a probléma. Gondolom most jönne a bunyós rész, de az a k****aszott láda üres. és mikor kinyitom kiírja a játék hogy "a cuccok visszaszerzése" küldetés kész.
Na ez most mi a jó isten? :s

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3026) Alg válasza wikings2 (#3025) üzenetére


Alg
veterán

Bug.

Itt a topicban is volt már róla szó, ha az elején a csajszinak nem adod oda a cuccaid, akkor nem lesznek benne a ládában (vagy valami ilyesmi, én még nem csináltam meg)

Szerk: ja hogy visszaadja, akkor lehet mégsem bug :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3027) whitezo88 válasza wikings2 (#3025) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha nem adtál oda semmit előtte a csajnak őrizni, üres a láda. Legvégén adja vissza majd.

(#3028) matyi94 válasza frame>24 (#3024) üzenetére


matyi94
senior tag

Szerintem pedig hányinger ahogy dwaerven armor kinéz! Bármelyik különb nála, főleg a daedric!

Legyen szép napod!

(#3029) lumpen_stex válasza matyi94 (#3028) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

hát lol.... a daedreic a legerősebb nehézpáncél..

(#3030) Mukorka


Mukorka
addikt

Napi LoL mod:

"What else would you dream of shouting!? Replaces "FUS" "RO" "DAH" with "This" "Is" "Sparta" respectively. A True Unrelenting Force! " [link] :D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3031) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Na ez már egy rendes újratextúrázás az én szememben:

http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1329

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3032) frame>24 válasza matyi94 (#3028) üzenetére


frame>24
addikt

Jóvan, ázze, de azért meg ne öljél! :DDD

Nekem tetszik ez a misztikum, ami a dwemer kultúrát övezi, meg a technológiájuk. Gőzgépek és robotok mindenütt.

(grafhoz megint: nektek a köv. részben én nem is adnék mást, mint a blank poligonokat texture editorral, meg az .ini fájlt, azt játszódjatok azzal. ;] )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3033) lumpen_stex válasza frame>24 (#3024) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

kicsit egybitesek a quest-ek. anno volt az obliban olyan bérgyilkos q, hogy egy szarvas trófea tartókötelét kellett elvágni amikor alatta ült az áldozat, majd a combos testőre elöl kimenekülni akit nem ölhettél meg, persze előtte ki kellett figyelni mikor üres a ház belopózni és elrejtőzni a falban.... vagy amikor valamelyik daedra questjében le kellett varázsolni a ruhát a bálozókról közben ott maradtál egy szál gatyában minden nélkül és a város őrsége vadászott rád... hát itt meg se közelíti egyik sem.. öld meg az utcán tedd bele a levelet azt csá.

az npc-k nem fejlődnek, betévedtem egy barlangba 6 dread lord volt bent amik egyszerre éledtek fel kis segítőikkel egyetemben és valami boss is volt bár ez csak utólag derült ki, 80-es steath-om van ott mászkáltak körülöttem és nem láttak meg miközben lenyilaztam mindet. és ami esik az is szemét. 46-os szinten encahn tol vas.. amikor kiegészítőkkel meg potion-okkal 200-as smithing-em van 177-ot sebez a daedraikus ijj +30 tűzsebzés +21 heal... x3 mivel stealth-ból lövök..

én már kezdem unni, sajnos ez van. szép a garafika, a zene is itt-ott de a többi az kevés. ha lenne multi akkor tökély lenne a wow-os fos grafika után, de nincs... na majd a fallout online.

(#3034) Inv1sus válasza lumpen_stex (#3033) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem baj, mi azért még kitartunk. ;] Lehet varázslókarit vagy harcos karit kellett volna inkább indítanod.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3037) Źşë' válasza Inv1sus (#3031) üzenetére


Źşë'
addikt

bánom h nem mentettem ki képet a saját karakteremről :) nagyon jó faceket lehet ezzel a gémmel készíteni :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3038) matyi94 válasza frame>24 (#3032) üzenetére


matyi94
senior tag

Nyugi, nem úgy gondoltam :D Peace!

Legyen szép napod!

(#3039) Mukorka válasza ALONSO11 (#3036) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem a francokat nincs. Kőkemény hiány van, helyette van sok ótvar fps.


Ez a hely nagyon beteg lett :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3040) matyi94 válasza Mukorka (#3030) üzenetére


matyi94
senior tag

Tudod akkor linkelni a modot, amit reggel mutattál?

Legyen szép napod!

(#3041) Alg válasza Mukorka (#3030) üzenetére


Alg
veterán

[link] :DDD ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3042) lumpen_stex válasza Inv1sus (#3034) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

varázslóként kezdtem de a dual cast fireball már 22-es szinten is mindent ölt, akkor váltottam egykezes dual wield-re az olyan 30 körül lett op, igy lett ij ami most már tul op.

(#3043) Inv1sus válasza lumpen_stex (#3042) üzenetére


Inv1sus
addikt

egykezes dual wield? ;]

Nálam is harmincas most de nem vagyok annyira op. Felvetted a játék nehézségi szintjét?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3044) Mukorka válasza matyi94 (#3040) üzenetére


Mukorka
addikt

Ilsyde már egy részét linkelte. Ez nem egy mod, inkább sok textúra pakk.
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] Ezek a legnagyobb tartalmúak, ezen felül hogy holdat, lovat, szarvast, belső terek bútorzatát akarod e cserélni már rajta múlik. :)

(#3041) Alg: OMG :D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3045) katt777


katt777
félisten

Kipróbáltam: Totálisan lqrt fejlődési rendszer, az egér a menürendszer nagy részében használhatatlan, gombok balra, ENTER jobbra (alvásnál ez sem működik), gyors fegyverváltás nincs, stb...
Hát, nem tévedtem, amikor anno azt mondtam, hogy fejlesztés címén ennek is annyi. :(((
A fenti problémákra van orvosság, vagy várjak pár évet, amíg játszható lesz? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3046) Mukorka válasza katt777 (#3045) üzenetére


Mukorka
addikt

van gyors fegyverváltás csak be kell bindelni favoritból számokra a fegyvereket. Az egész szar, a menü is de pl kikapcsolható egy két egér bug ini-ben is amitől javul a helyzet. Szerintem jövő év elején már teljesen jó lesz , addigra csak csinálnak vele valamit

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3047) lumpen_stex válasza Inv1sus (#3043) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

igen, egykezes kard mindkét kézben az a dual wield. ja fel. az előbb one shoot-oltam egy óriást, a mamutnak 2 kell... :DDD

(#3048) matyi94 válasza Mukorka (#3044) üzenetére


matyi94
senior tag

Ahhoz hogy felrakjam ezeket, ugye nem kell ez a memóriahasználatos meg 4gb-os mod?

Legyen szép napod!

(#3049) Qru válasza westcoastog (#3023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

BE procid van, 3,5-4GHz lazán benne van. ;) De az 5770 már nem egy mai gyerek. :U

#nincsbennetarcsi

(#3050) katt777 válasza Mukorka (#3046) üzenetére


katt777
félisten

Á, favoritból kell. :W Én inventory-ból próbáltam, ahogy értelmes játékosok értelmes játékokban megszokták (Oblivion). De hogy betegyem kedvencbe (de rühellem azt Windowsban is! :(( ), és még onnan... :( No és a varázslás, azt hogyan csinálom gyorsan? Obliban egy gombnyomás volt, itt pajzs HELYETT teszi be, mintha pajzzsal a karján az ember nem tudná használni a kezét (!!! :Y !!!).

Szomorú, hogy ma már minden szoftvert el lehet adni így: "csak csinálnak vele valamit". Azért a felhasználók többsége (programozókat nyilván leszámítva), nem úgy dolgozik, hogy megkapja a fizetését, aztán majd csak dolgozik egy kicsit valamikor... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.