Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Youri válasza kenesei1982 (#8443) üzenetére


Youri
veterán

pedig úgy gondoltam... de már elmondták

RTX ON

(#8452) hajsza


hajsza
aktív tag

Még sosem próbáltam, de Windows 7 alatt van lehetőség könyvtár linkelésre (vagyis egy adott könyvtár valójában máshol van, mint ahol a rendszer -vagy jelen esetben a Steam - látja). Én tennék egy próbát a helyedben, a Skyrim mappát áttenném a kívánt helyre, majd a Steambeli alkönyvtárból egy linket tenni rá.

Szerk: ha jogosultság probléma van, akkor ezt is érdemes elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#8453) mttssz válasza LÁZ (#8439) üzenetére


mttssz
senior tag

Basszus, azóta is ezt hallgatom :DDD

(#8454) LÁZ válasza mttssz (#8453) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, adja nagyon, bár én amúgy is a műfaj rajongója vagyok, cirka 23éve :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8455) mttssz válasza LÁZ (#8454) üzenetére


mttssz
senior tag

Az a poén, hogy én viszont inkább dubstep-párti vagyok, de ezt nem bírom megunni :)

(#8456) icons válasza LÁZ (#8439) üzenetére


icons
addikt

0:17nél az hol van? (még messze nem jártam be egész Skyrim-et, lehet már nem is fogom :D)

(#8457) LÁZ válasza icons (#8456) üzenetére


LÁZ
addikt

vmelyik lookout lehet, az a rész a hivatalos trailer-ből van, de hnap kideritem ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8458) icons válasza LÁZ (#8457) üzenetére


icons
addikt

Köszi :)
Csak van ott a háttérben valami egészen jól kinéző város vagy ilyesmi (a ködben) és azt még nem nagyon láttam :)

(#8459) szabod válasza icons (#8458) üzenetére


szabod
senior tag

az Solitude, egy abráziós kapura épített város :)

(#8460) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok,

Egy SOS kérdésem lenne! Végre sikerült frissítenem PS3-on a játékot. Elméletileg egy frissítést ajánlott fel, a legújabbat, ennek a száma 2.03 volt, frissítés után pedig a játék verziószáma 1.4.28.0.4 lett. (1.0.0.5.-ről). Több frissítést már nem ajánlott fel. Elméletileg akkor ez most a legújabb 1.4-es frissítés? Szerintetek? :)

Nagyon köszi!!! :R :R :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8461) pcMANiac válasza MdewC (#8460) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Szerintem igen, bár én pc-n tolom. Nekem is ez a verzióm.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8462) LÁZ válasza MdewC (#8460) üzenetére


LÁZ
addikt

minden bizonnyal, mert az 1.4 volt az utolsó hivatalos peccs.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8463) #56230144


#56230144
törölt tag

az 1.4 az eddigi utolsó patch

(#8464) MdewC válasza pcMANiac (#8461) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi Skacok,

Okés, egy dolog miatt kérdeztem, mert amikor felajánlotta, hogy frissít, akkor nem azt írta h 1.4 hanem 2.03. De a verziószám az stimmel. :)

Köszi még1szer! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8465) #56230144 válasza MdewC (#8464) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nincs mit :) Am ps3 on meg xboxon is 2.03 verziót ír :) nálam is azt írt xboxon. :K

(#8466) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nah, végigvittem a main questet is. Nagyon rövidke volt. :(

(#8467) LÁZ válasza WonderCSabo (#8466) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, ahogy az lenni szokott, oblinál se volt más a helyzet :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8468) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hi. Had kérdezzem meg volt valakiek olyan gondja hogy egy adott város felé közeledve kidobja a játék az asztalra?
Engem high hrothgar-t megközelítve mindig kivág az asztalra. Sehol máshol(az 1.4es patch ota) csakis ott! Sok mindent próbáltam már (noclip, hangformátum állítása 44khz-48khz, uj karit kezdtem, patchek). Rá is kerestem neten, de másnak nem volt olyan gondja hogy csak
high hrothgar-nál dobja ki. Akiknél elöfordult crash to desktop azoknál ez általánosan jellemző volt, nem csak egy adott városnál.
Mondanom sem kell hogy azért gond mert nem tudok haladni a fő quest-el. Bármilyen segítséget szívesen vennék mert évek ota nem kötött le még ennyire egy játék.

(#8469) Youri válasza ez_meg_emaz (#8468) üzenetére


Youri
veterán

Vannak modjaid? Próbáld meg azok nélkül, illetve érdemes a Steamben egy verify cache integrityt nyomni

RTX ON

(#8470) pcMANiac válasza ez_meg_emaz (#8468) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én a hi-res textura pack-ra gyanakszom. Anélkül indítsd el a játékot és próbáld úgy!

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8471) LÁZ válasza ez_meg_emaz (#8468) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem nem volt ilyen problémám, még az 1.4 előtt viszont folyamatosan kidobált, kb mindenhol, de az a .exe memórialimit miatt volt, az 1.3-1.4-ben ez 4giga lett, azóta okés minden.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8472) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Köszi a tanácsokat!
Semmi más nincs fent csak a hivatalos 1.4 és maga a játék. És tényleg csak annál az egy városnál dob ki. :(((
Még ha egy dungeon-ba nem tudnék bemenni vagy egy nyamvadt mellékküldetést nem tudnék teljesíteni nem érdekelne. De így.... :(

(#8473) LÁZ válasza ez_meg_emaz (#8472) üzenetére


LÁZ
addikt

quick travel-nél is kivág, vagy csak akkor, ha be akarsz menni?

btw itt egy videó, hogy lehet egy kis textúramászással bekummogni. ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8474) ez_meg_emaz válasza LÁZ (#8473) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem tudok olyan helyre quick travelezni ahol még nem jártam.
Az a baj hogy a közelébe se jutok a helynek. Van H.H. elött vmi kis település egy kis hiddal ahol 2 tag beszélget, annál közelebb semmilyen trükkel nem sikerült jutnom a helyhez. De azt is csak ugy hogy hiába nyomtam mentést, visszatöltöttem és 5mp-en belül asztal. :O

Az a baj kb 1 éve nem is játszottam semmilyen játékkal, pedig régebben mondhatni függö voltam :DDD De az elmult 3 év alatt lassacskán elkopott a dolog. És tényleg ez az egy játék lenne amit heti vagy havi 1x elövennék amikor ráérek... :(

Ja am driver frissítések is megvoltak, szoval az is kizárva mint lehetséges hiba. Az is lehet hogy a 2 éves win7et ujra kéne huzni, de konfigváltásig nincs idöm ilyenekkel szorakozni.

(#8475) Youri válasza ez_meg_emaz (#8474) üzenetére


Youri
veterán

Akkor töltesd újra a Steammel

RTX ON

(#8476) mttssz


mttssz
senior tag

Ugye arra nincs lehetőség, hogy az eltűnt mentéseim visszaszerezzem? Rendszerújrahúzás után vagyok, és még esélyem sem volt backupolni őket...

(#8477) ollie válasza mttssz (#8476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Steamworks-ös a Skyrim, úgyhogy újra telepítés után automatikusan le fogja azokat tölteni a Steam. Kivéve persze, ha mindig offline módban indítottad, és ezért a Steam nem tudta feltölteni a felhőbe a mentéseket. A másik bukta, ha direkt kikapcsoltad a felhőt a Skyrimhez.

***

(#8478) LÁZ válasza mttssz (#8476) üzenetére


LÁZ
addikt

nsok esélyt látok rá :( , esetleg a getdataback-el, én ezt szoktam használni adatvisszahozásra ;)

ps. az egyedüli megoldás ez lehet, ha ollie-é nem működne.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8479) Youri válasza ollie (#8477) üzenetére


Youri
veterán

Nincs a Skyrimben Steam cloud

RTX ON

(#8480) mttssz válasza ollie (#8477) üzenetére


mttssz
senior tag

Ezek szerint nem látom többet a mentéseim... Sebaj, úgy is elölről akartam kezdeni :)

LÁZ: az nem fog működni, ilyenekkel meg nem állok neki szenvedni, úgyhogy kezdek egy új karit...

(#8481) LÁZ válasza mttssz (#8480) üzenetére


LÁZ
addikt

az is egy opció :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8482) mttssz válasza LÁZ (#8481) üzenetére


mttssz
senior tag

Az elején a legjobb a játék :D Bleak Falls Barrow, mikor még a Draugr-k is kihívást jelentenek :DDD

(#8483) ollie válasza Youri (#8479) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, ez nagy fail a Bethesda részéről.

***

(#8484) mttssz


mttssz
senior tag

Skyrim - The Dragonborn Comes

Ez a kedvencem a Skyrim 'beépített dalai' közül, ha találkozok egy bárddal, mindig meghallgatom :DDD

(#8485) szabod válasza mttssz (#8484) üzenetére


szabod
senior tag

A Dawnstar-i csaj "kicsit" hamisan énekli :DDD

(#8486) mttssz válasza szabod (#8485) üzenetére


mttssz
senior tag

Nemtom, Dawnstarban még nem hallottam :D Na de majd meghallgatom, és ha hamisan énekli a kedvenc számom... :D

[ Szerkesztve ]

(#8487) szabod válasza mttssz (#8486) üzenetére


szabod
senior tag

hát ő inkább mellben erős :D
de ha érdekel: [link]

(#8488) mttssz válasza szabod (#8487) üzenetére


mttssz
senior tag

Úristen, ez már-már egy kínzás :)
Már megyek is Dawnstar-ba ;]

(#8489) LÁZ válasza szabod (#8487) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, én sem az énektudásáért jártam a csehóba :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8490) RetepNyaraB válasza mttssz (#8484) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Óóó :)
Nagyon barátságos aurája van a bébinek :K

Na de itt a kvintesszencia :DDD

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8491) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8490) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

:DDD :DDD :DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8492) Kidus


Kidus
őstag

link :)

Assuming Control

(#8493) Klikodesh válasza Kidus (#8492) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Jo darab, egy ido utan en is untam hogy minden lakosra jut 4 bandita, 6 daur, 1 vampir es 2 nekromanta skyrimben. ;D

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#8494) mpierre


mpierre
veterán

Nagyon tuti, amikor gyors utazás után az új helyszínen a fejedre esik egy sárkány, mert lecsúszott a szikláról és még bele is döglött az esésbe. :DDD Ez már milyen bogár!

A mágus suli udvarán szaporodnak a sárkány csontvázak. :DD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8495) Klikodesh válasza mpierre (#8494) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Azt meg nem javitottak ?
Nekemmar ugy nezett ki mint egy sarkanyetemeto. :))

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#8496) Zolás


Zolás
addikt

Nincs valami ultrabrutál nightmare mod? Annyira op vagyok, hogy az már hihetetlen. Már nem is sneakelek, mert akkor meg pláne. Csak futok rá mindenre, és nem tudnak megölni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8497) LÁZ válasza Zolás (#8496) üzenetére


LÁZ
addikt

skyrim wars ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8498) Zolás válasza LÁZ (#8497) üzenetére


Zolás
addikt

Ez már van, kevés :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8499) LÁZ válasza Zolás (#8498) üzenetére


LÁZ
addikt

a dark age is? :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8500) mttssz válasza RetepNyaraB (#8490) üzenetére


mttssz
senior tag

Vártam már mikor lesz itt :D

Kidus: ez is kedvenc :DDD

LÁZ: 502 - Bad Gateway.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.