Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) WonderCSabo válasza kenesei1982 (#8649) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja, én is úgy tudom, hogy először onlinenak kell lenni az offlinehoz... Elég hülyeség, ja.

(#8652) dilipok válasza kenesei1982 (#8649) üzenetére


dilipok
veterán

oke, akkor masodik talalat ;]

Using Offline Mode on a PC.
Please follow the instructions below to configure Offline Mode on your PC:

Start Steam online - make sure the Remember my password box on the login window is checked
Verify that all game files are completely updated - you can see the update status for a game under the Library section (when the game shows as 100% - Ready it is ready to be played in Offline Mode)
Launch the game you would like to play offline to verify that there are no further updates to download - shut down the game and return to Steam once you have confirmed that the game can be played
Go to Steam > Settings to ensure the Don't save account credentials on this computer option is not selected
From the main Steam window, go to the Steam menu and select Go Offline
Click Restart in Offline Mode to restart Steam in Offline Mode

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8653) LÁZ válasza dilipok (#8652) üzenetére


LÁZ
addikt

de ő nem birja update-elni se, hogy mehessen offline-ba, ahogy látom...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8654) dilipok válasza LÁZ (#8653) üzenetére


dilipok
veterán

akkor ennyi. En csak leirtam, hogy mit kell csinalni... Ha ez van a hivatalos FAQ-ban, akkor nem tudom mi mast lehetne meg javasolni. Elotte ment online modban?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8655) LÁZ válasza dilipok (#8654) üzenetére


LÁZ
addikt

reinstall :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8656) dilipok válasza LÁZ (#8655) üzenetére


dilipok
veterán

van egy eros erzesem, hogy nem is volt meg online modban elinditva a steam. Akkor viszont nem is fog menni. Ennyi :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8657) icons válasza dilipok (#8654) üzenetére


icons
addikt

Wáááá....de ráadásul gonosz fejjel te "oltod le", hogy a második találat googleben....
első fontos mondat: "Start Steam online"
Kezdjünk már gondolkodni, mielőtt beírunk valamit. Meg a Módosítás gomb is olyan, amit nyugodt szívvel lehet használni... ha meg nem tudsz megoldást, akkor azt nem kell közölni :D

én is néztem, és hiába filózom, nem jut eszembe semmi...
amit még esetleg valahogy meg lehetne gondolni, az a virágbolti verzió, hogyha a netnélküliség hosszútávon fenn áll. Nem szeretnék jogi vitákba keveredni, de ha megvan neked a játék, nagy kárt nem okozol vele. (persze kicsi az esélye, hogy pont akad nálad egy 16gigás vagy mekkora pendrive, de mint lehetőség, felmerül :) )

Egyébként a hivatalos verzión kívül majdnem mindig van sok más megoldás. Valahol lehet, hogy be lehetne állítani, próbálj meg írni valami Steam-es fórumba, vagy ilyesmire, nem hiszem hogy ne lenne megoldás erre a problémára (bár érteném, hogy miért nem csináltak rá ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#8658) Xerxész


Xerxész
őstag

Dolgoznak-dolgoznak a legények: :)

Realistic Animal Behaviour
Total Realism - Basic Needs

Na, ilyen modokra várok/vártam. :K

(#8659) dilipok válasza icons (#8657) üzenetére


dilipok
veterán

nem ertelek... ha felreertettem akkor bocsanat, de nekem az jott le, hogy nem tudta elinditani a jatekot es nincs nete. A kerdes az volt h miert. Leirtam, hogy miert. Akkor miert is kellene modositanom valamit?

Mellesleg arra meg nem valaszolt, hogy valaha elinditotta-e online modban azon a gepen. Ha nem, akkor a valasz ott van. Ha igen, akkor majd okoskodhatunk valamit :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8660) WonderCSabo válasza Xerxész (#8658) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Elolvastam az első modot, sztem baromság. :) Ez nem realisztikus. Második nem rossz.

(#8661) LÁZ


LÁZ
addikt

sokadik próbálkozásra, de végül sikerült megörökitenem egy sárkány lezuhanását anno. :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8662) mttssz válasza Xerxész (#8658) üzenetére


mttssz
senior tag

Az első mod nem hangzik rosszul, tetszik az ellenség-barát felállás a moboknál :D
A másodikkal nem sokáig húznám, az alatt a sok játékóra alatt egyszer sem ettem/ittam(potin kívül)/aludtam :)

(#8663) Xerxész válasza mttssz (#8587) üzenetére


Xerxész
őstag

Na, sikerült-e kipróbálnod a WARZONES - Civil Unrest modot?
Mi a véleményed róla? :)

#8660 WonderCsabo
Szerintem nem hülyeség. Az alapból békés állatok miért támadják egymást? Pl. egy ló minek harcoljon mondjuk egy kutyával? Csak azért, mert Skyrimben háború van? :D
Mondjuk még nem próbáltam ki a modot, csak letöltöttem és aktiváltam.

A szükségletes viszont jól fog jönni... Végre lesz értelme a kajáknak, piáknak és az alvásnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#8664) mttssz válasza Xerxész (#8663) üzenetére


mttssz
senior tag

Kipróbáltam, de még egyszer sem futottam egy csatába sem :( Van olyan, hogy nem kompatibilis egyéb modokkal? Wars in Skyrim IV, meg PISE van fenn...

(#8665) Xerxész válasza mttssz (#8664) üzenetére


Xerxész
őstag

Persze, hogy van ilyen. Sok mod nem kompatibilis más modokkal. Mondjuk ezt általában a tájékoztatóban le szokták írni.
Ha fennvan a Wars in Skyrim, akkor lehet, hogy te azért nem veszed észre a változást, mert már alapból mindenki harcol mindenkivel. :DDD Nekem is le van szedve a WiS, de nem aktiváltam, mert félek, hogy lépten nyomon csatákba fogok botlani, nem lesz egy nyugodt környezet sem. :)

(#8666) mttssz válasza Xerxész (#8665) üzenetére


mttssz
senior tag

Néztem a tájékoztatót, semmit nem ír, hogy nem kompatibilis másokkal...
Pedig már vártam, hogy nagyon komoly háborúkat fogok tolni :DDD

(#8667) LÁZ válasza Xerxész (#8665) üzenetére


LÁZ
addikt

a wars-nak is van több erőssége, pont ezért, van ami hack and slash kb , de van olyan, ami nyugis, én a közepeset raktam fel.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8668) pcMANiac válasza mttssz (#8666) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én kipróbáltam. Komoly háborúnak nem mondanám. 20-30 stormcloaks katona rohangászik a mezőn helyenként, üldöznek pár barbárt. Mikor lenyomják őket, ácsorognak csak és nem történik semmi. Elkezdem lezúzni őket, akkor azt mondják velem vannak, de nem kihívás 30 katona, olyan gyengék. Eddig ennyit láttam belőle, nem győzött meg a szükségességéről.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8669) mttssz válasza pcMANiac (#8668) üzenetére


mttssz
senior tag

Skilleket tornászni akkor is jó, nem? :)

(#8670) pcMANiac válasza mttssz (#8669) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Arra igen. Olyan hullahegyeket tudsz magad mögött hagyni pillanatok alatt, amihez kéne 5-6 dungeon.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8671) McKnight válasza mttssz (#8664) üzenetére


McKnight
tag

Nekem fenn van a WIS is egyszerre a Warzoneval, és megjelentek a csaták, igaz eddig csak 1, vagy 30 legios egy maroknyi bandita ellen, jopofa volt :) Szerintem az nem okozhatja, bár mindenkinek más.

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8672) mttssz válasza McKnight (#8671) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem tudom, még mindig nem láttam egyet sem :(

(#8673) McKnight válasza mttssz (#8672) üzenetére


McKnight
tag

Lehet hogy nem jársz arra, mert ezek csak bizonyos helyeken vannak, tudtommal, az egész térképen 14 helyen, de a nexuson van 1 térkép.

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8674) McKnight


McKnight
tag

Szerbusztok!

Volna 2 kérdésem, van ez a Skyrim HD 2K textures, amit csinálgatnak, az most jobb minőségben jeleniti meg a texturákat mint a hivatalos HD pack, vagy csak elfelejtettek neki szólni hogy kijött a hivatalos? Mert az utolsó verzió az 1.5 tömörítve is 1.8 Gb.

SPOILER

A másik kérdés meg az lenne, hogy megcsináltam egy küldetést, egy lexiont kellett visszavinni egy dwaren bányába, ezután kaptam egy olyan bonuszt, hogy a Dwaren armorra kapok 25% pluszt, és gyorsabb kovácsolást vagy mit, azt az egész szettre értik (sisak, armor, kesztyű...) vagy csak a vértre?

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8675) mttssz válasza McKnight (#8673) üzenetére


mttssz
senior tag

Direkt úgy kezdtem, hogy a Whiterun melletti nagy folton futkároztam másfél napot, hátha... :D Nem baj, majd idővel :)

(#8676) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

az esti eszmecserét folytatva...

eddig online voltam játék közben, mert otthon van net és mindíg updatelte is meg minden. de most h offlineba kerültem a steam indításakor az update-t akarja futtatni és ott akad ki. azt nem értem h steam nélkül miért nem engedi indítani egyáltalán? installálni meg nem tudok, mert a lemez otthon maradt :P

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8677) WonderCSabo válasza McKnight (#8674) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ennyire azért ne nézd hülyének azt a moddert, aki 200 órát dolgozott azért, hogy normálisan nézzenek ki a textúrák. Természetesen sokkal jobban néz ki, mint a hivatalos textúra pakk. De mivel a Skyrim HD mod nem fed le annyi textúrát, mint a hivatalos pakk, ezért érdemes mindkettőt telepíteni. Ez a mod oldalán le van írva, hogyan lehet.

Természetesen minden értik.

(#8678) mikew


mikew
csendes tag

Hi!

Még a játék elején random megtámad egy assassin. Nála persze levél Astridtól, hogy kivan fizetve, mindenképpen ki kell engemet nyírni.
Honnan lehet kideríteni, hogy ki unja ennyire a képem? Végigvittem a Dark Brotherhood-ot de nem sikerült kiderítenem.
Valaki tudja esetleg?

(#8679) dilipok válasza kenesei1982 (#8676) üzenetére


dilipok
veterán

ebben az esetben nyugodtan fordulhatsz a supporthoz (ha minden stimmel ami a FAQban le van irva)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8680) WonderCSabo válasza mikew (#8678) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Végigvitted? És Astrid akar kinyíratni? Ez lehetetlen, spoiler miatt.

(#8681) Zolás válasza WonderCSabo (#8680) üzenetére


Zolás
addikt

Az elején támadja meg az assassin, és arra kíváncsi, ki lehet a megbízó. Félreértelmezted azt amit írt.
mikew Lesz még ilyen párszor, hogy random megtámad egy assassin, csak hogy érdekesebb legyen a játék. Természetesen ahogy beléptél a csapatukba, ez rögtön megszűnik.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8682) KisDre


KisDre
senior tag

hali
Tudom noob kérdés lehet.
De hogy tudok tárgyat tárolni? Csatlakoztam egy harcos szektához (The Companions - [link]) Whiterun-ban, ha ott a ládába teszek itemeket akkor az elveszhet?

KisDre.artstation.com

(#8683) pcMANiac válasza KisDre (#8682) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Amíg nem volt házam, én a Riverwood-i kocsmában, a pincében tároltam a cuccaimat egy ládában. Semmim nem tűnt el, bár elvileg eltűnhetett volna.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8684) LÁZ válasza KisDre (#8682) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem se tűnt el semmi, volt olyan, hogy vmelyik treasure hunt-os ládába pakolgattam, mindig megvolt minden ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8685) mttssz


mttssz
senior tag

Mit lehet tenni, ha Skjor nem akar bemenni az Underforge-ba a 'The Silver Hand' küldetésben? Már a csaj is megérkezett, bement, de mikor be akarok menni, nem tudok, mikor meg Skjor-ral beszélnék, ezt ismételgeti: 'Not now. The Underforge, tonight.'. Már vártam is, éjszaka is van...

(#8686) pcMANiac válasza mttssz (#8685) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem mindegy az időpont. Én is egy órákat vártam, míg egyszer csak megfelelt neki.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8687) Xerxész


Xerxész
őstag

Srácok, a timescale-t konzolon kívül lehet valahogy szabályozni valamelyik ini fájlban?
Vagy azt csak kizárólag konzolból lehet?

(#8688) mpierre


mpierre
veterán

Valaki járt már úgy, hogy a sárkány, amire vadásztál lezuhant, mint egy repülőgép? Akkora nyomot szántott a hegyoldalba, hogy csak na. :Y

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8689) LÁZ válasza mpierre (#8688) üzenetére


LÁZ
addikt

@8661 :D ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8690) Inv1sus válasza Xerxész (#8687) üzenetére


Inv1sus
addikt

miért nem jó a konzol?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8691) Xerxész válasza Inv1sus (#8690) üzenetére


Xerxész
őstag

Konzolt nem használok.
Ott amúgy minden egyes játékindításnál újra be kell állítani?

(#8692) Inv1sus válasza Xerxész (#8691) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem, én csak egyszer állítottam be.

Egyébként én még használni szoktam a gyűjtögető küldetésekhez. Gyűjtögessen az öreg néne őzikéje. így is néha halál unalmas. :((

Egyébként vicces, hogy egy játékot nem tudnak úgy kiadni, hogy végig legyen benne kihívás és ne váljunk félistenné. Minden játékukban ez van...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8693) mpierre válasza LÁZ (#8689) üzenetére


mpierre
veterán

Azaz! :D Annyi különbséggel, hogy engem hozzávágott egy sziklához. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8694) LÁZ válasza mpierre (#8693) üzenetére


LÁZ
addikt

bár olyat 1x sem sikerült csinálni, hogy a levegőbe szedjem le, ha csökkent az energiája, mindig leszállt vhova, vagy lezuhant, ahogy ott, tehát a földön tudtam csak megoldani a dolgot..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8695) mpierre válasza LÁZ (#8694) üzenetére


mpierre
veterán

Az reménytelen, ha annyira lecsökken az élete, akkor egyszerűen átmegy kamikazéba.

Olyanba botlottam csak a Dragontooth Peak-nél, hogy beragadt a sárkány, nem tudott tovább repülni, de ahhoz túl messze volt, hogy lekapjam.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8696) Zolás válasza Inv1sus (#8692) üzenetére


Zolás
addikt

Ahogy közelíted a lvl30-at, átmegy sima kaszabolós játékba, legalább 4-5 igen combos harcos kell ellened, egy erős varázstudóval, hogy kis kihívás is legyen, utána meg mégunalmasabb, mert folyamatosan ekkora kihívásra vágysz, a pár pók-medve-bandit-kutyafüle szinte a kardod érintésétől meghal, és ez eléggé unalmas.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8697) Inv1sus válasza Zolás (#8696) üzenetére


Inv1sus
addikt

Na ja. Izgalmasabb volt félni a medvéktől. Emlékszem, hogy mindig élesen figyeltem a környéket. Most meg szaladok át bokron,hegyen.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8698) mttssz válasza Inv1sus (#8697) üzenetére


mttssz
senior tag

Én most is figyelek azért :D Ha látok valamit azt inkább megpróbálom távolról Sneak+Íj kombóval leszedni, hadd fejlődjön az a skill is :)
pcMANiac: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8699) pcMANiac válasza Zolás (#8696) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem kötelező tápolni 1000-rel a karit és nem kötelező a legjobb páncélban a legjobb fegyverrel haladni. Perkeket sem kötelező tenni a fegyverekre, meg a páncélokra. :B Sétálgass utcai ruhában egy acéltőrrel, azán visszatér a parázás élménye. :DDD

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8700) Zolás válasza Inv1sus (#8697) üzenetére


Zolás
addikt

Legutóbb inkább hagytam a fenébe a sárkányt is, meguntam bedarálni, és otthagyni bennük mindent. ;]
Kipróbáltam, már egy óriás se ellenfél. Mire üt egyet, visszaregenerálom az előző ütését. Kettő-három már húzós védekezés nélkül, de ha csak a pajzsomat tartom, már ennyi is kevés. És csak valami 85 körül van a light armorom, és 40 körül a block. És nem mókoltam semmi extra überbrutál 4000 körüli cuccokat magamnak, csak amit a játék engedett. Mindenféle extra smithing turbózás nélkül. Amit a 100-as lvl rá tud adni egy páncélra, fegyverre, meg minden cuccomra, annyi lett rajta húzva, és kész. Enchantnál ét is neveztem a glass armor cuccaimat Badass-re. :DDD
Az a baj, hogy nem is tudom milyen karaktert kezdjek el megint. van egy night elfem, amin nem csak az íjászat-kard, hanem a detruction magic is ki van húzva, és van egy wood elfem maxos íjászat-lopakodás, és most már egykezes pajzs-kard kombóval. Annyit tudnék most nehezíteni, hogy csak varázslattal megyek, mert arra még nem raktam egy pontot se, 100 a mana is, de pár óra alatt feltornásznám ezt is, aztán max a kétkezes maradna. Plusz nem jönnek be a varázslatok, első karinál azt húztam, marha unalmas lett a végére.

pcMANiac Jóhogynem szadomazo ruciba menjek, folyamatos percenkénti más poisonnel etetve magamat, és levágva a bal lábam-jobb kezem, hogy legyen kihívás :DDD
Más kategória, de a Borderlandsben fejlődött velem minden, amíg nem csináltál csilliót sebző fegyvert, nem voltál ennyire op.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.