Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Youri válasza bartucc (#9800) üzenetére


Youri
veterán

ó hát persze ;]

RTX ON

(#9802) bartucc válasza Youri (#9801) üzenetére


bartucc
addikt

Esetleg ne gyújtsam fel a tokot lemezzel együtt, hogy igazad legyen? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9803) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

már szinte minden városban van házam, feldiszítve, telepakolva minden finomsággal. Ha választok a birodalom és a lázadók között és városfoglalások vannak, akkor a harcok végezetével mindenem megmarad a házban?

Egyébként Lvl 50 vagyok, lopakodós karakterrel, és még szinte sehol se tartok :)

(#9804) kiskornel válasza Youri (#9799) üzenetére


kiskornel
addikt

Stííím onli??? Hiszen CSAK ott nem lehet kapni.

[link]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9805) Youri válasza kiskornel (#9804) üzenetére


Youri
veterán

na igen, de aki megvette akár dobozosan is (kunc-kunc), az tudhatja, hogy attól még sztím onlí és oda kell regelni, és ott is marad ;) De az, hogy egy közel egy éves játék esetében ezt nem tudják még a tulajok (kunc-kunc) ;]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9806) Jorus válasza Rabbitf_24 (#9803) üzenetére


Jorus
nagyúr

SPOILER

Whiterun így is úgy is megsínyli a dolgot. Ha a Birodalmi Légióhoz csatlakozol, akkor Windhelm lesz szétverve kicsit, de ez nem gond, mert ott úgyis csak a háború után lehetsz thane, és csak akkor vehetsz házat. Ha a lázadókhoz csatlakozol, akkor Solitude lesz szétverve kicsit, de a házad megmarad természetesen, ahogy Whiterun-ban is.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9807) Rabbitf_24 válasza Jorus (#9806) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszi az infót, már egy csomó pénzt belelapátoltam a házakba, meg gyűjtögettem a legjobb cuccokat, így ha minden megmarad bármelyik oldalt választom, akkor szimpátia alapján választok oldalt. :R

(#9808) Jorus válasza Rabbitf_24 (#9807) üzenetére


Jorus
nagyúr

Alapvetően a játékban ugye az a fél nyer, amelyiknek a pártjára állsz, kvázi vezér egyéniségként. Miután megnyered nekik a háborút, és övék a Skyrim feletti irányítás, nyilván nem veszik el tőled az ingatlanokat. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9809) Rabbitf_24 válasza Jorus (#9808) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ez a csata úgyis a végére marad majd. Addig minden mást megpróbálok megcsinálni. Ez a nightingale armor nagyon odaver különben, főleg ha feljavítom... :D

(#9810) kiskornel válasza Youri (#9805) üzenetére


kiskornel
addikt

Nem-nem. Félreértettél. Én arra írtam: Steam-only... csak Steam... Pont ott nem lehet valamiért kapni.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9811) Youri válasza kiskornel (#9810) üzenetére


Youri
veterán

Mindegy honnan veszed, steames lesz

RTX ON

(#9812) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Egy gyors kérdés? Azért van ennyi vámpír támadás, mert a Dawnguard kiegészítő is megvan a játékhoz, vagy amúgy is van ilyen? Az okés, hogy lépten-nyomon sárkányba botlok, de a vámpírokkal együtt... Még pár kör és nem marad senki a falvakban.... :(

(#9813) Jorus válasza Rabbitf_24 (#9812) üzenetére


Jorus
nagyúr

Dawnguard miatt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9814) Rabbitf_24 válasza Jorus (#9813) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hát akkor előbb kell végigtolni a kieget mint a játékot, van valami level küszöb, hogy elinduljak ezen a rögös úton? :D

(#9815) Jorus


Jorus
nagyúr

Girls in da house. :) Középen Jordis, a testőr/házvezetőnő, jobbra Serena, vámpírkisasszony/harcostárs, háttérben meg a nejem, Muiri. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9816) Skyhunter válasza Skyhunter (#9797) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Jópár modom van felrakva, mire végigpróbáltam egyesével, mitől fagy ki a játék mindig.....:)

Skyrim Monster Mod volt ahibás, igazából nem tudom, miért csinálja, legfrissebb volt fent, és eleddig hibátlanul tette a dolgát....na mind1, kuka.

Más. Az FXAA (skyrimnexus-os, nem a gyári) nektek működik rendesen? Nálam nem megy, loading screenig sem jutok el. Lehetséges, hogy csak Nvidia karival dolgozik együtt?

Ez a Sharpshooter ENB mod sem lenne rossz. De hiába raktam fel a mod managerrel, nem veszek észre komolyabb változást, a színek teltsége-szaturáció sem olyan mint a videón.....van vmi trükkje a telepítésnek-beállításnak?

(#9817) #57919488 válasza Skyhunter (#9816) üzenetére


#57919488
törölt tag

[link] Ha jól tudom innen kell a megfelelő verziót alá rakni és akkor fog működni. Description-ban írni szokták, hogy melyik kell alá de itt nem találom. Próbálkoztam 1-2-vel, nagyon jól nézett ki de 10-20 FPS között voltam mindig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9818) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Üdv!

Nem tudom hogy egy bug-ba futottam-e bele, de Fort Sungard-ot nem tudom "kipucolni" teljesen, mert vagy egy "láthatatlan" soldier aki ott van az egyik magaslat tetején, és beszél is meg az indikátor is jelzi egy piros pöttyel de egyszerűen nem látom. Már keresztbe bejártam az egész várat de nem találom. Amúgy felraktam az offical Texture pakkot, meg még 2 texture modot, amiket azóta uninstalláltam. Hátha ez segít valakinek.

Jah amúgy Steam-es Skyrim-ról van szó.

Valaki belefutott már ebbe?

[ Szerkesztve ]

(#9819) kiskornel válasza whiteman0524 (#9818) üzenetére


kiskornel
addikt

Ilyennel elvileg többször is kell találkoznod. A helyhez küldetés is tartozik, vagyis valakinek a megbízása kell, addig nincs "cleared".
"Civil War: Stormcloaks - The Battle for Fort Sungard" - ez a küldi tartozik hozzá.

Ha küldetés alatt vagy, és úgy nem müxik, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9820) whiteman0524 válasza kiskornel (#9819) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Jah értem már. Nem vagyok küldetés alatt. Akkor biztos hogy azért nem működött. Köszi szépen :) Azt hittem hogy valamelyik mod rontott el valamit.

(#9821) Rabbitf_24 válasza Jorus (#9815) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

A nősülést még nem próbáltam, először megteremtem az anyagiakat... :D

(#9822) Zolás válasza Rabbitf_24 (#9821) üzenetére


Zolás
addikt

Ez itt annyira nem szükséges :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9823) Rabbitf_24 válasza Zolás (#9822) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

De, ez mindenhol alap... a belső értékek, digit klíma meg arany gyertyatartó. :D

(#9824) kiskornel


kiskornel
addikt

Van annak jelentősége, ha a win7 energiagazdálkodásban egyéni sémát hozok létre, és maxra állítok mindent. Lehet, hogy csak beképzelem magamnak, hogy nagyobb mozdulatoknál rövid ideig beszaggat a játék, ha kiegyensúlyozott sémán hagyom?
Vagy ez csak képzelgés?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9825) WonderCSabo válasza kiskornel (#9824) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Laptopon lehet jelentősége, asztali gépen nem.

(#9826) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Nos szinte mindent, amit tudtam megcsináltam az alapjátékban, és lvl 60 lettem. Most állok neki a Dawnguardnak. Nektek mennyi volt a max level? Még azért járom körbe-körbe a világot, hátha hozzámdobnak 1-2 questet.... :D

(#9827) Kareszovics válasza Rabbitf_24 (#9826) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én lvl 56-on untam meg az akkori karakterem, pedig még biztos lett volna mit találni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9828) bartucc


bartucc
addikt

Hát, előzővel nem vittem végig a játékot, és meguntam 44-nél. Most újrakezdtem, 45-ös szintnél vagyok, Dawnguard mindjárt pipa, főküldetést is megcsinálom utána. Harmadjára nem hiszem hogy lesz kedvem újra elkezdeni, ebből akarok kihozni mindent, amit lehet. Bár az a gond, ilyenkor már a legtöbb mód kevésbé lesz élvezetes, ami a fejlődésre, esetleg a játékmenet színesítésére lett kitalálva.

SPOILER:
A Dawnguard küldetését fejeztem be tegnap, amikor meg kell szerezni az ijjat, de azt hittem sosem lesz vége. Tegnapelőtt kezdtem el, tegnap pedig befejeztem, de tartott legalább 2 óráig, elég unalmas volt, úgy is, hogy előkaptam a kardot, és csak átszáguldottam mindenkin, nem álltam meg varázsolgatni, ijjászkodni, esetleg sneak módban becserkészni őket egyesével.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9829) Jorus válasza Rabbitf_24 (#9826) üzenetére


Jorus
nagyúr

Így, hogy a végére hagytad a DG-t, nem fogod tudni máshol nagyon használni az ott szerzett motyókat. Én most megcsináltam a városi küldik nagy részét, mindenhol van már fullos pecó és thane vagyok, meg elkezdtem a céhes küldiket, de azokba csak belefogtam, a főszálhoz meg még hozzá se szagoltam, csak annyiban, hogy kinyírtam az első sárkányt Whiterun mellett. Most vagyok 50. szinten, és nyakig vagyok a GB-ben. Igaz, mivel nem kezdek új skillekkel bohóckodni, ezért nem nagyon fogok már szintet lépni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9830) Rabbitf_24 válasza Jorus (#9829) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Mikor lenne érdemes DG-nak nekiállni? Még most is lehet szintet lépni könnyedén. Megfogtam a kétkezes kardot meg a heavy armort, nekiálltam alkímiázni és mennek a szintlépések. :D

Kareszovics: hát akkor kb ugyanott járunk. :D

SPOILER:

kaptam a főszálban egy olyan küldit, hogy meg kell ölni a sárkányt a világ torkában. )Aki eddig segített.) Odamentem, szanaszét gyepáltam, nem halt meg, állandóan újratöltődött az élete. Gondoltam bug, hagyom. Fasttravel Windhelmbe, hogy lerakjam meg eladjam a zsákmányt erre kiírja, hogy küldi teljesítve. A sárkánx csontváza meg ide oda röpköd a városba. :D

[ Szerkesztve ]

(#9831) Jorus válasza Rabbitf_24 (#9830) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én azért most álltam neki, hogy az ott szerzett extra felszereléseket még tudjam használni a céhes és a főküldi során. De ez persze egyéni döntés kérdése. Csak ugye elképzeltem, hogy kivégeztem a DG-t, aztán ott állok vadiúj páncélban, zsír fegyverekkel, és már nincs küldetés, csak pár falusi mellék-mellék küldetés, ahol mondjuk virágokat kell szedni. :)
Azt én is tudom, hogy hogy lehet a továbbiakban szintet lépni, ám én íjász karakterrel játszom, és nagyon nem lenne életszerű, ha vágófegyvert fogna, pláne sosem venne fel nehéz vértet. Ezekkel agyonvágnám a játék RPG vonulatát, annyit meg nem ér pár új szint.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9832) Rabbitf_24 válasza Jorus (#9831) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Én is lopakodós-íjász voltam, de ezek már maxon vannak, és úgy unalmas.... Keresem a kihívást. :D

(#9833) keIdor válasza Jorus (#9829) üzenetére


keIdor
titán

Édeskevés lesz a shout így, nem?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9834) Jorus válasza keIdor (#9833) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha kinyírod az elsőt Whiterun mellett, utána már jönnek sorban a sárkányok, szal dragon soul-lal el vagy látva, shout-okat meg korlátlanul tanulhatsz a különféle romokban - leszámítva azokat persze, amiket a Greybeard-ok tanítanak majd meg. No, nem mintha a Force-on és a Sprinten kívül bármit is használnék. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9835) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

Nálam a játék hibaüzenet nélkül egyszerűn ki dob az asztalra. Mitől van ez? Komoly grafikai modok vannak fent meg a legújabb pach.

(#9836) #57919488 válasza torma1981 (#9835) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valami mod gubanc lehet. Néha összeakadnak amiket nem ajánlott egymásra rakni.

(#9837) Xerxész válasza torma1981 (#9835) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, mod kompatibilitási probléma lesz a ludas... Ha kizárólag grafikai modok vannak fenn neked, akkor azok közül lesz valamelyik, bár általában nem a grafikai modok miatt szokott lenni az asztalra dobás. Nálam pl. komolyabb játékmenetet befolyásoló modok szoktak egymásnak nem tetszeni.
Csinálj egy tiszta mentést, utána uninstalláld a modjaidat, majd egyesével próbáld újra felrakni őket, így ki fog derülni, melyik a hunyó. :) Melós-időigényes munka, tudom, főleg ha van közel 100 modja az embernek, de csak így találhatod meg a tűt a szénakazalban. :D

(#9838) #57919488 válasza Xerxész (#9837) üzenetére


#57919488
törölt tag

A "realistic" mod-ok nem nagyon jönnek ki egymással. R.Destruction pl. kifagy a R.Bloods együttes használatakor. Duel Combat Realist is érzékeny pár mod-ra.

(#9839) kiskornel válasza Rabbitf_24 (#9830) üzenetére


kiskornel
addikt

"Odamentem, szanaszét gyepáltam, nem halt meg, állandóan újratöltődött az élete." - ezzel én is találkoztam. Ue történt velem itt: [link] Visszatöltöttem a régi állást. Újra odamentem, és ezúttal villámszóró bottal nyomattam. Valamiért az íjra nem reagált a csontsárkány (blood dragon).

Amúgy meg szégyeld magad. Ártatlan városi emberekre rászabadítani egy sárkányt. ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9840) Xerxész válasza #57919488 (#9838) üzenetére


Xerxész
őstag

Az első kettőt nem használom, de a Duel - Combat Realism-ot igen. Ez érdekelne, hogy Duel mikre érzékeny a te tapasztalataid alapján?

Amúgy én azért meg szoktam nézni a leírást, hogy érdemes-e egyáltalán felrakni azt a modot, amit kifigyeltem magamnak. Egy-két példa emlékezetből:

SkyTEST - Realisitic Animals and Predators <--> Real Wildlife - Skyrim 95%
Real Wildlife - Skyrim <--> Total Realism - Basic Needs patch kell hozzá
Open Citites Skyrim <--> Immersive Cities 0%
skyBirds <--> Birds of Skyrim 100%

De sok olyan mod van, ahol nem írnak semmit a kompatibilitásról (a kevésbé népszerűekre gondolok), na ott kell kísérletezgetni sokat.

(#9841) torma1981 válasza Xerxész (#9840) üzenetére


torma1981
veterán

Az lesz. Tegnap tettem fel valamit ami nem tetszik neki. Előtte nem volt gond. :) Majd kiderül.

(#9842) bartucc


bartucc
addikt

Eddig nekem a HD texture - 2k van fent, a hivatalos HD texture kiegészítő, valamint a DG. Eddig nincs gond. Máskor jártam úgy, hogy simán ment a játék, amint megjelent az új patch, és frissített a steam, már nem volt jó. Gondolom, az se mindegy, melyik mod mennyire érzékeny a frissítésekre, gondolok itt arra, ha a pacht pont ott hozna változást, ahol a mod is, csak a mod nincs hozzá igazítva.

De alapvetően mindig egyik mod üti a másikat, előzővel 1-2szer találkoztam csak, akkor is kevésbé népszerű kiegészítőknél. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9843) Jorus


Jorus
nagyúr

A minap feldobtam a Project Reality - Climates Of Tamriel - Weather - Lighting modot, és nagyon tetszik. A kinti fényeknél a minimum szinten van, vagyis, olyan mintha kimegy az ember a vaksötét erdőbe IRL. Végre vége az éjszakai, életszerűséget nélkülöző sétáknak. Ha ráesteledik a karakterre, akkor kénytelen lesz behúzódni vhova, mivel fáklyával is csak pár méteres körben fog látni vmit. :) Tetszetős, na. A dungeunokban is próbáltam minimum fénnyel, de az már kevésbé volt vicces. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9844) torma1981 válasza Jorus (#9843) üzenetére


torma1981
veterán

Az nekem is fent van. Oda már nagyon ajánlott a Fény varázslat. :) De az mintha erősebb lenne mint az alapban. Sötétben nem is nagyon császkálok az erőben. :)

(#9845) bartucc válasza Jorus (#9843) üzenetére


bartucc
addikt

Leszedem szerintem, bár mostanában meg főleg éjszaka baktatok, mert akkor van igazi vadászszezon az állatok ellen. ;]

Egyékbént, amíg a karakter gyenge, az alapjátékban nagyon nem érdemes éjszaka járkálni, mert hamarabb észrevesz bármi, és olykor 3 farkas is, vagy mit ne mondjak egy Sabre Cat, bőven elég tudott lenni a halálhoz. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9846) #57919488 válasza bartucc (#9842) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ebbe már én is belefutottam. Új patch esetén célszerű az összes mod-ot kilőni és tesztelgetni mert durva FPS esések lehetnek (pláne mikor enb tesztelgetések után maradt pár file összevissza). Ini-t meg elmenteni, vagy csak kilőni az auto patch-et és kész :DDD

(#9840) Xerxész:
Hát pontosan már nem tudom de olyan volt mint az ACE
A.I.-ba is belenyúlt gondolom ott volt a gond, Mage miatt annyira nem foglalkoztam az egésszel és töröltem is. Így töröltem le egy jó kis ENB beállítást amit már vissze se tudok keresni :W

[ Szerkesztve ]

(#9847) bartucc válasza #57919488 (#9846) üzenetére


bartucc
addikt

ENB patch-ból nekem még a régi volt fent, próbaképp, de már semmit se ért. 1,2-es patch idején még ért valamit, de most, mióta kijött az 1,7-es, vagy 1,69-es patch, sokkal jobban szalad a játék, főleg a processzorigényesebb helyeken. Pedig az x3 sok gyorsulást hozott az x2-höz képest is. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9848) Jorus válasza bartucc (#9845) üzenetére


Jorus
nagyúr

Három farkas az elején az gyilok. :) A minap rámesteledett az erdő közepén, és mivel RPG-t domborítunk, így nem használok Fast Travel-t (ha messzire megyek, akkor bérelek egy kocsist a legközelebbi városig), így ha rámesteledik, akkor vagy behúzódom vmi romba, vadászkunyhóba, vagy várok (Wait-elek) reggelig. Na, legutóbb vmi sárkányfészek közelébe sikerült keverednem, ami nem akart máshova szállni, így nem tudtam ugye várakozni, szal kb. fától fáig botladozva haladtam, csak néha mertem elővenni a fáklyámat, amikor mindenhol fákba ütköztem, aztán így nagy nehezen felértem egy tisztásra (legalábbis fák már nem voltak a belátható, két méteres körzetemben), amikor szemből egy villanás, és már ki is feküdtem egy gaz varázsló Fire Storm botjától. :) Mint utóbb kiderült, az óráknak tűnő bolyongás során mindössze Cragslane Cavern-től botorkáltam Ansilvund . :) A térképen K5-K6-os részen keresendők. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9849) bartucc válasza Jorus (#9848) üzenetére


bartucc
addikt

Az aztán távolság rendesen. ;] Most raktam fel, kíváncsi leszek a Barlangok mennyivel lesznek sötétebbek, ott lehet ki fogom kapcsolni, ha nagyon akadályoz.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9850) Xerxész válasza Jorus (#9843) üzenetére


Xerxész
őstag

Nekem is fenn volt a PR-CoT-W-L. Telepítésnél mindent a legsötétebbre állítottam, de továbbra is világos maradt az éjszaka. Félreértés ne essék, sokkal sötétebb, mint a vanilla, de lehet látni, nah. Többtíz méterre előre lehet látni magad előtt az utat, a fákat, mindent...az nekem nem sötét. Nincs szükség így se fáklyára, se fényvarázsra. Minek, ha úgyis látok?

Koromsötétet csak a Realistic Lighting with Customization + Mike Foxs Darker Nights kombóval tudtam elérni. De az olyan, hogy még nekem is sok! Kizoomolok TPS módba 2 egérgördítésnyit, de nem látom a karakteremet. :) Itt megmozdulni nem tudsz fáklya nélkül, nemhogy harcolni vagy keresni valamit.
Ilyesmi sötétet akarok elérni, de azért egy picit enyhébbet.

Komolyan, linkeljen már nekem mindenki egy-egy éjszkás képet, mert lehet, hogy én csinálok valamit rosszul. De kíváncsi vagyok, kinek mi az "igazán sötét". Kezdhetnéd mindjárt, te, Jorus. :))
Linkelnék én is, de csak 1 nagy fekete képernyőt látnátok. :) Ennyire durva...de komolyan.

Szóval...várom a képeket. :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.