Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) janos666 válasza szabod (#9100) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én már ott elkezdtem röhögni, ahogy megláttam az első képen hogy mereszti a kezeit és a rabszolgahajcsár mészárlás még szó mi szó, de utána már végig nevettem. :C

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9102) Viper26


Viper26
nagyúr

Kéne valami normális armor, de még csak 17-es szinten vagyok. :D
Sárkánycsontot gyűjtöm, meg a kovácsolást próbálom felhúzni, hátha kicsit könnyebb lesz utána.

iPhone 14 | FR955

(#9103) #70869248 válasza Viper26 (#9102) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem hiszem, az TES-ben mindig a rák a legjobb barátod, és ha már a páncél, és a pajzs rendben van akkor jöjjön a 'kiegészítő' hozzártésekből a szintlépés.
ellenkező esetben gondjaid lehetnek a kalandozással.

(#9104) keIdor


keIdor
titán

Vajon lesz ehhez DLC?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9105) csaba951 válasza keIdor (#9104) üzenetére


csaba951
veterán

Persze, már van is! A Skyrim: High Resolution Texture Pack (Free DLC)! :D
A Morrowindhez is volt már DLC, ehhez meg pláne fognak ilyeneket kiadni!

Eddig a készítők inkább a hibajavítással, meg a workshop létrehozásával voltak elfoglalva. Most viszont 100%, hogy a fizetős DLC-et készítik.

(#9106) pcMANiac válasza csaba951 (#9105) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Oké, de mikor? Már végig toltam a Skyrim-et bő 3 hónapja és egy értelmes quest mod nem jelent meg. Lesz egyáltalán plusz küldetés hozzá, vagy várhatom a következő részt. :U

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9107) LÁZ válasza pcMANiac (#9106) üzenetére


LÁZ
addikt

a Moonpath meg volt már? Érdemes kipróbálni, elvileg ebben a hónapban terveztek bejelenteni vmit, de úgy néz ki, nem jön össze nekik. DLC-k lesznek, de már közepes, tartalmasabb volumenűek..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9108) pcMANiac válasza LÁZ (#9107) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem volt meg. Köszi szépen, kipróbálom! :R

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9109) #57919488


#57919488
törölt tag

Jöhetne az új kiegben valami hatalmas nagy erdős rész mint Oblivion-ban voltak, annak volt egy kis hangulata mászkálás közben :)

(#9110) csaba951 válasza #57919488 (#9109) üzenetére


csaba951
veterán

Rengeteg erdős rész van az alapjátékban is. Pl. amikor átsétálsz Helgenből Riverwoodba! :D

(#9111) Youri


Youri
veterán

Valami DLC nem ártana, mert hónapok óta nem nyúltam a gamehez. A sztorin kicsit lehetne most már turbózni, és ha már megvannak az átjárók más területekre, bele lehetne tenni őket :D

RTX ON

(#9112) mpierre válasza Youri (#9111) üzenetére


mpierre
veterán

Beosztással kell élni... :DDD Még hátra a tolvajcéh, meg a stormcloack, vagy az imperial küldetés sorozat. Mire befejezem, tán lesz valami... :U Az átjárós ötlet jó lenne.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#9113) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Skyrimben ti milyen "kasztot" ajánlanátok?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9114) dilipok válasza freelanced (#9113) üzenetére


dilipok
veterán

olyat amivel szeretsz jatszani... bizonygathatna itt nekem akarki, hogy marpedig sunyulni milyen jo egy rouge-gal, de ugysem jatszanak vele, mert nem szeretem. Ergo, ami neked tetszik es elvezetesnek talalod, azzal jatsz.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#9115) Jorus válasza freelanced (#9113) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én Obliban és Skyrimban is csak és kizárólag high elffel, vagy dark elffel játszom. Mert csak. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9116) freelanced válasza Jorus (#9115) üzenetére


freelanced
addikt

Értem. Egy tőrös, íjazós kasztnak milyen fajt érdmes? Köszönet :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9117) Zolás válasza freelanced (#9116) üzenetére


Zolás
addikt

Íjazós a wood elf. Hamar op leszel vele, ha íjazásra mész :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9118) AS


AS
félisten

Nálam Nord a Favorit 2 kezes fegyverrel ful páncél mágiavédelemmel , nincs is ellenfele ...... + Gyógyítja magát közép szinten.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9119) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Valaki tud erről valamit: A Skyrimban darabos az egér olyan mintha az egérpaddal lenne gond de más játékban nem tapasztalom....
A V-Sync és a MouseAcceleration is ki van kapcsolva. Az új patch óta van ez szerintem régebben nem volt ilyen gond.... Valaki tudja esetleg mi lehet?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9120) janos666 válasza freelanced (#9119) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Vsync-et én sohasem kapcsolnám ki. :N
(Ha csak nem okoz ismert bugot, ami rosszabb, mint a tearing, amit nehéz felülmúlni...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9121) Jorus válasza AS (#9118) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én próbáltam hasonló karakterrel boldogulni, de sehogy sem ment. :) Range weapon-ok vagy spellek nélkül nem tudtam megoldani a harcokat. Eleve ugye közel kell menni hozzájuk, tehát kell a páncél, ha van páncél, nehezebb a lopakodás (alacsonyabb szinteken), aztán meg nagyon sokan jöttek rá, és folyton kibeleztek. Ja, és a sárkányok sem akartak leszállni, mondjuk úgy ütőtávolságba, hiába óbégattam és kalimpáltam feléjük. Persze az világos, hogy én voltam béna, illetve nekem nem állt kézre a dolog, mert sokan tolják blunt/blade fegyókkal, de vhogy nekem nem megy, valszeg, mert már Obliban is vagy íjásszal, vagy varázslóval mentem. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9122) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali.

Kis segítséget szeretnék kérni, úgy néz ki teljesen elakadtam.

"Elder Knowledge" -ot csinálnám, "Learn the location of the Elder Scroll or (Optional) talk to Arngeir"
Na most, itt találtam egy megoldás, mert 1 óra alatt nem sikerült rájönnöm. Végigolvastam, de nekem nem dobja ki ezt a lehetőséget, amikor az ipsével konzultálok: "Ask him if that includes Dragonborn. He will realize that you are the one the Greybeards were calling, and will agree to help you."

Valamit kihagytam, de nem tudom mit?! :F

Don't Tread On Me

(#9123) csaba951 válasza MPowerPH (#9122) üzenetére


csaba951
veterán

(#9124) mpierre válasza MPowerPH (#9122) üzenetére


mpierre
veterán

Sajna van ilyen. Keresd meg a Septimus Signus's outpostot, ott elbeszélgetve az öreg fószerral tovább tudsz lépni. A Winterholdtól ~északra keresd.

freelanced: Szerintem egyszerűbb, ha kipróbálod. Mindenki a saját maga által kedvelt kasztot javasolja majd. Kb lvl 5-re kiderül, hogy bejön-e, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#9125) freelanced


freelanced
addikt

Amúgy a Mage milyen? Élvezetes?? Mármint úgy általában a varázslással foglalkozó karakterek...

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9126) #57919488 válasza freelanced (#9125) üzenetére


#57919488
törölt tag

Lehet szívatni vele rendesen a népet ;]
Szerintem legjobb a mage, harcos túl unalmas nekem egy idő után, íjász meg egy xy szint után jó mert lesz bullet-time (arrow), ettől kissé halhatatlan lesz valaki ha még stealth-re is rámegy picit. Legjobban Two Worlds 2-ben tetszett a mage, ötletes kártya összerakásokkal bármilyen varázslatot lehetett csinálni

(#9127) freelanced válasza #57919488 (#9126) üzenetére


freelanced
addikt

Szóval akkor a harcos nem olyan jó... vagy legalábbis neked nem jön be...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9128) freelanced


freelanced
addikt

Figyu.. azt mondja már meg valaki, hogy érdemes csata mágust csinálni, vagy ha erős akarok lenni csak a mágiára koncentráljak? Milyen fajt érdemes kezdeni? Köszönet

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9129) #57919488 válasza freelanced (#9127) üzenetére


#57919488
törölt tag

Próbáltam, de tényleg nem jött be. Magasabb szinten ötletes, hogy ha a block ki van fejlesztve és ott is belassul az idő ha az ellen erős ütést alkalmazna, meg faltörőkosként fogni egy pajzsot és lerohanni mindenkit de ennyi a harcos, közel sem olyan jó mint Dark Messiah-ban. A gond lehet, hogy nálam van mert túl sok játékot néztem és ha valami bejött akkor azt hiányolom, egy újabb játéknál meg pár ötletes vagy fejlesztett dolgot vár az ember, szerintem.
Egy Morrowind DLC kellene csak és... :DD :DD :DD

Szerk.: csata mágus felejtős, conjuration-t kell felhúzni és majd tankolnak az idézett lények ott ahol kell az ütlegelés, ja meg rengeteg mana poti :D
Mindig Nord karit csinálok, függőség :(
De próbáld ki és majd rájössz, hogy neked mi jön be vagy nézz meg pár netes vidit.

[ Szerkesztve ]

(#9130) freelanced válasza #57919488 (#9129) üzenetére


freelanced
addikt

Szóval akkor segitenél a feljebbi kérdésemmel kapcsolatban? A mage-el? Mit kezdjek mire menjek vele stb..? Érdemes-e csata mágust csinálni vagy ha csak mágiára megyek az úgy jobb... ilyesmik

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9131) #57919488 válasza freelanced (#9130) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha csak 1 ágra akarsz menni a 3 közül akkor lényegesen gyorsabb a fejlődés, a fő küldetés elején már lehet látni is majd 3 követ Riverwood-ba menet amik az egyik ág fejlődését picit felgyorsítják, ha nagyobb csata lesz akkor előtte lehet aludni és +fejlődési %-ot ad. A kényelmes ágyban alvás picit jobb mint az út mentén elhagyott bundáslepedő (%miatt).

(#9132) janos666 válasza freelanced (#9130) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt javaslom, hogy indítsd el a játékot, egyszer olvasd el az összes karakterlapot és bökd azt, amivel első megérzésre a legjobban tudsz azonosulni. Utána pedig mindig válaszd azt a fegyvernemet, amiről menet közben úgy érzed, hogy a legjobban öltözteti a karakteredet az adott szituációban. Aztán csinálj végig mindent úgy, ahogy te is csinálnád, ha holnap Skyrim-ben ébrednél fel.

Nekem ez volt az első TES játékom és úgy általában sincs a hátam mögött sok RPG (csak a Dragon Age és Mass Effect szériák), szóval én is gondolkodtam úgy 5 percen át, hogy vajon mit válasszak és kicsit bizonytalan voltam az elején, hogy mihez kezdjek.

Végül azért választottam az Imperial-t, mert úgy éreztem azzal tudok legjobban azonosulni a leírása alapján.
Az ilyen játékokat úgy szoktam játszani, hogy magamból építhessem fel a karaktert. Szóval a karakter is úgy döntsön, mint ha én állnék ott abban a szerepben és nekem hullott volna az ölembe a feladat, hogy megmentsem a galaxist, megöljem a sárkányokat, stb.

Menet közben pedig egyszerűen így alakult, hogy úgy éreztem egy kétkezes kard passzol itt hozzám legjobban. Megtanultam minden varázslatot, néha használtam is párat (olyan szituációban ahol számomra épp nem is lett volna más megoldás) és spoiler miatt nem mondom el miket csináltam, ami eredetileg varázslónak való a játékban, de összességében inkább voltam kardforgató.

Normál fokozaton nem nehéz végigjátszani akkor sem, ha nem azon izgulsz, hogy minden skilt kimaxolj és megszerezz minden bónuszt, hanem élvezed a játékot, követed a kedvedet még ha az nem is mindig a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9133) pcMANiac válasza janos666 (#9132) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Mintha én írtam volna ezt. Tök egyetértek a szerepjáték lényegével és Veled. Mintha másnap Te ébrednél fel Skyrim-ban. Pontosan! Így kell egy RPG-t játszani szerintem is. :R :R :R

Én egy dark elffel nyomulok. Bal kézzel varázsolok (tápolás, támadó varázslatok) jobbal meg egy félkezes bárddal ütlegelem az ellent. Mindezt nehéz páncélban, de minden varázslatot ismerek és főleg idézgeni szoktam. Kicsit keverék kari, de ha én Skyrimban ébrednék, ilyen lennék. :B

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9134) freelanced válasza pcMANiac (#9133) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönet mindkettőtöknek :D jó ötlet... csak az a baj én minden lennék egyszerre :D itt kezdődnek a gondok :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9135) #57919488 válasza freelanced (#9134) üzenetére


#57919488
törölt tag

Itt meg tudod csinálni, nincs olyan nagy hátránya egy hybridnek mint a legtöbb RPG-ben, nyilván az a legerősebb amelyik csak 1 dologra jó de szerencsére nincs meg azaz érzés, hogy mindenre jó de semmire sem igazán. Talán azért mert idővel túl könnyű lesz a játék, sajna. Oblivion-ban megéreztem a nehézségi fokozat különbségeit de itt mintha nem is lenne.

(#9136) dilipok válasza janos666 (#9132) üzenetére


dilipok
veterán

tessek, be is jelentettek a DLC-t :D [link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#9137) LÁZ válasza dilipok (#9136) üzenetére


LÁZ
addikt

hát, köszönjük szépen, de örüljünk, hogy be lett jelentve egyáltalán..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9138) freelanced


freelanced
addikt

Hát én ráérek a dlcvel mivel nyakunkon a Diablo amiből egy ideig nem szabadulok :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9139) Crytek


Crytek
veterán

Valaki nem tervezi, hogy csinál egy hasonló logout írást egy fullos graf létrehozásához mint anno az Oblivionhoz volt?

Next PC Upgrade: 2022

(#9140) freelanced válasza Crytek (#9139) üzenetére


freelanced
addikt

Hát én összedobhatnék egyet viszont szerintem még kicsit korai mivel "nemrég" jött ki a játék másrészt nemtudom van-e rá igény. Akit érdekel írjon és ha van rá igény akkor megpróbálok összedobni egyet :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9141) keIdor válasza freelanced (#9140) üzenetére


keIdor
titán

Lenne, mivel én szívesen folytatnám 110 óra után is még, csak sose vettem rá magam január óta, hogy újrahúzzam a módokat.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9142) Crytek válasza freelanced (#9140) üzenetére


Crytek
veterán

Biztos érdekel sokakat ,engem mindenképpen.
Mert sajnos annyi graf mod van már amivel nem dunát hanem tengert lehetne rekeszteni.Ezért is lenne jó aki már ismer és használ párat tudja mennyivel lesz szebb a játék.

Next PC Upgrade: 2022

(#9143) freelanced válasza Crytek (#9142) üzenetére


freelanced
addikt

Hát jó... :D akkor elkezdem összeszedegetni a jobbakat... remélem lesz rá időm.. és megcsinálom a cikket...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9144) keIdor válasza freelanced (#9143) üzenetére


keIdor
titán

Sokak nevében köszi, Oblivion-ost is kéne frissíteni. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9145) Crytek válasza freelanced (#9143) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nagyon jó hír köszönöm!

Next PC Upgrade: 2022

(#9146) freelanced


freelanced
addikt

Nem tesz semmit! Megpróbálom minél hamarabb befejezni de szeretnék minél jobb munkát kiadni a kezeimből vagy inkább semmit....
Remélem lesz rá időm mondjuk elég sokat kell tanulnom mostanában de jön a hétvége és reményeim szerint be tudom szorítani! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9147) MPowerPH válasza mpierre (#9124) üzenetére


MPowerPH
félisten

Köszi szépen a segítséget. :)

Don't Tread On Me

(#9148) Zolás


Zolás
addikt

[link]A legyőzhetetlen harcos :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9149) Akos96


Akos96
senior tag

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy a játékban hány felfedezhető hely van? Tudom, hogy már kérdezték, de hátha valaki számadatot is tud mondani. Magamtól 331-et találtam meg, remélem van még. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9150) LÁZ válasza Akos96 (#9149) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem 339 van ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.