Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) granini válasza ALYRA (#8540) üzenetére


granini
őstag

ALYRA: biztos vagy benne hogy ugyanazt a celszemelyt kell kiiktatnod..? :)

En mar nagyon sok ilyen kuldetest megcsinaltam, sot ugy sejtem ez orokzold quest, tehat az idok vegezeteig fog Night Mother ilyeneket adni / generalni neked. Sokszor nekem is ugy tunt hogy ez az ember ebben a varosban mar adott nekem kuldetest, de olyanra azert nem emlekszem hogy konkretan ugyanott konkretan ugyanazt a celpontot kellett volna megolnom.. azert az meresz volna.. szerintem csak hasonloak a karakterek (eletet megunt barbar csaj, ostoba kocsmai bard, stb..)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8552) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Kijött a SkyBoost legújabb verziója, akinek gyenge gépe van, érdemes kipróbálnia. Még az 1.4 patchnél is jobb fpst ér el.

(#8553) ALYRA válasza granini (#8551) üzenetére


ALYRA
tag

szia

biztos ugyanazok a kinyirandó célszemélyek mert néha egymás után is ua. célszemélyt adja be más megbizóval :Y

mindegy mert lovét ad l mindig 1000 goldot

windhelmben a halottak házában lévő célszemélyt már 6 alkalommal irtottam le pl. :DD

ivarstedbe a csini barbár csaj is megvolt már párszor

no thx

[ Szerkesztve ]

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8554) #56230144 válasza ALYRA (#8553) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ez a "csini barbár csaj is megvolt már párszor" kicsit félreérthető :DD :DDD Rossz aki roszra gondol :U

Egyébként nálam is ugyan azon embereket adja be,más megbízóval.Néha néha van változatosság. :)

(#8555) ALYRA válasza #56230144 (#8554) üzenetére


ALYRA
tag

Szia

akkor nem vagyok egyedül az érdekes helyzettel ezek szerint

gyanitom neked is " meglesz " párszor majd :C

[ Szerkesztve ]

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8556) granini válasza ALYRA (#8555) üzenetére


granini
őstag

Akkor viszont én kérdeznék valamit.. a holttestek eltűnnek nálatok egy idő után..? Mert nekem elég sok likvidált személy még mindig ott hever ahol agyonlőttem, vagy ahova után elhurcoltam pl a bokorba hogy ne legyen már ott arccal Solitude utcáján..

Akkor tehát a játék minden egyes alkalommal eltűnteti az előző hullát, legenerálja a célpontot hogy ismét meg tudd ölni majd megint eltünteti kis idő elteltével a hullát..? Mert az igen kiábrándító lenne ha 27 dögös barbár csajszi heverne egy kocsma előtt.. :D

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8557) LÁZ válasza kenesei1982 (#8550) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem okésnak kéne lennie, mondjuk én a nexus-os download manager-t használom, azzal leszeded és telepiti is.. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8558) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Sziasztok!

Modokat keresnek! (van esetleg kulon mod topic)

1. Follower mod: Olyat keresek ami a segitot sokkal fontosabb szereplove teszi, fel tudnam fegyverezni, figyelemmel tudnam kovetni a fejlodeset, meg tudnam mondani neki bizonyos dolgokat hordjon, mas dolgokat csak cipeljen, mivel harcoljon es mivel ne. (tehat ha varazslo a segitom, akkor ne egy altala kivalasztott baltaval rontson neki az ellenfeleknek, vagy kapja elo a nala se levo ijat...)

2. Nehezito mod: Olyasmire gondolok, amitol tobb es nehezebben megolheto ellenfel lesz, a vendoroknal a sok felesleges penzt erdemes legyen elkolteni dolgokra.

3. Add-on mod. Olyan modot keresek ami a legtobb fegyver add-on es leny add-on mennyiseget tartalmazza.

Vannak ilyen modok, tudtok segiteni? :R

(#8559) LÁZ válasza kulfoldi (#8558) üzenetére


LÁZ
addikt

2. skyrim wars iv , illetve a többire is találsz megoldást a skyrimnexus.com-on ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8560) kulfoldi válasza LÁZ (#8559) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Koszi de a ti velemenyetekre/tapasztalataitokra voltam kivancsi, termeszetesen kerestem mar a skyrim nexuson/workshopban, de nem talaltam eleg jokat, illetve kivancsi vagyok arra ti miket talaltatok vagy milyen igeretes uj modokrol hallottatok.

(#8561) LÁZ válasza kulfoldi (#8560) üzenetére


LÁZ
addikt

a skyrimwars jó, a 3ast használtam én is közepes erősségben, fent van a 4es is, szintén medium-on, a legerősebbtől 1 szinttel lejjebb, azt tudom ajánlani. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8562) kulfoldi válasza LÁZ (#8561) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Zsir, akkor leszedem! Tetszett, nezegettem de olyan hosszu a leirasa, hogy inkabb nem olvastam vegig. Ez olyan mint az Oblivionban (ha jatszottal vele) a francescos levelled creatures and items mod? En olyasmit keresnek, az eleg jo volt!

A masik kettore ha valaki tudna tippeked adni az is kiraly volna!

(#8563) kulfoldi válasza LÁZ (#8561) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Latom vannak fokozatok, ami tetszik de a jatekban eredet nehezsegevel mi legyen? Nekem a legnehezebben van, hagyjam ott vagy azt vissza kell allitani mediumra?

(#8564) LÁZ válasza kulfoldi (#8563) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem majd látod, de adott esetben az a legegyszerűbb, ha a játékban gyengébbre veszed, a wars meg marad amilyenre gondolod.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8565) Murder3


Murder3
addikt

Deadly Dragons textúra pakkjéhez vki tudna linekt adni..
ne nexust mert onann nem tudom letölteni vki dobja már fel nekem mediafirére, ha lehet privátba küldje már el nekem valaki, mert nem szoktam mostanába nézegetni a fórumot.
köszönöm.

(#8566) Tom5 válasza Murder3 (#8565) üzenetére


Tom5
addikt

egyéb kívánság uram? :W pffffffffff

(#8567) kenesei1982 válasza LÁZ (#8557) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

curse client-tel is lehet telepíteni modokat, de abban ez nincs benne :P.
megnézem ezt a nexusost is akkor.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8568) ALYRA válasza granini (#8556) üzenetére


ALYRA
tag

szia

nálam eltünnek de a bari csajszi néha elöfordult , hogy mivel leszedtem róla a cuccokat
ott állt egyszál semmiben :C

(az is kicsit félre érhető volt a kocsma sarkánál egyszál semmiben várakozik)

igy nem lett belőle gyülekező egy személyes hullahegy :DD

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8569) granini válasza ALYRA (#8568) üzenetére


granini
őstag

Jó tehát most azt akarod mondani, hogy tul.képpen nem is a DB quest kapcsán ölted meg a barbár csajt. Ott álldogált mesztelenül a kocsma mellett. Te arra kalandoztál, megkívántad, van ilyen. Aztán mikor elmondta hogy mennyi a tarifa rájöttél hogy annak a fele sincs nálad aranyban, és dühödben kinyírtad.. Szép.. Nehogymár más - akinek telne rá.. - esetleg még magáévá tehesse.. simán irigy vagy. A nejem Solitude-ban sosem tudta volna meg hogy 2 quest között kicsit félreléptem, de te kinyírtadd a barbár csajt.. az ilyenek miatt mondják hogy Skyrim szerte nem túl erős a szociális háló..

Hogy dugálfelmagadnak egy Giant Toe-t... :D :D

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8570) Valdez


Valdez
őstag

Hogyan kell a konzolban 0-át írni? Numpad nem működik, ö ü stb-re meg téglalapot rajzol.

(#8571) LÁZ válasza Valdez (#8570) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem az 1-es melletti gombnak mennie kell ;) , ami defaultba 0-t ir, legalábbis úgy emlékszem én azzal irtam.

szerk. megnéztem, a numpad 0 nekem működik, a másik meg behozza a konzolt :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8572) #56230144 válasza ALYRA (#8568) üzenetére


#56230144
törölt tag

Na igen,azis félreérthető :DDD

garini: :DD :DD :DD :D :C :C :C :C :DD :DD :DDD :DDD Ezen besírtam :C :C

(#8573) WonderCSabo válasza LÁZ (#8571) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Numpod nulla műxik. Lehet, hogy numlock be van kapcsolva?

(#8574) Valdez válasza WonderCSabo (#8573) üzenetére


Valdez
őstag

Ha játék közben kapcsolom be, akkor nem működik. Ki kell lépni a játékból, bekapcsolni és újra betölteni. Szóval sikerült megoldani.

(#8575) LÁZ válasza Valdez (#8574) üzenetére


LÁZ
addikt

na jól van akkor ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8576) mttssz


mttssz
senior tag

A Wars in Skyrim IV-ben a '-no more in spawn: vampire, werewolf , forsworn' rész arra vonatkozik, hogy semmilyen vámpír (tehát amik pl. a Broken Fang Cave-ben lehetnek), vagy csak a mod által hozzáadott plusz vámpírok nem spawnolnak többé?

(#8577) icons


icons
addikt

Tudja valaki, hogy miért lehet, hogy nem működik a Dovahkiin Hideout mod?
Felraktam (0.3 és 0.7is volt fent), de nincs ott az ajtó egyik házamban, ahol kellene lennie....

(#8578) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na, végeztem a játékkal. Minden küldetést megcsináltam, ami nem "vidd el ezt vkinek" típusú, tehát az értelmeseket. Jó volt. 190 óra. :)

(#8579) mttssz válasza WonderCSabo (#8578) üzenetére


mttssz
senior tag

Grat :D

(#8580) ALYRA válasza granini (#8569) üzenetére


ALYRA
tag

szia

"nejem Solitude-ban" :DD jártam ott is, sajna nem volt nagy a bevétel nála pedig mondtan neki kell a rezsire is :C

szólj te is neki huzzon bele ha nem akkor menjen segélyért is (látod mükxik a szociális háló)

max a közbiztonság kicsit bizonytalan néhol , de ezen tényhez gondolom te is hozzájárultál pár huszáros suhintással már

Giant böl nem de ezt esetleg ajánlanám neked modként

[link]

[ Szerkesztve ]

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8581) mttssz


mttssz
senior tag

M is volt annak a modnak a neve, ami eltávolítja a perkek előkövetelményeit? Tehát nem kell hozzá x szint, sem az előtte levő perkekre pont.

(#8582) WonderCSabo válasza mttssz (#8581) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért is kell cheatelni?

(#8583) mttssz válasza WonderCSabo (#8582) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem nekem kell :)

(#8584) Xerxész


Xerxész
őstag

Ezt a modot próbálta már valaki?

WARZONES - Civil Unrest

Vélemény? :)

(#8585) Valdez


Valdez
őstag

:Y <- ez egy link :)

[ Szerkesztve ]

(#8586) szabod válasza Valdez (#8585) üzenetére


szabod
senior tag

az derék...

(#8587) mttssz válasza Xerxész (#8584) üzenetére


mttssz
senior tag

Már jön, kíváncsi leszek a csatákra :D

(#8588) Valdez


Valdez
őstag

Ami még hiányzik a játékból, az a rugás. Többször jól jött volna már, hogy lerúgjam a szakadékba, vagy ilyesmi. Emlékszem a dark messiah-ba ezt milyen jól megoldották.

(#8589) N3gro válasza Valdez (#8588) üzenetére


N3gro
aktív tag

Egyetértek, de én még a fejelést is betettem volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8590) mttssz válasza N3gro (#8589) üzenetére


mttssz
senior tag

Esetleg a kasztrálást :DDD

(#8591) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Melyik perk kell ahhoz hogy a páncél alá ruhát tudjak felvenni?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#8592) pcMANiac válasza SPDeluxe1.0 (#8591) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Jéger alsó és jéger felső, de a mackó alsó és felső is megfelelő a célra. :DDD Ennek meg mi értelme van?

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8593) SPDeluxe1.0 válasza pcMANiac (#8592) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Például azért hogy ha van egy-két olyan rongyom ami meg van tuningolva (pl Magica regenarates 150% faster , stb ) tegyen még valami plusszot a karimra.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#8594) pcMANiac válasza SPDeluxe1.0 (#8593) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ahha. Erre nem is gondoltam. És van ilyen perk? Már engem is érekel. :F

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8595) Valdez


Valdez
őstag

Nem hiszem h lenne ilyen, ha azt vesszük gyűrűből is csak egyet lehet, pedig minden rpg-ben 2--öt lehetett, (mindkét kézre 1-1). Pedig aztán 10 ujja van az embernek.

(#8596) Zolás válasza Valdez (#8595) üzenetére


Zolás
addikt

Erre van egy modom, unlimited ring a neve, bármennyit felvehetsz, csak nem tartalmazhatják ugyanazt a perket. Múltkor felvettem vagy 30-40 gyűrűt, nem fért a képernyőbe az active effects :DDD
Lehet rajtad 2 smithing gyűrű is, csak ne ugyanannyit adjanak. Egy 20as és egy 30as smithing felvehető, két 30as nem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8597) sith7 válasza Zolás (#8596) üzenetére


sith7
nagyúr

ez már majdnem cheat kategória ... :U

(#8598) icons válasza sith7 (#8597) üzenetére


icons
addikt

Ez a cheat kategória :)

(#8599) Youri válasza Zolás (#8596) üzenetére


Youri
veterán

Öcsém... emberek ilyenekkel szórakoznak (cheatelnek) Én masteren végeztem ki a főbb szálakat különösebb megerőltetés nélkül... Nem is értem :U

RTX ON

(#8600) Qru válasza Valdez (#8595) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ja meg van 10 lábujja is. Arra is lehetne... Meg a bokára vmi mágikus láncot... :D

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.