Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) McKnight


McKnight
tag

Szép estét!

Az lenne a kérdésem hogy hol lehet megtanulni a "telekinezist" (mozgatni tárgyakat) van egy tárgy amit nem tudok elérni de nekem az kell :DDD ugyebár :C

[ Szerkesztve ]

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#8002) Mackósajt válasza McKnight (#8001) üzenetére


Mackósajt
senior tag

(#8003) zotyi8


zotyi8
tag

Már csak 2 banda van hátra kikhez csatlakozzak először?
Imperial Legion vagy Stormcloak? Gondolom egyszerre mendkettőhöz nem megy :)

(#8004) Youri válasza zotyi8 (#8003) üzenetére


Youri
veterán

meg külön sem megy mindkettő, vagy az egyik, vagy a másik, és ez befolyásolja a továbbiakat

RTX ON

(#8005) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Üdv, ugye jól tudom, hogy a farkasemberség immunissá tesz a vámpírságra? Persze, hogy jól tudom :K
Akkor mi az az üzenet, hogy SPOILER(?) "furcsa szomjúság lesz úrrá rajtad a nap végén", vagy valami ilyesmi, nem jegyeztem meg pontosan. Mikor lemegy a nap, röviden bevörösödik a képernyő és valami hasonlót ír ki.SPOILER off(?)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8006) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8005) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Azt jelenti, hogy vámpír vagy. Irány Fallion! ;)

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8007) RetepNyaraB válasza pcMANiac (#8006) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nade farkasember vagyok, akkor hogyan lehet? Csak farkas alakban vagyok immunis? Annak semmi értelme...

No2: Kifagyott a játék egy windhelmi épület töltése közben :W és azóta nem indul, mondván sérültek a mentési fájlok. De az összes :Y ez pedig megint marhaságnak látszik...
Viszont a Steam ezerrel elkezdett update-elni.
Ez azt jelenti, hogy kijött a hivatalos 1,4-es patch? Ez esetben azért mondja sérültnek a save mappát, mert éppen frissít. Remélem... :F
A "validating Steam Skyrim cache" pedig megakadt 34%-nál. :(
Nem kicsit van elegem a játék hülyeségeiből :DD :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8008) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8007) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ha hamarabb lettél vámpír, mint farkasember, akkor nem gyógyulsz ki a vámpírságból automatikusan, mikor hivatalosan is farkasember leszel. Legalábbis én nem gyógyultam ki. Csak Fallion tudott rendbe tenni. Gondolom, aki előbb lett farkasember, és utána fertőzné meg egy vámpír, az már immunis, mint minden más fertőzésre is.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8009) RetepNyaraB válasza pcMANiac (#8008) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Muszáj volt korábban farkasodnom, mert már vagy 4-5 szint óta az vagyok, vámpíros helyen meg tegnap jártam először... :F

lehet valamiből látni a fertőzést, vagy csak a környezet reakcióiból?
Megjelennek rögvest az új képességek/varázslatok a mágia fülön?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8010) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8009) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Úgy tudom, pár napig írogat, hogy meg vagy fertőzve. Ha nem gyógyítod ki magad, akkor vámpírrá válsz és csak Fallion tud kigyógyítani. A varázslatok a végleges állapot elérésével jelennek meg. Szabadban is vannak vámpírok, nem csak barlangban.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8011) RetepNyaraB válasza pcMANiac (#8010) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aham. Kigyógyításon a poti iszogatást, meg szentélylátogatást érted?
Az van rendszeresen ugyanis...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8012) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8011) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem. Az csak addig jó, míg nem lettél teljesen vámpír. Utána Fallion kér tőled egy black soulgem-et feltöltve grand soul-lal. Utána találkoztok egy szentélynél hajnalban és leveszi rólad a fertőzést. Egy rövidebb küldetés sorozat.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8013) RetepNyaraB válasza pcMANiac (#8012) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megvan, értem én, elolvastam az idevonatkozó passzust; ez amúgy randa spoiler volt, szerkeszd át, mielőtt WonderCsabo dührohamot kap :K
Én a kezdeti stádiumra kérdeztem, hogy az emlegetett tradicionális gyógymódok megfelelnek é?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8014) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8013) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

ÁÁÁ ez már sokszor volt. Kicsi kis spoilerecske csak. Már csak az újszülöttek nem ismerik ezt a részt. :B

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8015) Valdez válasza pcMANiac (#8014) üzenetére


Valdez
őstag

Én nem vagyok újszülött, de nem ismertem :D egyelőre kerülöm az ilyen dolgokat (vámpír, farkasember), pedig már 47-es vagyok.

(#8016) RetepNyaraB válasza Valdez (#8015) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A Farkasságot még ki se próbáltam mióta megkaptam, mert olyan jól néz ki, ahogy lóbálom a kétkezes csatabárdot :C
Meg nem tudom elijesztené-e a Lydiát :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8017) pcMANiac válasza RetepNyaraB (#8016) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Lydia nem ijedős. Fapofával nézi, miközben átváltozol. :K 40 szinten keresztül jött velem is Lydia, de gondoltam kipróbálok egy mágus csajt. Fájó szívvel, de le is cseréltem Lidit, mert Illia sokkal hatásosabb. Olyan jégcsapokat lő az ellenfelek fejébe távolról, hogy öröm nézni, és páncélt sem kell adni neki, mert nem vesz fel semmit, ragaszkodik a szerkójához. Fegyvereket azért szívesen használ jobbat, mint az eredeti 10-es sebzésű acéltőre.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8018) S e t h válasza pcMANiac (#8017) üzenetére


S e t h
nagyúr

Illia nálam full ebony szettben van, méghogy nem vesz fel más göncöt.Egy nőnek adsz göncöt és nem veszi fel szívesen?Ő is csak nőből van. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8019) #56230144 válasza S e t h (#8018) üzenetére


#56230144
törölt tag

+1 :C

(#8020) Sonja


Sonja
veterán

Elméletileg kijött a végleges 1.4-es patch!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8021) pcMANiac válasza S e t h (#8018) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én dobtam neki egy daedric armort és csak hozta, de nem vette fel. :U :(

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8022) zotyi8


zotyi8
tag

De jó :F az új pach után eltünt a szép Sacrament settem a katanám és a SkyUi ismét keresi az SKSE-t :(
Meg persze minden ami a Dovahkiin Hideout-ban volt :(

[ Szerkesztve ]

(#8023) zotyi8


zotyi8
tag

http://skse.silverlock.org/
pedig ez már az új 1.4-es patch-el kompatibilis...mit rontottam el?

(#8024) Valdez válasza RetepNyaraB (#8016) üzenetére


Valdez
őstag

Egyébként mi ez a Lydia fétis? Nem értem :D

(#8025) szabod válasza Valdez (#8024) üzenetére


szabod
senior tag

sokaknak ő az első követője, gondolom meghagyják

(#8026) zotyi8


zotyi8
tag

Az a probléma konkrétan hogy az skse_loader.exe-vel nem indul.
SkyrimLauncher-el és TESV-vel elindul.

(#8027) sith7


sith7
nagyúr

Ennek a vérfarkas dolognak van létjogosultsága 28 - as szinten, egy 100 - as conjuval, és 60 - as destruction - nal rendelkező mage - nek ?

Néztem videókat a youtube - n, és volt, hogy egy sima banditát is alig tudott legyőzni vérfarkasként ...

Csak ügyetlen volt, vagy ennek is vannak fokozatai ? Erősödik , fejlődik közben ? :F

(#8028) Jorus válasza sith7 (#8027) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én vérfarkas vagyok, de őszintén szólva még sosem használtam, mert fegyóval sokkal jobb vagyok, plusz várni kell, amíg visszaváltozok, szal macerás. Cserébe élvezem a fertőzésekkel szembeni 100-as ellenállást, és elnyomom a vérfarkas énem. :)

Közben meg megházasodtam, elvettem a bejárónőmet Solitude-ban. Zsír, hogy most már nála is el tudom adni a cuccaimat, és jól is főz. Igaz, nem vetkőzik le, ami azért néminemű távolságtartásra utal. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8029) sith7 válasza Jorus (#8028) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi

ezt hogy csinálod: elnyomom a vérfarkas énem

nem változol át ?
vagy időközönként inni kell valami potion - t ?

akkor végülis ennyi előnye van, hogy nem fertőzödsz ... se méregtől, se póktól, se vámpírtól ?

(#8030) Xerxész válasza zotyi8 (#8026) üzenetére


Xerxész
őstag

Szerintem még várni kell egy kompatibilis SKSE verzióra.
Amúgy mi a véleményed az 1.4 patch teljesítményéről? Tényleg jobb, mint a SkyBoost?

(#8031) szabod válasza sith7 (#8029) üzenetére


szabod
senior tag

Nem kötelező átváltozni, illetve teliholdkor sem változunk át automatikusan. Magyarán annyi az elnyomás, hogy nem használod az átváltozás képességét :)

(#8032) NagyDavid666


NagyDavid666
csendes tag

Srácok, az előbb mértem Riften főterén egyet frapssal:
1.3: 33 fps
1.3+skyboost: 44 fps
1.4: 60+ fps
Tudjátok, az egész pc-s játékipar jó édes anyja remélem már nem jut levegőhöz a sok csuklástól. Ha nincs ez az ügyes gyerek aki összehozza ezt a tesvalt meg skyboostot, és nem sírja el bánatát a bethesdának, valószínűleg azóta is csak folyamatosan cserélné az egyébként teljesen erős hardverét a sok idióta vérpistike, mert hogy akad az új játék. Adjunk hálát az égnek, hogy vannak azért szemfüles társaink akik nem dőlnek be annak amit látnak, nameg hogy a sírás-rívásra értelmes válasz érkezett a fejlesztőtől. Remélem ezzel kezdetét veszi egy ígéretesebb tendencia, ahol ugyanazért a cod-ért vagy bármi másért nem kell újabb meg újabb hardvert venni, hogy az is csak 40%-on pörgesse azt. Persze tudom, hiú álmaim túl merészek.
A lényeg: tessék feltenni ezt az istenverte patchet :))

csók

(#8033) sith7 válasza szabod (#8031) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, ok

Csak arra nem kaptam választ, hogy érdemes - e ,... nem túl erősek az ellenfelek már 28 -as szinten ?
csak mert néha mint mágus is alig tudok 1-2 - t szétszedni :U

Jorus
ok , na erre voltam kiváncsi :R

[ Szerkesztve ]

(#8034) Jorus válasza sith7 (#8029) üzenetére


Jorus
nagyúr

Próbáltam RPG-sen fogalmazni. :)
Én nem szoktam átváltozni, mert 43. szinten már jóval erősebb vagyok íjjal, mint karmokkal.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8035) pcMANiac válasza sith7 (#8033) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Csak mágiával halott vagy szerintem minden szinten. Valami fegyver kell, mert a mágia túl gyenge önmagában. Kiegészítőnek fontos és szükséges is, de csak mágiával legyőzni az ellenséget elég nehéz. Én is csak amiatt vagyok vérfarkas, hogy ne kapjam el a fertőzéseket. Egyszer változtam csak át próbából.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8036) Sonja


Sonja
veterán

Ez az 1.4-es patch nálam nem sok mindent ért. :( Mindenhol stabil 60fps, de városban ugyan úgy csak 30 ezen a részen (Whiterun)!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8037) TTomax válasza Sonja (#8036) üzenetére


TTomax
nagyúr

Proci... kéne egy 3.6-4Ghz,mert azért továbbra is két magon megy...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8038) zotyi8 válasza Xerxész (#8030) üzenetére


zotyi8
tag

Compatibility:
SKSE will support the latest version of Skyrim available on Steam, and only this version (currently 1.4.21.0). When a new version is released, we will update as soon as possible; please be patient.
Ezek szerint már kompatibilis az 1.4 patch-el.

(#8039) bigga válasza Sonja (#8036) üzenetére


bigga
aktív tag

Ajjaj! Most mi lesz... Játszhatatlan...! :U

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#8040) zotyi8 válasza Xerxész (#8030) üzenetére


zotyi8
tag

Latest Beta: http://skse.silverlock.org/beta/skse_1_04_09.7z

Itt egy új beta ezzel tökéletesen működik bár már a Sacrament settet nem kapom vissza :(

(#8041) Xerxész válasza zotyi8 (#8040) üzenetére


Xerxész
őstag

Verziószám alapján ez a béta nem korábbi, mint a lenti? :)
SkyUI is fut rendesen véle?

(#8042) zotyi8 válasza Xerxész (#8041) üzenetére


zotyi8
tag

igen minden ok :)

(#8043) Nemesis13


Nemesis13
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy egy elf vagy ork holtestből hogy lehet vért szerezni? (PC-nél)
Fontos lenne megtudnom, mert az egyik küldetéshez kell és sehogy nem jöttem rá! Néztem a kontrol panelen hátha van valami billentyű parancs de semmit nem találtam!
Előre is köszönöm

(#8044) Sonja válasza TTomax (#8037) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, már csak az marad. :( Az meg nem lesz jó darabig új. Ez van.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8045) Jorus válasza Nemesis13 (#8043) üzenetére


Jorus
nagyúr

Simán aktiválást nyomsz a tetemen. Ha elindult a quest, akkor a tevékenységnél ott lesz a begyűjtés is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8046) sith7 válasza pcMANiac (#8035) üzenetére


sith7
nagyúr

Háááát ... nem tudom ... 2 dremora lord - dal, plusz kísérő, és 60 - as destr skillekkel , mostanában nagyon nem ütköztem komoly ellenállásba :U

(#8047) Nemesis13 válasza Jorus (#8045) üzenetére


Nemesis13
csendes tag

:R
Köszönöm! Eddig nem sikerült feladnia, de lehet csak valami bug volt! Megpróbálom újra!
Angol fórumon olvastam, hogy lehet csak azért, mert olyan hullából lehet csak, amelyiknek nincs konkrét neve csak annyi, h bandit vagy old orc! Megnézem majd milyen orcnál próbálkoztam.

(#8048) pcMANiac válasza sith7 (#8046) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Ja, hát akkor Te végig sétálsz a tájon és mint néző nyomod a kveszteket. :B Messziről nézed, ahogy a lordok meg a kísérőd harcol. Hát így is lehet, de nekem ez nem jön be. Elég magas szinten vagyok én is, de lószart sebez az ellenfeleken a villám is, meg a tűz is, pedig van skillem rá meg perkek is. Legalábbis a daedra fegyverekhez képest gyengék a spellek. Egy jó harcos feltápolva jó fegyverrel két ütésből lenyom egy erősebb ellent, én meg csak a látvány kedvéért égetem tűzzel, mielőtt lecsapom a daedra csatabárddal. ;)

Nemesis13 Az ide tartozó quest kezdetén fogsz kapni egy gyűjtő edényt. Csak azután jelenik meg a vérvétel opció, ha egy hullánál vagy. Spontán nem tudsz vért gyűjteni. :)

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8049) sith7 válasza pcMANiac (#8048) üzenetére


sith7
nagyúr

Azért néha megkínálom 1 - 2 tűzlabdával, villámmal, jéggel, de tényleg nincs fegyverem , olyan meg pláne nem, amilyet írtál

Gondolom nem véletlenül van így kitalálva a dolog, ha belegondolsz, egy talpig páncélba ölözött mágus, kétkezes bárddal hadonászva egy kicsit furcsa lenne, nem ? :))

bár ebben a játékban semmi nem furcsa :))

majd a következő karakterem, az ilyen közelharcos barbár típusú gyilkológép lesz ;]

(#8050) pcMANiac válasza sith7 (#8049) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Értelek, persze, de azt nem tudom, miért ilyen gyengék a varázslatok. Volt pár küldetés, amiben a főmágus 1-2 villámmal kivégzett, vagy olyan jeges szellőt fújtak rám, hogy alig volt időm healing potit inni, pedig nem fürdőgatyában voltam már akkor sem. Az idézgetés jó dolog, de a varázslataim fos gyengék 54-es szinten 93-as destruction-nal. Sajna páncélba kell mennem, és fél kezes fegyvert is kell használnom, ha részt akarok venni a csatákban. A mágiámat idézgetésre, tápolásra, páncél növelésre, világításra, útkeresésre használom leginkább. A támadó varázslatok csak jól néznek ki, de nem sokat érnek.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.