Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Sonja válasza Ilsyde (#2000) üzenetére


Sonja
veterán

"Annyi a trukkje hogy mindig megjegyzed a helyet ahol legutoljara probalkoztal..."

Itt kezdődnek a gondok! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2002) keIdor válasza BloodyEddie (#1972) üzenetére


keIdor
titán

Na akkor oda majd ellátogatunk, karim elég izmos varázslatban meg harcban is, íjászatban is erős közepes. Troll, sárkány nem ellenfél... bár óriást és mammutot még kéne vadásznom, azok nem tudom mennyire erősek ellenem per pill. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2003) Mukorka


Mukorka
addikt

Na most én is toltam pár órát. Nagyon magába szippant a game... Rég éltem bele magam ennyire. Volt velem egy követő is bár nem sok vizet zavart harc közben. Egyelőre a Battlemage felé hajlik a karakterem. Így elég erős , a nehézséget feljebb rakom egyel és meglátom mi lesz

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2004) maszi99 válasza Ilsyde (#2000) üzenetére


maszi99
őstag

Na lassú voltam :((( , zártörésben jeleskedem, és maximálisan igazat adok :K
Az eljárás tökéletesen műxik, csak még annyi, hogy amikor a kést forgatjuk, közben a fémpiszkát is lehet óvatosan mozgatni, mert akadnak ládák, amiket nem lehet akárhányszor próbálgatni.
A másik, hogy spórolásként csak aprókat feszegetünk próbaként, és tovább bírja a pálca, míg meg nem leljük az elforgatási pontot.
De már sikerült úgy is, hogy rám nyitottak, mikor éppen befejeztem a tevékenységet, és elkezdtek hőbölögni, de nekem mondhatják úgy sem értem, nyomtam 1 tabot a szövegek választása helyett, és elvonultak rövid időn belül :C

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2005) Mukorka válasza maszi99 (#2004) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezt a zárnyitási rendszert elég jól el lehetett sajátítani a Fallout 3-ban. Nem okoz nagy problémát itt , Oblivion-ban nehezebb volt

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2006) trassher válasza Integra (#1984) üzenetére


trassher
addikt

Media Markt-ban úgy láttam hogy 8K-ért árulják a PC-set.

Redmi Note 7

(#2007) maszi99 válasza kulfoldi (#1944) üzenetére


maszi99
őstag

Közben majdnem meg is feledkeztem a beszélgetésünkről.
Semmi gond, én voltam rossz passzban, kezdenek beindulgatni a cselekmények sorozatai, és rohadtul tetszik, valamiben már kezdek elég jó lenni :K
Rájöttem a pénzszerzés egész jó formájára, kovácsolással tudok elég drága ékszereket készíteni, és alapanyagokat meg jól be tudom szerezni.
Kezd nagyon jól menni a lopás, de anélkül is sok mindent találni, és a pénzből most házat akarok venni.
Bárhol (nagyvárosban) lehet venni, vagy van ahol célszerűbb a vásárlás, esetleg változnak az árak ?

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2008) kulfoldi válasza Mukorka (#2005) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Oblivionban se volt nehezebb szerintem, inkabb masabb ott figyelni kellett a hangokat is, de cserebe kiszamithatobb volt. De jo ez is. Csak nem ertem hogy maguskent miert nincs lockpicking spell...no sebaj ez legyen a legnagyobb baj. Nagyobb baj, hogy az az UI csak egy vazlat! Tenyleg zsir lenne, ha valamelyik modder csapat racuppanna, szoljatok ha van mar kint UI mod legyszi!

Maszi: Ha jol tudom 5 nagy varosban lehet venni hazikot! Nekem csak Whiterunban van. Szerintem minden ilyen nagy varosban el kell menni a Jarl-hoz (helyi kiraly) es az irnokanal kell erdeklodni a hazvetellel kapcsolatban, es a berendezes ugyeben is.

[ Szerkesztve ]

(#2009) maszi99 válasza Mukorka (#2005) üzenetére


maszi99
őstag

Honnan tudod, hogy játszottam vele :U , na mind1, Obliviont nem ismerem, ennek a játéknak egyik elődjével sem játszottam.
Illetve a Morrowind-et próbáltam, csak nagyon ratyinak találtam a grafját, és a moddal meg nem fért össze a magyar felirat, így fuccsba ment :(((
A kovácsolás is egyre jobban bejön nekem, főleg az ékszerkészítés (jó lóvé) :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2010) Mukorka válasza maszi99 (#2009) üzenetére


Mukorka
addikt

Toltad? nem tudtam :D Nagy rpg cím, gondoltam játszottál vele

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2011) KillBorn válasza Dreamie (#1971) üzenetére


KillBorn
senior tag

Vámpírságtől szabadulás: Első 3 napon sima cure poison, gyóygitallal vagy kúttal(shrine) a fővárosban, faszi döfi le a kígyót szobor.
3adik nap után a fertőzés elhatalmasodik rajtad, csak specifikus mellékküldetéssel gyógyítható. Ha már ott vagy, hogy mindenki üldöz, akkor ér kell innod, csak akkor állnak veled szóba, a melléküldetést adó is. Vagy vérfarkas leszel, ez a 3 opció van.
Miét lettél az? Titokban Twilight fan vagy. Na komolyan: azért mert egy vámpírral, vagy tanoncal harcoltál, és elszenvedted a fertőzéshez szükséges sebződésemennyiséget.
Szal ha nem jön be az Edward lét, akkor sürgősen keress egy kutat/gyógyitalt.
Asszem ennyi. De ha valamit rosszul tudok mások kijavítanak.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#2012) Sonja


Sonja
veterán

Szerencsére azóta sikerült kinyitnom, de baromira nem érte meg. :((( Csak arany, és egy 19-es armoros sisak volt. :U

Találtam egy Unusual Gem-et! Ez mire jó? :F Eladni nem lehet. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2013) Ilsyde válasza Sonja (#2012) üzenetére


Ilsyde
őstag

Olyat en is, a jarl haloszobajaban. Lehet valami Oblivion maradvany :D
Beteszi mellekkuldeteskent a miscellaneousba hogy vidd el egy szakertohoz felmerni. Ha itt a kuldetesek menuben nyomsz ra egy X-et akkor megmutatja a terkepen, hogy pontosan hova.

Poen lenne ha DnD szinten lenne itt is zarfelnyitas varazsloknak meg foleg a harcosoknak. Raversz ketkezessel aztan szethullik a zar :DDD

(#2014) Cucuska2 válasza keIdor (#1996) üzenetére


Cucuska2
őstag

Solitude-ban van szerintem, csatlakozz az Imperial katonákhoz. Van egy olyan quest.
Szerintem úgy ki tudod hozni. (mármint ha egyről beszélünk)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2015) Sonja válasza Ilsyde (#2013) üzenetére


Sonja
veterán

Én a Whiterun katakombájában. :) Lehet, hogy akkor elviszem. Te elvitted? :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2016) Cucuska2 válasza Sonja (#2015) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én az arch-mage szobájában.
Elvittem, de csetepatéba keveredtem, és meg kellett ölnöm. :F

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2017) KonzolKartel válasza Zolinho1026 (#1999) üzenetére

ez màr inkább cheat, mint mod:). szvsz.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#2018) Ilsyde válasza Sonja (#2015) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ah, meg nem jartam arra. Majd eljon annak is az ideje. Egyelore Whiterun korzeteben ritkitom a faunat :)

Oriasoknak nem tudom mikor menjek neki. Elso karimmal (amit mar a jatek elejen dobtam) egy utesbol lecsaptak. Mondjuk az egy 100hp-s varazslo volt.

(#2019) Cucuska2 válasza Ilsyde (#2018) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pusztuljak meg, de 20-as szintű a karim, és még mindig 100 HP-m van. ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2020) Mukorka


Mukorka
addikt

lvl 70 a max ha jól tudom, ugye?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2021) Cucuska2 válasza Mukorka (#2020) üzenetére


Cucuska2
őstag

Elviekben 81, de 50-től már nagyon nehéz haladni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2022) Dreamie válasza KillBorn (#2011) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszönöm Uram! :R Már gugli a barátom volt sajna nem foglalkoztam a dologgal és becumiztam. Nagy szopások árán, (kidobált a játék) lassan befejezem a mellék küldit! Kurva jó a játék iszonyatosan be tud szipantani. Holnap melóhelyen szopok :DD is egy kis vért! ;]

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#2023) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Na feladtam. Gamepaddal nem tudok normálisan játszani. eladó. :D

Kezdem elölről a gamet, mert csak rohangáltam össze vissza, hogy szokjam. De a menüt azt rohadt jól lehet vele kezelni, meg a fegyverkezést váltást, stb.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2024) Sonja válasza Inv1sus (#2023) üzenetére


Sonja
veterán

Ennyi idő alatt nem is lehet. :) Nekem 2 év kellett aktív gamepad használattal, hogy most már egész jól tudok vele FPS-t is játszani! ;) :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2025) maszi99 válasza Inv1sus (#2023) üzenetére


maszi99
őstag

Nem veszem meg ;]
Na és mennyi órát öltél bele, nem fogod sajnálni, vagy igazából még sok mindenre nem jutottál :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2026) Viper26 válasza maszi99 (#2009) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez a kovácsolás, ékszerkészítés érdekelne majd privátban (mit/hogyan), mert 3K aranynál eddig még egyszer sem volt több nálam. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#2027) Inv1sus válasza Sonja (#2024) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én anno ps1-en fps-eztem quake2-vel. Az durvább volt nyomogatni (mert nem volt analóg kontrollerem.)

maszi99: Átverekedtem magam a tutorial részen ki a szabadba és mint egy őrült rohangáltam össze-vissza. Keresni akartam valami ellenséget, de egy barbáron és egy csapat farkason kívül nem találtam semmit. :F Szóval nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2028) maszi99 válasza Inv1sus (#2027) üzenetére


maszi99
őstag

Én nem kezdeném újra (természetesen nem gamepoddal gyúrtam), 1 szikrányival azért többre jutottam.
Eleinte úgy mint te csak rohangáltam össze vissza, de most hogy beértem az első nagyvárosba, már lassan kezd összeállni a kép.
Neked megmondom őszintén, hogy kellemeset csalódtam a játékban, pedig még nagyon az elején vagyok.
Jah és a tetejébe majdnem abbahagytam mert nem igazán megy az angol, de szerencsére kaptam nagyon jól használható tippeket az itteni srácoktól, és ami hihetetlen, kezdem kapisgálni a történetet is :K
Köszönet a morrowindes segítségért, de az nekem fuccsba ment tech okok miatt, de ez nagyon állat játék, lassan csak ezzel játszok szinte, azon kapom magam.
(pedig lennének mások is), még 1 hét meló, és jövő év végéig játék ezerrel :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2029) Inv1sus válasza maszi99 (#2028) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én lehordtam a gamet a földig, de most úgy érzem mintha kezdeném megkedvelni. Bár javítottam a színeken, meg kezdem megtanulni az irányítást. Lehet azért. :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2030) keIdor


keIdor
titán

Na elmentem Solitude-be, megint mennyi küldetés, holnap lesz mit csinálni! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2031) Ilsyde válasza Inv1sus (#2029) üzenetére


Ilsyde
őstag

Elso karimmal én is abba akartam hagyni aztán most már rá vagyok szokva. Utoljára az Oblivionnal voltam el ilyen jól.

Kontrollerrel azt kell megtanulni hogy ne utkozésig told a kart meg ne darabosan kezeld - az nem jó ha úgy korrigálsz hogy picit tolsz rajta, aztán megint egy picit - hanem szépen, lassan, folyamatosan mozgasd a joyt. Ezek a legjobb tippek amiket adni tudok. Érdemes megtanulni mert ha kijon az új konzol generáció akkor muszáj lesz használni :DDD

(#2032) maszi99 válasza Inv1sus (#2029) üzenetére


maszi99
őstag

Neked legalább vannak erős alapjaid, és 100% bejön majd neked tuti :K
Fura lenne ha pont neked ne menne, sőt ha már lemegy a hajrá itt is te leszel a guru (rossz pénz nem vész el), kitartás :K
A színeken még nem babrálok, jelenleg még elégedett vagyok a max beállítással, de később még lehetséges, hogy belepiszkálok én is 1 kicsikét. :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2033) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Nem tudom volt-e már, de ez nagyon nagy :C

(#2034) maszi99 válasza GeneraL_XTX (#2033) üzenetére


maszi99
őstag

Volt ;] , és ki is tárgyaltuk, én eldobtam az agyam, mert miután leült el is felejtettem a vesszőt, és valami teljesen mást vártam, volt döbbenés rendesen :Y

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2035) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha varázslat van a kezemben, akkor megszűnik a folyamatos kép és enyhén szaggatósra vált. Ezzel lehet valamit tenni?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2036) Neoteric


Neoteric
addikt

Az a bajom, hogy végre sikerült megtöltenem lélekkel egy black soul gem-et, de annyira előrehaladott lett a vámpíros izé, hogy mindenki nekem esik a városban.. Így nem tudok odamenni a csávóhoz aki kigyógyítana ebből.
Nincs esetleg valami láthatatlanság cheat v mittomén amivel tudnék vért csapolni valahonnan, ahelyett h rám jöjjön a fél város? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#2037) atidzsiforc válasza Neoteric (#2036) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem ugy van, hogy ha vert iszol, normalisan fogsz kinezni es elviselik a burad?
Csak be tudsz mar vhova sneakelni inni egy kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#2038) Neoteric válasza atidzsiforc (#2037) üzenetére


Neoteric
addikt

Pont az a baj, hogy bárhova megyek, éjszaka közepén is nekem esik minden NPC, holott még csak feléjük se néztem. Szal esélyem sincs megközelíteni őket.

PSN: ne0teric_sAN

(#2039) Beerwolf válasza Neoteric (#2038) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Szerintem próbálj meg az éjszaka közepén megközeliteni vmi kisebb falu-t vagy farmot és ott megcsapolhatsz vmi alvó farmert.

(#2040) RockHaRD


RockHaRD
addikt

[link]

Hát ez rohadt jóóóó :DDD

(#2041) Inv1sus válasza RockHaRD (#2040) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ezt szinte az összes részbe megcsinálják, de hogy mi értelme van...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2042) RockHaRD válasza Inv1sus (#2041) üzenetére


RockHaRD
addikt

szerintem nagyon jól néz ki :K

(#2043) Landon


Landon
őstag

A Diplomatic Immunity q-nél senki sem tudta lopakodva végigcsinálni? Muszály mindenképp ölni? Mert sajnos voltam annyira hülye hogy az armour set-em nem csak pár gagyibb fegyvert csempéztettem be amik nemsokat érnek + 0 az armour-om így nemsok esélyem a full-gear-es guard-ok ellen... :( Előröl nem tudom kezdeni mert rámentettem.

Inv1sus: Egyet értek. A Nirn körül lévő holdak ugyanúgy "hozzájárulnak" a TES világához mint más elemek így azokat megváltoztatva el rontódik a világ eredetisége maga... :( Bár lehet csak engem zavarnak ilyen apróságok... :B

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#2044) atidzsiforc válasza Landon (#2043) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nekem egyszer sem sikerult elsneakelni a magus mogott, szoval visszatoltottem, bevittem a steel armort... ;]

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#2045) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Na jó! Most már aludni kellene. :DDD

Tényleg vicces, hogy leblammáltam a játékot, most meg tolom ezerrel. Egy dolog viszont zavar még: a szövegeket néha nincs időm elolvasni

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2046) Mukorka


Mukorka
addikt

Feltoltam egy nagyobb talaj és növény textúra pakkot megdobva pár extrával. [link]
Kicsit sötét lett a videó meg a konvertálás minősége se túl jó de valahogy nem az igazi ezzel a graffal.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2047) lumpen_stex válasza Landon (#2043) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

az egyik emeleten van egy vitrin abban van egy elf tőr. és van hozzá egy lockpick is valamelyik polcon :))

(#2048) lumpen_stex válasza Viper26 (#2026) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

na abból nem lesz pénzed. viszont a huzásához is nulla pénz kell, mert eléggé agyatlan módon van megcsinálva.

gyak kimész egy erdőbe ahol sok vad van elkezded ölni őket kiveszed a pelt-et mindből, esetleg óriást is ölhetsz azokban 3..4 pelt is szokott lenni. aztán elmész a kifeszített bőrhöz a kovácsműhely mellett, csinálsz a pelt-ből bőrt, abból meg valamennyi bőr csíkot. ezután az üllőnél nyomatod a bőrkesztyűt, kb 5..10 kesztyű egy lépés a kovácsolásban. és kb fél óra alatt húztam fel 20-ról 70-re igy. a másik módszer a vas tőr, de ahhoz a vasat venni kell, mert farmolni nem lehet olyan egyszerűenl, mint a bőrt.

viszont vannak itt baromságok. egy pelt pl 1..2 súlyú, de ha csinálsz belőle 4 bőrt az 4x2 súlyú lesz....

(#2049) Youri


Youri
veterán

jáj, farkasember lettem... Hülye companionoktól csak így kapok küldit, remélem tudok majd szabadulni, mert majd vámpír akarok lenni ;]

RTX ON

(#2050) creedszl


creedszl
aktív tag

Játszunk olyat hogy mutasd a karaktered :DD :DD

Íme az enyém, Ironmen of Skyrim:

Hulligaaan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.