Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) LÁZ válasza mttssz (#8500) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem beadja ;) , skyrimnexus.com - szörcs skyrimwars iv, a hot-ok között az első...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8502) mttssz válasza LÁZ (#8501) üzenetére


mttssz
senior tag

tudom, fel van rakva nekem is, csak gondoltam szólok, hogy nem műkszik a link :B

(#8503) LÁZ válasza mttssz (#8502) üzenetére


LÁZ
addikt

nálam meg a link, még ekszplóreren is, úgyhogy ntom mi van :U

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8504) mttssz válasza LÁZ (#8503) üzenetére


mttssz
senior tag

Most megnéztem nexusról is közvetlenül, azóta működik :F

(#8505) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Nem lehet valahogy rábírni Paarthurnax-ot hogy repüljön velem egy kört?Mert épp rajta állok a fején.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#8506) mttssz válasza SPDeluxe1.0 (#8505) üzenetére


mttssz
senior tag

Kérdezd meg:
"Szia cica, mennyi egy kör? "
:DD

(#8507) LÁZ válasza SPDeluxe1.0 (#8505) üzenetére


LÁZ
addikt

hát, remélem vki hamar megoldja a sárkánylovaglás problémáját ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8508) Xerxész válasza LÁZ (#8507) üzenetére


Xerxész
őstag

Azt én is várom már! :)
Minden nap lesem a Nexust, hátha valami értelmes ember rak fel normális modot, de mindig csak ugyanazok jönnek...páncél, idióta mentés (a kutyának nem kell), ultrahiperszuper (egyébként szar) grafika, stb. Senki le nem tölti, mégcsak meg sem nézi, de azért szorgalmasan töltik fel az amatőrök.

Na de inkább türelmesen várok. :)

(#8509) LÁZ válasza Xerxész (#8508) üzenetére


LÁZ
addikt

érdemes a steamworkshop-ot is böngészgetni, ott sztem, hogy kint a creation kit, hamarabb lesznek ilyen modok.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8510) mpierre válasza Klikodesh (#8495) üzenetére


mpierre
veterán

Lehet, hogy már igen, de nem raktam még fel semmilyen frissítést. A hadronütköztető típusú gépemen még nem indokolta semmi a telepítésüket. :DDD

LÁZ: Én inkáb a lovas harcot preferálnám. Sárkányon lovagolva olyan - hogy is mondjam - egyenlőtlen lenne a küzdelem. Meg aztán, hol parkolna a kis bestia? A házam mellett? Hamar rám, vagy a sárkányra ugrana a polgárőrség. :D A házi sárkány új értelmet nyer!

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8511) Qru válasza mpierre (#8510) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem azért alapon kevés hozzá a 920. Vanank mikrolagok, de ha felhúzom 3,3-ra akkor már simán fut. Igaz az enyém a tiédhez képest csak fél hadronütköztető. :D

#nincsbennetarcsi

(#8512) mpierre válasza Qru (#8511) üzenetére


mpierre
veterán

3,3GHz-n gondolom nálad is megvan a smooth 60 képkoceka per másodperc... :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8513) Qru válasza mpierre (#8512) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Full-fullban simán jaja. 480-at nem húzom mert így is kb leolvad a mag. :D

#nincsbennetarcsi

(#8514) csab991


csab991
senior tag

Szerintetek érdemes akkor végigvinni a DB küldetéssorozatát, a kiirtása helyett? Eddig mindig elintéztem őket, bár elég sok küldetést adnak ahogy olvastam. Nem leszek ugye megbélyegzett vagy valami, ha mondjuk odamegyek egy civilhez, vagy őrhöz biztos nem fogja azt mondani, hogy te orvgyilkos meg ilyenek.

(#8515) Qru válasza csab991 (#8514) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vidd végig, csak előnye van. Mivel ez egy titkos szervezet ezért nem leszel megbéllyegezett, még akkor sem ha kinyírod a csaszit.

#nincsbennetarcsi

(#8516) LÁZ válasza csab991 (#8514) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem nem, az volt a érvelés, hogy skyrimben már nem tudja mindenki a világban, hogy elloptál egy tököt vhol..

szerk. a sunát én is kinyirtam, nem történt semmi utána a hiró státuszommal :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8517) Mackósajt válasza csab991 (#8514) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ami azt illeti az őrök egy része simán felismer, mint DB orvgyilkost, már azonnal a csatlakozás után, és megjegyzést is tesz. (Tudom ám ki vagy, Hail Sithis!).
Tragikomikus, eltiltanám a játékkészítés közeléből aki ezt betette...

(#8518) mttssz válasza Mackósajt (#8517) üzenetére


mttssz
senior tag

Az igen! :Y Meg is támadnak, vagy csak beszólogatnak?

(#8519) Qru válasza mttssz (#8518) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak beszólnak, engem legalábbis nem támadtak meg.

#nincsbennetarcsi

(#8520) #56230144 válasza mttssz (#8518) üzenetére


#56230144
törölt tag

Csak beszólnak,de pl solitudeban meg is támadtak érte,igaz,akkor az örség egyik tagja (Valami gyík,aki majd később ad 1-2 küldetést) meg is támadott... :)

[ Szerkesztve ]

(#8521) csab991


csab991
senior tag

Olyat lehet, hogy végig viszem a DB küldetéseket, aztán meg csak szimplán kiirtom őket?

(#8522) Mackósajt válasza csab991 (#8521) üzenetére


Mackósajt
senior tag

SPOILER

Tudtommal nem. Ha egyszer beléptél, többé nem fordulhatsz ellenük. Nekem is ez a problémám, én direkt azért léptem be, hogy megölhessem őket (mit sem tudva a másik útról), és így maradt a dolog. Nem csinálok nekik küldetéseket, otthagytam ezt a vonalat a francba.

Egyébként tudtommal elég sok meghal közülük a küldetések során...

(#8523) szabod válasza csab991 (#8521) üzenetére


szabod
senior tag

nem lehet, bár SPOILER megteszi helyetted a légió, a 3/4-e bagázst kiírtják, csak 2-ten maradnak, a redguard csávó, meg a 300 éves vámpír segédmotoros kerékpár, vagyis Babettae, mondjuk később esznek újoncok is SPOILER VÉGE

(#8524) csab991


csab991
senior tag

Köszönöm a válaszokat, még alszok rá egyet, na nem a játékban, mert Astrid jönni fog ha lefekszem. :D De úgy játékidőben gondolom ad némi pluszt ez mindenképp előny, csakhát ugye rajtamarad az emberen, hogy DB tag. Esetleg ami küldetéseket kapok a DB-től, ott gondolom nem kell állandóan assasinkodni, ha úgy van kedvem nehézpáncélban is masírozhatok, a célpontot eltenni lábalól igaz?

(#8525) LÁZ


LÁZ
addikt

orosz barátaink jól haladnak a moddal.

ha kész lesz, ez lesz a skyrim nehrimje, biztos toltátok ti is ezt az obli modot (nehrim), ha nem, azonnali hatállyal kezdjen neki mindenki :K :K

ps. és az orosz cuccban már benne van az évszakok váltakozása is :Y

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8526) szabod válasza csab991 (#8524) üzenetére


szabod
senior tag

Úgy csinálod a küldiket, ahogy akarod, persze ha lebuksz akkor fizethetsz a őröknek, vagy börtön.
Lesz 1-2 komolyabb küldetés, de azok után nem fognak beszólogatni. Ha azokat tudnák, nem is nagyon úsznád meg, az egyik célpont eléggé VIP státuszú, hogy úgy fogalmazzak:)

(#8527) WonderCSabo válasza LÁZ (#8525) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezek a képek a Morrowindból vannak. Talán az első snitt nem.

(#8528) LÁZ válasza WonderCSabo (#8527) üzenetére


LÁZ
addikt

igen, lesz némi hasonlóság közte, de ez olyan lesz, mint a nehrim, csak a motor lez ugyanaz.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8529) GypsFulvus2 válasza WonderCSabo (#8527) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A modellek vannak a Morrowindből. Ez a teljes konverzió már több éve készül (először két éve hallottam róla) az Oblivion motorjával. Az utolsó hírekben az szerepelt, hogy a készítők azon vacillálnak, kiadják-e a Skyrim után közvetlenül, vagy még csiszolgassák-e Ezek szerint akkor az utóbbinál maradtak. Lehet, hogy át tudták írni a Skyrim motorjára? Végül is alig különbözik a kettő.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#8530) LÁZ válasza GypsFulvus2 (#8529) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem át, mert én már igy tudtam az infót, hogy a skyrimhoz készül, a nehrim anno nagyon bejött - igaz azt friccek csinálták, és elég sokat kellett várni az angol forditásra, remélem itt alapból lesz, ha nem is a szinkron, de minden más.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8531) GypsFulvus2 válasza LÁZ (#8530) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Igen, közben rákerestem a honlapjukra. Átírják Skyrim motorra. Nem mintha a tavaly májusban kiadott trailer olyan gyengus lenne grafikailag... De hát ők tudják. A Nehrimmel ellentétben, ez a konverzió a TES világában játszódik majd, és teljesen be van ágyazva a Lore-ba. Én is nagyon várom, a hírek alapján nagyon ígéretes, és közel sem csak grafikai szempontból.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#8532) Klikodesh válasza LÁZ (#8525) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Eleg jol nez ki.

Szepen kikupalodik majd a jatek mire kijonnek a DLCk. Varom.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#8533) Valdez


Valdez
őstag

Kimaxolódott a heavy armor, ezért áttértem light-ra (kb 32-ön állt). Így újra van kihívás :D
Persze perk-et nem kívánok rákölteni, így lesz poénos, csak a dragon armor perkre tettem a smithingből.

(#8534) fnatic


fnatic
tag

Alduin's wall küldinél, amikor bele kell állni egy körbe és bele kell folyatni a véremet, hogy továbbtudjak menni egyszerűen nem történik semmi... Legugol, megvágja magát, majd felkel és semmi... Nem tudok továbbmenni. Mi lehet a gond? Másnál nem volt ilyen?

(#8535) WonderCSabo válasza fnatic (#8534) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Esbern beragadt minden bizonnyal. Tölts vissza egy mentést, és reménykedj, hogy ezúttal nem teszi.

(#8536) fnatic válasza WonderCSabo (#8535) üzenetére


fnatic
tag

nem ragadt be, ill próbáltam korábbi mentéssel is, úgysem működik.

(#8537) WonderCSabo válasza fnatic (#8536) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megkérdezted Tőle, hogy mit kell csinálni?

(#8538) fnatic válasza WonderCSabo (#8537) üzenetére


fnatic
tag

Elmondta magától:) Végigvártam.

(#8539) WonderCSabo válasza fnatic (#8538) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért kérdezd meg mégegyszer. Ha úgy se megy, akkor ezt ajánlom. Friss a játékod?

(#8540) ALYRA


ALYRA
tag

sziasztok

dark broterhood forever küldivel kapcsolatban van kérdésem

amit night mother ad személyeket küldinek azoktól kontaktoktól már több izben is ua. célszemélyt megkaptam van akit 4.-ik alakalommal nyirok ki pl . a barbi csajt

ez valami hiba lenne?

másnak esetleg szintén volt ilyen tapasztalata?

thx

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8541) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Hi,

Whiterunban vettem házat, ott is szoktam eladni a fölös loot-ot. Betértem a kovácshoz eladogatni, de semmit nem akar megvanni tőlem, csak a lockpicket engedi eladni. Ez mitől függ?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8542) LÁZ válasza kenesei1982 (#8541) üzenetére


LÁZ
addikt

lehet legatyásodott :DDD , van egy ilyen mod a nexus-on, hogy 'rich merchants', érdemes felrakni, minden árusnak lesz 10rongya. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8543) Hopo82


Hopo82
tag

Valaki tudna nekem segíteni abban hogy miért nem tudok futni a karakterrel? shift-et meg az altot is néztem amit az optionsban ír de nem fut az elején még jó volt aztán mikor már a barlangban a medvénél mentünk onnantól nem működik a futás :S

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#8544) kenesei1982 válasza LÁZ (#8542) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

pénz van nála, nem az a gondja. lehet h túl magas szintű vagyok? lehet ilyen?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8545) mpierre válasza Hopo82 (#8543) üzenetére


mpierre
veterán

Mert rogyásig vagy cuccal és nem bírja a karcsid. Pakolj le valamit, aztán megint lesz uzsgyi.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8546) Hopo82 válasza mpierre (#8545) üzenetére


Hopo82
tag

óóó örök hála a segítségért én ilyenre nem is gondoltam hogy van benne :)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#8547) mikew válasza kenesei1982 (#8541) üzenetére


mikew
csendes tag

Én úgy vettem észre, hogy Adriana elég válogatós. pl. varázscuccokat nem mindet veszi meg. Legtöbb kereskedő nem veszi meg a lopott cuccokat, talán a windhelmi dark elf kereskedő megvesz mindent.

(#8548) kenesei1982 válasza mikew (#8547) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

eddig megvették a dragon bone-t de most meg nem, ezért érdekes

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8549) Mackósajt válasza kenesei1982 (#8544) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Nincs olyan, hogy túl magas szintű vagy. Ez vagy valami bug vagy összekevertél valakit a kováccsal. Esetleg nem jó helyen állsz a vásárlásnál az item menüben, és a "misc"-ből csak a lockpick kell neki.

(#8547) mikew: mindent megvesz, ami fegyver vagy páncél, nem számít mennyire varázs vagy nem. Viszont a varázsbot nem minősül fegyvernek egy kovács számára, egy köpeny pedig nem páncél, akkor sem, ha mágikus.

[ Szerkesztve ]

(#8550) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

leszedtem a nexusról ezt az addont. 1 file van csak RichMerchants.esp. ezt hova kell másolni?

ide raktam e:\Steam\SteamApps\common\skyrim\Data\

de vmi létrehoz egy ilyet is a gépen: csak ez tök üres: e:\The Elder Scrolls V Skyrim\data\

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.