Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) sith7 válasza pcMANiac (#8050) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ezt szomorúan hallom ... :((

Néhány durva mage - be én is belefutottam már, hogy nem tudtam miért haltam meg, olyat nyomott rám ...

Szóval akkor mégis kell kovácsolni is pár dolgot ... :((
De nem értem, hogy miért nincs egy - két brutál varázslat ... nem lennél terminátor, mert gondolom a manna igénye magas lenne, max. 1-2 - t tudnál eldobni belőle
Miért nem lehetett így megoldani ?
A master , vagy milyen szintű varázslatok is gyengék ?
Ha raksz 2 perket alatta a tűzvarázslatokra, akkor is lóf@ing az egész ? :O

(#8052) szabod válasza pcMANiac (#8050) üzenetére


szabod
senior tag

azért az expert és master szintű varázslatok eléggé meg tudják fingatni bármelyik ellenfelet, persze fortify destruction cuccokkal.

(#8053) sith7 válasza szabod (#8052) üzenetére


sith7
nagyúr

fortify destruction cuccokkal

ezek mik is pontosan ? :B

(#8054) szabod válasza sith7 (#8053) üzenetére


szabod
senior tag

hát amire engedi a fortify destruction enchantot rátenni, tehát nyaklánc, gyűrű, kesztyű, sapka, ruha, cipő. Ezek közül nem lehet mindre, de felsoroltam az összes lehetőséget, mert nem tudom mikre engedi és mikre nem. (cipőre szvsz tuti nem)

ja igen a megszerzése egy tipp: thalmor köntösből is ki lehet nyerni, szóval kellemest a hasznossal :)

[ Szerkesztve ]

(#8055) Mackósajt válasza sith7 (#8053) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Enchanment a felszerelésre. Tehetsz egyes ruhadarabokra pusztíó mágiát erősítő bűbájt. Ezek kívül lehet ugyanilyen hatású varázsitalt főzni. Felhörpinted, és +50%* sebzés. :)

*: ez egy szám hasból. Attól függ mennyire vagy jó alkimista.

[ Szerkesztve ]

(#8056) L3zl13 válasza sith7 (#8053) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Van olyan armor enchantment, hogy fortify destruction.
Gondolom a fortify smithinghez hasonlóan ezt is fel lehet tuningolni nagyon durvára.

Aki hülye, haljon meg!

(#8057) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

befejeztem egy küldit, kijöttem a swindler's den-ből és ott várt egy sárkány. épp mikor fel akartam szállni a lovamra, lecsapott és meg is haltam nem sokra rá. LOAD után megint jött, de csak röpköd és nem támad meg. íjjal meg sose találom el annyira összevissza repül.
mit lehet csinálni h lejöjjön?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8058) andew


andew
tag

üdv

feltettem a játékot.

elég az update 5-t feltenni vagy sorban kell?

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#8059) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

végül leszállt a sárkány.....a lovamat támadta meg a hülye :P
kinyírtam, kiírta h dragon soul drained v vmi ilyesmi, de nem kaptam új képességet. ez normális?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8060) Mackósajt válasza kenesei1982 (#8059) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Soha nem kapsz új képességet sárkányöléstől, úgyhogy az lenne a furcsa, ha kaptál volna. A lelkek az aktivációhoz kellenek.

(#8061) Jorus


Jorus
nagyúr

Ma volt meg a 4. sárkányom, amelyik nem akart szétfoszlani. Szal kicsinálom, ahogy kell, aztán nem történik semmi, csak fexik ott előttem, szomorú arccal, de nem adja a lelkét.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8062) Helmoras válasza andew (#8058) üzenetére


Helmoras
őstag

a steam automatikusan updatel... nem ertelek.

(#8063) andew válasza Helmoras (#8062) üzenetére


andew
tag

na én nem idevaló vagyok... szeretem kipróbálni a játékot mielőtt megveszem. de innentől warez.

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#8064) Helmoras válasza andew (#8063) üzenetére


Helmoras
őstag

a kiprobalashoz nem hiszem hogy agyomn kene peccselni a jatekot....de mindettol fuggetlenul szerintem sorban kell igen. elvegre a steam is ugy rakja fel. illetve a patchek meretebol is lehet kovetkeztetni

(#8065) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

kerestem steamen a game-et de nem találom. a keresőmezőben bedobja de nincs találat. ti látjátok?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8066) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a választ mindenkinek :R

(#8067) zotyi8


zotyi8
tag

Csak engem dobál ki az új patch-el? /általában ha ajtót használok/

Vagy lehet hogy a beta SKSE a gáz?

[ Szerkesztve ]

(#8068) Helmoras válasza kenesei1982 (#8065) üzenetére


Helmoras
őstag

ha jol tudom steamrol nem lehet megvenni a mi regionkban csak ha dobozost veszel oda kell beregelni

(#8069) bigga válasza Helmoras (#8068) üzenetére


bigga
aktív tag

Így van, amúgy ez a játék simán megéri a pénzét szerintem, de mindenkinek más az ízlése, szóval próba cseszernye :)

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#8070) zotyi8


zotyi8
tag

Rájöttem, ha fegyvert rendelek gyorsgombhoz /1-2/ és menteni akarok vagy átmenni egy ajtón azonnal kidob.
Egyébként minden ok.

(#8071) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csokesz!

Valaki nem talált esetleg egy minimap modot. Ilyenre gondolok mint pl cod 4-ben:

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8072) opti06 válasza zotyi8 (#8070) üzenetére


opti06
aktív tag

hogy lehet gyorsgombra tenni fegyót? :B

(#8073) Mackósajt válasza opti06 (#8072) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Bemész az item menübe, a fegyverek közé. Ráviszed a kurzort egy fegyverre, és lenyomod az "F" billentyűt, amivel a kedvencek közé kerül. (Alul írja a lehetséges billentyűparancsokat.) Ezután kilépsz a menüből (mert túl egyszerű és logikus lenne itt hozzárendelni a gyorsbillentyűt), és a Q lenyomásával előhívod a kedvenceket. Kijelölöd a kívánt fegyvert, és lenyomsz egy számot 1-től 8-ig, az a szám lesz a gyorsbillentyű.

(#8074) opti06 válasza Mackósajt (#8073) üzenetére


opti06
aktív tag

Köszi :DD
Kedvencekbe volt pakolva rendesen, de gyorsgombos részt nem vettem észre... :C

(#8075) John Fowler válasza Mackósajt (#8073) üzenetére


John Fowler
tag

Már volt kérdés, de válaszra nem emlékszek:
szettet lehet gyorsbillentyűre rakni? (kard+pajzs, vagy 2 kard, stb)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#8076) mpierre válasza John Fowler (#8075) üzenetére


mpierre
veterán

Nem, csak egy-egy itemet.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8077) John Fowler válasza mpierre (#8076) üzenetére


John Fowler
tag

Én is így tapasztaltam, de azt gondoltam csak béna vagyok.
Ráadásul nekem még 2 külön gombra sem sikerült pl. a 2 kardot külön-külön betenni, mert a program defaultból mindkettőt ugyanarra a kézre teszi, magyarul, ha előveszem az egyiket, majd utána rányomom a másikra, akkor ahelyett hogy 2 kardom lenne, szimplán kicseréli őket.

Off: még jó, hogy nem Maszi írta a fentieket, mert ő lehet hogy utalt volna a karaktere fajára is, ami elég érdekes szóösszetételeket eredményezett volna (gyíkom, előveszem, stb)

Bocs Maszi :DDD

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#8078) imibogyo válasza John Fowler (#8077) üzenetére


imibogyo
veterán

:D

(#8079) pcMANiac válasza John Fowler (#8077) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Lehet két kézbe is venni kardokat gyorsbillentyűvel. Megnyomod a bal egér gombot majd a fegyver gyorsgombját. Utána egyszer a jobb egérgombot, majd utána a másik fegyver gyorsgombját. Abba a kézbe teszik a gyorsbillentyűs fegyvert vagy varázslatot, amelyiket utoljára használtad.

(az gondolom tiszta, hogy két kardot csak akkor tudsz két kézben tartani, ha valójában is kettő van és külön gyorsbillentyűre van beállítva)

Ugyanígy lehet mind a két kézbe azonos varázslatot venni a dupla hatás érdekében.

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8080) Nemesis13


Nemesis13
csendes tag

Hali valaki tudja, hogy az új patch után működik az a bug, hogy mindent képességet fel lehet nyomni 100ra az Oghma Infiniummal És azt is hogy hogy?
Nem akarom hazavágni a játékomat vele csak kíváncsi vagyok milyen lehet a 100 az smithing 100 enchant-al! Ha valaki tudna segíteni megköszönném. Érdemes lenne kifejleszteni! 81-es one-handedem van 56-os blockal szóval elég jól elvagyok, csak szeretnék magamnak végre normális cuccokat készíteni magamnak és a kovácsolást vért izzadva tudtam csak felvinni 39-re!

(#8081) Nemesis13 válasza pcMANiac (#8048) üzenetére


Nemesis13
csendes tag

Köszi a választ sikerült mindent begyűjteni!

(#8082) Mackósajt válasza John Fowler (#8077) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Nem lehet, de ha kétkezesként használtál valamit (két kard, kétkezes varázslat) utoljára, akkor bármelyik lenyomására az utolsó használt kombinációban jön fel. Ez persze azonnal szétesik, mihelyst valami mást csináltál az egyik kezeddel közben.

Pl. két tőrrel megyek, átváltok íjra, utána ha megnyomom valamelyik tőr gyorsbillentyűt, újra mindkét tőrt felveszi.

(#8083) mpierre


mpierre
veterán

Jut eszembe: Még egy bogár!

Ha a The Legend of Red Eagle könyvet a kezedbe veszed még egyszer - miután már megcsináltad a kvesztet - újra a nyakadba sózza. Aztán lehet rohangálni, hogy előkerítsd a kardját, meg kinyírd a hulláját. :DDD Ebből is konzolos megoldás lesz...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8084) Kelvin válasza mpierre (#8083) üzenetére


Kelvin
őstag

Ezt már javították, legalábbis nálam már nem jön elő. Régen én is észrevettem ezt a bug-ot.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8085) mpierre válasza Kelvin (#8084) üzenetére


mpierre
veterán

Eddig nem voltam hajlandó pecselni a játékot, a sok ilyen-olyan tapasztalat miatt. Eddig tán egy tucatnyi bogárba futottam bele, de ez volt a legbosszantóbb. Lassan esett le, hogy már megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8086) John Fowler válasza pcMANiac (#8079) üzenetére


John Fowler
tag

Wow, köszi, kipróbálom. :R
Erre az "utoljára aktív kéz"-dologra még nem jöttem rá (100+ óra játékkal, ehhh, bár nyilván a a 100 óra nem ennek a próbálgatásával telt :D )

Varázslatnál amúgy működött eddig is, mert ha 2x megnyomom ugyanazt, mindig "duplakezes" lesz belőle :)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#8087) ObamaHD


ObamaHD
csendes tag

Hello. Olyan problémám lenne, hogy az Alduin's Wall missziónál Delphine állandóan rámtámad és megöl, mert ugye őt nemlehet megölni. Ez bug vagy micsoda?

http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

(#8088) Qru válasza mpierre (#8083) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én is ott álltam(ültem) buta arcal elsőre mikor újra feldobta a küldetést. :D

#nincsbennetarcsi

(#8089) granini válasza ObamaHD (#8087) üzenetére


granini
őstag

Hello,

authentikus források szerint emiatt támad rád Delphine:
"She will attack you if you hold a bounty. Pay off your bounties if she is hostile."

magyarul ha valamelyik városban büntit raktak a fejedre - betörés, lopás, csirkeölés, egyéb gyilkosság miatt - akkor Delphine úgy veszi mintha ő lenne a minden idők ügyeletes imperial légiósa, és helytől és időtől függetlenül neked ront.

Tippem: fuss el, amikor tudsz nyomj egy fast travelt, keresd meg a város ahol a bounty-t (nemcsoki..) kaptad és próbáld meg lerendezi. Fizesd ki, üld le, valami.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8090) bigga válasza granini (#8089) üzenetére


bigga
aktív tag

Faya, ezzel még nem is találkoztam, pedig beleöltem már vagy 150 órát a gémbe. Officer Dephine hehe :D Gyönyörű, ki is próbálom.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#8091) Zolás válasza bigga (#8090) üzenetére


Zolás
addikt

Ha folyton megtámadnak, és nem tudod kifizetni a büntetést, vagy nem adja be a párbeszédablakba, akkor konzol, kattints egy katonára, és írd be: paycrimegold . Lehet hogy kell egy 0 utána, már nem emlékszem, de ha Markarth területén vagy, akkor 100% hogy kelleni fog.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8092) Kelvin válasza Zolás (#8091) üzenetére


Kelvin
őstag

Már javították a Markarth-i bug-ot is.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8093) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Skacok, az új patch használata esetén kell még a skyrim boost? Mert ahogy olvasom, meggyorsította a játékot, nem akarom hogy egy plugin lassítsa le esetleg.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8094) bigga válasza Inv1sus (#8093) üzenetére


bigga
aktív tag

Én használtam a boostot, fenn is hagytam a patch mellett, gondot nem okoz nálam.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#8095) #56230144


#56230144
törölt tag

skacok,hol találok ilyen "falmer" nevezetü lényeket?

(#8096) Youri válasza #56230144 (#8095) üzenetére


Youri
veterán

a dwemer romokban sokat lelhetsz

RTX ON

(#8097) Valdez válasza #56230144 (#8095) üzenetére


Valdez
őstag

Barlangokban, dwemer romokban. Nagyon sok van belölük én már nagyon unom őket.

(#8098) #56230144


#56230144
törölt tag

Köszi a válaszokat :) A harvest bloodos küldihez kellenek,azért kérdeztem,minden megvan már,csak ez kell.

(#8099) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy tudom letörölni a játékot,mert sem a vezérlőpult sem a játék főkönyvtárán belül nincs rá lehetőség?

(#8100) Kelvin válasza Inv1sus (#8093) üzenetére


Kelvin
őstag

Az új patch még nem is támogatott a skyboost-nál, ezért nem is működik vele.
Amúgy tényleg gyorsabb lett vagy ugyanolyan mint a skyboost használatával a játék.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.