Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Skyhunter válasza pcMANiac (#9400) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Asszem 96-ra tudnám "kifenni" jelenlegi poti és tárgyitemeimmel.....ezen a szinten mennyit kellene sebezni-e egy jó íjnak? :)

"....Olyan, mintha Józsi bácsi hegesztette volna a sufniban..." ez nagyon jó. :C

[ Szerkesztve ]

(#9402) LÁZ válasza Skyhunter (#9401) üzenetére


LÁZ
addikt

asszem a dragon-os ij 100 fölött sebez ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9403) Jorus válasza Skyhunter (#9401) üzenetére


Jorus
nagyúr

150 körül simán, potik nélkül, enchantolt cuccokban.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9404) pcMANiac válasza Skyhunter (#9401) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Erre a szintre már nem emlékszem, milyen sebzések voltak, de ez gyengus és nevetségesen néz ki. :DDD MadMax-be jobban illett volna. :D

[ Szerkesztve ]

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9405) Skyhunter válasza pcMANiac (#9404) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ízlések és pofonok. Élek-halok egy-egy jól kinéző tárgyért. Bár gondolom masteren már nem a külsővel fogalkoznék....:)

(#9406) csabsz13 válasza szabod (#9387) üzenetére


csabsz13
aktív tag

OK!
(#9387) szabod: OK!
(#9388) K_mester: OK!
@LÁZ: OK!

:))

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#9407) freelanced


freelanced
addikt

Franc hiába tűnik unalmasnak a mage az ereje miatt muszáj kezdenem egyet olyan hangulatosnak tűnik :D

Szerintem Altmert kezdek az jó nem?

Mindig nehéz karit csinálni olyan hülye arcok vannak :D :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9408) pcMANiac válasza freelanced (#9407) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Mage túl erős lenne, ezért unalmas? Warrior sokkal erősebb tud lenni szerintem. Egy íjat is fel lehet úgy enkantolni meg tápolni a karit, hogy a legtöbb ellenség 1-2 lövés messziről. Na az tényleg unalmas. War mage karim van, ballal varázsolok, jobbal egykezes bárddal ütlegelek. Nem csináltam meg az enkant trükköket, hogy egy ütés a bárddal 1000hp-t sebezzen, csak a normál szintet tettem rá. Szerintem elég kiegyenlített a dolog, ha elég fejlett ellenséggel találkozom. Persze a gyengusok egy ütés vagy egy firebolt után meghalnak.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9409) freelanced válasza pcMANiac (#9408) üzenetére


freelanced
addikt

Persze egy lövés, meg a tőr is egy ütés de először odalopakodsz meg minden a mage fogja berongyol fireball meghalt mindenki :D

Akkor a High Elf jó? Vagy inkább a Dark Elf?
Mage-el is érdemes megcsinálni a Dark Brotherhoodot meg a Thieves Guildet?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9410) pcMANiac válasza freelanced (#9409) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én aztán tettem perkeket a mágiákra rendesen, meg is tanultam minden varázslatot, de olyan, hogy egy fireball és halott mindenki, csak akkor van, ha farkas kölykök vannak a barlangban. :DDD Én minden mellék küldit megcsináltam, szerintem érdemes. Mondjuk mikor lopkodni kellett, meg lopakodni és semmit nem fejlesztettem arra, az elég érdekes volt.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9411) freelanced


freelanced
addikt

Hali!
[link]

Elvileg a Mage damage-el a legnagyobbat.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9412) pcMANiac válasza freelanced (#9411) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Minden varázslatra 100 perket tett és a többi ehhez szükségesre is. Eddig el kellett jutni és gondolom 10-20 szint között nem egyszerű az élet fos gyenge mágiákkal. Mire végigviszed a játékot, szinte minden karakter fajta kb ilyen könnyen nyomja le a sárkányokat és ellenségeket. Csekkolj videókat warriorokról is! :) mage vs warrior

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9413) AthlonXP


AthlonXP
őstag

A Skyrimben van lehetőség arra, hogy repüljünk sárkánnyal ( mint anno a Drakanban )?

(#9414) Jorus válasza AthlonXP (#9413) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyszer, de az is csak egy kis video.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9415) pcMANiac válasza AthlonXP (#9413) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Van, de csak egyszer, mikor a főszál végső küldetésének helyszínére visz el az egyikük. Irányítani nem tudod, csak elvisz. ;)

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9416) AthlonXP válasza pcMANiac (#9415) üzenetére


AthlonXP
őstag

Köszönöm, mindkettőtöknek!
Azon a részen már túl vagyok, előtte tanultam meg a Call Dragon-t, ha jól emlékszem. Ha ezt használom mindig megjelenik egy sárkány, de nem akar leszállni, pedig sztm hatalmas lenne repülni egy sárkánnyal, hisz eleve nagy a bejárható terület.
Kár, hogy ez a lehetőség kimaradt, jöhetne egy ilyen mod! :)

(#9417) Jorus válasza AthlonXP (#9416) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, mint Oblivionban az Akatosh mod. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9418) AthlonXP válasza Jorus (#9417) üzenetére


AthlonXP
őstag

Az mire való?
Bocsánat a hülye kérdésért, de még nem játszottam vele. :B
De mivel a Skyrimet kijátszottam ( persze csak a főszálat, egyelőre ), kipróbálnám azt is.

(#9419) Jorus válasza AthlonXP (#9418) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akatosh Mount a mod neve, és itt találod. Lehet saját sárkányod. Jön, megy, fuvaroz, viszi a cuccaidat, tüzet/jeget okád, és egyéb sárkány-kunsztokat csinál. :)

Mielőtt nekiállsz az Oblinak, javasolt kicsit felturbózni grafikailag, mert Skyrim után az alap kinézet nem túl vadregényes. :) (A modhoz mellékelt képek kritikán aluliak ennyire nem néz ki bénán természetesen, de ezt a modot ugye még 2007-ben készítették, akkor ennyit tudtak a VGA-k.)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9420) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Valaki elmondaná a Mage-nek melyik perkeket érdemes kirakni elsősorban?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9421) Jorus válasza freelanced (#9420) üzenetére


Jorus
nagyúr

Találd ki, milyen harcmodort kedvelsz mágusként, és azokat fejleszd. Alteration, Illusion, Destruction, stb. Nézd meg a Skillek között, melyik perk mit tud, illetve a Wikin, hogy melyik varázslat-ághoz milyen spellek tartoznak, és az alapján döntsd el, mit szeretnél. Mindben nyilván nem lehetsz jó, szal döntened kell.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9422) AthlonXP válasza Jorus (#9419) üzenetére


AthlonXP
őstag

"Lehet saját sárkányod. Jön, megy, fuvaroz, viszi a cuccaidat, tüzet/jeget okád, és egyéb sárkány-kunsztokat csinál."

Na ez nagyon jó! :C
Akkor majd meg is nézem azt a grafikai modot ( csak meg lesz ), meg ezt a sárkányos modot mindenképp, most már csak a Skyrimbe kell ilyen! Jó lenne repülni a Greybeards-ek vezérével, annyira jó annak a sárkánynak a hangja, meg ahogy kinéz! :))

(#9423) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Khajit fajnál mit jelent a passzív "alaptulajdonság" ? A +15 damage claw attack-ot mire adja, minden támadásra (íj, közerlharc), vagy csak akkor, ha fegyvertelenül harcolok?

Más....két egykezes cuccot csak a "dual fury" perk unlockolása után lehet használni?

(#9424) Lenry válasza Jorus (#9419) üzenetére


Lenry
félisten

mert Skyrim után az alap kinézet nem túl vadregényes

most ott tartok, hogy a Dawnguardhoz képest Skyrim többi része is gyengén néz ki :)
feltűnően szép és éles textúrák vannak a Dawnguardos területeken

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9425) freelanced


freelanced
addikt

Most Mage-el megyek... az lenne a kérdésem hogy ez mindig ilyen unalmas lesz? Mármint hogy "egy óráig" nyomom a lángszóros spellt mire meghal valaki és ez megy folyamatosan :D Vagy ez jobb lesz késöbb?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9426) #57919488 válasza freelanced (#9425) üzenetére


#57919488
törölt tag

Annyi spell van, hogy nem is tudod őket beszerezni majd gold hiány miatt kezdetben. Sokkal komolyabb lesz de több gombot is kell majd használni :)

(#9427) freelanced válasza #57919488 (#9426) üzenetére


freelanced
addikt

Értem...hát nemtudom lehet, hogy visszatérek az Assassinomhoz :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9428) #57919488 válasza freelanced (#9427) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát egy idő után unalmas lesz, túl erős az Assa (nagy szinten). Archer jó a Slow Time miatt de amint látható a karakterek idétlen mozgása inkább kiábrándító.
Csinálj egy mentést, és utána kis cheat, nézd csak meg a Mage spelleket nagy szinten, ha azokat megtanulod mind kezelni na az a tuti :D

(#9429) freelanced válasza #57919488 (#9428) üzenetére


freelanced
addikt

Lehet hogy igazad van de engem valahogy vonz a Dark Brotherhood meg a Thieves Guild és mágusként nemhiszem hogy túl élvezetes lenne kivinni őket.

Gondolom a mage is erős nagy szinten a warri... na arról inkább ne is beszéljünk :D

Hát nem tudom én úgy érzem nekem élvezetesebb lesz az assa de franc se tudja mert igazából a mage is bejön...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9430) pcMANiac válasza freelanced (#9427) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Erről beszéltem... :C Nehéz az élet tisztán mage karakterrel, főleg az elején.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9431) #57919488 válasza pcMANiac (#9430) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pláne ha nincs elég gold spell fejlesztésre. Kezdés nehéz de utána... :))
Csak a Flame Atronach többet csinál mint amiről Harry Potter valaha is álmodott :D

[ Szerkesztve ]

(#9432) freelanced válasza pcMANiac (#9430) üzenetére


freelanced
addikt

Az biztos hogy a végére minden erős lesz bármivel is megy az ember... ugye az Assassinnak ott a 30x-os backstab a warri a legdurvább a mage is elég erős szóval egy szint után mind erős :D

Viszont most kicsit kezdtem kételkedni miután 5 percig lángszóróztam vadul az ellent mire végre megadta magát és elterült :D.

Egyre hivogat az Assám :D
Igazából a Mage-hez nem tudom hogy lenne-e kedvem csak mindig amikor meglátok egy videót és nézek hogy :Y meg amikor hallok róluk a játékba meg a Winterholdos Collegue.
Ilyenkor megjön a kedvem aztán mikor elkezdem tolni is vele mindig inkább húz a szivem vissza :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9433) Lenry válasza freelanced (#9432) üzenetére


Lenry
félisten

Az biztos hogy a végére minden erős lesz bármivel is megy az ember

javítanám: Az biztos hogy a végére mindenben erős lesz bármivel is megy az ember. :D

warriornak indult a karim, aztán rájöttem, hogy a sneakelve íjászkodás a legmenőbb dolog egész Tamrielen, most meg kénytelen vagyok varázsolni, mert még ez ad skillt (lvl 61 vagyok)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9434) Skyhunter válasza Lenry (#9433) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tegnap este elkezdtem egy assa-t én is master fokozaton.....hát az első komolyabb ellenfél lvl6-on Bleak Falls Barrow-ban egy élőhalott "miniboss", amit sehogy nem tudok leverni....első lövéssel ami sneakből 2X-es sebzést ad, egy hangyafasznyit sikerül csak levenni az életéből....hiába van venomom, paralyzis poti 3 secig, olyan keveset sebzek rajta axeval és íjjal.....felkel és kb 2 ütéssel agyonver.Healing Poti van vagy 3 darab, de az sem segít, mit lehet tenni? :)

Adeptre visszavettem, levertem, utána vissza masterre. Még mindig lvl6 vok, megkapom a Nyugati Őrtotonynál az első sárkány leverését, hát masteren semmi esélyem. Valamit rosszul csinálok? Vagy ezek előtt szintezni meg trainerezni kell? :)

(#9435) freelanced válasza Skyhunter (#9434) üzenetére


freelanced
addikt

Hali! Az Assa sajnos ilyen elég nyögve nyelős lesz amíg nem szerzel be normális cuccokat, illetve pár elengedhetetlen perket. Szerintem az egyik legnehezebb karakter kezdésnek főleg ha csak tőrre hagyatkozol...

Lehet hogy én vagyok hülye de majd inkább nagyobb szinten használd a trainereket ne most...

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9436) somasz válasza Skyhunter (#9434) üzenetére


somasz
addikt

Csinálj mellékküldiket, fedezd fel a terepet, az aprócseprő fos küldikkel szerezz tapasztalatot, de ne tréningelj agyba-főbe, elveszti a varázsát az egész. Csak éppen annyit kovácsolj, amennyit kell, ne farmolj túlzottan, mert veled együtt fejlődnek a bossok is a barlangokban, és ha a kovácsolással fejlődsz, nehezen tudsz csak a warrior skillekre tenni. Harccal fejlődj szerintem. ;)

jajj, azt hittem warrior vagy...

Zúzzál le a Thieves Guildhez, végezd el a kis küldiket, növelj sneaket, az erdőben meg íjászatot. A fő szálon később indulj el szerintem, és ne állítgasd a nehézséget, úgy nem kihívás. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#9437) freelanced válasza Lenry (#9433) üzenetére


freelanced
addikt

Te Lenry mivel lehet addig felfejlődni? :D
Mármint kiviszed meg minden és utána felfedezed a világot vagy mi?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9438) Jorus válasza freelanced (#9437) üzenetére


Jorus
nagyúr

Polihisztorként lehet fejlődni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9439) Lenry válasza freelanced (#9437) üzenetére


Lenry
félisten

aha
megcsináltam minden questet, amit találtam, kitakarítom az összes dungeont, megvan minden nem Dawnguardos achievement.
időnként, amikor sok alapanyag összegyűlik, akkor craftolgatok (ezek eladásakor gyakorlatilag elfogy az országban a készpénz :D )

szóval elszórakoztatom magam :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9440) freelanced válasza Lenry (#9439) üzenetére


freelanced
addikt

Nagyobb nehézségen se fejlődsz gyorsabban ugye? A fő küldi végére kb. hányas leszel?
Amúgy ha jól emlékszem legalábbis az Oblivionba tuti igy volt a kapott fegyverek "szintje" a tiédtől függ. Szóval hányas szinten érdemes megcsinálni azokat a questeket ami fegyót ad hogy az érjen is valamit. Mármint ottvan a Blade of Woe azthiszem igy hivják. Ha 15-ösön megszerzem dmg-el vagy 20-at viszont gondolom 50-en vagy 100at vagy még többet viszont csak egyszer lehet megszerezni... ha beszerzem 15-ön pl. akkor nem lesz jó fegyó lvl 50-en.. Vagy hogy érdemes ezt kezelni? Köszi

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#9441) Lenry válasza freelanced (#9440) üzenetére


Lenry
félisten

nagyobb nehézségen lassabban fejlődsz, mert egyre több skillt kell fejlesztened ahhoz, hogy szintet lépj, itt el van magyarázva a mikéntje

fegyverek tekintetében nem tudok segíteni, mert ezt igazából sosem figyeltem, hogy mit, mikor "érdemes" megszerezni, szerintem fölösleges is, mert magasabb szinten úgyis jobbat készítesz magadnak, mint a legtöbb fellelhető cucc.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9442) kiskornel válasza freelanced (#9432) üzenetére


kiskornel
addikt

Háát. Az én karakterem még csak 22. szinten jár, de félek bemenni a barlangokba. Most voltam a Volskygee (fejből mondom) helyen, és a végén top erős múmia állt ott (eredetileg egy trónszéken ült) és 1 kardsuhintással lenyomta a teljes HP-met úgy, hogy Hevy Armourt nyomattam a HP mellett végig a játékban.
Erre sokadik próbálkozás után azt találtam ki, hogy a lépcső melletti kőgörgetegekre felugráltam. A kőgörgeteg persze nem küzdőtér, ezért oda nem talál utat a szörny / NPC. Oda nem tud bemenni... majd a kis mage tudásommal 5 perc alatt valahogy elégettem.

Általában igaz, hogy ha csak nem sárkánnyal találkozok a szabadban, felugrálok valami domnak az emelkedőjére, ahova nem követ egyetlen szörny sem, és onnan lenyilazom. Szóval néha ezt a bug-ot kell kihasználnom, ha nagyon erős az ellenfél.

Azt mondjátok, hogy ha erős lesz a karakterem, akkor végre megfordulnak a dolgok. Mert egyelőre szinte minden ősi kriptában kapok egy bazi erős ellenfelet, amit sokadjára tudok legyakni.

(látszik, hogy nem vagyok nagy játékos. Eddig csak az Obliviont nyomattam...)

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9443) LÁZ válasza kiskornel (#9442) üzenetére


LÁZ
addikt

oblinak is az volt a vége, hogy szupermegaoneshothiró lettél :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9444) Jorus válasza kiskornel (#9442) üzenetére


Jorus
nagyúr

Miféle múmia? :DDD
Egyébként 22. szint az még eléggé az eleje. Én 25. szint alatt el sem kezdem a főküldit, így addig sárkány sem jön ugye. Mondjuk én csak íjjal megyek, illetve Alteration-nel rakok magamra páncélt a csatában, illetve közelharci fegyókat, ha úgy hozza a helyzet, ezért, amíg nem tápolom meg az Archery-t 60-as szintre, még egy 2-3 farkasból álló csoportosulás is gondot tud okozni alacsony szinteken. :) A romoknál meg szinte mindig hit and run van, hogy legyen helyem használni az íjat, ergo meg kell tervezni a csatákat a ruinokban, és rendszeresen felhasználom a csapdákat is (odacsalogatom az oszló-foszló hullát a rács elé, majd nyíllal meglövöm a nyomás érzékelőt a padlón, és pláccs :) ). Persze alacsonyabb nehézségi szinten ilyenek nem kellenek, de ez így számomra érdekesebb és izgalmasabb. A végén szinte elkerülhetetlen, hogy nagy arcú killer legyen a karakter. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9445) kiskornel válasza LÁZ (#9443) üzenetére


kiskornel
addikt

Jaja :K Oblivionban van egy csavar, amivel az egész progi kijátszható. Csak akkor vált szintet, ha alszol. Ha nem, akkor nem. Viszont a képességek folyamatosan fejlődtek, így lehet, hogy lvl 6-on volt a karaktered, de erősség / képességek tekintetében lvl sokon voltál már.

Itt viszont nincs bent ez a fícsör. Én szerintem ott csesztem el a progit, hogy elkezdtem smithingelni. A karakter szinteket lépkedett, de nem a hevy armour, meg a one-hand blade fejlődött. Viszont az ellenfelek a szintnek megfelelők lettek. A kovácsolással meg megcseszhetem a tudásomat, nem tudom az ellenfeleket lekovácsolni.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9446) Skyhunter válasza Jorus (#9444) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tegnap este rájöttem én is, hogy egy íj+onehandre gyúró karival (masteren) baromira kell taktikázni a dungeonben....)

Bár az a részletesség, amit te írsz már-már frusztráló, gondolom jópár save/reload volt.... :C Egyébként light armorban tolod? ...és az elején érdmes foglalkozni alchemy-enchant-smithinggel...? ( pl Élet poti keverés nélkül el sem tudom képzelni a játékot, alacsony lvl-en és master nehezségen)

Én lvl6-on vagyok, de ebből 3 szintet alchemyvel,enchanttal meg smithinggel szereztem, szal lehet kezdem elölről. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9447) KicsiPaszuj válasza LÁZ (#9443) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Skyrim-ben a mágia magasszinten a leggyérebb....
200+-t ütsz/lősz bármivel ami staminát használ, a varázslatok meg annyit erősödnek, h spammolhatod észnélkül.... Hála a "-cost" enchantek-nek.

nem beszélve az olcsó, könnyenszerezhető, soha le nem cserélődő cuccokról. Archmage póló, 100reges mask. Überelhetetlen... és uncsi.

SkyRe-ben a spelleket drága elkasztolni, de ütnek mint egy traktor. Ahogy lennie kell. Tűzerő, de megfontoltan.

"A végén szinte elkerülhetetlen, hogy nagy arcú killer legyen a karakter."
- Ez szerintem hatalmas probléma.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#9448) Jorus válasza Skyhunter (#9446) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az elején ezekkel nem szoktam foglalkozni, olyan 25-30. szintig csak Archery, Sneak, esetleg Alteration (amikor Mage-dzsel mentem, akkor Destructiont toltam). Ha harcossal tolod, akkor a használt fegyvert, páncélt, stb. érdemes alacsony szinten tolni, a többi ráér. Az általad említett Skilleket akkor kezdem el gyakorolni - ezáltal fejleszteni - amikor a gyakran használt Skillek már közel ki vannak maxolva. Ha nem kezdesz el új dolgokat csinálni, akkor nem fogsz fejlődni és szintet lépni. Volt olyan mágus karim, akinél kimaxoltam a Destruction-t, az Archeryt és a Sneak-et, és mással nem foglalkoztam, így azok hiába voltak 100-as szinten, a karakterem nem tudott feljebb lépni 34. szintről, amíg el nem kezdtem Enchantolni. Ha nem lépsz szintet, akkor ugye egy csomó jó dologból kimaradsz (lott, fegyók, motyók, új szörnyecskék). Ha összekapkodsz mindent az út mentén, akkor úgyis annyit fogsz főzni minden egyes körben, amikor a városba mész, hogy annak az ellenértékéből bőven tudsz vásárolni Health potikat, plusz ha találsz, akkor a szinteddel együtt a talált potik is egyre erősebbek lesznek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#9449) pcMANiac válasza Jorus (#9448) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én olyan LVL60 szinten jöttem rá, hogy lehet főzni. :DDD Enélkül is tele vagyok cuccokkal, amiket nem tudok eladni, mert senkinek nincs annyi pénze, hogy megvegye. Már várom a Downguardot, de csak ősszel veszem meg, ha időm is lesz játszani.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#9450) Lenry válasza pcMANiac (#9449) üzenetére


Lenry
félisten

vidd végig a Tolvajcéh küldetéseit, a Ragged Flagonban lévő nőnek (Tonilia) onnantól 6000 arany lesz az alap készpénz-mennyisége, nála el lehet egy csomó dolgot passzolni

plusz én úgy szoktam, hogy ha olyan a kereskedő, hogy tanít is, akkor megtanulom, amit lehet, és a tandíj hozzáadódik az aktuálisan nála lévő készpénzhez, és neki adom el a cuccaim (sajnos ez minden esetben egyszer lehet ellőni)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.