Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Jorus válasza freelanced (#8350) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez egy hosszabb post lenne, így most nem is mennék bele. :) Egyébként az én tapasztalataim szerint a Skyrim futása alatt, a memóriarezidensekkel és torrenttel együtt sem eszik többet 1.8GB RAM-nál a vas. Szal hiába van még mellette 10 GB pluszban, az nem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8352) freelanced


freelanced
addikt

Akkor amúgy nem tudom miért ilyen kevés az FPS hiszen a gép többi része elég jó

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#8353) LÁZ válasza freelanced (#8348) üzenetére


LÁZ
addikt

legegyszerűbb, ha a vga-n húzol picit ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8354) bercsi


bercsi
aktív tag

Sziasztok!

Skyrim és hardstyle fanoknak kötelező anyag!

[link]

(#8355) szabod válasza BioNiCMaN (#8347) üzenetére


szabod
senior tag

ez nagyon jó :K
sztem még nem is volt, főleg hogy tegnapelőtti

#8354: hogyan tegyünk tönkre egy gyönyörű epikus zenét.... persze biztos van akinek tetszik /saját vélemény/

[ Szerkesztve ]

(#8356) bercsi válasza szabod (#8355) üzenetére


bercsi
aktív tag

Hátha valakinek bejön innen a topicból. De azért köszönöm, hogy végighallgattad :R !

(#8357) WonderCSabo válasza Jorus (#8351) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam csak a Skyrim 2.5GB-ot eszik, a sok modommal. :)

(#8358) sith7


sith7
nagyúr

(#8359) Zolás válasza sith7 (#8358) üzenetére


Zolás
addikt

Most linkelték előtted....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8360) sith7 válasza Zolás (#8359) üzenetére


sith7
nagyúr

Bocs...

(#8361) bigga válasza sith7 (#8360) üzenetére


bigga
aktív tag

De azért durva video, jó hangulata van, bár nem kis vas kellett hogy ezt elkészítsék...

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#8362) #56230144


#56230144
törölt tag

Srácok,kéne egy kis segitség

SPOILER:Van az a küldetés amikor Delphie elküld,hogy szerezzek a Blades-be újoncokat.Na most vittem neki 1 követőt a Dark-Brotherhoodból,de nincs olyan opció a beszédpanelbe,ahol le lehetne adni a tagot.Ez valami bug?Vagy mit csináljak? SPOILER vége! :F

(#8363) pcMANiac válasza #56230144 (#8362) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

SPOILER ZONE

Én elvittem neki Vilkast a Companionstól, meg még valakit egy kocsmából és ezzel le is tudtam a küldetést. Semmi gond nem volt vele nálam.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8364) Kelvin


Kelvin
őstag

Azt hiszem a Skyrim még bőven tartogat meglepetéseket nekünk, a mod-ok amelyeket a Skyrim készítő csináltak.

Kinect Hangvezérlés, Paralízis Rúna, Katakombák, Adoptáció, Lovaglás közbeni harc, Sárkány Lovaglás, Mágia- és Íjászat Death Cam-ek... és még sokminden.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8365) Xerxész válasza Kelvin (#8364) üzenetére


Xerxész
őstag

A lovon való harc és a sárkánylovaglás jöhet! :R

Más...
Én feltettem az Open Cities Skyrim modot, de nálam ugyanúgy van betöltési szünet, amikor belépek Whiterunba, mint korábban. Nálatok is? Vagy mit csináltam rosszul? :F

(#8366) Inv1sus válasza Xerxész (#8365) üzenetére


Inv1sus
addikt

A sötét duengonok jó ötlet, feldobják kicsit az unalmas játékot. A többi... hát nem tudom...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8367) WonderCSabo válasza Xerxész (#8365) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam sem működik.

(#8368) mpierre válasza Kelvin (#8364) üzenetére


mpierre
veterán

Az óriás rák az büntet!

De komolyan, ezek miért nincsenek benne a játékban? Lovasharc, a víz, inkább nem is sorolom fel, de majd mindegyik nagyon jól jönne.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8369) Xerxész válasza WonderCSabo (#8367) üzenetére


Xerxész
őstag

Megnyugodtam. :)
Majd ha hazamentem, megnézem a mod kommentjeit, hátha ott írnak valamit róla...
Mondjuk nekem még nincs fenn az 1.4 patch, se az új SKSE, mert már jó ideje nem játszottam a Skyrimmel...lehet hogy emiatt.

(#8370) LÁZ válasza mpierre (#8368) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, biztos nem most jutottak hirtelen eszükbe ezek a dolgok, csak erőforrás, vagy akármi hiányában nem kerültek bele, ami sajnálatos, mert 1-2 dolog tényleg must have.

lovasharc,dragon ride, évszakok változása....no de majd a modderek rátesznek úgy is egy lapáttal :K

A legjobb ami készülőben van, az a saját szekér, ahova lootolni lehet, és utazni vele, ugyanúgy, mintha lovagolnál..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8371) pcMANiac válasza LÁZ (#8370) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Király lenne! :DDD Lydiát beültetném kocsisnak, platón lenne egy ládám és pakolnám bele az összegyűjtött értékeket. Aztán valamelyik házamnál kipakoltatnám Lydiával, míg én a kocsmában iszogatnék. :DDD Tényleg...ilyen mééé nincs? :F

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8372) Xerxész válasza LÁZ (#8370) üzenetére


Xerxész
őstag

Ez a saját szekér ez komoly? :D
Bakker, elindulnék vele bevásárlókörútra, de nem a plázába, hanem egész Skyrim tartományba. :DDD Félúton Dovakhiinből átvedlenék mezei vándorárusnak. :)

Viccen kívül, ezt tényleg már csinálják?

(#8373) mpierre válasza LÁZ (#8370) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD Erről a taligáról csak ez jut eszembe!

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8374) LÁZ válasza mpierre (#8373) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8375) Kelvin válasza mpierre (#8368) üzenetére


Kelvin
őstag

Nemsokára benne lesznek a játékban.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8376) WonderCSabo válasza Kelvin (#8375) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt senki se mondta. Csak azt, hogy lehet hogy fizetős, vagy nem fizetős modként kiadják.

[ Szerkesztve ]

(#8377) szabod válasza Kelvin (#8364) üzenetére


szabod
senior tag

8311 :U

mondjuk ez legalább a lényeg :)

(#8378) LÁZ válasza WonderCSabo (#8376) üzenetére


LÁZ
addikt

majd a modderek megcsinálják, remélhetőleg minél előbb, lsd Nehrim az obli esetében, az durva cucc volt nagyon.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8379) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

encsantingnál van egy olyan problémám, hogy a tatyóm tele van kicsi soulgemekkel. ezeket encsantoláshoz nem lehet felhasználni csak töltéshez? mert az encsant asztalnál csak 1-2 soulgem típus jelenik meg. pedig elvileg több is van nálam.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#8380) LÁZ válasza kenesei1982 (#8379) üzenetére


LÁZ
addikt

érdemi infot nem tudok adni, mert nem használtam, de itt, és itt akad némi olvasnivaló a témakörben ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8381) pcMANiac válasza kenesei1982 (#8379) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Nem lehet, hogy azok nincsenek feltöltve? Encsantnál csak a töltött soul gemek jelennek meg, mivel az üreset nem tudod ott használni.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#8382) mpierre válasza kenesei1982 (#8379) üzenetére


mpierre
veterán

A soul gem fragmentekkel nem tudsz mit csinálni, abba amúgy is csak valami bogár lelke férne bele. Kuka.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#8383) szabod


szabod
senior tag

Na végre találkoztam vele :DD

(#8384) LÁZ válasza szabod (#8383) üzenetére


LÁZ
addikt

én a sleepy hallow-os levágott fejű lovast hajkurásztam sokáig, de nem sikerült a meeting sajnos :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8385) szabod válasza LÁZ (#8384) üzenetére


szabod
senior tag

1 perce találkoztam vele is :D
de most nem követem, épp találkoztam egy paraszttal aki egy marhát visz az óriásnak, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
szerk: annyi volt az egész, hogy odament a tűzhöz, a tehén ott maradt, ő meg ment tovább, óriás jóval arrébb volt ,de rá se bagózott...

[ Szerkesztve ]

(#8386) Xerxész válasza szabod (#8385) üzenetére


Xerxész
őstag

Föld körüli pálya? :DDD

(#8387) LÁZ válasza szabod (#8385) üzenetére


LÁZ
addikt

fákk, és merre arra? :D , a marháson gondolkoztam én is, hogy csapódok, de aztán letettem róla, valószinű a térkép másik végébe gyalogol :DDD

szerk. na szép :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8388) szabod válasza LÁZ (#8387) üzenetére


szabod
senior tag

konkrétan itt, de Whiterun előtt is találkoztam már vele többször, de mindig akkor jön mikor mással foglalkozom..

(#8389) LÁZ válasza szabod (#8388) üzenetére


LÁZ
addikt

zsir, na , majd leülök vmi bokorba, aztán megvárom :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8390) #56230144


#56230144
törölt tag

Skacok,ami abba a csatás videóban van skill (Amikor meteorideső esik) azt hol tudom megszerezni?Alduinból nem jött semmi,pedig ő használta ezt a skill-t.

[link] Itt látható

[ Szerkesztve ]

(#8391) szabod válasza #56230144 (#8390) üzenetére


szabod
senior tag

nem lehet megszerezni, írta is hogy modokat és konzolparancsokat használt.

(#8392) #56230144


#56230144
törölt tag

ja azt nem néztem...Köszi a választ :)

Azért kár,hogy nem lehet használni azta skill-t :U

(#8393) Kelvin válasza WonderCSabo (#8376) üzenetére


Kelvin
őstag

Todd Howard mondta az elején, hogy lehet egy DLC lesz, vagy beteszik egy Patch-be. Még nem döntötték el.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8394) mttssz


mttssz
senior tag

Mit lehet csinálni ha az 'A Cornered Rat' questben Esbern-nel már beszéltem, elmondtam neki a 'jelszót' is, de nem igazán akarja kinyitni nekem az ajtót. Egy konzolparanccsal bementem hozzá, de mintha meg lenne fagyva, még az ajtó elől is úgy kellett elrúgdosni, hogy be tudjak menni a szobába.

(#8395) granini válasza mttssz (#8394) üzenetére


granini
őstag

Ez egy elég ismert bug.
Itt van a Nexusról egy angol nyelvű tutorial hogy hogyan lehet megoldani.

[esbern nem nyit ajtót biztos nincs otthon..]

Ha kell hozzá segítség szólj bátran. Valahol ott van a trükk hogy a hangfájlok nem nyílnak meg a tömörített állományban, ezért az ide vonatkozó néhány audio fájlt ki kell másolni a játék könyvtárába hogy tömörítetlen legyen. Nekem működött a dolog ez alapján.

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#8396) mttssz válasza granini (#8395) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönöm, működött, bár hangot nem ad, de a beszédablak feljött.

Mondjuk nem volt elég megcsinálni a tutorialban leírtakat, belépés után még kétszer megpüföltem mire hajlandó volta kinyitni az ajtót (amin már bementem) és 'beszélni' velem :DDD

(#8397) #56230144


#56230144
törölt tag

Skacok,spelleket hogy lehet Master-re fejleszteni? :D

(#8398) mttssz válasza #56230144 (#8397) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem úgy műkszik, hogy spellek maradnak ugyanazon a szinten, te csak veszed az új, egyre nagyobb szintűeket?

De ha lehet húzni, akkor ahhoz szerintem a Mage College-nek lesz köze.

(#8399) mttssz válasza mttssz (#8398) üzenetére


mttssz
senior tag

Kipróbáltam egy ilyen 'mindenamaxra'-modot, hogy megnézzem, fejleszthetők-e a spellek :D Tapasztalataim szerint nem :D

(#8400) #56230144


#56230144
törölt tag

lol,pedig 1 ik videóban láttam,hogy a srácnak a Fire Strom master szintü,és máshogy is "lövi el" a spell-t.Nekem a Fire Stormom Adept szintü,és csak kilövöm mint 1 tűzgolyót,és az meg ott ég :D :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.