Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-06 22:56:53

LOGOUT.hu

Ezt a topik azért került létrehozásra, hogy a fórumon megforduló elektroműszerészek és tápokkal hivatásszerűen foglalkozó szakemberek megoszthassák értékes tapasztalatukat és szakmai, valamint magánvéleményüket az ebben a témában kevésbé járatos fórumtársaikkal.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9167) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!
Tápom korosodik és újra szerettem volna kondizni, de mivel itt vidéken elég silány a felhozatal és az azt követő tesztet sem tudom kivitelezni, ezért szakira bíznám a dologot.
Az alany Corsair HX-620, amit le kellene ellenőrizni, hogy nincs-e gyengélkedő alkatrésze esetleg a kondikon kívül, majd újrakondizni.
Ha lehetőség van rá elkót tetetnék a VGA tápcsatira, vagy a moduláris csatlakozó környékére, ha elfér a tápban. (VGA tápáramköre nem tudom mennyire minőségi, de szokott ciripelni és ezt szeretném csökkenteni)
Kérdés, hogy ki foglalkozik ma is ilyesmivel?
Kb mennyibe kerül anyagköltséggel, illetve érdemes-e foglalkozni ezzel a táppal, vagy érdemes lecserélni?
Anno 2-3 szaki is foglalkozott vele, de nem tudom ma ki aktív, vagy ki vállalná be, ill egy FSP TFX tápot is átnézetnék, ami működőképes, de lehet nem ártana átnézni szakmai szemmel. (kell-e kondizni stb.. )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.