Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7047) NoX válasza burasu4 (#7042) üzenetére


NoX
senior tag

Nehéz helyzetben vagyok, mert túl sok ismerőst vontam be a dologba :U
Mindenki mondja a magáét, hogy ilyet-olyat-amolyat. Ha ezeket az embereket összehoznám, akkor tuti nem tudnának egy olyan kocsit mondani, ami mindenki szerint jó:)
Úgyhogy tanácstalan vagyok kire hallgassak.

Az egyik profin ért az autókhoz, veterán kocsikat tart karban, neki is olyanja van, és tényleg vágja a témát, csak pl. köze nincs az internethez, és inkább rossz véleménnyel van a neten meghirdetett autókról, mert szerinte, amit már feltesznek a netre, azt már végső elkeseredésükben teszik...
Másik felfogása, hogyha magánember hirdet autót, akkor az bűzlik, mert kb. azt jelenti, hogy az autókereskedők SEM vették be az autóját. Ezzel nyilván lehet vitatkozni... meg az előzővel is.
Na de vannak ismerősei autókereskedésekben, és szólt néhányuknak az igényeimről. Visszaszóltak neki egy 10 éves 1.4-es Peugeot 306-osról, amit érdemes lenne megnézni. Megnézi nekem a héten, és ha ő is jónak találja, akkor elmegyünk együtt.

Na mind1. Én továbbra is naponta böngészem a használtauto.hu-t, és jelen pillanatban ezzel szemezek:
[SUZUKI SWIFT Sedan 1.3 16V GLX KLÍMA.ABS.CSERÉLHETŐ]
[SUZUKI SWIFT Sedan 1.3 16V GLX Cool IV. 37.721-Km]
[SUZUKI SWIFT Sedan 1.3 16V GLX Cool III.]
Láttok bennük valami kivetnivalót?

Az Alto-ról letettem, többen is meggyőztek, hogy valóban nagyon picike és kényelmetlen. Néztem sokat élőben, és olyan mint egy játékautó.

Azért ne vesszetek össze miattam, de annak nagyon örülök, hogy foglalkoztok velem :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.