Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) t1 válasza AMD Power (#15944) üzenetére


t1
addikt

Biztos megfogod találni a magadnak valót :) :R

Anno mi asszonyét Tatabányán kereskedésben vettük, volt kb 15-20 csak Swift lehetett válogatni rendesen :)

[ Szerkesztve ]

(#15952) giigz válasza Doze (#15949) üzenetére


giigz
veterán

Szerintem csak a kozelieket nezi, azert nezett meg ilyen keveset meg...

AMD: A "garantalt km-es" autot miert nem nezted meg hamarabb?

Uhh emlekszem amikor en neztem autot, azt sem tudtam milyet akarok, csak jol nezzen ki meg kenyelmes legyen, semmi mas nem volt szempont, semmi szervizarnak, semminek nem voltam tudataban... :D

Persze a Ford-ot azota is sajnalom, de csak korbe volt torve, ezen meg egy karc sincs...

(#15953) AMD Power válasza giigz (#15952) üzenetére


AMD Power
titán

Mert talán nem tudtam? :U

t1: Lassan de biztosan megtalálom az igazit. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15954) giigz válasza AMD Power (#15953) üzenetére


giigz
veterán

Akkor ilyen esetben jo ismerossel celszeru megnezetni...

A jo autot jo aron nem hirdetgetik hetekig, de meg napokig sem...

(#15955) AMD Power válasza giigz (#15954) üzenetére


AMD Power
titán

Keveset néztem meg? 2 nap volt mikor mentünk nézelődni. 2 nap alatt megnéztem 7-t? Az szerinted kevés? :F

Több nem volt a közelben ami mint képen, mint telefonban szimpatikus lett volna. :( Meg sajnos kötve is vagyok a sofőrhöz. :R Amúgy időm mint a tenger.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15956) t1 válasza AMD Power (#15955) üzenetére


t1
addikt

Hááát :D Nem valami sok :)

(#15957) Neck válasza AMD Power (#15955) üzenetére


Neck
veterán

Ha adhatok egy tanácsot - ha egy hétnél régebbi a hirdetés, ne is menj el megnézni. :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#15958) AMD Power válasza Neck (#15957) üzenetére


AMD Power
titán

Naponta 2x nézem meg az új hirdetéseket. + kapom az autó vadászt is minden reggel. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15959) Kornel válasza Neck (#15957) üzenetére


Kornel
veterán

ez így nem igaz.
én vagy 3 hónapig hirdettem az ezres swiftem, igaz a legfelső ársávba, 600k-t kértem 2 éve a 2003-as fapados LPG-s swiftemért, viszont egy rozsda nem volt rajta, fix 120k km volt benne, és egy első pár lengéscsillapító cserén kívül mást nem tudtál volna rákölteni, de az is ráért még pár tízezer km-t akkor.
persze az ár miatt nem sok hívás volt, viszont nem akartam elherdálni, mert patent volt.
voltak akik megnézték, de 400-as ajánlatra rögtön nemet mondtam.
aki végül megvette, az értett hozzá, megnézett már elég sokat, és csak az enyémnél maradt.
30k-t engedtem végül, igaz két szett gumit kapott felnin hozzá.

(#15960) dedike válasza Neck (#15957) üzenetére


dedike
addikt

+1

Jó autó, jó áron, maximum egy nap... aztán a hirdetés nem található...

Jó szerencsét!

(#15961) Kornel válasza dedike (#15960) üzenetére


Kornel
veterán

jó autót ritkán adnak jó áron...

(#15962) giigz válasza AMD Power (#15955) üzenetére


giigz
veterán

7 auto az semmi, foleg ilyen aron, kinalat alja, vagy csak alja autokat hirdetnek ennyiert, szerintem az se biztos h 20-30 kiprobalt auto utan donteni tudsz, mert amiket megneztel, annak kapasbol a fele kep alapjan meg hirdetes alapjan olyan volt, h meg sem neztem volna...

[ Szerkesztve ]

(#15963) AMD Power válasza giigz (#15962) üzenetére


AMD Power
titán

Lesz még több is ne aggódjál. Nem az első autómat veszem. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15964) Reaper válasza AMD Power (#15963) üzenetére


Reaper
őstag

Ha akarod, akkor szívesen segítek azzal, hogy megmutatom az én autómat egy jó állapotú referenciának.
Ha érdekel, akkor a XV-ben vagyok általában, a többit privátban.
A hideg motor tényleg elég erőtlen tud lenni, nem feltétlenül hibás az.

(#15965) AMD Power válasza Reaper (#15964) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon aranyos vagy. Ha úgy alakul fogok élni a lehetőséggel. :R

giigz: Ne aggódjál megfogom oldani a dolgot. Nagyfiú vagyok már. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15966) Siriusb


Siriusb
veterán

Szerintetek egy wagonr+ esetén mennyi a tisztességes munkadíj, ha olajcsere, gyertyacsere és hajtásszíj, vízpumpacsere volt?

(#15967) Doze válasza Siriusb (#15966) üzenetére


Doze
aktív tag

egy sima maszek szerelő csak a munkadíjat számolva szerintem max 10-12e huf... mert nem nagy munka

(számlával)

[ Szerkesztve ]

(#15968) Siriusb válasza Doze (#15967) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszönöm. Akkor jól éreztem, hogy lehúznak.

(#15969) Doze válasza Siriusb (#15968) üzenetére


Doze
aktív tag

mert mennyi volt? :Y

(#15970) Siriusb válasza Doze (#15969) üzenetére


Siriusb
veterán

Duplája...

(#15971) Kornel válasza Siriusb (#15970) üzenetére


Kornel
veterán

valamiből meg kell élni :DD

legközelebb már nem húznak le, ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

(#15972) Siriusb válasza Kornel (#15971) üzenetére


Siriusb
veterán

Hát ja, nem mindenki olyan hülye, mint én.
Lenne mit eltanulnom.

(#15973) trassher


trassher
addikt

Suzuki ignis tompítottja nem kapcsol fel, refi megy. Átraktam az izzókat az én kocsimba, ott működnek. Ilyen biztosítékot nem találtam így arra gondolok hogy a kapcsoló halt meg. Esetleg valami ötletetek van? Az új 2 ködlámpás kapcsoló ára 28 ezer körül van. :U

Redmi Note 7

(#15974) Kornel válasza trassher (#15973) üzenetére


Kornel
veterán

bontó. :K

(#15975) trassher válasza Kornel (#15974) üzenetére


trassher
addikt

Nekem is ez volt az első gondolatom csak aztán bevillant hogy ez fullos ignis a klímát leszámítva, és ilyenből nem sok szaladgál. Rákerestem és valóban ez lesz a baj. Azt írják hogy bontóban is nehéz szerezni mert elől-hátul ködlámpás, és nagy részt csak 1 ködlámpás kapcsolók vannak bontva. Muszáj leszek telefonálni hogy van e, csak úgy nem kocsikázok érte oda-vissza 100km-t. Ilyen távolságra van az első értelmes, ismerős bontó.
Ilyen amúgy.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#15976) Kornel válasza trassher (#15975) üzenetére


Kornel
veterán

kérdezd meg a suzuminn-t, ott rengeteg cucc van.
ez simán eljön postával is.

mod: mondtam már, hogy a napokban nézegettem a hahu-n az ignis sportokat? :D egyedül a hátsó merev híd tántorít el.

[ Szerkesztve ]

(#15977) trassher válasza Kornel (#15976) üzenetére


trassher
addikt

Köszi, holnap felhívom őket. A webshop-ban nem találtam sajnos :(

Még nem mondtad de gyorsan tegyél le róla. Az a merev hátsó híd olyan mintha szekéren ülnél. :))

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#15978) Kornel válasza trassher (#15977) üzenetére


Kornel
veterán

ettől félek én is.
mondjuk az ültetett splash is jó kemény :D

(#15979) trassher válasza Kornel (#15978) üzenetére


trassher
addikt

Olyannyira hogy rezeg a hátsó rendszámtábla keret? Ha nem akkor az közel sem olyan kemény mint az ignisben, és ez még nem is sport. :DD

Redmi Note 7

(#15980) Kornel válasza trassher (#15979) üzenetére


Kornel
veterán

nekem alapból rezgett a hátsó rendszámtábla, a fémre volt rögzítve a tartó, két csavarral... vicc.
leszedtem a keretet, a két fém közé raktam ablakszigetelő csíkot, kifúrtam a rendszámtáblát, és két imbuszfejű csavarral felfogattam, na most nem rezeg.

(#15981) Doze válasza trassher (#15975) üzenetére


Doze
aktív tag

Opel agila és sok más opelban is volt ilyen kapcsoló.... valami guru biztos tudná, és akkor nem csak Ignis kapcsolót tudnál keresni.... nem is csoda hogy behalt, mivel opel gyártmány :DDD :DDD

(#15982) trassher válasza Kornel (#15980) üzenetére


trassher
addikt

Én szivacsot vágtam olyan vastagra hogy ne essen ki csak egy picit tartson ellen. 1 évet bír és jó.
Ami viszont vicc az a ködlámpa izzó csere. Akna vagy csápos emelő nélkül mondhatni lehetetlen kicserélni.

Doze: Tuti hogy az is opel mivel az index kapcsoló is opelbe való, ez volt a szerencse. Huszonx ezer helyett csak 4500 volt.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#15983) PRDZsolesz válasza trassher (#15973) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

[link] Parancsolj, remélem tudtam segíteni. Egyébként abból a kapcsolóból ami csak hátsó ködlámpás, egész egyszerűen lehet csinálni olyat, ami elsőt is kapcsol. Méghozzá így. :K

[ Szerkesztve ]

(#15984) trassher válasza PRDZsolesz (#15983) üzenetére


trassher
addikt

Igen ezt én is megtaláltam, köszi, csak az a baj hogy ehhez nem állnék neki magam. A komplett kapcsolót kitudnám cserélni de azon belül nem mókolnék.

Redmi Note 7

(#15985) PRDZsolesz válasza trassher (#15984) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Akkor nem tudok segíteni. :F Esetleg ha pesti vagy, vedd fel a kapcsolatot az illetővel, szívesen segít.

(#15987) lacy86 válasza Kornel (#15986) üzenetére


lacy86
addikt

Ha csak nem dolgozol Komaromban :DDD

(#15988) Kornel válasza lacy86 (#15987) üzenetére


Kornel
veterán

miért, úgy mennyiért vesztegetik a suzukikat, ha ott dolgozol? :U

2 milla környékén vevő lennék egy mk5 swiftre :K

[ Szerkesztve ]

(#15989) lacy86 válasza Kornel (#15988) üzenetére


lacy86
addikt

Pontosabban Esztergomban ( ott a Suzuki gyar :DDD )
Hatha van protekciod :P

(#15990) Kornel válasza lacy86 (#15989) üzenetére


Kornel
veterán

azt hittem neked van, azért a hirtelen hozzászólás :C

(#15991) Doze válasza Kornel (#15986) üzenetére


Doze
aktív tag

Am ha az alapára lesz 3 milió, a fullos meg 4.5 akkor elég jó vétel lehet... Viszont nem csodálkoznék a 3.5-4-ről indulna a vége meg lenne 5 millió. Már a régi sx4 is ilyen volt, bár ha valaki venni akart full-full fapad autót 3.2-ből kijött azért.

De mikor kijött az S-cross, akkor jelentették be az Iv-4-et, ami valóban régi sx4 méretű... hát nem tudom mi lesz a vége, majd kiderül.... mondjuk mostanában nagyon mondja a suzuki, hogy minden évben be fog vezetni egy új típust.

(#15992) Kornel válasza Doze (#15991) üzenetére


Kornel
veterán

az a baj, hogy elszálltak az árakkal :(

(#15993) Nem3sys válasza Doze (#15981) üzenetére


Nem3sys
tag

Astra/Corsa...

Seat Ibiza 1.9TDi 200+++

(#15994) Mercutio_ válasza Kornel (#15986) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kíváncsi vagyok mi marad meg a koncepcióból :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15995) Doze válasza Nem3sys (#15993) üzenetére


Doze
aktív tag

Elvagy tévedve, azért a régi sx4 nem épp corsa categória, hanem H-s astra...

(#15996) Nem3sys válasza Doze (#15995) üzenetére


Nem3sys
tag

Nézd meg mire írtam.

Seat Ibiza 1.9TDi 200+++

(#15997) Doze válasza Nem3sys (#15996) üzenetére


Doze
aktív tag

ja jolvan, no offense :DDD , nem tudom, de itthon magyarban bármit is gyártanak nem lesz piaca, megint valami fullosan fapad autót kéne gyártaniuk+szórnia a hitelt hogy beinduljon a biznisz.

(#15998) Kornel válasza Doze (#15997) üzenetére


Kornel
veterán

ja.
egy 6% körüli forint THM-mel már kelendőbbek lennének a kocsik, plusz az árakat is érdemes lenne a magyar keresethez igazítani.

(#15999) dedike válasza Kornel (#15998) üzenetére


dedike
addikt

az árakat is érdemes lenne a magyar keresethez igazítani.

Akkor meg ész nélkül vinnék ki innen a "külföldiek" az autókat, hiszen itthon jóval olcsóbb lenne, mint máshol Európában...

Jó szerencsét!

(#16000) Kornel válasza dedike (#15999) üzenetére


Kornel
veterán

befelé van regadó, kifele lehetne mondjuk egy kijelentési adó, ami azt feltételezi, hogy minden kereskedésbe leszállított autót először itthon kellene forgalomba helyezni. mondjuk abszurdisztánba minden lehetséges, szóval ez se lenne lehetetlen.
mondjuk az igazi megoldás továbbra se ez lenne, hanem az itthoni fizetéseknek kellene elmozdulnia az EU átlag irányába, és akkor nem kéne panaszkodni a gyenge belső kereslet miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.