Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#83101) Cheesus válasza Bjørgersson (#83100) üzenetére


Cheesus
senior tag

Talán win/macgamestore-on vettem még anno vmi 5€ körüli összegért ha ez esetleg segít :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#83103) Bjørgersson válasza Cheesus (#83101) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Steames ugyanúgy? Vagy ez csak Steames? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#83104) [Prolixus] válasza Bjørgersson (#83100) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Steam-en nem. MacGamestoreban viszont már sokszor volt 5 euro.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#83105) ruti válasza ldave (#83096) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ez az OST egyébként minden pénzt megér :K :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#83106) maross válasza Bjørgersson (#83100) üzenetére


maross
veterán

sokszor van 5 euroert az emlitett boltban, steamen még nem kapta meg, csak amikor el volt arazva.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#83107) Bjørgersson válasza [Prolixus] (#83104) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy értettem, hogy WinGameStore-on is Steam kulcsot kapok-e. :) MacGameStore-on egyébként megint 5$.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#83108) Cheesus válasza Bjørgersson (#83107) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ottis Steam kulcsot kapsz :K

https://www.twitch.tv/csehla

(#83109) Bjørgersson válasza Cheesus (#83108) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szuper, köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#83110) Assimilator


Assimilator
őstag

Asszem egy RAGE, Wolfenstein, ARK trio repulni fog a kosaramba. :D
A wishlistem termekei igen jo aron vannak.

(#83111) KisApám válasza Assimilator (#83110) üzenetére


KisApám
addikt

És hol/honnan pakolod bele a kosaradba?
(A RAGE érdekel leginkább.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#83112) Franklin válasza wikings2 (#83099) üzenetére


Franklin
addikt

Witcher 3 Steam-en 30 EUR, GOG-on 20 EUR, csak szólok.

(#83113) erahurka


erahurka
félisten

Jól látom hogy nincs semmi szavazás vagy játék amivel ingyen kártyákat lehetne szerezni? :(

(#83114) kemotox válasza erahurka (#83113) üzenetére


kemotox
addikt

Télen szokott lenni.

(#83115) genndy válasza erahurka (#83113) üzenetére


genndy
addikt

Ez még nem a nagy téli ünnepi. Azon szokott, ilyeneken nem (de állítólag az ideit már nem fogják bonyolítani, szavazás meg flash nem lesz).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#83116) wikings2 válasza Franklin (#83112) üzenetére


wikings2
őstag

Steam wallet pénzből szeretném megoldani a karácsonyi vásárolgatást, de ez mondjuk eléggé érdekes hogy 10 euro különbséggel árulják ugyan úgy -50% al felcímkézve. :U azért köszi az infót, másoknak hasznos lehet :R

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#83117) [Prolixus] válasza wikings2 (#83116) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mi ezen az érdekes? A negyedikes matek alapján ez csak úgy lehet, hogy steam-en magasabb az alapára is. Ami így is van.

Egyébként meg a GOG-ot a CD Project Red üzemelteti. A Steam-et meg a Valve, akik szépen rárakják a maguk jussát a CD Project Red játékaira is. Szóval igazából pont természetes, hogy steam-en magasabb az alapár. Itt max azt lehetne kifogásolni, hogy aránytalanul magasabb, amivel egyet is értek. Dehát senkit nem köteleznek, hogy steam-en vegye meg.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#83118) Csapoati válasza KisApám (#83111) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát a Steam topikba beírva szerintem a Steamen. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83119) genndy válasza wikings2 (#83116) üzenetére


genndy
addikt

Mivel a GOG-on az alapára is kisebb... Valvenak kell az a plusz 30%, azért 60€ ott az árcímke.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#83120) wikings2 válasza [Prolixus] (#83117) üzenetére


wikings2
őstag

Nem a 4.es matek érdekes, hanem az hogy a gog alapból olcsóbban adja akciók nélkül, és ha ő megteheti hogy ráteszi az 50% ot akkor steamen ez lehetne 60% is vagy a steam ár is lazán lehetne a gog-os alapár.

genndy: no igen, nekem meg se opcióm arra hogy gogról vegyem, se kedvem hogy szana szét tároljam a játékaim, szóval marad a steam drágábban :(((

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#83121) [Prolixus] válasza wikings2 (#83120) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Továbbra sem értem a logikádat az alapár tekintetében. A steames alapár csak úgy lehetne versenyképes a GOG-os alapárral, hogy ha a CD Project Red kvázi kevesebbért adná oda a Valve-nak árusításra a játékot, mint más disztribútornak. Miért tenné? Vagy a másik lehetőség, ha a steam nem rakná rá a saját hasznát. Miért tenne ilyet? Szóval amit írsz az alapárról, az teljesen irreális elvárás.

Akció persze, lehetne nagyobb a steam-en. Én is örülnék neki, mert én is ott akarom majd megvenni a játékot, ha 15 euro alá megy. Viszont egy fél éves játékról beszélünk, ami jól is fogyott egyébként. Sehol sem fog kapni 50%-tól többet. A Steam meg nincs rákényszerítve arra, hogy versenyezzen a GOG-os árral. Szóval sakk-matt.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#83122) csaba951


csaba951
veterán

Dying Light's next DLC is so big Techland is raising the price
Röviden: Jön a játékhoz The Following DLC. A készítők szerint ez olyan hatalmas lett, hogy akár önálló játékként is megállná a helyét. Ennek örömére december 8-tól 50%-al megemelik a Season Pass árát. Ennek a figyelembe vételével döntsön mindenki a vásárlásról!

Egyébként a SP-ban egy kazal dlc van már most is, ami külön nem is vehető meg a Steam Store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#83123) Assimilator válasza KisApám (#83111) üzenetére


Assimilator
őstag

Steamrol.
A RAGE pl. itt van

(#83124) FollowTheORI válasza csaba951 (#83122) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Zsír... akkor jó hogy még időben behúztam az egészet Nuuvemről pár hónappal ezelőtt. :D
Remélem minden extrát megkapunk ingyen, nem lesz Borderlands féle tökölés a DLCk körül SPn kívül. :(

Ez az Evil Within is betyáros... 60 giga helyet kér... :B

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83125) VGYke válasza VGYke (#82986) üzenetére


VGYke
addikt

Magamnak válaszolok, de hát ha más is tanul belőle! A lényeg: hosszú idő után 1db (Wolfenstein The New Order ) steam játéknál tapasztaétam fagyikat, ezt nem tudtam mire vélni... Van jó sok vásárolt VGA teszt programom, mint pl. 3DMark11 és elődök, utódok, semmivel nem volt probléma, ami arra utalt volna, hogy a VGA hibádzik. Bár "enyhén" az Asus R9290X-DC2OC-4GD5 VGA kártyám felt volt húzva kizárólag Catalyst alatt:

A fenti beállításokkal játszottam sok játékékot probléma nélkül, és a Wolfenstein The New Order játéknak is majdnem a végére értem, amikor jött a fagyi.
Az UNIGINE 4.0 teszt mondta meg, hogy a PC-VGA beállításokkal kapcsolatban valami bibi van....
Érdekes módon a "szőrös fánk" (FurMark_1.15) sem szólt semmit, hogy valami baj van.
Szóval miután visszavettem a "lóerőket" minden rendben!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#83126) eami válasza csaba951 (#83122) üzenetére


eami
Topikgazda

semmi baj sincs ezzel, mert amúgy nagyon ott van a játék és simán elhiszem nekik hogy +15 órás contentet raknak le ezzel az asztalra.

(#83124) NetTom : azon a 60GBon én is meglepődtem :B

[ Szerkesztve ]

(#83127) cyberkind


cyberkind
félisten

Arra mennyi esély van hogy a téli leárazáson x játék olcsóbb lesz mint most?
Van egy pár 5 eurós játék amit nem vennék ha olcsóbb lesz.

Paranormal Cocktivity

(#83128) wjbhbdux válasza cyberkind (#83127) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Arra külön árat szabhattak meg, valami olcsóbb lesz, valami drágább.

/s

(#83129) [Prolixus] válasza cyberkind (#83127) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Van rá valamennyi esély. ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#83130) scope2007


scope2007
addikt

Üdv

Tudna valaki segíteni bundle vasarlasban?
Gondolok itt arra,hogy hogy utalok pénzt, és ő megveszi giftnek, és atkuldi nekem
Thx

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#83131) pmheros


pmheros
senior tag

Most vagyok még csak túl a második steam -es vásárlásomon. Feltűnt a Tax kifejezés a digitális visszaigazolón.

A kérdés az lenne ez az adó hova folyik be ? Remélem M.o-ra, mert a helyi hülyéket akarom támogatni :K Külföldieknek nem szívesen fizetek sarcot. :N

nem vagyok tökéletes

(#83132) DrTechnoid válasza pmheros (#83131) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha steamen vetted akkor biztos lehetsz benne hogy az itt legjobban rászorulókhoz jut a pénz, oda , ahova alapból is kerülnie kell :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#83133) wikings2


wikings2
őstag

:O :O
Ew :D

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#83134) sixpak válasza pmheros (#83131) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is szívesen fizetném ide, mert tudom, hogy itt jó kezekben van. Lesz sok kórház, egyetem, utak....lófaszt, stadion!!
Szóval érdekes számomra ez a hozzáállás, én szarom le, hogy hova megy. :D

MGS mennyi most?
Érdemes megvenni úgy, hogy soha egy részével sem játszottam még?
Önmagában megáll a sztori?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#83135) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy látom a kártyadobálása a játékoknak is durván belassult... hihetetlen óramennyiségek után potyognak a sale kezdete óta... legalábbis amiket most próbáltam friss szerzeményeket (Evil W. , Tron E.). :( ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83136) Assimilator válasza FollowTheORI (#83135) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem kb. egy hete kezdodott ez az iszonyat belassulas. Volt olyan ami 9 orat ment....

(#83137) FollowTheORI válasza Assimilator (#83136) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

6.5 óra alatt termelte ki mindkét játék... azért ez nem semmi, nálam ilyen tegnapig sosem volt. :)

Szerencsére a Tron kártyáknak piszok jó ára van... picit kárpótol. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83138) Assimilator válasza FollowTheORI (#83137) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem tudom mi lehet. Mostanaban nagyon valtozekony a Steam. Persze a hivatalos kommunikacio nulla.

(#83139) Kal-El válasza Heavyrain (#83079) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ez: "Starting Dec 9, anyone losing items in a trade will need to have a Steam Guard Mobile Authenticator enabled on their account for at least 7 days. Otherwise, to protect against unauthorized trades, items will be held by Steam for up to 3 days before delivery." mit jelent pontosan?
Ha nincs Steam Guard Mobile Authenticator bekapcsolva, akkor minden trade után várni kell 3 napot, és csak utána kapja meg a másik? Mert az baromi vicces lenne. Remélem nem így lesz, vagy ha igen, akkor ki lehet majd kapcsolni a saját felelősségünkre.

(#83140) eami válasza Kal-El (#83139) üzenetére


eami
Topikgazda

pontosan ezt jelenti. Sokkal biztonságosabb :K

(#83141) tomsolo válasza eami (#83140) üzenetére


tomsolo
őstag

amíg el nem csórják a telót :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#83142) Arkennys válasza Kal-El (#83139) üzenetére


Arkennys
addikt

na ne szivass :D Ez komoly? Nevetséges, mocskosul. Pl ezzel a csgoloungen való fogadásnak is kampec, haaahahaha. És mindez pár okos miatt, akik mindent beszívtak :W

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#83143) Assimilator válasza Arkennys (#83142) üzenetére


Assimilator
őstag

Igy nagyon sok dolognak lesz kampec. :) Erdekesek lesznek majd az ezt kovetoen kialakulo trendek.

(#83144) Arkennys válasza Assimilator (#83143) üzenetére


Arkennys
addikt

Bár ahogy értem, ha bekapcsolom ezt a marhaságot (sigh) akkor megúszom ezt a 3 napos váróidőt. Jó kis zsarolás.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#83145) Assimilator válasza Arkennys (#83144) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem nem zsarolas, teged ved. Csak kicsit erosen javasoljak. :DDD

(#83146) tomsolo válasza Arkennys (#83144) üzenetére


tomsolo
őstag

főleg ha olyan szerencsétlen vagy hogy windows phone-od van :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#83147) Arkennys válasza Assimilator (#83145) üzenetére


Arkennys
addikt

Engem véd, hagyjanak már lógva :D Aki értelmes minimális szinten annak nem lenne szükséges ez a fölös marhaság. Emiatt bosszant. Androidos telefonom van (windows phonera életben nem vesznek rá...) és megoldható de most komolyan, mi a francnak hagyjak mindent jóvá hatszor gépről-telefonról-tamagocsiról és már lassan ujjlenyomat és DNS kóddal ellátott bizonylattal is?

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#83148) Kal-El válasza Assimilator (#83145) üzenetére


Kal-El
senior tag

Éppen ez az, hogy ennyire azért ne ultimátum szerűen közöljék már, hanem lehessen választani, úgy mint az email-es kódnál is volt, hogy saját felelősségre ki lehessen kapcsolni. Tulajdonképpen ezzel megölik az összes csere lehetőségét, ha nincs ez a mobilos azonosítás. Nekem konkrétan új telefont kéne vennem, mert még Androidos/iOS telóm sincs. A Windows Phone-osokról nem is beszélve, akik most ezerrel anyáznak.
Egyébként lehet mások összeesküvés elméletnek tartanák, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez nem-e egy újabb NSA nyomás hatására történt húzás, hogy még nagyobb rálátásuk legyen mindenre. Aki ezen röhög, az ne feledje el, hogy lassan minden amcsi szoftvercég beadta már a derekát nekik, mert akkora befolyásuk van.

[ Szerkesztve ]

(#83149) fuwiradis


fuwiradis
tag

Srácok, most a flash/daily/stb. deal-ek csak az őszi vásárra vannak kukázva vagy a téli vásáron sem lesznek? Javítsatok ki, de én úgy emlékszem, hogy többnyire ugyanazok az árak szoktak lenni a téli akción, mint az őszin (de akkor még voltak speciális ajánlatok ugye). De most ha egy egész hétre elérhetővé tesznek valamit adott akcióval, akkor potenciálisan egy rövid időtartamra (pl. téli vásáron egy flash deal alkalmával) még olcsóbb is lehetne, mint most. Szóval újra csak az a kérdés, hogy télre is marad-e ez a formátum a vásáron.

(#83150) Kal-El válasza fuwiradis (#83149) üzenetére


Kal-El
senior tag

Valószínűleg semmi különbség nem lesz.
1-2 játék kivételével a legtöbb esetben nem szokott lenni nagyobb akció. Illetve még az fordulhat elő, hogy ugyan az akció mértéke ugyanannyi marad, viszont a játékék alapárát csökkentik. De az se karácsony előtt szokás hülyék lennének.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.