Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#82051) tomsolo válasza nonsen5e (#82048) üzenetére


tomsolo
őstag

imizem, olyat se veszek :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82052) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

[link]

Ez most önállóan futtatható vagy kell az alap is hozzá?

(#82053) Hunbeast87 válasza torma1981 (#82052) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

E tartalomhoz szükség van a(z) XCOM: Enemy Unknown alapjáték Steames változatára.

Ráadásul nem csak egyszer írják a linkelt oldalon.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#82054) torma1981 válasza Hunbeast87 (#82053) üzenetére


torma1981
veterán

De a tesztek, hozzászólások alapján azt írták nem kell hozzá.

(#82055) dilipok válasza torma1981 (#82054) üzenetére


dilipok
veterán

akkor biztos nem is kell :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#82056) djculture válasza torma1981 (#82054) üzenetére


djculture
félisten

Kell hozzá mert ez csak egy nagyra hízott dlc...

(#82057) csaba951 válasza torma1981 (#82054) üzenetére


csaba951
veterán

Jó, ha te eldöntötted, hogy nem kell, akkor nem kell! ;)

Egyébként kell. Mindenhol le is van írva. Nem is értem, merre találtál információt, hogy nem kell.

Más. Crytek-nek megvan az új számítógépe! Windows 10-et tett fel rá. Mivel korábban az írta, hogy az elmúlt években felhalmozott játékokat fogja kipróbálni/végigjátszani ezért rögtön lett is egy önkéntes Windows 10 (játék) kompatibilitási teszterünk! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82058) Assimilator válasza csaba951 (#82057) üzenetére


Assimilator
őstag

Cryteknek uj gepe van? Na ne vicceljunk mar... :DDD

(#82059) sixpak válasza csaba951 (#82057) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mikor legutóbb belefutottam az egyik írásába, akkor még nem volt vga, ha jól emlékszem.
W10-en régi játékok?
Nem lesz őszinte a mosolya, nekem már 8.1-en is b@szik elindulni jó néhány játék...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#82060) JumboJet


JumboJet
csendes tag

vegyétek meg g2a.com -on :DD én a Painkilleremet is így úsztam meg 1000 forintból, pedig 22 ezer lett volna a komplett valójában :DDD

Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

(#82061) regener


regener
veterán

Szerintem off:

Kaptam egy emailt miszerint megszűnik a Playfire Credit és átkell pakolni GmG Credit-re (különben Okt 30-án elveszik), de a GmG Credig is mind elveszik Nov. 13-án.

Na most ebből mi az igaz? :F :F

Szöveg a levéből:

Please note that any Playfire credit remaining after October 30th will be expired, so be sure to transfer your credit before that date. Stuck for things to buy after the transfer is complete? You can click here to check out all of our current hot deals on GMG and head over to our VIP section for exclusive deals only available to account holders like yourself! Do be aware that any credit you have on Green Man Gaming will expire on 13th November 2015.

(#82062) maross válasza regener (#82061) üzenetére


maross
veterán

Kaptam en is, elvileg 0.2 font elveszik...playfireon 3.7 fontot ir, "spend" gombra nyomva gmg-n pedig kb 2.5 fontom van, szoval nem teljesen ertem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82063) FollowTheORI válasza regener (#82061) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha ez tőlük jött elég egyértemű akkor... el kell költened vagy elveszik.

Gondolom mostantól csak kuponozni fognak meg ilyesmi.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#82064) regener válasza maross (#82062) üzenetére


regener
veterán

Nekem a Playfire app és GmG account is 3,4fontot ír, hiába kattintok a linkre amit kaptam nem pakolódik át az összeg :F

(#82063) NetTom
Ja igen, kaptam Bioshock Infinite DLC-hez is kupont de azt persze nem lehet a GmG pénzzel használni, így nézhetek körbe mi értelmes van 3,4fontért max.
Ju eszembe lehet összegre keresni GmG-n vagy listáztatni?

[ Szerkesztve ]

(#82065) Wolverine válasza regener (#82061) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm, nekem még nem jött ilyen mail... pedig a meglevő kreditet egy 75%-kal leárazott BioShock infinite Season Passra akartam költeni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#82066) Edorn


Edorn
aktív tag

Most aktiváltam és telepítettem a Commandos sorozatot a Win10 gépemre. Amikor elkezdtem volna velük játszani derült ki számomra, hogy ez a sorozat csak winXp-n, esetleg win7 alatt fut...

Valószínű majd végigjátszom egy win7 oprendszer alatt, viszont beugrott egy lehetőség és kíváncsi vagyok hogy miképpen működne:

Én humblebundle-n vettem, vagy cseréltem a sorozatot ugyebár jó ócsón... Viszont mi van, ha steam alatt visszakérem a pénzem mert nem fut az oprendszeremen??? Nem kérhetem vissza, mert nem közvetlenül tőlük vásároltam?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#82067) sagem válasza Edorn (#82066) üzenetére


sagem
addikt

Nem kérheted vissza, mert nem tőlük vásároltad. Próbáld meg kompatibilitási módban futtatni, hátha. Vagy rá kell googlizni, valószínűleg már 8.1 alatt is problémák lehettek vele, s az akkori megoldások jók lehetnek win10 alá is.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#82068) Samus válasza Edorn (#82066) üzenetére


Samus
addikt

Nem kérheted vissza, mert nem Steam-en vetted. Csak a Store-ban vásárolt digitális termékek ára kérhető vissza a feltételek teljesülése esetén. Semmilyen külső aktiválású tartalom nem.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#82069) csaba951 válasza Edorn (#82066) üzenetére


csaba951
veterán

Csak Steam vásárolt játékoknál kérhetsz visszatérítést! És ott is csak egész speciális esetekben.

A világ üzlete lenne olcsón felvásárolni a világ távoli részein a játékokat, majd drágán beváltani a Steam-en. Pláne, hogy az EU-s Steam Store régió a legdrágábbak között van a Föld bolygón, szinte minden játéknál.

(#82070) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Remélem beszereztétek már a Gabe Newell Simulatort! ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82071) KubanitoS válasza Csapoati (#82070) üzenetére


KubanitoS
veterán

A világ megérett a pusztulásra. :W

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#82072) Assimilator válasza Csapoati (#82070) üzenetére


Assimilator
őstag

Meg nem, de igy 3% kedvezmennyel azt hiszem nincs habozasi ido, meg kell venni. :DDD

(#82073) MasterMark válasza MasterMark (#81648) üzenetére


MasterMark
titán

Erre valaki azóta?

Annyiban módosult, hogy már nem látszik a másik fél megosztásai között, viszont ugyanúgy nem tudok játszani vele. Annyit ír ki, hogy Steam frissítés keresése, eltűnik aztán visszadob az áruházi oldalra.

Úgy látom nem egyedi probléma.

Switch Tax

(#82074) tomsolo válasza Csapoati (#82070) üzenetére


tomsolo
őstag

ez szimplán szar

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82075) eami


eami
Topikgazda

yay, mit hozott az előbb a futár :))

(#82076) AxBattler válasza eami (#82075) üzenetére


AxBattler
félisten

Grats! :C
Hétvégén le is teszteled?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#82077) maross válasza eami (#82075) üzenetére


maross
veterán

kici óccó kínai

;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#82078) NyMRooD válasza eami (#82075) üzenetére


NyMRooD
őstag

Majd ír már le, hogy az xbox kontrollerhez viszonyítva mennyire éri meg, illetve, hogy mi aktivál az ajándék steam kulcs.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#82079) Cheesus válasza eami (#82075) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nagyobb képre nem futotta, nem látom a részleteket :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#82080) ayo válasza eami (#82075) üzenetére


ayo
addikt

kíváncsi lennék MKX-ben mennyire lenne ez célszerű, engem is érdekelne valami hosszabb teszt

http://jateknaplo.blog.hu

(#82081) eami válasza NyMRooD (#82078) üzenetére


eami
Topikgazda

nem jött hozzá steam kulcs, gondolom az csak beta tesztereknek ment. xbox controllerhez vagy máshoz nem lehet hasonlítani. gyorsan kipróbáltam GTA V-ben, de egyelőre újra kell tanulni mindent. nagyon furcsa.

(#82079) Cheesus: futotta, de annyira fényes és tükröződő hogy kb a fél szobát lehetett látni belőle :DDD

(#82082) eami válasza ayo (#82080) üzenetére


eami
Topikgazda

holnap estére van tervezve az mkx teszt :)

(#82083) mntn


mntn
tag

Engem majd olyan játékhoz érdekelne teszt ami alapból nem gamepad támogatott. pl. jedi knight részek, vagy valami hasonló.

(#82084) eami válasza mntn (#82083) üzenetére


eami
Topikgazda

nativan windowsban pl egérként funkcionál, mint egy tapi pad, csak annál jobb. Van haptic feedback is, illetve egy apró hangszóró is be van építve. Szóval minimum olyan élmény lehet mint tapipaddal játszani laptopon.

(#82085) tomsolo válasza eami (#82084) üzenetére


tomsolo
őstag

> Szóval minimum olyan élmény lehet mint tapipaddal játszani laptopon.

ahahahah

Hát ez aztán nagy Deal Magnet! :C

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82086) eami válasza tomsolo (#82085) üzenetére


eami
Topikgazda

pl point n click cuccokat simán lehet így játszani ahova amúgy sem kell billentyűzet.

(#82087) kriszpontaz válasza eami (#82086) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Anyagminőség? Összeszerelési minőség?

(#82088) freddirty válasza eami (#82075) üzenetére


freddirty
senior tag

ide is megjött a steam link+steam controller :)

[ Szerkesztve ]

fred

(#82089) tomsolo válasza eami (#82086) üzenetére


tomsolo
őstag

aha szóval a játékok 1%-nál még jól is jöhet :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#82090) Sirandrish válasza eami (#82075) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos fasza, de szegényke akkor is csúnya :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82091) eami válasza tomsolo (#82089) üzenetére


eami
Topikgazda

bizony, én nem bánom hogy rendeltem belőle egy másodikat is, de az csak 1 szűk hónap múlva érkezik :P

(#82087) Godlike79: jónak tűnik, alul a takarólap viszont nem tudom meddig fogja bírni, elég 2 filléres műanyagnak tűnik. Akksi csere nem olyan egyszerű mint az xbox controllernél.

(#82092) ayo válasza eami (#82091) üzenetére


ayo
addikt

te is kaptál mint ajándék játékokat? anno aszem te írtad, hogy eléggé szép csomagot kaptak mellé

http://jateknaplo.blog.hu

(#82093) Cheesus válasza ayo (#82092) üzenetére


Cheesus
senior tag

Írta hogy nem kapott hozzá semmi extrát :) [link]

https://www.twitch.tv/csehla

(#82094) Sirandrish válasza ayo (#82092) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő nem érdemelte meg...csak olyanok kaptak akiknek nincs 25K játék a birtokukban :D
Neki már nem tudtak volna újat mutatni ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82095) freddirty válasza Cheesus (#82093) üzenetére


freddirty
senior tag

nem külön jön hozzá steam kulcs, hanem a fiókodban aktiválják a játékokat.
Az előrendelőknek eredetileg nem lengettek be játékokat. Pl. én megrendeltem június július környékén és nem járt semmi.
Szeptemberben csak úgy véletlenül észrevettem, hogy a sok gama között megjelent a rocket league. Mondom emmeg mi. Valami fizetős hülyeség. Ilyet én nem vettem :)
Utánanéztem és kiderült később hirdették a controllert és a linket ajándék a rocket league plusz portal 2 játékokkal.

fred

(#82096) ayo válasza Cheesus (#82093) üzenetére


ayo
addikt

aha, kár érte

http://jateknaplo.blog.hu

(#82097) eami válasza freddirty (#82095) üzenetére


eami
Topikgazda

nem erről beszélünk most hanem hogy 3 hete volt egy unboxing videó ahol AAA játékokat adtak a controller mellé. Gyanítom csak beta testereknek, mert azóta sem említett extra játékot senki sem.

(#82098) kriszpontaz válasza eami (#82091) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Így nézne ki az elemek helye?

Tehát az alsó pillangó kapcsoló egyben az elemfedél is?

Az USB csatlakozó tölt is, vagy csak vezetékes controllerré varázsolja? Néha akkora LAG van az X360-as wireless controlleremben hogy lehetetlen vele pl. MK-t nyomni mert egy kombót nem tudok bevinni.

[ Szerkesztve ]

(#82099) eami válasza kriszpontaz (#82098) üzenetére


eami
Topikgazda

igen az az elemek helye, viszont az a kapcsoló az elem mellett nem is kapcsoló, azzal tudod kivarázsolni később az elemet (elég nehéz berakni egyelőre). Az alsó kapcsolók az elem meg toló karok között vannak. Kis apró kapcsolók. Hivatalosan nem tölti az akksikat (mondjuk nem tudom hogy tudná megkülönböztetni a sima elemtől) és vezetékesen tényleg vezetékes lesz.

XBOX controllerednél más lesz a gond, mert már voltak akik kimérték hogy nincs input lag a vezetékeshez képest. Max valami más zavarhatja.

(#82100) Qmi


Qmi
tag

Sziasztok. részt vettem a "Golden Joystick Awards" szavazáson, megkaptam a GMG-s voucher kódot amivel elméletileg meg tudom venni a Bioshock Infinite címet 1 dollárért, de nem fogadja el a kapott kódot a gmg rendszere.
Hibaüzit ad ki: "Unable to add the voucher"

Erre valaki tud megoldást? Szívesen bezsákolnál 1 dollárért na :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.