Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#38601) BeriHampeR válasza fi:zi'k (#38600) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Szintén érdekel az Amazonos opció.

Tudnátok olyan játékokat ajánlani amelyet most érdemes megvenni mivel nagyszerű történettel és megvalósítással rendelkezik? Minden megoldás érdekel, hogy ti mit ajánlotok és miért?

Hitman Collection, Crysis, és Batman packoz néztem ki eddig ,egyéb ötletek?

[ Szerkesztve ]

(#38602) Alien83 válasza lacus83 (#38589) üzenetére


Alien83
senior tag

aztaku :Y

2 dolog lehetséges. Vagy KURVA gazdag
Vagy egy átbaszos tag vagy csoport, akik jópár embert becsaptak.

Ezek steam-en vett játékok, nem pedig innen onnan összevett akciós cd-kulcsok, ez mi lóvé basszus.

[ Szerkesztve ]

(#38603) Alien83 válasza BeriHampeR (#38601) üzenetére


Alien83
senior tag

Mind a 3 kiváló játék.
Hogy a 3 közül melyiket ajánlanám ha minden stílus érdekel tegyükfel, a Batman-t.

(#38604) lacus83 válasza Alien83 (#38602) üzenetére


lacus83
senior tag

[link]

Itt gyűjti a sleepeket a cuccaiért cserébe.
De azért lehe tüzleti érzéke is mert én az 1138 giftje közül az egyetlen BO2jét akartam behuzni de nem adta az istenért sem :-(

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#38605) BeriHampeR válasza Alien83 (#38603) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

Ezeket venném meg, ezeken kívül érdekelnének még játékok, mire érdemes még költeni?

(#38606) ollie válasza BeriHampeR (#38601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kingdoms of Amalur

***

(#38607) Alien83 válasza lacus83 (#38604) üzenetére


Alien83
senior tag

Az [moderálva], kemény a csávó, de nem értem miért gyüjti őket.

És a végén mi a [moderálva] ér vele, ha millionyi játék van a tárolójában?

Mondjuk BO2 baromi értékes játék, azért nem adnám énse könnyen. :D

Válogasd meg a szavaidat!

[ Módosította: ollie ]

(#38608) lacus83 válasza Alien83 (#38603) üzenetére


lacus83
senior tag

Csak arra vigyázz ha steamen is akarod regelni az amazonos játékokat,biztosra menj és inkább online game cod megjelölésű játékokat vegyél amazonon ne download megjelölésűt.
Pl én a Legendel jártam igy 1 dolcsiért.
Megvan persze és digitális tartalmat kaptam,de amazon kliensen keresztül tudom letölteni és a mellékelt seriallal telepíteni.
Lásd régi rendszerű dobozos gamek.
A kapott serialt hiába irom be a játék aktiválása fül alatt a steam kliensben,nem fogadja el.Ismeretlen,vagy rossz kulcsnak dobja vissza.
De a Max Payne 3 online game cod nevű vásárlásommal semmi gond sem volt.Simán regelte a steam és onnan is töltöttem le.Nem amazon kliensről.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#38609) ollie válasza lacus83 (#38608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen az az online tőkehal? A cod azt jelenti, hogy tőkehal.

[ Szerkesztve ]

***

(#38610) SenorGrande válasza ollie (#38609) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Na, kösz, frankó étvágyat csináltál most egy doboz olajos halhoz. Mondjuk füstölt sprotnihoz. . . :DDD :O

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#38611) Vasinger! válasza Alien83 (#38607) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hidd el, nem hülye a csávó. Biztos van értelme, csak mi nem tudunk róla. Nem ő az egyedüli aki ilyet csinál. Csinálnak ilyet TF2 cuccokkal is...

(#38612) maross válasza Alien83 (#38607) üzenetére


maross
veterán

"de nem értem miért gyüjti őket."

Ezert el meg belole vidaman otthon napi par ora befektetessel, te pedig nem ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38613) Agyzuzo válasza maross (#38612) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezek a rohadt spekulánsok, már ide is betörnek. GAMESWAP rulz. Biztos jó lesz majd a SLEEPINGDOGS/BO2 árfolyama. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38614) Niczo


Niczo
senior tag

Maradt még egy 90%-os Death Rally kuponom, ingyé' van, ha kell pü.

Ugyanitt Dota 2 is vihető, pü-ben küldd az email címed és hogy mennyi kell :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#38615) bijesz válasza Alien83 (#38607) üzenetére


bijesz
aktív tag

Azért mert akkor kezdi el kiárusítani pénzért amikor nincs sehol akcióban.
Ha lecseng az olcsón szerzett cuccok csereberéje, és a maradék olcsó készletet felvásárolja, akkor lehet elkezdeni drágán adni. Logikus.
Aki ismeri a keresletet jól jár.

(#38616) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Most ezek a játékok lesznek 2 napig még leárazva, vagy még lesz más-más játék is leárazva még? Mert egy GTA Complete Pack leárazásnak még örülnék :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#38617) genndy válasza ViharVadász (#38616) üzenetére


genndy
addikt

Nem lesz más leárazás. Ezek voltak a legnépszerűbbek, ezért kaptak még egy akciót.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#38618) Niczo válasza Niczo (#38614) üzenetére


Niczo
senior tag

Death Rally kupon elkelt.

Dotákat vigyétek, foglalják a helyet :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#38619) ViharVadász válasza genndy (#38617) üzenetére


ViharVadász
őstag

Értem, köszi. A pénz akkor most máshova megy, most örülhet a pénztárcám(egy ideig ;] )

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#38620) Mardel válasza Niczo (#38618) üzenetére


Mardel
őstag

:R

Tradelhető Dota 2 tőlem is vihető, van 7 db.
Privi, ha kell.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#38621) TommyX_ válasza ViharVadász (#38619) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem van egy GTA: Complete Pack giftem, ha érdekel, árban megegyezünk. :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#38622) .tnm válasza bijesz (#38615) üzenetére


.tnm
addikt

kérdés, hogy a leendő kínálatot is ismeri-e. gyakorlatilag, ha a következő summer sale-ig nem adja el mindet, akkor ami rajta maradt azon már bukott. ha pedig sokan ráállnak erre, akkor hiába lesz rá kereslet, a verseny lenyomja majd az árakat (nem a steam-es ár lesz a konkurencia, hanem a többi spejzoló).
persze mindig ki lehet fogni egy-két tájékozatlant, de hogy erre megélhetést nem lehet alapozni, de még talán egy jó zsebpénzt se, az is biztos.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#38623) cashback


cashback
őstag

Még mindig megvan: 50%-KAL OLCSÓBB Painkiller Hell and Damnation bonus discount
(Érvényes 2012. december 19. és 2013. január 18. között)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#38624) Samus


Samus
addikt

Valakinek sikerült a Half-Life szériát magyar felirattal játszania? A virágbolti verziót simán megcsináltam, de most nemhogy magyar, de semmilyen feliratom nincs...Akármit állítok be. A "fi" csoport által készített 1.03 (utolsó) verzióval próbálkozom. A játékon belül a menü magyar. De nulla felirat...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38625) Alien83 válasza lacus83 (#38608) üzenetére


Alien83
senior tag

Uh annyira benne vagyok már. :)

Elég ha elolvassuk hogy: DRM = Steam

(#38626) Alien83 válasza bijesz (#38615) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen tudom.

Csak mint ismeretes, márpedig mi tudjuk hogy a játékok iszonyatgyorsan elértéktelenednek, és akciók ismétlődnek. :)

(#38627) ViharVadász válasza Samus (#38624) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én ezeket használtam, amik ezen az oldalon vannak: [link] A Half-Life 2, Episode 1 és 2 magyarítása is nagyon szépen működött rajtuk. Szerk.: Jaj, most nézem itt is, hogy ezt is a fi csapat készítette. Akkor viszont nem tudom mi lehet a gond :(

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#38628) Badtor


Badtor
tag

Tudnátok mondani jó középkorban játszódó stratégiai játékot?Vagy ha nem is középkori feltétlenül,de stratégia legyen. :)
Szívesen beruháznék egyre. :)

(#38629) Youri válasza Badtor (#38628) üzenetére


Youri
veterán

Total War széria

RTX ON

(#38630) DeFranco válasza Badtor (#38628) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Stronghold Crusader

oldie but goldie

(#38631) Tomy Yayo válasza Badtor (#38628) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Stronghold sorozat. Nagyon középkori, és nagyon stratégia :D

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#38632) kovsol válasza Badtor (#38628) üzenetére


kovsol
titán

Age of Empires 2 :D

Iszonyat tudnám értékelni, ha kiadnának egy AoE1-2 HD kiadást ! Venném is azonnal meg teljes áron.

May the Force be with you!

(#38633) BioNiCMaN válasza kovsol (#38632) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Éppen ezen filóztam a héten, hogy milyen jó lenne, ha megjelenne Steam-en egy kis ráncfelvarrást követően az első két rész. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#38634) ViharVadász válasza kovsol (#38632) üzenetére


ViharVadász
őstag

Lehet, hogy lesz olyasmi is, gondolom hallottál az új ingyenes kiegészítőről, ami a hetekbe jött ki:) Lehet, hogy majd valaki ennek hallatán megpróbálkozik egy felturbózássál:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#38635) Ryder62 válasza Samus (#38624) üzenetére


Ryder62
őstag

Pontosan ez volt a bajom nekem is. Bekapcsoltam feliratozást a játékban de nem volt. Átállítottam úgy hogy mindent feliratozzon de úgy sem volt.

Esetleg megpróbálhatnád hogy átállítod angolra a Steam nyelvét. Hátha...

Ha úgyse akkor passz.

(#38636) rt06


rt06
veterán

android-os steam klienst le lehet szedni valahonnan android nelkul?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38637) .tnm válasza rt06 (#38636) üzenetére


.tnm
addikt

lap alja

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#38638) viharhozo válasza Ryder62 (#38635) üzenetére


viharhozo
addikt

Igy van, vagy atallitod a Steamet angolra vagy a nyelvi fajlok kozott at kell nevezni a .eng-et .hun-ra.

A Black Mesanal legalabbis ez mukodott.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#38639) rt06 válasza .tnm (#38637) üzenetére


rt06
veterán

ejj, de vilagtalan vagyok
koszonom

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38640) albert8


albert8
addikt

Szerintetek ma lesz napi deal?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#38641) BigBlue69 válasza albert8 (#38640) üzenetére


BigBlue69
őstag

Napi Deal Biztos:D De hogy hány darab az még kérdéses..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#38642) Serpiko válasza albert8 (#38640) üzenetére


Serpiko
addikt

Remélem lesz TDU2 és végre vennék valamit a szél végére. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#38643) genndy válasza Samus (#38624) üzenetére


genndy
addikt

Nekem simán megy. Steam nyelve magyar, de a játékoknál angol van beállítva.
A játékon belül a 'Hang' fülön be van kapcsolva a feliratozás? Mert ha már a menü magyar, akkor ott lesz a gond.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#38644) kovsol válasza ViharVadász (#38634) üzenetére


kovsol
titán

Köszi szépen!
[link] ezután lehet már szélesvásznon is játszani és javítja a win7-8 bugokat! Adakoztam is a fejlesztőknek kemény 1€ -t érte. :DDD
Beteszem ide is, igaz privátban küldted el az infót, de hátha másnak is új még ez.

May the Force be with you!

(#38645) Samus


Samus
addikt

Odáig jutottam, hogy már van angol felirat...Most újraindítom a Steam-et, meglátom, mi lesz. Valamiért a hl2/cfg mappában a config fájlt nem tudom módosítani. Minden indítás után eltűnik, ami benne van (ebben van egy cc_land "" sor, ami alapból ilyen, elvileg itt ha a "" közé beírod a nyelvet, és megvan a hl2_nyelv mappa, benne a fájlokkal, akkor ez így megadja a feliratot, és azok nyelvét.

Időközben:
A legviccesebb, hogy van magyar felirat. A http://steam.magyaritasok.hu/ oldalról szedtem le (kamu fiókot megadva, akármit mondanak, nem bízok senkiben). Az egész hl2_hungarian mappát beraktam a half-life 2 mappába (SteamApps\felhasználónév\half-life2), majd a hl2\cfg\config.cfg-ben átírtam a cc_lang sort cc_lang "hungarian" -ra, mentettem, írásvédetté tettem, biztos, ami biztos (ezt lehet feloldom később, meglátjuk). És működik a magyar felirat, a játékon belül is magyar lett minden (menüben is). Olyan birka voltam, hogy elsőre a hl2_hungarian mappát a hl2 mappába raktam...

Egyedüli problémám, hogy a grafikai beállításaimat nem nagyon hajlandó megtartani. Random módon egy-két beállítás megváltozik az indítások után...illetve borzasztóan swap-ol (2GB RAM, Win7 Ultimate), a virágbolti nem csinálta, persze abban egy darab frissítés nem volt, ez pedig naprakész...Lehet nem ártana egy töredezettségmentesítés, meg ugye notesz, 5400as vinyó...A mentéseim felmennek a felhőbe, ugye? Játék után mindig csinál egy kis adatforgalmat, egy pillanatra jelzi, hogy tölt valamit.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#38646) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Az androidos steam kliens nálatok hogy muzsikál? Nálam valami bitang pusztulat, fél percig karikázik mire haljandó betölteni valamit, akkor is hibásan, aztán bárhova kattintok megint nézhetem a 21. század homokóráját a karikát...

Használhatatlan. Nálatok?

(#38647) maross válasza DeFranco (#38646) üzenetére


maross
veterán

Egy-ket hete amikor probaltam, nalam emesztheto volt minden rajta.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38648) kovsol válasza DeFranco (#38646) üzenetére


kovsol
titán

Nálam ha wifi vagy magas sávszélességű nettel használom akkor gyors, de amint esik a térerő vagy lemegyek a 3G -s térképről onnantól kuka.

May the Force be with you!

(#38649) DeFranco válasza kovsol (#38648) üzenetére


DeFranco
nagyúr

@maross @kovsol: akkor a vas lesz vékony hozzá (galaxy 3), mert wifivel is pocsék... valahogy majd túlélem

@Samus: opera a sale-s oldalt széttöri, a gyári böngésző meg pont akkor nem megfelelő, amikor szükség lenne rá - vidéken, ahol az edge-t is vadászni kell.

[ Szerkesztve ]

(#38650) Samus válasza DeFranco (#38646) üzenetére


Samus
addikt

Használható, de lassú netnél hanyagolandó... A netes változat lényegesen gyorsabb (pedig az komplett oldalakat töltbe mindenestől), érthetetlen. Nálam random újra is indult (nagy feketeség lett egyszercsak, majd újracsatlakozás...), van van alatta (Grand X IN), amikor van sebesség, nincs is baj. Viszont a Steam oldala mobilról nézve egész jó. Talán idővel ez is jobb lesz, a Facebook app most jutott el oda, hogy élvezet használni, mert irtó gyors és gördülékeny. Egyébként is csak a jelvény miatt raktam fel, de lemaradtam, mert már szavazás sincs, egy vagy kettő hiányzott az öt szavazathoz...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.