Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#38251) Niczo


Niczo
senior tag

Na, kaptam választ a Gamergate-től!

A tőlük vásárol Fallout: New Vegas Ultimate Edition kulcsa nem aktiválható a mi régiónkból. Írtam a supportjuknak, visszaírták hogy ez a Steam és a kiadó sara, próbálkozzak náluk. Hát az én logikám szerint tuti mindenhonnan a Gamersgate-hez hajtanak vissza hogy cseréljék ki ők a kódot. Ilyen esetben mi a teendő? Tiltott módszerhez eddig nem igazán akartam folyamodni, de úgy látom mintha itt nem lenne nagyon más megoldás.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#38252) warcat


warcat
veterán

Az egész gyengus vásár alapján erősen kétlem,hogy lenne az utolsó napon bármi, lesz még 2x 6 napi akciós játék meg ami flash sale jut,és annyi.

EA: It's in the crate!

(#38253) BigBlue69 válasza Niczo (#38251) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor kérdezd meg, hogy mégis minek adták ezt el neked? Miért volt elérhető.. Ha meg igyse akar menni, hogy kicseréljék a kulcsot.. Akkor csinálják amihez a legjobban értenek: REFUND!

Ez persze csak akkor necces ha Bethesda Packba volt.. Akkor meg nyeld le, hogy nem megy.. vagy menj vele trade-re

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#38254) KubanitoS válasza warcat (#38252) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az utóbbi évek magasan leggyengébb szélje volt ez szerintem is.

A Heroest azért behúztam. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#38255) Agyzuzo válasza KubanitoS (#38249) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szerintem ennyiért rablás, én még kivárok. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38256) BomiBoogie válasza KubanitoS (#38254) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jól tetted, legalább nyárig lesz mivel szüttyögnöd. :)

(#38257) KubanitoS válasza Agyzuzo (#38255) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudom jól, hogy nem volt olcsó, de az a baj, hogy tavaly is 15 euró volt maga az alapjáték és én már akkor meg akartam venni, de maradtam a "kivárásnál", pedig nagyon érdekelt a játék, elég nagy Heroes fan vagyok, de sokalltam az árát. Azóta eltelt egy év és már többször megbántam a dolgot, mert sokszor szerettem vele volna játszani vele. Boltban sem olcsóbb számottevően a játék, plusz én Steamen szerettem volna megszerezni, ráadásul a virágbolti meg elég fagyogatós. Szóval összességében nekem megérte a mostani árát is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#38258) Niczo válasza BigBlue69 (#38253) üzenetére


Niczo
senior tag

Trade-el az a cumi hogy fogalmam sincs milyen régiós. Lehet hogy megszívatnék vele valakit.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#38259) #70869248 válasza KubanitoS (#38257) üzenetére


#70869248
törölt tag

...és mostanra már teljesen stabil :)
Az Uplay és minden egyéb.

(#38260) SenorGrande válasza Niczo (#38251) üzenetére


SenorGrande
senior tag

GG csak elhajtott, tudják, hogy ez az ők saruk, de van most annyi sz@r a nyakukban, így nem tudnak vele foglalkozni.

Következőket tenném:
1. Megpróbálnám még egyszer azt a kulcsot, hátha csak valami ideiglenes Steam nyűg volt. Többen is gond nélkül aktiváltuk a Bethesda pack-ból az NV-t.

2. Steam és Bethesda support. Kevés az esély rá, hogy megoldják, bár egy minimális van, és időtöltésnek jó, míg a GG magához tér. :DDD

3. Ha egyik sem segített, hónap közepe/vége felé vissza GG-hez, akkor már - szerintem - fognak foglalkozni a problémáddal. Jelenleg többszörös ticket-mennyiséget kapnak, mint amit fel tudnak dolgozni.

A VPN-t szerintem mindenképpen verd ki a fejedből, az nem alternatíva. Türelem. ;)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#38261) Niczo válasza SenorGrande (#38260) üzenetére


Niczo
senior tag

Köszönöm! Steam supporthoz nem sok reményt fűzök, de a Bethesda supportjánál bepróbálkozom egy levéllel. Csak azt nem tudom feléjük hogyan bizonyítom a vételt. Gondolom a GG-s számlamásolatot juttassam el nekik valahogy, meg a kapott kulcsot.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#38262) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kicsit off, de nem tudjátok, hogy hol van lehetőség külföldi oldalon Steam játékokat cserélni és/vagy eladni? Ha eBayre felteszek egy steam-es aukciót, akkor utána 1-2 napon belül törölni szokták. Van esetleg az eBayhez hasonló hely, ahol engedélyezett digitális játékot árulni? Köszi!

(#38263) BomiBoogie válasza r3dsnake (#38262) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Gifteket lehet trade-elni, van hivatalos Steam fórum erre. Account-ot adni/venni tilos. Mi a kérdés?

(#38264) r3dsnake válasza BomiBoogie (#38263) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem is volt szó accountról.

(#38265) KubanitoS válasza r3dsnake (#38264) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezen a fórumon is van lehetőség erre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#38266) BomiBoogie válasza r3dsnake (#38264) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor egyszerű, itt és itt tudod megtenni.

(#38267) r3dsnake válasza BomiBoogie (#38266) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi! És ha nem tradelnék, hanem eladnék, arra van lehetőség valamelyik külföldi aukciós portálon?

(#38268) maross


maross
veterán

Meg lehet allapitani a new vegas kulcsrol, hogy aktivalhato e itthonrol? Ha valakinek megvan, es beirja a kodot, kulonbozo dolgot irna ki neki itthonrol aktivalhato/nem aktivalhato kod eseten?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38269) BomiBoogie válasza maross (#38268) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha aktiválható, akkor beregeli neked a kód beírása után. Ha nem, akkor értelemszerűen nem. Viszont próbálgatni nem nagyon lehet, mert ugye ha beírod a kódot, és jó, akkor nincs visszaút.

(#38267) r3dsnake
Ebben nincs tapasztalatom, de elvben nem látom akadályát, hogy játékkódokat meghirdess, elvégre itt a PH-n is működik és nem tiltott, miért is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#38270) maross válasza BomiBoogie (#38269) üzenetére


maross
veterán

ezert kezdtem ezzel a mondatot: "Ha valakinek megvan". Vermes remenyeim szerint ha aktivalhato, akkor kiirja az illetonek, hogy ez a jatek mar megvan, ha pedig nem aktivalhato, kiirja hogy ez nem aktivalhato a regidobol, vagy invalid code, vagy valami hasonlot.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38271) BomiBoogie válasza maross (#38270) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem voltam elég figyelmes, most már értem a kérdést, csak nem tudom a választ. Magyarul azt kérded, látható-e valahogy a kódból vagy a formátumából.

(#38272) maross válasza BomiBoogie (#38271) üzenetére


maross
veterán

Ma nem vagyunk egy hullamhosszon :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38273) r3dsnake válasza BomiBoogie (#38269) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi a választ! Az oké, hogy nincs akadálya, de vajon hol lehet eladni külföldi oldalon? Mert az eBay leveszi, ahogy említettem fentebb.

[ Szerkesztve ]

(#38274) Youri válasza r3dsnake (#38273) üzenetére


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#38275) echterion válasza csaba951 (#38193) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, ha hazaérek, megnézem. Itt sajnos a proxy nem engedi. :R

**********

(#38276) ollie válasza maross (#38270) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogja kiírni, hogy már megvan, csak akkor, ha ugyanabból a régióból származó a játék.

***

(#38277) .tnm válasza maross (#38272) üzenetére


.tnm
addikt

ahonnan van a kód, nem tudják megmondani, hogy mit árulnak/árultak?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#38278) maross válasza .tnm (#38277) üzenetére


maross
veterán

Jo esellyel nem, tuti csak a steamre mutogatnanak.

@ollie: ertem en, hogy mas verziojut aktivalna be, mint pl borderlands es borderlands ru, de mivel regiokorlatos, elvileg aktivalni se lehet, nem ugy mint a borderlandset, vagy rosszul gondolom?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38279) csaba951 válasza maross (#38270) üzenetére


csaba951
veterán

Viszonylag egyszerű a helyzet. Összesen 2 lehetőség van:

13199 - Fallout New Vegas: Ultimate Edition
A következő országokban NEM aktiválható: RU AM AZ BY EE GE KZ KG LV LT MD TJ TM UZ UA PL CZ SK HU RO. Sikeres aktiválás után ezekben az országokban is indítható a játék.

Első körben ilyen kulcsokat osztott a GG. Tehát ha nem tudod aktiválni pl. Magyaroszágról, akkor biztosan ilyen kulcsod van. Érdemes az aktivációval újra megpróbálkoznod, mert lehet hogy máshová sorolták a kulcsot azóta, amióta először megpróbáltad aktiválni!

Sajnos az sehova nem fog vezetni, ha egy olyan személy próbálja meg aktiválni (Magyarországon), akinek már megvan a játék. Magyarországon a játék orosz változatát lehet kapni Steam Storeban és a boltokban is. Az orosz és a nemzetközi változat Steam azonosítója eltér egymástól. Tehát annak akinek megvan az orosz változat simán engedné aktiválni, mert ez egy másik játék. Természetesen csak akkor, ha az aktiváció földrajzi feltételének megfelel. Ha nem felel meg, akkor gondolom valamilyen hibaüzenetet kap (akár megvan neki már az orosz változat, akár nem). Ezzel kapcsolatban nincs semmi tapasztalatom, még soha nem akartam olyan kulcsot aktiválni, ami az én országomból nem volt megengedett. :D

Kizárólag abban az esetben írná ki a "már megvan neked a játék" hibaüzenetet a Steam, ha olyan valaki próbálná meg aktiválni akinek a nemzetközi változat van meg ÉS jelenleg nem a fent felsorolt országok valamelyikében él.

13966 - Fallout New Vegas: Ultimate Edition (Digital WW Retail)
Ennél nincs semmi megkötés, a világ bármely országából aktiválható és indítható a játék. Második körben már inkább ilyen kulcsokat osztottak.

Fontos még megjegyezni, hogy mindkét változat KIZÁRÓLAG a következő nyelveket tartalmazza:
* angol
* francia
* német
* olasz
* spanyol

És persze a korrektség jegyében legyen benne a hirdetésben a fenti információkon túl az is, hogy ez a kulcs a GamersGate-ről származik.

(#38280) warcat válasza csaba951 (#38279) üzenetére


warcat
veterán

Ezt a hibaüzenetet kapod,nekem már megvan a sima FalloutNV (RU,Steames akcióbol)
Amúgy eléggé pofátlan dolog ez a besorolás,már megvan egy ideje,de ha tudom anno akkor nyilván valami kulcsos boltból vettem volna WW-verziót.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#38281) Pan21


Pan21
csendes tag

Nekem megvan a Heroes 6 Gold pack ha valakit érdekel és meg lehet oldani, hogy az övé legyen, akkor tovább adom, kódot kaptam megvan mind a 3-om.

(#38282) maross válasza csaba951 (#38279) üzenetére


maross
veterán

Kosz, akkor beprobalom en. Igazabol nem volt szuksegem ultimate verziora, gondoltam eladom, es majd veszek akciosan egy simat, es meg nemi penz is marad macskakajara :). De igy mar tul maceras, este beprobalkozom a sajat accountomon, utana meglatjuk. Vaagy meg megvarom a steam valaszat Niczo uzenetere.

szerk: azt is jo lenne tudni, mikor ert veget az "elso kor", amikor az innen nem aktivalhato kulcsokat adtak. En viszonylag keson kertem le, nem tudtam hogy kozos poolbol vannak, es nem fogok megkapni egy csomo kulcsot.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38283) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

LOL, Blood Bowl® Legendary Edition 100% akcióval -0,01 eurocent. :D Gondolom mindjárt javítják, de akkor is... :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38284) Zolás válasza Agyzuzo (#38283) üzenetére


Zolás
addikt

Nincs is buy gomb alatta :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#38285) Serpiko válasza Agyzuzo (#38283) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért betoltam a kosárba, de nem engedi megvenni ennyiért. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#38286) kovsol


kovsol
titán

Ha valaki Serious Sam 3 Standard - Four Pack vásárlását tervezi egy példányra vevő vagyok.

May the Force be with you!

(#38287) Badtor


Badtor
tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#38288) csaba951 válasza maross (#38282) üzenetére


csaba951
veterán

PÜ ment!

(#38289) eami válasza kovsol (#38286) üzenetére


eami
Topikgazda

szintén, engem se felejtsetek ki :P

(#38290) n@p@lm válasza n@p@lm (#38191) üzenetére


n@p@lm
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#38291) n@p@lm válasza polonic (#38168) üzenetére


n@p@lm
őstag

mindhárom fut win8 alatt.

(#38292) pylon válasza Niczo (#38238) üzenetére


pylon
tag

Én hiányoltam a 75% akciót (még mindig :D )
a jelek szerint mind a három steames, az "IAMANELDERGEEK" kuponkód van csak?

Agyzuzo 4,62 fontért? annyiért drága

a Front Mission Evolved meg drága, volt olcsóbban is gmg-n

HS 2142 $2,49-ért vagy olcsóbb akcióra várok inkább (mivel elfogyott gmg-n)

(#38293) polonic válasza n@p@lm (#38291) üzenetére


polonic
félisten

Köszi!

(#38294) Niczo válasza pylon (#38292) üzenetére


Niczo
senior tag

Most már ne hiányold. Mindhárom játék steamen aktiválható :K
Egyébként 4,52 font az ára a kuponnal, tehát kb. 5,75 euro. Ez olcsóbb egy kicsivel mint steamen a 75%-os ár (ha lenne).

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#38295) csaba951


csaba951
veterán

Ki mit tippel? A Winter Sale szombaton 19:00 CET-kor véget ér, vagy ekkor még indul egy utolsó napi akció?

(#38296) Youri válasza csaba951 (#38295) üzenetére


Youri
veterán

Még egy nap csomag akciók, aztán jön a mókuskerék

RTX ON

(#38297) bpx válasza csaba951 (#38295) üzenetére


bpx
őstag

holnap új napi deal 48 órán át, szombaton ismétlés az eddigiekből 24 órán keresztül, vasárnap 19:00-kor visszatérnek a "szürke hétköznapok"

[ Szerkesztve ]

(#38298) maross


maross
veterán

Krater szerintem megkapja a -75%-ot, bar 2packben most is 75%...hatha az tovabb javul, mar most is kijon egy ezresbol. Nekem bejott, aki hack n slash fanatik, annak javallott, van olyan jo mint a torchlight 1.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38299) Youri válasza bpx (#38297) üzenetére


Youri
veterán

Biztos, hogy nem vasárnap lesz vége

RTX ON

(#38300) ollie válasza maross (#38298) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kraternek a Collector's változata már most is 75%-os, és úgy olcsóbb, mitn az alapjáték.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.