Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#38351) Agyzuzo válasza maross (#38343) üzenetére


Agyzuzo
addikt

maross & ollie: köszi, akkor lehet adok neki egy esélyt, csak kivárom a szavazás eredményét. :)

Még egy kérdés: ollie, látom neked megvan a To the moon. Soundtrack-el vetted meg? Mert szerintem nagyon szép a zenéje, viszont érdekelne, ilyen minőségben adják oda (320-as MP3 vagy lossless?).

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38352) ollie válasza Agyzuzo (#38351) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs meg a soundtrack.

***

(#38353) BomiBoogie válasza ayo (#38349) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, nem éri meg, főleg, ha tényleg ennyire hasonlók. Előbb még ott a 3 meg az Absolute Power. Meggyőztetek. :)

(#38354) csaba951 válasza Agyzuzo (#38351) üzenetére


csaba951
veterán

To the Moon - Original Soundtrack 320-as mp3. És kétszer akkora helyet foglal, mint maga a játék! :D

[ Szerkesztve ]

(#38355) BomiBoogie válasza csaba951 (#38354) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én szemeztem a To The Moon-nal, de a 4 órás játékidő ennyiért is kevés.

(#38356) Agyzuzo válasza csaba951 (#38354) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Thx. :) FLAC-ban meg akkor 4x akkora lenne. :DDD Közben észrevettem, hogy hugim megvette az OST-t is, azt behúzom tőle. Még jó, hogy annak a lejátszásához nem kell Steam. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38357) lacus83


lacus83
senior tag

Villámakció még 10 órán át.
Grand Theft Auto Complete Pack ismét 75 százalékon a Steamen

[link]

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#38358) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,
Ma játszottunk a haverjaimmal egy kis Counter Strike Global Offensive-t és az egyik srác eléggé megharagudott rám és rámírt ma hogy a haverja el fogja lopni a következő 2-3 napban az accountomat. Írtam neki hogy van steamguardom szóval esélytelen, de azt írta hogy 3-at adott el az elmúlt héten steamguardos accból. Ennyit írt és elköszönt...
Szóval érdekelne hogy fel lehet törni steamguardos steam accot is, vagy csak át akart verni?
Változtattam egy jelszót azért a biztonság kedvéért a steamen, és az emailemé is elég bonyolult, szóval lenne okom félni vagy felesleges?
Köszi előre is :R

*Sn0w

(#38359) Blaise válasza gtamate2 (#38358) üzenetére


Blaise
veterán

Hagyd a fenébe, valami keménykedő 10 éves kisfiú lehet.

(#38360) gtamate2 válasza Blaise (#38359) üzenetére


gtamate2
veterán

Én is ebben reménykedek, de azért egy reportot küldtem a Steamnek, hogy mi történt, ha esetleg mégis lenne valami akkor tudjanak intézkedni egyből..

*Sn0w

(#38361) Blaise válasza gtamate2 (#38360) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem ha más az e-mail fiók és a steam jelszava, és nem futtatsz a gépen kétes programokat, akkor nincs mitől fosnod.

Ráadásul ha van dobozos játékod beregelve, és ellopják az accountot, akkor némi levelezés és a kulcs lefotozása után visszakapod.

(#38362) TESCO-Zsömle válasza gtamate2 (#38358) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztem ne aggódj. Semmi se feltörhetetlen, de ha valaki tényleg olyan spíler, hogy képes erre, akkor az:
1 - Nem dicsekszik vele még a legjobb barátjának se, mert elég egyszer összekapni, vagy a srác szólja el magát rossz helyen és máris bukó.
2 - Nem azért csinálja, mert "barátját" valami pank lelőtte CS-ben...

Persze ami megtörténhet, az meg is történik, de aggódni emiatt nem érdemes egy percig se. Ha igaz, amit a gyerek mond, akkor azért, mert úgyse tehetsz ellene semmit, ha meg nem, akkor azért...

Nekem kritikus helyeken olyan hosszú és abszolút értelmetlen jelszavaim vannak, hogy ha annak bruteforce-al nekiáll, még az ükunokái is arra várnak... Persze biztos van az a számítógép, amivel fel lehet törni egy 40-50 karakteres jelszót, de vajon ér-e egy nyomorult user akármilyen fiókja annyit?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38363) gtamate2 válasza Blaise (#38361) üzenetére


gtamate2
veterán

Szerencsére van, igaz csak egy, a többit online vettem. Csak nem lesz probléma :)

*Sn0w

(#38364) #57919488 válasza gtamate2 (#38358) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ilyenkor érdemes húzni kicsit a pahaszt agyát mielőtt kilépne ;] Vegyen csak új billentyűzetet a barom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38365) BeriHampeR válasza lacus83 (#38357) üzenetére


BeriHampeR
aktív tag

mindenkinek ajánlom, ennél olcsóbb nemigen lesz steamen, Több mint 1 éve vásároltam meg akkor is ennyi volt.

(#38366) lacus83 válasza BeriHampeR (#38365) üzenetére


lacus83
senior tag

Már csak azért is megéri mert annak idején pl én egy MW3at kaptam érte,mert amcsiban nem kapható.Sem most sem ezután.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#38367) PhoenixK válasza MATEO6600 (#38348) üzenetére


PhoenixK
őstag

Felveszed a kapcsolatot a steam support-tal, és ők az első válaszukban leírják, mi kell pontosan, és akkor kapsz egy 12 karakteres azonosítót is.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#38368) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mi van akkor, ha nem rendelkezem "dobozos" játékkal, minden játékom digitális vásárlás volt, Steamen, meg egyéb oldalakon?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38369) wwenigma válasza Vertigo18 (#38368) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bankkartya, paypal acc amivel fizettél, aktivalt kulcs.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#38370) Vertigo18 válasza wwenigma (#38369) üzenetére


Vertigo18
addikt

Természetesen majd minden játékomat saját bankkártyára vettem, saját paypal accal, így akkor megfelelő egy esetleges acc-lopásnál az azonosításom a supportnak?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38371) BigBlue69


BigBlue69
őstag

4 új Dota2.. Adtátok volna inkább 1 évvel előbb...

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#38372) lacus83


lacus83
senior tag

Szerintem ennyit a Steamről.
Most már cserélni se cserélhetsz védelem nélkül.
Ma tradelnék erre ez az üzenet fogad cserére felkéréskor:

You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.

Ez mi már?Most ott pihen a sok game a tárgyalómban és nem tudok 15 napig cserélni?
Régen jártam még úgy hogy sokáig nem játszottam de a steam mindig futott a géppel együtt és akkor a steam minősítésre hivatkozva kellett várnom.Na de ilyet hogy steam guard miatt nem enged,mert hogy ez előtt nem volt aktiválva.De ha meg kikapcsolom akkor meg azt kéri hogy kapcsoljam be mert addig nem enged tárgy cserét indítani.De közben meg:

You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.

Valakinek valamilyen ötlet?

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#38373) Youri válasza lacus83 (#38372) üzenetére


Youri
veterán

Be kell kapcsolni a Guardot, nem pedig lázadni.

RTX ON

(#38374) lacus83 válasza Youri (#38373) üzenetére


lacus83
senior tag

Oké oké.
Kb 3 napja be is van,akkor kért kapcsoljam be.Akkor még nem kaptam ilyen üzenetet hogy 15 napnak el kell telnie.
Az üzenet ma reggel fogadott.
Ergó ez jó is meg oké hogy védelem stb de kicsit rosszul jön ki az ember a dolgokból mind szava hihetőség mind kereskedés szempontjából ha az előzetes megegyezés szerint nem tudok egy cserét lebonyolítani ez miatt.

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#38375) BigBlue69 válasza lacus83 (#38372) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ez Téged véd csak... Nkem kezdetektől bevan kapcsolva... Soha nem volt vele problémám.. Gmail-ra mindig megjött a levél is..

A 15 napos cuccost pedig 1 hónapja hirdetik..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#38376) Vertigo18 válasza lacus83 (#38374) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha valaki ellopta az accodat, és levásárolta a rajta lévő pénzedet, akkor nem tudja magának elküldözgetni, vagy eladogatni a TE pénzeden vett játékokat, 15 nap alatt meg el tudod intézni, hogy visszakapd...

Ilyen egyszerű!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38377) csaba951 válasza lacus83 (#38374) üzenetére


csaba951
veterán

(#34463) csaba951 2012-11-23 22:46:44
Azért ez nem újdonság! Korábban itt a fórumon is olvashattál volna róla!

(#38378) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akik keresnek itt Fallout: New Vegas-t, ez jó ajánlat lehet, és ahogy látom, Steam-en is aktiválható.

(#38379) Vertigo18 válasza BomiBoogie (#38378) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hol voltál eddig? :D Téli álmot aludtál? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38380) sagem válasza Vertigo18 (#38379) üzenetére


sagem
addikt

Ide még nem lett betéve, csak a "másik" témába ;)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#38381) BomiBoogie válasza sagem (#38380) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért, van élet a "Steam" és a "Steam felhasználók izgulós topikján" túl is? :)
Biztosan az "Eredeti játékok legjobb áron" lesz az.

(#38382) Vertigo18 válasza sagem (#38380) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jajj, bocsánatot kérek! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38383) Chereiose


Chereiose
addikt

Már nem tudnak mit leakciózni, szerintem harmadjára van a max payne 3 -75%-ra leárazva :D sok nekik ez a két hét :D

(#38384) Vertigo18 válasza Chereiose (#38383) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az semmi, de bent vannak az akciók között olyan játékok is, amiken semmi akció nincs, és nem is egy...

Azért a százas listára illenék csak olyat kitenni, amin van minimális akció... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38385) headhunter86 válasza Chereiose (#38383) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én így a végére a Deus Ex HR-t szemeltem ki, remélem nyer. Esetleg ha nem tudtok valami jó ajánlatot ami még él és aktiválható STEAM-en?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#38386) headhunter86


headhunter86
senior tag

Symphony megvan valakinek? Milyen? Audiosurfot szerettem. Látom itt is lehet saját zenét betenni. Megéri? Most 3,39 EUR.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#38387) Wolverine válasza Vertigo18 (#38368) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor a bankkártyád adatait fogják kérni: név, a kártyaszám utolsó 4 számjegye és a kártya típusa.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38388) Mardel válasza Wolverine (#38387) üzenetére


Mardel
őstag

De lehet jó még egy korábban steamről vásárolt játék proof of purchase (nyugtát nyomtat gomb vásárlás után) xps formátumban.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#38389) Vertigo18 válasza Wolverine (#38387) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, már megválaszolták előtted is, de tényleg hála! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38390) Wolverine válasza Vertigo18 (#38389) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak meg akartam erősíteni, milyen adatot kérhetnek; a múlt héten ügyködtem a Supporttal, ezért első kézből voltak friss infóim.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38391) Vertigo18 válasza Wolverine (#38390) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ohh, így már tényleg felettébb hiteles, köszi!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38392) warcat


warcat
veterán

Nofene,séeeping Dogs megkpja a -66%-ot Steamen,nade Valve így csődbementek.

EA: It's in the crate!

(#38393) Youri


Youri
veterán

Rage? :)

RTX ON

(#38394) ViharVadász válasza Youri (#38393) üzenetére


ViharVadász
őstag

Az :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#38395) cashback


cashback
őstag

Van egy kis "krízis" steam-en.

Crysis pack: 50% a főoldalon... viszont bent már 75%

Crysis Collection vásárlása
3 elemet tartalmaz: Crysis, Crysis Warhead®, Crysis 2 - Maximum Edition
ÜNNEPI VÁSÁR! Az ajánlat végéig 23:40:20

Stornó... már javították.

Vagyis... össze-vissza! Ha valaki meg akarja venni figyeljen oda. Váltogat 50 és 75%-os kedvezmény között!

K_mester Lehetséges. Éppen most harcolnak vele. :C

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#38396) #57919488 válasza warcat (#38392) üzenetére


#57919488
törölt tag

Akkor a GMG már rég csődbe ment volna ha ez így működne. Legalábbis Voucher-el elég szép árakat tudnak csinálni amivel a konkurenciák nem tartják a lépést :))

(#38395) cashback:
Ez mindennapos mivel felvettek egy gamersgate-es dolgozót :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#38397) warcat válasza #57919488 (#38396) üzenetére


warcat
veterán

Csak poénból írtam,végre egy versenyképes ár a sok hulladék ismétlés között(OMG Bioshock 1+2 atied lehet 10 euróért csak most csak neked,senkit se zavarjon,hogy amazonon 5 dollár).Ez sem valami egetverő,vagy ilyesmi de legalább megemlíthető.

Más: még 2 flash salet elkezdenek,és ennyi volt ugye?

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#38398) maross


maross
veterán

A civilization 5 gold miben kulonbozik a goty-tol?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38399) dr_ace


dr_ace
aktív tag

szerintetek NFS: HP lesz -75% akcióban? :F
(nyáron elvileg volt egyszer, lehet hogy csak flash sale volt.)

(#38400) csaba951 válasza Youri (#38393) üzenetére


csaba951
veterán

Vicces mert az akciós alapjáték (RAGE) pont annyiba kerül, mint a nem akciós dlc-je! :D

Hálaadáskor és a Winter Saleben nekem nagyon kimaradt a Bethesdatól egy -75% Fallout 3, Fallout: New Vegas, meg az id Softwaretől egy -75% Wolf Pack. Meg persze ismét megtelt a szívem hálával a kiadók iránt, amiért nekem itt Európában nem akarják eladni a Drakensang: The River of Time, Drakensang - Phileasson's Secret, Cabela's Hunting Expeditions játékokat!

A Steam 2012-ben eladói szempontból beleolvadt a szürke tömegbe. Korábban azért szerettem az egyéni arculata miatt. Eddig a különböző játékok, acsik, szén krumpli azért színesítették a vásárlást. Az árak tekintetében többé nem számít már a legjobb akciós helynek. Sok akciós árat láttunk korábban máshol, most csak visszaköszöntek a Steamen is. Gyakorlatilag 2013-tól már nem érdemes semmi rendkívülit várni a Summer Saletől vagy a Winter Saletől. Mostantól inkább a Linux kliens (és játékok), meg a Big Picture lesznek azok amitől jobb a Steam mint a konkurencia.

(#38399) dr_ace
Egyértelműen nem! Flash Saleben egyszer kapott -75%-ot most is, de sajnos kiderült, hogy csak félreárazás, és pár perc után visszament -50%-ra. Ha jó az Origines is, akkor Amazonon találsz majd $5-ért akcióban, csak ki kell várni. Origin klienst meg nem nagyon fogod tudni kikerülni a jövőben, szóval ez szerintem nem probléma.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.