Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#38701) danih válasza Roth (#38700) üzenetére


danih
addikt

Szerintem akkor egy bundli lehetett, egy játék csak úgy nem kerül bele a könyvtáradba, max akkor ha egy előfizetést a Valve bővít. Ha valamit nyersz, azt megkapod giftben (vagy kulcsban).

[ Szerkesztve ]

(#38702) Roth válasza danih (#38701) üzenetére


Roth
tag

Köszi, most esett le, hogy a Humble Bundle 7-es volt... :)

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#38703) Joci93 válasza BigBlue69 (#38699) üzenetére


Joci93
senior tag

Én kipróbáltam még nyáron. (Életemben először játszottam DOTA-t). Azt sem tudtam, hogy mi merre.... Ott "kiabáltak" chat-en, hogy mit nyomjak... :D Egy élmény volt... :)) (Azóta a Steam-en vegetál xD)

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#38704) ollie válasza Roth (#38700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem jelentkezett be valaki más rajtad kívül a Steam fiókjába ugyanezen a gépen? A play helyett nem a buy gomb van ott véletlenül?

mod: közben látom, rájöttél.

[ Szerkesztve ]

***

(#38705) Agyzuzo válasza Joci93 (#38703) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Same here. Én azért vágtam, mi a lényege, mert egy az egyben olyan mint ez: Battle for Graxia.

Ez ugyanis a tavalyi karácsonyi sale idején még Rise of Immortals néven futott és kapcsolódott hozzá egy napi feladat, akkor belemélyedtem, de nagyon nem az én világom... A DOTA2-nél se értem, mire fel ez a nagy hűhó, de hát úgy látszik mégiscsak van egy elég nagy célcsoportja, még ha nem is mi tartozunk bele. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38706) Joci93 válasza Agyzuzo (#38705) üzenetére


Joci93
senior tag

Én is vágtam, hogy mit kell csinálni. Azért egy kicsit utánajártam. :D A "Rise of Immortals" nevű játékot is toltam, de én is csak egy achievement miatt. :D (Tavalyi winter sale király volt :C )

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#38707) Roth válasza ollie (#38704) üzenetére


Roth
tag

El is felejtettem, hogy a Bundle frissülhet utólag... de nem gond, csak nem akartam, hogy valakinek kára származzon belőle... ez így viszont újévi meglepetés volt számomra... magamtól... :DD

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#38708) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nocsak, Batman Arkham City-hez már nem lehet külön megvenni a DLC-ket, csak a GOTY-t egyben? Nekem megvan az alap. Ejnye.

(#38709) csaba951 válasza BomiBoogie (#38708) üzenetére


csaba951
veterán

Ha vége a salenek akkor lehet, hogy visszakerülnek. Persze már teljes áron, és csak 3 az 5-ből. A többit a kiadó letiltotta az EU2 régióban. Viszont mivel csak 1 GOTY változat van, abban mégis elérhető mind az 5! :D

(#38710) BomiBoogie válasza csaba951 (#38709) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Áhá. Sebaj, csak kibírom valahogy, hogy nem lehetek Robin. :)

(#38711) #57919488 válasza BigBlue69 (#38699) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem addig volt szórakoztató ameddig új volt az egész, utána csak egy ismétlődő farmolás volt az amit lehetett csinálni.
Még jó, hogy nem került semmibe :))

[ Szerkesztve ]

(#38712) Pedro78 válasza BigBlue69 (#38699) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nekem nem jott be, mondjuk sokat loloztam(om) ugyhogy lehet azert nem fekszik.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#38713) MrTwister válasza wwenigma (#38696) üzenetére


MrTwister
őstag

Nem hiszem, hogy user error, eddig nekem is ment, de tegnap óta nem, egyszerűen kilép a kezdeti zenés animáció közben. Megoldás nálam az, hogy gyorsan nyomok egy bal klikket, ezzel az animáció skippelve van és minden ok nálam utána már. :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#38714) Crytek


Crytek
veterán

Valakinek volt már olyan sorsolása a steamgiftsen ahol új nyertest kellett kérni?

Ha igen akkor ez mennyi ideig tart?

Next PC Upgrade: 2022

(#38715) TazLeacher válasza Agyzuzo (#38705) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajnos nem volt időm, csak kipróbálni a Dota-t, de pont én is tavaly karácsonykor próbáltam először ilyen típusú játékot, és engem egyből megfogott. Nekem nagyon bejött, akkor kattantam rá a Dota-ra, hogy kell. Most nyomjuk havarékkal az utolsó coop gammát, aztán szerintem Dota lesz, egyik srác keni-vágja, majd megtanít játszani...szerintem jó játék.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38716) bul07 válasza Crytek (#38714) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem volt, egy nap alatt kaptam új nyertes, de volt akinek ez majd egy hétig tartott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38717) Agyzuzo válasza TazLeacher (#38715) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igazából tökre olyan mint egy ilyen fantasy világban játszódó táblás társasjáték, csak átültetve PC-re. :)
Szerintem se rossz, mert a megvalósítás csillagos ötös, a képi világ, a zene... Csak nem köt le ez a műfaj. De ahogy látom a DOTA2-vel mindenki úgy van, hogy vagy rajtaragad, vagy fázik tőle. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38718) ollie válasza Agyzuzo (#38717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A táblás játékok körökre osztottak, a DOTA meg realtime, ez meg óriási különbség, 2 különböző műfaj.

***

(#38719) Agyzuzo válasza ollie (#38718) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem valahogy mégis kicsit ilyen társasjáték feelingem volt, mikor játszottam, még ha real-time is. :D De ebben igazad van. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38720) maross


maross
veterán

csak ugy halkan kerdezem meg, tablas tarsast nem szokott valaki jatszani innen? es most nem monopolyra gondolok, hanem dominionra, puerto ricora, yggdrasilra, arkham horrorra, 7 wondersre es hasonlokra :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38721) mepet válasza maross (#38720) üzenetére


mepet
addikt

Csak a monopoly! :B

(#38722) cashback válasza maross (#38720) üzenetére


cashback
őstag

Táblás játékokat inkább élőben jó játszani.

Viszont a Majong az leszokott kötni a gép előtt is. :DDD

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#38723) Agyzuzo válasza maross (#38720) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Monopoly, Risk, Gazdálkodj okosan, Hotel, Game of Life... Elég retró csávó vagyok. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38724) maross válasza Agyzuzo (#38723) üzenetére


maross
veterán

En is ugyanezeket nyomtam, 20 evvel ezelott :)

@cashback: eloben kerdeztem, "tablas tarsas" :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38725) DeFranco válasza maross (#38720) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most karácsonyra Catan telepeseit kaptam, de sajnos a feleségemmel nem lehet játszani, mert ő megsajnálja az arab szőnyegárust is... komolyan, inkább hagy nyerni, csak ne érezzem rosszul magam :D Ezért kénytelen voltam módosítani a szabályokon, és PvP helyett local coop-ban nyomjuk.

Monopoly-t szeretem, azt gépen is szoktam játszani, a Risk-hez buta vagyok, a Gazdálkodj Okosan jó, csak egy kicsit el van rugaszkodva a valóságtól. Scrabble-t is szeretem, csak azt sincs kivel játszani.

Szóval játszanék én, ha volna kivel...

[ Szerkesztve ]

(#38726) darkling válasza maross (#38720) üzenetére


darkling
tag

Engem úgy 1 éve szippantott be a társasjátékok világa, azóta gyűjtögetem őket, illetve játszok rendszeresen a helyi klubban/otthon/ismerősöknél. Egyaránt szeretem az eurogamer és ameritrash játékokat is (FFG a kedvenc kiadóm) :)

Imádom a kooperatív játékokat (Ghost Stories, Red November, Vanished Planet, Lord of the Rings LCG stb.), de újabban a wargame-k felé is kacsintgatok (Okko, X-Wing Miniatures).

[ Szerkesztve ]

Why is a soap bubble round?

(#38727) ruti válasza Agyzuzo (#38723) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hmmm...régi szép idők: Rizikó a Libellában előadások helyett, akkoriban HB-t csapoltak, tisztán emlékszem :B

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#38728) maross válasza darkling (#38726) üzenetére


maross
veterán

Na, te vagy az en emberem :DDD. Ha ghost storiest imadod, yggdrasil-t mindenkepp probald ki (ha nem lenne meg a ghost stories kieg /white moon/, erosen ajanlott!). Koop-ban kiemelkedo meg az arkham (hosszu), lightosabb verzioja az elder sign, a pandemic, ennek a meg lightosabb verzioja a forbidden island. Mostanaban probaltam még a fire rescue-t, egynek elmegy, a d&d wrath of ashardalon-t, ez mar dungeon epitgetos, ez is hosszabb lelegzetvetelu. Kb ennyi co-opom van, igazabol mindegyiket szeretem :)). Egy fury of draculam van meg, fél-co-op, hamarosan letesztelem azt is. Lord of the rings-et lehet hogy mar eladtam, egyedul untam, parom pedig nem kedvelte. Egyebkent Ghost stories a favorit nalunk, kb 40-50 jateknal jarhatunk. Meg kellene 1-2 ember innen ph-rol, es ossze is ulhetnenk egy estere :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38729) DeFranco válasza maross (#38728) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egy nagyon halovány, ceruzával húzott jelentkezés: o/

(csak azért, hogy lássam milyen, teljesen kezdő vagyok)

(#38730) Agyzuzo válasza maross (#38728) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Aztaku... :D Hát én benne lennék, csak éljem túl a januárt, februártól részemről ok. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#38731) AxBattler


AxBattler
félisten

Rizikó, Catan Telepesei, Carcassone, Bang!, Trónok Harca, ezek néhány kiegészítője, és majd Last Night on Earth. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38732) maross válasza AxBattler (#38731) üzenetére


maross
veterán

Ezeknek fele megvan, masik felet mar eladtam, egyedul tronok harca-t nem ismerem. Szemeztem vele, de vegul nem vettem meg.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38733) darkling válasza maross (#38728) üzenetére


darkling
tag

A White Moon-t még nem próbáltam, csak a Black Secret kieggel, de 1x mindenképpen lesz az is.
Arkham-al pár éve játszottam, akkor még nem tudtam, h. ennyi társas létezik :)

Yggdrasil, Pandemic is tervben van. Elder Sign-t várom, h. hazahozzák USA-ból (Call of Cthulhu LCG, Mansions of Madness és a Red November társaságában).

Flash Point-t nemrég játszottuk, nekem tetszett.

Remélem a posta nemsokára meghozza a Star Wars LCG-t is :)
Gears of War is ott van a polcon :)

Na de ez már nagyon OFF :)

Why is a soap bubble round?

(#38734) maross


maross
veterán

Megint egy fel-off: ha valakitol kapok paypal-en keresztul penzt, vissza tudja vonni valahogy, kell ezen izgulnom? Egy steames jatekot adnek el.

@darkling: white moon musthave, nagyon jol sikerult, es nagyon ujitja a jatekot. Black secret-et nem vettem, mert valakinek gonosznak kell lennie benne, es azt annyira nem szeretjuk (foleg kettesben nem). De nagyon szivesen kiprobalnam, mansions of madness-el egyetemben, de az is mar annyira arkham-klon, hogy nem vettem meg. Yggdrasilt szivesen megmutatnam, szerintem tetszene. En is olyan yggdrasil terito vagyok, mint agyzuzo a walking dead-del :)

Amugy nagyon hianyolok itt ph-n egy tarsasjatek topicot, van eleg emberanyag hogy elbirja. Mondjuk en speciel egyre kevesebbet jatszom, tuti vannak itt sokkal nagyobb kockak.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38735) Wolverine válasza Agyzuzo (#38717) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, hogy sokat változtattak-e a játékmeneten az eredeti Dotához képest... ami a többi hasonlónak is az ősatyja a League of Legendstől a Rise of Immortalsig.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38736) AxBattler válasza maross (#38732) üzenetére


AxBattler
félisten

Azt én sem ismerem annyira, mivel haveromé, és nem játszottuk olyan sokat, így a szabályokat is csak felületesen ismerem. De a zombis most izgat... :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38737) maross válasza AxBattler (#38736) üzenetére


maross
veterán

Megvolt, haromszor jatszottunk vele, szerintem szarul is jatszottuk, meg egyeb gondok is voltak, mindenesetre mindig csunyan elvereztunk a zombikkal szemben, elment tole a kedvem, eladtam :). Egyebkent elviekben nagyon jo kis jatek, csak nem ereztunk ra, van ilyen. De szivesen jatszanek meg vele egy-kettot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38738) AxBattler válasza maross (#38737) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát igen, a zombihorrorokban ritka a happy end... :D
Ezután (az év második felében) viszont a RoboRally lesz a következő!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38739) darkling válasza AxBattler (#38738) üzenetére


darkling
tag

Robo Rally nagy királyság :D

@maross: nem vagyok benne biztos, h. lenne rá igény. Én az LFG-t és a BGG-t használom. Akit igazán érdekelnek a társasok, az ismeri is ezeket az oldalakat.
De mondjuk érdeklődés felkeltésére lehet nyitni topikot.

Why is a soap bubble round?

(#38740) csaba951 válasza maross (#38734) üzenetére


csaba951
veterán

Hát nem veszélytelen! A PayPal nagyon védi a vevőt.

Elég nagy a veszély, hogy miután átadod a kulcsot vagy a gift-et, a vevő visszavonja az átutalást. PayPal simán visszaadja neki a pénzt, te meg buktad a játékot. Ha nem hívja vissza, akkor is indíthat egy disputot. Pl. azt mondja a vevő, hogy nem kapta meg a megbeszélt holmit a pénzéért. Nem sok ötletem van rá, hogy hogyan lehet hivatalosan is elismert formában bebizonyítani ennek az ellenkezőjét. Ha erre nem reagálsz, akkor a PayPal lehet, hogy fel fog lépni ellened. Mondjuk a számlád ideiglenes korlátozásával, súlyos esetben lezárásával.

Nem véletlen, hogy sokan inkább olyan rendszeren keresztül szeretnek üzletelni, ahol nem lehet (könnyen) visszavonni az utalást. WebMoney rendszerben pl. az utaláskor külön ki kell választani, ha az ember egy ilyen "protected" átutalást akar csinálni. Nyilván van valamennyi felára. Az alap utalást viszont nem lehet visszahívni. Cserében viszont nagyon sokszor meg kell erősítened, hogy tényleg utalni akarsz. Tehát felesleges azzal védekezni, hogy elnéztem az összeget vagy a számlaszámot.

(#38741) maross válasza csaba951 (#38740) üzenetére


maross
veterán

Klassz..akkor nem eroltetem. Koszonom a valaszt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38742) danih válasza maross (#38741) üzenetére


danih
addikt

Azt szokták csinálni, hogy beleíratnak a közleménybe valami olyasmit hogy "digitális terméket veszek, amit megkaptam, és nem fogom dispute-olni a tranzakciót"... nem tudom ez mennyire segít persze, ha valóban dispute-olja utána.

(#38743) .tnm válasza maross (#38741) üzenetére


.tnm
addikt

kódot adnál el, vagy gift-.et "tradelnél", mert akkor arról nyomhatsz screenshot-ot és esetleg steam-en keresztül visszavetetheted tőle a játékot.

de valóban nem ér annyit.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#38744) Vertigo18 válasza .tnm (#38743) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem a Steam nem fogja ezt visszavenni... Nem is foglalkozik majd vele...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38745) ollie válasza .tnm (#38743) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És mégis milyen indokkal kérnéd, hogy adják vissza neked? Ha megemlíted, hogy eladtad, de refundolt az illető, még lehet, hogy téged fognak bannolni, mert a Steam EULA szerint nem adhatsz pénzért giftet, csak ajándékozhatod vagy cserélhetsz.

***

(#38746) maross válasza .tnm (#38743) üzenetére


maross
veterán

Kod, es valoban nem er ennyit, es meglepne ha mukodne :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#38747) pylon


pylon
tag

SkyDrift 2,00 €
Sine Mora 2,00 €
Red Faction Guerilla 2,40 €
Warhammer 40000: Space Marine 4,80 €
Bang Bang Racing 2,00 €
kupon: GMG20-PJFEW-Y16HK

Deus Ex: HR The Missing Link 4,00€

Amazon akciók:
The Walking Dead $12,49
steam kulcsot ad és használható az $5 kupon

a többi 2012 Editor's Choice Games (kupont ezekre lehet elhasználni)

[ Szerkesztve ]

(#38748) Mardel válasza csaba951 (#38740) üzenetére


Mardel
őstag

Én úgytudom paypal csak ebayes vásárlásnál ad vissza pénzt a vásárlóknak és azt is csak indoklással. Ha jól emlékszem 30 napja van rá a vevőnek erre, pl. ha nem érkezett meg a termék, de előre utalt stb.
30 nap után pp nem foglalkozik vele, és ha giftként lett a pénz küldve akkor sem.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#38749) Mardel válasza Mardel (#38748) üzenetére


Mardel
őstag

45 nap, de itt minden le van írva. [link]

13.3 'a' pontjában meg ott egy hosszú lista, hogy mi nem tartozik a paypal buyer protection alá, és ott van ez is: access to digital content.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#38750) KubanitoS válasza Mardel (#38749) üzenetére


KubanitoS
veterán

Visszatéritik a pénzt bárkinek szinte bármilyen kitalált indokkal. Nem kell oda az Ebay. Így működik a TF2 cuccok lopása is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.