Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) .tnm válasza Malibutomi (#4389) üzenetére


.tnm
addikt

írtam vázlatba manifesto-t meg charter-t, ha megfelel (természetesen kezdeti időkre), akkor lehet esetleg publikálni.

@(#4398) Backspace

ez felsőbb szintű döntést igényel, én csak elrendeztem a dolgokat.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4402) PhilBrick válasza Revolit (#4375) üzenetére


PhilBrick
őstag

Gyertek csak szépen sorjában! Megmutatom az Idrisem. :P

(#4403) Malibutomi válasza .tnm (#4401) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hazaérek nézem is, de telóról nagyon lassú az RSI

(#4404) Diopapa


Diopapa
addikt

Az előbb vágtam, mennyire gáz? o.O

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4405) Backspace válasza Diopapa (#4404) üzenetére


Backspace
tag

Szuper hangulata van és a háttérzene az egyik kedvenc darabom! Szép munka! :C

(#4406) MuldR válasza Malibutomi (#4372) üzenetére


MuldR
tag

Radical haver, de o SG-n aktiv, o etetett be ezzel a csodajatekkal engem. En mondtam neki, hogy jelentkezzen kozenk, ha mar elvertem miatta 80 USDt. :)

(#4407) vagabor válasza PhilBrick (#4402) üzenetére


vagabor
aktív tag

Jo aki milliomos ;] engem igy is kitagad asszony ha megtudja hogy egy virtuális valamire (amugy egy gyönyörű coni ) költöttem sok sok "pénzet" :D
Szeretnék én is veterán lenni tisztelt vezérkar, szavazni nem szavaztam de itt vagyok\voltam a legelejétöl. Bár lehet hogy majd akkor kellene osztogatni a rangokat ha elindult a játék, és attól függően hogy ki mennyit tesz a közösségért stb. Aki beáldozza az auróráját élő pajzsnak annak külön rangot kell majd létrehozni :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4408) Apokalipsy1 válasza Diopapa (#4404) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Mehet a video corp oldalára,már csak a meg szavazott logot kéne végére rakni ha elindulna végre a szavazás.

[ Szerkesztve ]

(#4409) Habugi válasza Diopapa (#4404) üzenetére


Habugi
addikt

Szokásos minőség!! :C :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#4410) .tnm


.tnm
addikt

CainC!

fedd fel magad, plíz.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4411) CSiPet2 válasza Diopapa (#4404) üzenetére


CSiPet2
tag

Baromi jó lett!!! :R Azért majd egy újra renderelés kinéz neki, a logó szavazás után (legalábbis remélem)...

(#4412) Malibutomi válasza Diopapa (#4404) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Profi meló. Grat

.tnm

Manifesto meg a Charter pöpec, be is élesítettem

[ Szerkesztve ]

(#4413) .tnm válasza Malibutomi (#4412) üzenetére


.tnm
addikt

Kon-Ellin rám írt, mert nem kapott visszajelzést Tőled logó ügyben, megírtam neki, hogy nagyon köszönjük a munkáját és hogy szavazni fogunk a kérdésben.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4414) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#4404) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Szép munka! Nagyon hangulatos.
Látom te már letetted a voksod az egyik logo mellett. :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4415) .tnm válasza Diopapa (#4404) üzenetére


.tnm
addikt

zseniális, pár kritikai megjegyzés:

- a közepén azt hittem kicsit túl hosszú lesz, de aztán a végére rájöttem, hogy zseniális,
- zseniális,
- azt hiszem tudjuk, hogy fogja majd a játékbeli csatáinkat vágni, mert ez zseniális,
- remélem megvan még a nyers változat, hogy majd a végén a logót le tud cserélni :P

viszont az nagyon jól látszik, hogy miért gondolkodtam én is egyszínű (világos alapon fekete, sötét alapon meg inverz) logón.

volt valaki akinek a csata jelenetek alatt hiányzott a pjú-pjú? mert szerintem ez így volt zseni... tökéletes.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4416) Malibutomi válasza .tnm (#4413) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hopp megette a spam filter...

Logot majd jól megszavazzuk, az ikon nagyon jó amit beraktál, tőlem akár maradhat is :)

(#4417) GypsFulvus2 válasza .tnm (#4415) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A ptyú-ptyú nem, viszont a zene nélkül nem ütne a hangulat. A teljes csönd ugyanúgy kinyírná, mint a ptyú-ptyú.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4418) .tnm válasza GypsFulvus2 (#4417) üzenetére


.tnm
addikt

persze, de kimondta, hogy ne legyen zene?

--

btw. méret alapján perpill. 109-114-ek vagyunk (csökkenő sorrendben, természetesen)
és még 6-an a táblázatból nem is csatlakoztak. (persze biztos van ez így másoknál is)
velük együtt 88-90.-ek lennénk.

ha valaki nem lenne tisztában vele, org-hoz csak olyan csatlakozhat, akinek van game package-e, tehát legalább egy hajója is.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4419) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

oké oké... de mikor kapom meg azt az "istencsászár" rangot amit megbeszéltünk? :F

És vajon mennyire hatásosan lehet majd fellépni más ORG-ok ellen?

[ Szerkesztve ]

(#4420) Malibutomi válasza .tnm (#4418) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hú akkor már elegen leszünk egy raidre :DDD

(#4421) vagabor válasza Drenadar (#4419) üzenetére


vagabor
aktív tag

Rangok szerintem még megbeszélés tárgyát képezik, és még el sem indult a játék :) Meg majd tuti lehet lépkedni a ranglétrán is, ez már csak a vezetőségen múlik hogy hogyan tervezi meg az org belső felépítését.
Azért a hajó eloszlásra kiváncsi lennék :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4422) GypsFulvus2 válasza vagabor (#4421) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Na de mi itt már idejekorán felosztottuk egymás között az Univerzum irányításának különféle szintjeit. Bár ha jól emlékszem, az első, régi táblázatban én stoppoltam le az Istencsászár rangot... :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4423) Diopapa


Diopapa
addikt

Köszi mindenkinek a bíztatást, természetesen a project file megvan, a logo-t tudjuk cserélni (jó lenne valami vektoros kép, pl Illustrator), meg a végére majd mindenképpen ki kell írnom, hogy honnan a zene és a videó források.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4424) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

nálatok is halott a weboldal?

(#4425) .tnm válasza Drenadar (#4419) üzenetére


.tnm
addikt

+@(#4422) GypsFulvus2

egyszer van Budán kutyavásár. (ne szokjátok meg)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4426) vagabor válasza .tnm (#4425) üzenetére


vagabor
aktív tag

Én meg már nem tudom hányszor köszönjek be hogy ne legyek recruit, bár felőlem maradhat :D Én inkább javasolnám hogy az alapítókon kívül ne kapjon senki más rangot amíg nem indul a game, játékon belül kell eldőlnie hogy ki mit érdemel, nem itt a fórumon.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4427) .tnm válasza vagabor (#4426) üzenetére


.tnm
addikt

pont ennyi kellett, átsiklottam azon posztod felett, az itteni, meg ottani neveidben meg kevés az átfedés. bocsánat. :R

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4428) GypsFulvus2 válasza .tnm (#4425) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:R :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4429) babuttila


babuttila
csendes tag

jó lett a videó gratula :C a logó meg zseniális :R

star-citizen.hu

(#4430) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Nézegetem az Orgokat. Az egyesült Csehszlovák flottának már 72 tagja van. Leszenk még itt meleg pillanatok... :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4431) vagabor válasza .tnm (#4427) üzenetére


vagabor
aktív tag

regular? az mit is jelent? feláldozható? :D Mindegy, köszönöm :R

(#4430) GypsFulvus2
Igen, csakhogy nekünk a határon túl is vannak barátaink, meg mi az elszántságunkkal ellensúlyozzuk a létszámbeli hátrányt :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4432) Amaro_hu válasza Diopapa (#4404) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Tökéletes videó, és valahogy még mindig ez a logó jön be a legjobban... pont annyira marcona, mint amennyire fenséges, előre vetíti, hogy velünk nem lesz jó packázni ;]

(#4433) .tnm válasza vagabor (#4431) üzenetére


.tnm
addikt

egyelőre (!!!) ezt

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4434) vagabor


vagabor
aktív tag

Az org rész eléggé megdobta az adakozási kedvet, pár nap alatt összejött az 1 milla 14%-a :Y
A 37 eléggé lassan lett meg már azt kezdtem figyelni, mikor indul el visszafelé a számláló :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4435) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Hallo bello!

Látom elindult az org rész, éljen. (: Ha jól emlékszem itt már kész volt minden egy hónapja. Az orgban lehet olyat beállítani, hogy küldjön mait az orgos eseményekről? Vagy valami hírlevél féle? Mostanában nem nézek a forumot túl gyakran ):

(#4436) Amaro_hu válasza .tnm (#4395) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Akkor én reklamálnék is, nemrég még veterán voltam, most meg már recruit, hajnalra meg tán green...? Mint a táblázatból kiderül, én lennék Srami ;)

(#4437) .tnm válasza Amaro_hu (#4436) üzenetére


.tnm
addikt

Számomra nem derül ki a táblázatból. Törölte valaki? (Btw. ezek szerint rossz Amaro-nak ment az invite-t.... :S)

+szerk: ja és persze javítottam.

@Sotyka

Ha ezt olvasod: írtam Neked RSI fórumon is, kérlek köszönj be -- legalább -- egyszer ide a fórumba magába is, hogy a többiek is lássanak egyszer.

@(#4439) ng0ofy

szavazás eredménye ez volt:

ARBITLIBER 4
LIBERARBIT 3
LIBERUMARB 2
LIBERUMARM 13

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4438) Malibutomi válasza .tnm (#4437) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én sem látom, úgy fest frissíteni kell.

(#4439) ng0ofy válasza ng0ofy (#4435) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Na, most látom, az ARBITLIBER-ből csak LIberumArm lett, ami ne gond, csak nekem az AirbeitLiber jobban tetszett, mint a LiberósErőkar... Ez olyan pattanásos gyúrós gyerekre emlékeztet.

mikor lesz már Fleet Veiw?!??? Látni akarom! Torzonborzon kívül van már valakinek valami nagy batárja? (:

(#4440) .tnm válasza Malibutomi (#4438) üzenetére


.tnm
addikt

lejárt a szerk. idő.
én azt reméltem, hogy az Org felület eljut arra a szintre hamarosan, hogy fölöslegessé válik a (manuális) táblázat

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4441) vagabor válasza ng0ofy (#4439) üzenetére


vagabor
aktív tag

"Csak" egy Coni, ha kitúdódik hogy megvettem azért úgyis máglyán fogok éhhalált halni :D

Más, srácok akkor most melyik névvel fogunk az űrben furikázni, az ami az org member listán vastagon van szedve vagy ami vékonyan van? Csak mert próbáltam változtatni a vékonyan szedetten hogy utaljon a ph-s nevemre, de a vastagon szedettet lehet csak megváltoztatni, és arra írja hogy community monicker. Akkor most wtf?

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#4442) Sotyks94 válasza .tnm (#4437) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Hello mindenkinek!
Pár napja követem a fórumot, bár hozzászólni még nem szóltam, úgyhogy most megteszem, egyúttal "lerendezve" a beköszönés részt is :)

(#4443) .tnm válasza Sotyks94 (#4442) üzenetére


.tnm
addikt

köszi, :R

@(#4441) vagabor
a handle biztos látszani fog a játékban, hiszen az az egyetlen, amit nem lehet megváltoztatni, ellopni, stb.

ettől még a karakterednek lesz külön neve, de az ugye változhat, ha pl. meghal, stb. hizsen ilyenkor a karakter is másvalaki lesz.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4444) babuttila válasza ng0ofy (#4439) üzenetére


babuttila
csendes tag

egy Origin 315p Explorer :)

star-citizen.hu

(#4445) babuttila válasza vagabor (#4441) üzenetére


babuttila
csendes tag

azt szerettem volna én is de kiherélt volna elevenen az asszony :)) ugyhogy maradtam egy kissebbnél... azért majd ugyis kiokoskodom valahogy ;]

star-citizen.hu

(#4446) Diopapa válasza babuttila (#4445) üzenetére


Diopapa
addikt

Amiről nem tud, az nem is fáj... ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4447) Diopapa


Diopapa
addikt

Joystick szavazás!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4448) GrooveHero válasza Diopapa (#4447) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az enyém pont ott van a csaj előtt. Mármint a joystick-om..mármint a botkormányom...vagy izé, hogy írjam, hogy ne legyen félreérthető :DDD Az ezüst-fekete logitech az

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4449) .tnm válasza GrooveHero (#4448) üzenetére


.tnm
addikt

di(l)do

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4450) Djuree válasza Diopapa (#4447) üzenetére


Djuree
félisten

mi az a hotas?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.