Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Lehiñito válasza dkaro (#1350) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Asszem panában nincs felűltöltős.
Viszont a helyedben mindenképp megvárnám a holnapi edigital akciót.

(#1352) dkaro válasza Lehiñito (#1351) üzenetére


dkaro
őstag

Megvárom, hátha.:)
Köszi

(#1353) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Napokban megadta magát a mosógépem csapágyas lett és nem szerelhető. Indesit kb 6 éves gép volt.
Elöltöltős és legalább 7kg os gépet szeretnék venni csak azt nem tudom milyen márkát. Az indesitet most kihagynám.
Mosó és szárítógépekről milyen tapasztalatok vannak? Olyan ajánlatot is elfogadnák.
Köszönöm előre is a segítséget

(#1354) Lehiñito válasza laabom (#1353) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Olyat vegyél amire jó sok gyári garancia van. Én 1-2 hónapja vettem egy 7kg-os 1200centris panát 105ezerért.
Ha beregisztrálod akkor él a kiterjesztett gyári gari. De nézd meg a gyártó honlapját.

(#1355) laabom válasza Lehiñito (#1354) üzenetére


laabom
tag

Ma nézegettem ELECTROLUX EWS1476EDU nem tűnik rossznak. 7kg, 1400 fordulat. Nem volt dolgom mostanában electrolux géphez szerencsém de jónak tűnik

(#1356) Lauda válasza dkaro (#1348) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

En valamelyik electroluxot vennem, ha szamit az 1200-es centri, akkor erdemes a dragabbikat, amugy az A+ vs A++ konretan semmit sem szamit. Az A++ tobb vizet fogyaszt mint a masik, viszont evente 13kw/h-val kevesebb aramot, szoval ennek nincs jelentosege. A markabolt.hu - n nezd meg oket, ott valamivel olcsobbak, bar ott viszont fizetos a kiszallitas.

(#1357) Lauda válasza laabom (#1355) üzenetére


Lauda
félisten

Electrolux alapbol csak egy ev garos, erre figyelj, ha szamit a hosszu garanciaido. Kiterjesztett garancia 5 evre +10-13 ezer forint uzlettol fuggoen.

(#1358) laabom válasza Lauda (#1357) üzenetére


laabom
tag

Igen azt mondták. Electrolux márka azért megbízható? Nem fogok vele nagyon mellé?

(#1359) Lauda válasza laabom (#1358) üzenetére


Lauda
félisten

Megbizhato marka. :K

A 1476edu szerintem keskeny gep, ezekrol tudni kell, hogy eleg keskeny a dobjuk, nyilvan valahogy el kell erni azt a meretet. Hasonlo, mint a 31274SU

[ Szerkesztve ]

(#1360) laabom válasza Lauda (#1359) üzenetére


laabom
tag

Köszönöm

(#1361) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Melyik elöltöltős mosógépre van most a legtöbb garancia 100 ezerig?

Köszönöm

(#1362) Lauda válasza ati888 (#1361) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Nezd meg esetleg ezt a gepet. 100 alatt csak 1 eves garral fogsz tudni gepet venni szerintem.

(#1363) ati888 válasza Lauda (#1362) üzenetére


ati888
senior tag

Köszi. Én még ezt találtam: Fagor FE-7212A, edigitalnál 5 év garit írnak rá és csak 80k. Nem tudom milyen lehet.

(#1364) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!
Ha veszek egy Samut az edigitálnál és beregisztrálom, akkor kapok + év garanciát?

(#1365) Lehiñito válasza #93966848 (#1364) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hali.
Nekem azt mondták a samu márkaszervizben, hogy minden samu terméket regisztrálni kell a vásárlástol számított egy éven belül, mert csak akkor érvényes a második évre a garancia.

(#1366) clubmonaco válasza Dracula (#251) üzenetére


clubmonaco
tag

Sziasztok!

Írom az igazságot! :)Elhiszem hogy a srác tud dolgokat a gépről de az egyik fontos tényező kimaradt. Volt szó Gorenje Simplicity mosógépről. .Most adtam el 5 hónaposan.Ami próblémám volt vele hogy a legrövidebb program 60fokon 1:53 perc volt.Szerinted???A súly elosztó érzékelőről már nem is beszélek..2-3-4db ruhát nem lehetett kicentrizni elsőre.Gondolkodtam az Lg-ről is de fehér volt csak keskeny kivitelben s drágább is.Maradt a Samsung eco Bubble gép.1:tetszett is előtte már,2:akárki akármit mond,tényleg igaz amit írnak a reklámok róla,3:személyesen tapasztaljuk. Ráadásul kifogtam ugyanaz áron 5 év garanciáal,akciós napon s az utolsót!Mobilt odatartom s kijelzi a hibát a gépnek. E csak kis extra hogy megemlítsem.Tényleg habosan mos s szépen veszi ki a ruhát.S lehet állítani az ídőt,centrifugasebességet stb.Nálunk minden gorenje. Csak a mikro, sütője, páraelszívót szabad venni belőle.A hűtőt is el akarom adni..

[ Szerkesztve ]

(#1367) clubmonaco válasza clubmonaco (#1366) üzenetére


clubmonaco
tag

Kimaradt a leírásból a Samsung eco bubble-nál hogy plusz megjegyzi a mosási szokásokat ha akarod a memória funkciójával..

(#1368) #93966848


#93966848
törölt tag

LG F12B8NDA7
Erről van valakinek tapasztalata?Sokan dícsérik a Direct Drive-ot :R

(#1369) #93966848 válasza #93966848 (#1368) üzenetére


#93966848
törölt tag

Akinek ilyen van még mindig jól szuperál :) ?

(#1370) clubmonaco válasza clubmonaco (#1367) üzenetére


clubmonaco
tag

A Gorenje Simplicity -nél gyűrőtten vette ki mindig a ruhát..Samsungnál annyira nem.Na mindegy, ki hogy..

(#1371) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Venni fogok egy felültöltős mosógépet, de nem tudom milyet kéne? Tudatlanul Electrolux, vagy AEG-re gondoltam, esetleg Samsung, vagy Whirpool, bár a Whirpoolról megoszlanak az ismerőseim tapasztalatai. Gondolom 1200-as centrifugával és 6kg töltettel mondható jónak számomra.
Milyen márkát, konkrét típust és milyen szempontokat ajánlotok? Árban nem vagyok önmagam ellensége, minél olcsóbb annál jobb, de max 130000Ft-ot költenék rá, de szeretném megúszni ha lehet 90-100000-ból.
2-t néztem ki így tudatlanul. Melyiket érdemes megvenni?
AEG L71260TL
Electrolux EWT1266ESW

Üdv: Fishor

(#1372) Lauda válasza Fishor (#1371) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Szerintem nincs szukseg flancos gepre, a legolcsobb electrolux is ugyan ugy kimossa a ruhat, talan meg jobban is mint ezek a A+++++++++++ kategorias gepek. A magasabb vetelarat se hozza be talan a budos eletben sem. Whirlpool elegge megoszto marka, zanussi/electrolux/aeg geppel nem nagyon foghatsz melle.

[ Szerkesztve ]

(#1373) VIPowER válasza Fishor (#1371) üzenetére


VIPowER
senior tag

Vegyél ilyet : [link]
Hogy miért? Mert ez a legpofásabb a 3 közül (ez a legfontosabb), plusz direct drive, és ez a leghalkabb is.
Oké rozsdál, persze, de a Whirlpool-nak ez a védjegye. Én ezt venném.

(#1374) Patrick07


Patrick07
csendes újonc

Valaki vett már esetleg Whirlpool FSCR sorozatból valamelyiket?
Pl. 12kg-osat vagy 10 kg-osat? Köszi! :U :R

(#1375) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok!

Mosógép vásárlás előtt vagyok mert meghalt a régi és ki is néztem kettőt de nem tudok dönteni.
Igazából tanácsot szeretnék kérni, hogy melyik márkával járnék jobban.
LG van szüleimnek és nem rossz.
Gorenje meg nem tudom.

GORENJE W 8544 N/I

LG F14B8TDA

Köszi.

(#1376) sefan67


sefan67
aktív tag

Sziasztok!

Az mennyire normális szerintetek ha 12 db XL póló teljesen felszívja a vizet és nincs víz a dob alján?
Eddig ez a második mosógép ami ezt csinálja. Víz nyomás van bőven, cső teljesen új, 6 kilós a gép.

[ Szerkesztve ]

(#1377) libus


libus
őstag

Sziasztok!
Megadta magát a több mint 15 éves Whirlpool mosógépünk, aminek 40-45k lenne a javítása! :(
Így inkább újat vennénk.
Melyiket ajánljátok inkább? De mondhattok más alternatívát is. :)
Max. 90k-ig
Ezeket néztem ki eddig:
Zanussi ZWY61005WA
Zanussi ZWY61004WA
Electrolux EWT1062TDW
Whirlpool AWE 60510
Whirlpool AWE 60410

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1378) libus válasza libus (#1377) üzenetére


libus
őstag

Még mutatok pár típust Zanussi és Elektrolux márkából, mert egyre több olyant olvasok, hogy 6kg és 1200-as centrifuga alatti gépek nem valami jók hosszú távon.
Nálunk hetente 5-6 mosás van, úgyhogy kellene valami strapa bíró. :)
Ezekből melyiket ajánlnátok? :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1379) ariel96


ariel96
tag

Sziasztok!

Mosógépet szeretnék, aminek van szárító funkciója is - erre azért van szükségem, mert a toll párnákat is ki szoktam mosni.

Volt már több Whirpool (ilyet nem szeretnék), Bosch - ez is elég gyorsan kimúlt. :((

Utoljára egy használt Ariston gépem volt. Ebbe nagyon beleszerettem. Nem tudom, maradjak-e ennél a márkánál. :U

[ Szerkesztve ]

(#1380) kovacss72 válasza ariel96 (#1379) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szia!

Nálam hozzáértőbb szakértők már megírták, hogy mosó-szárítógépet nem szabad venni. Semmilyen márkát. Más elven működik mint a szárítógép, gyakorlatilag nem szárít, hanem szikkaszt. Hideg vízbe csapatják a levegő páráját. Ebből adódóan sohasem lesz száraz a ruha a kombi gépben.
Amennyiben kevés a helyed, egymás tetejére kell tenni a 2 külön készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#1381) Lauda válasza sefan67 (#1376) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Egy A+++ - os electrolux gepet hasznalok. Teljesen mindegy mennyi ruhat mosok vele, mikor kinyitom az ajtot es megemelem a ruhakat, a dobban all a viz, igaz csak par centinyi, de van benne. Szerintem az nem normalis, ha semennyi viz nincs a dobban.

[ Szerkesztve ]

(#1382) ariel96 válasza kovacss72 (#1380) üzenetére


ariel96
tag

Köszönöm a válaszodat. :R

Én a szárítót nem gyakran használom, kizárólag toll párnák mosása esetén. Ez a szikkasztás tökéletesen elegendő ahhoz, hogy a toll összecsomósodását megszüntesse. :)

Most az a problémám, hogy max. 55 cm mélységű gép fér be, és Aristonban nem találok ilyet.

Nem ismerem a Candy, LG, Indesit márkákat. :U

(#1383) kovacss72 válasza ariel96 (#1382) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szívesen!
Miele, Lg, Aeg, Electrolux megbízható márkák. Fő, hogy minél több garanciával vedd.
Candy nemigazán ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#1384) ariel96 válasza kovacss72 (#1383) üzenetére


ariel96
tag

Ez jó? :U

Inverter Direct Drive motor van benne.

Akkor a Candy-t hanyagolom. :)

(#1385) ariel96 válasza kovacss72 (#1383) üzenetére


ariel96
tag

(#1386) kovacss72 válasza ariel96 (#1385) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Miele -nél jobbat nem találsz. :)
Nekünk LG direct drive -os mosógépünk van 1,5 éve és meg vagyunk vele elégedve. Jól mos és nagyon halk.

[ Szerkesztve ]

(#1387) ariel96 válasza kovacss72 (#1386) üzenetére


ariel96
tag

Köszönöm a segítséget. :R

(#1388) libus


libus
őstag

Azt hiszem megvan, hogy melyiket választom! :K
Ő lesz az: Zanussi ZWQ61215WA :)
Itt nagyon jó áron is van (euronicshoz + media markhoz, stb.. képest), és a vélemények is nagyon jók róla, meg 2 év jótállást adnak rá. Bár azt nem tudom, hogy lehet-e hozzá venni kiterjesztett jótállást? :F

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1389) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

LG F10C3LD-ről mi a véleményetek?

Itt is van ilyen hologrammos gyári gari amire figyelni kell mint a samsungál?

(#1390) castiels


castiels
addikt

Auchanban venném, vagy van jobb bolt?

(#1391) castiels


castiels
addikt

(#1392) #93966848 válasza castiels (#1391) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nekünk ezt hozzák holnap!Itt a topikban is sokan dicsérték :) Tuti jó választás ;)

(#1393) #93966848


#93966848
törölt tag

a 6 óra SOT jónak mondható 1nap 8óra készenlét alatt? Szintén APF2 rom
Bocs, nem ide :D

[ Szerkesztve ]

(#1394) G-Bali


G-Bali
senior tag

Sziasztok

Tudnátok segiteni vásárlás elott vagyunk,felültöltöset szeretnénk(talan hallkabb és kisseb helyet is foglal)de nyomos indokkal elol toltos is johet...termeszetesen a garancia nagyon fontos.két főre lenne szoval nem kell olyan ^ipari^ mosas,hangja fontos met a konyhaba lesz berakva,es kozel van masik szoba:(
100e max ami belefer es reszletre is lesz majd
Tudtok megbizhatot es sok ev garis gepetket amibol lehet valasztani..?!

Koszonom szepen... :R

(#1395) fuze


fuze
őstag

Nagyszüleim 28 éves NDK-s mosógépe tönkrement és kéne egy utód. Bajban is vagyunk, mert ilyen megbízható gépet ma már nem lehet kapni... mit javasolnátok helyette 100e környékén? Még 150 is belefér(het)

adms.hu | UI Designer

(#1396) fuze


fuze
őstag

Na jó átnézem a topicot és úgy látom az lg direct drive a nyerő. Azonban ebből nem találok felül töltőset, pedig nekik az kéne, hogy ne kelljen hajolni. Egy szerelő azt javasolta, hogy whirlpool-t válasszunk, mert ahhoz sok alkatrész van, és olcsóbb javítani. Ez mennyire igaz? Illetve jobban örülnénk a megbízhatóságnak mint annak, hogy olcsón javítják de kb évente...

adms.hu | UI Designer

(#1397) blattida válasza fuze (#1396) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak azt tudnám, hogy mitől. A 10 év garancia a dd motorra tök jó dolog, csak más alkatrészei egy mosógépnek jóval előbb megadják magukat (pld. csapágyak, szelepek, szimeringek), az lg messze nem megy el addig, így azt tanácsolom, hogy ha új gép kell, akkor vegyél legalább négy év garanciával whirlpoolt, ha meg a használt is jó, akkor egy pár éves miele tökéletes választás, mivel ennyi pénzért valóban nagyon sokáig elmennek (saját tapasztalat is).

G-Bali
Neked is, whirlpool, esetleg gorenje, vagy használtból miele.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1398) Patrick07


Patrick07
csendes újonc

Senki nem vett még Whirlpool FSCR sorozatból valamelyiket? :U
Esetleg az FSCR 12440-est? Az a legújabb modell és érintős kijelzője van és dobvilágítás van stb.... egész jó mosógép :K
Azt mondták ezek már szenzoros gépek és 20 év motor garancia van rá és 4 év gyári alap garancia! :C

[ Szerkesztve ]

(#1399) Speeedfire válasza blattida (#1397) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt a whirlpool-t honnan veszed? Én is a fórumok/vásárlási vélemények alapján az lg-re esett a választásom. Még nem vettem meg, de a F12B8NDA7-t néztem ki magamnak. Illetve én ugyan úgy csak 2 év garival látom a whirlpool termékeit is. Tény, hogy árban jobbak, mint az lg.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1400) ariel96


ariel96
tag

Sziasztok!

Van egy ilyen lehetőség visszavonásig. 0 Ft önerő, maximum 36 hónapos futamidő, 9,92% THM.

Én ezt választottam. 3 év garanciát adnak rá. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.