Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) WindyJoe válasza tildy (#83) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Lol, peltier elemes, vagy kompresszoros víz hűtés van a bojlerotokban? :DDD

Amúgy tényleg fura, hogy nem használják a meleg vizet a mosógépek, amit sokkal gazdaságosabban kazánban melegítenek föl. Én is gondolkodtam már rajta, hűtéshez ha nem is a mosógép "beépített" hűtését, de pl a hideg csapvizet simán lehetne használni, abból keverné ki a megfelelő hőmérsékletet, a fűtőszálat meg csak a pontos hőmérséklet beállításhoz/tartáshoz használná. (Bár lehet maga a szabályzó elektronika/mechanizmus annyival drágább lenne, hogy nem érné meg a vegyes üzem...)

Na elmélkedés után valamelyikőtök írhatna, hogy vált be az LG...
Épp mosógép vásárlás előtt állunk. ):

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#102) Napfénysüti

Most vettünk egy Samsung mosógépet nemrég mert az előző Bosch kb 8 év után megállt (vagyis nem a motorja csak külső behatásra lett baja ami javítható lett volna de párom anyja mindenképp cserélni akarta már). Eddig jól funkcionál remélem pár évig elmegy. Bár a garancia gyanús hogy csak 1 év így ki lett bővítve 5-re némi pénzmagért. Azért remélem nem kell majd ezt kihasználni. :K

Més que un club!

(#103) jooker82 válasza errorcode06 (#97) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekünk LG van,tavaly decemberbe vettük és nagyon csendes rázkódásmentes...10 év motorgaranciát kaptunk rá.....
Az előző whirpoolnak pont a motorja ment szét kb 4 évet birt...bár utána még szerelgettük és elment 7-ig de ott volt a vége...
Mostanság a legtöbb áruház az LG Direct drivet ajánlja....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#104) #27483136


#27483136
törölt tag

Bocs, hogy most nem olvastam végig, majd később.
De nekünk Indesit van. Teljesen megelégedetten használtuk.
1 évig.
Akkor el kezdte megenni a rozsda.
Most lenne 4 éves: megette, kint van a kukába.
(Nem elromlott, hanem csak a vizet nem bírja. A vezérlése, motorja mindene jó.)

(#105) jooker82 válasza #27483136 (#104) üzenetére


jooker82
nagyúr

Bátyáméknak is indezit van és 2 év után a centrifuga rosszalkodik....Csak irigykednek a csendes LG-ben.. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#106) Viktorin


Viktorin
újonc

Sziasztok! Becsülettel végigolvastam az egészet, messze a leghasználhatóbb mosógép-vásárlás-előtti segédanyag fórum ami fellelhető szerte a neten. Nagyon meggyőző az LG gép melletti érvelésed Parci, de nagyon kéne egy kis feedback, hogy így lassan egy év után mit tapasztaltatok a masinával? Nekem most tojt be a (mondanom sem kellene...) Whirlpool-om és sos újat kell vennem, már halmokban áll a szennyes... Szóval valszeg ez az LG lesz a nyerő, de jó lenne még egy kis bátorítás... Köszi. V.

(#107) Z86 válasza Viktorin (#106) üzenetére


Z86
őstag

Az LG-t más fórumokon is dicsérték, mondván, hogy a koreaiak még nem spórolják ki belőle az anyagot, rendesen megcsinálják. Ajánlott márkák voltak még az Elecrolux, Zanussi, AEG. Ezek ugyebár egy gyártótól jönnek, csak más márkanév és árcédula mellett.
Érdemes olyan helyen venni, ahol lehet vásárolni hozzá garancia meghosszabbítást.

(#108) WindyJoe válasza Viktorin (#106) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Hali!

Bár mi még csak fél éve használjuk, de eddig meg vagyunk vele elégedve.
A legbutább dd-sből a nagyobb kapacitású változat van.
Előnye, hogy nagyon csendes és remekül lehet rajta pelenkázni... :DDD
Mellesleg jól mos és az 1000-es centrit össze se lehet hasonlítani az előző kb 400-assal.
Eddig annyi hátrányt tapasztaltam, hogy nincs "csak centri" programja, hanem öblítéssel együtt van, de az okosabb dd-osok már tudják, csak annyival sztem nem érnek többet, amennyivel többe kerülnek.
Én kb 3 hónapig keresgéltem mosógépet, mert az előző kb 1x éves whirpool már nagyon haldoklott. (Még első szériás volt, azok még jól bírták...) Ez az LG volt nagyon szimpatikus, mert DD motorosok közt ez a legolcsóbb. Attól is féltem, hogy elöltöltős, azt nehogy valami vizelési gondjai legyenek, de eddig nem volt vele semmi probléma. (:
Az apró zoknikat viszont kiköpi mosás közben az ajtóhoz, úgyhogy azokat érdemes hálóba tenni... :D
MM, cora, stb boltokat messze kerüld el, neten 20-assal olcsóbban be lehet szerezni...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#109) Parci válasza Viktorin (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy év sajnos nem egy igazán hosszútávú tapasztalat, úgy értem, ha most marhára tetszik, de másfél év múlva meghal, irtó ideges leszek. mindenesetre egyelőre hibátlan. halk, a 7 kg kapacitás áldás. a legjobb mosógép, amit valaha használtam.

érdemes amúgy egy rendes tápkapcsolós elosztóval bedugni a konnektorba, mert ez már ilyen modern masina, standby-os, azaz mindig áram alatt van. áramszünetek meg ilyesmi így hazavághatja, meg eleve nem jó neki, ha melegednek a komponensek az elektronikánál. ezen felül érdemes kéthavonta nyomatni egy ecetes üres mosást (utána pedig fehéret kell mosni), az szépen leviszi a vízkövet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#110) jooker82 válasza Parci (#109) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt nézd végig,szinte mindenki több éves használat után is csak jót ir azLG-ről....
Úgyszint én is....bár még csak jó féléves,de hibátlan és csendes.....Nameg 10 év gari... :Y

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#111) BITBOYS


BITBOYS
addikt

LG: Direct Drive, Inverter... Én ilyet szeretnék majd :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#112) WindyJoe válasza jooker82 (#110) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

"Nameg 10 év gari..."
A motorra...
Azért sejthető, hogy egy közvetlen meghajtás esetében nem az fog először megpurcanni.
Manapság divatos az időzített megpusztulás, azaz a garancia idő letelte után néhány hónappal pl egy "véletlenül" rosszul tervezett panel megpusztul...
Remélem LG esetében nem így lesz.
Eddig minden rendben a miénkkel is, csak ajánlani tudom.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#113) BITBOYS válasza WindyJoe (#112) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, a 10 év sem elhanyagolható:) Auchanbe láttam akcióban 75K-ért, meg kellett volna vennem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#114) WindyJoe válasza BITBOYS (#113) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

5 v 7 kg-os?

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#115) BITBOYS válasza WindyJoe (#114) üzenetére


BITBOYS
addikt

Úgy emlékszem csak 5kg-os volt, 7-es biztos sokkal drágább.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#116) adyz.


adyz.
aktív tag

elegge lehuzzak(tok) a Beko-t, pedig remek kis gep. 5-en vagyunk, harman tesok +apu+anyu. hetente 2-szer megy a gep eleg sokat es 5 eve megvan. egyszer sem kellett meg hozzanyulni, teszi a dolgat. a mosas alkalmaval pedig eleg kemeny mennyisegu ruhat mosunk :D

elegedettek vagyunk vele.

elotte indesit volt, 1evet birt, aztan a szerelo akkora osszeget mondott, hogy inkabb vettunk egy masikat. :D

[ Szerkesztve ]

(#117) WindyJoe válasza BITBOYS (#115) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Nézz szét neten, 80-ért már 7 kg-ost kapsz...
Én is corába nézegettem meg, de ott 100 k volt a 7 kg-os, MM-be is hasonló az ára...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#118) Viktorin válasza WindyJoe (#117) üzenetére


Viktorin
újonc

Közben végül csak megjavították a sokat szidott Whirlpool-omat 7e ft-ért. És a szerelő letiltott az LG-ről (meg a Samsungról). Szerinte csak európai márkát szabad venni...Hát nem tudom, totál elbizonytalanodtam, és egyenlőre örülök, hogy nem kell döntenem, mert működik a régi...

Amúgy az Auchanban ismét (továbbra is) akciós az LG F1068QD - 80e ft, ami 7kg-os, csak nincs kijelzője.

(#119) WindyJoe válasza Viktorin (#118) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Ilyen van nekünk is, van kijelzője, bár nem LCD, nem számszerűen mutatja a hátralévő időt.
Annyival nem ér többet a digitális kijelzős, mint amennyivel többe kerül...
Ez teljesen korrekt ár 80-ért.
Európai márkát, úgy mint Whirpool, Indesit, Fagor, Candy...? :DDD
Gondolom a szaki csak ezekhez a márkákhoz értett, tehát ha pl LG-t veszel és netán elromlana, akkor nem tudja megszerelni... ;]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#120) jooker82 válasza Viktorin (#118) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem egy extra nagy hülyeség,amit a nagytudású szerelő mondott.....Talán attól fél,h akkor nem lesz munkája... :P :F
Nekünk ez van 80 volt a corába...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#121) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tudtommal egyedül az LG alkalmazza a DD motort, inverter viszont több gyártó készülékében megtalálható. Gondolom a fűtőszál energiaigényét csökkentik vele.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#122) Viktorin válasza WindyJoe (#119) üzenetére


Viktorin
újonc

Nyilván nem ezekre a márkákra gondoltam, hiszen bőven ki lett már itt tárgyalva, hogy ezeket nem vesszük.... hanem AEG, Electrolux. istenbocsá Miele....

Nem hinném, hogy a hozzáértésével lenne baj a szerelőnek, aki a halál torkából javított meg rentábilisan egy Whirl-t.... Ő inkább az alkatrész utánpótlást és cserélhetőséget említette... (Nem mindegy, hogy kicserél egy kis alkatrészt 5e-ért vagy egy teljes panelt kéne 50-ért...)

Mondjuk az meg elég természetes számomra, hogy egy-egy szerelő nem ért mindegyik márkához, hanem specializálódik. Vagy ez hülyeség?

(#123) Viperator


Viperator
őstag

Utánanéztem és nincs felültöltős LG Direct Drive mosógép... ki tud ajánlani egy jó felültöltős (kis hely miatt) mosógépet? Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#124) WindyJoe válasza Viperator (#123) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Whirlpoolnak mintha lenne DD-s felültöltőse, csak az nem a 100k alatti kategória...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#125) Viperator


Viperator
őstag

Vettem egy keskeny kivitelű DD mosógépet :C

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#126) Yany


Yany
addikt

Megrendeltem a 1068ND-t. DD, Inverter, rendes időzítő(!), kijelző, 6 kg, keskeny kivitel, A+AB, minden, ami kell. Kár, hogy cirka 15e Ft-tal drágább a 1068ld-nél, amivel megmérkőztettem, de mondom nem minden nap vesz az ember, és akkor már legyek teljesen elégedett. Beszámolok majd, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#127) Yany


Yany
addikt

Most látom, hogy baromságot írtam, nem 1068nd, hanem [1056ND]-t rendeltem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#128) Viperator válasza Yany (#127) üzenetére


Viperator
őstag

Én is ilyet vettem majdnem két hónapja, kis hely miatt keskeny kivitelű a jó (eddig felültöltős volt).

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#129) Yany


Yany
addikt

Mivel nem lehetett kapni sehol, beszereztem egy sokkal drágább, de még mindig LG modellt: [1273NDP]
Ez már meleg vizet is fogad, kikapcsolható a hangja és 1200-as fordulatú. Más szignifikáns különbségről nem tudok, ezért viszont halom pénzt legomboltak tőlem... :S
Meglátjuk majd, hogy hogyan teljesít.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#130) Viktorin válasza Yany (#129) üzenetére


Viktorin
újonc

Sziasztok!

Az én mosógép sztorim is körbeért: a tutin megjavított Whirlpool-om mégis megadta magát. Így csak muszáj volt új gépet venni, AEG Lavamat 74850 lett belőle.
Egyenlőre imádom, mindent tud, amire vágytam, halk és gyönyörűen mos.

V.

(#131) Yany


Yany
addikt

Nos, első LG 1273NDP tapasztalatok címszavakban:
- Nagyon halk a gép! Értsd: brutál csendes!
- A kézikönyve soknyelvű (magyar is), de sok helyen félreérthető és téves (pl. hang ki-/bekapcsolásának leírása)
- Szinte semmi hangja még 1200-as centrifugánál se
- Alig nedvesek a ruhák a mosás végén :) és nem is gyűröttek
- Annyira halk, hogy a lépcsőházban éjszaka is mehetne
- Gyönyörű a gép és még zenél is (vagyis zenélne, ha akrnám, de nem akarom, a csendet szeretem)
- a számítógépem (ami nagyon halk) elnyomja a mosógép hangját, ha rácsukom a fürciajtót :K
- egyszerű használni, csak nem szabad elolvasni a kézikönyvét :DD
- keskeny kivitelű, vagyis pont ugyanakkora hely kell neki, mint a felültöltősöknek, csak az ajtónak kell hely, amikor kinyitod
- az LG forródrót nagyon készséges (de tényleg!) és mindig megoldották a bajom (monitor gari, mosógép hang kikapcs értetlenkedésem, mosógép beszerzési infókat adtak: mert nem kaptam sehol, de ők elmondták, hogy hol lehet még raktáron stb.)
- azt hittem idáig, hogy ruhát mosni csak nappal és zajban lehet: nem.

Gondolom az 1000-es fordulatú 1068LD és a 1056ND is hasonlóan halk. Ha mindez az inverteres DD motornak köszönhető, akkor LG --> :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#132) jooker82 válasza Yany (#131) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekünk is tökéletes még mindig...és most 2011-ben az LG lett a világ első számú mosógépgyártója.....Ez minden LG mosógépen megtalálható....
Nem véletlenül...tényleg szupercsendes és megbizható.... :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#133) Yany


Yany
addikt

Reklám: 1056ND akciós az óbudai (Stop Shop) Media Markt-ban. Az Argep.hu-s legjobb árnak felel meg, +0% THM-es. Ezt vadásztam napokig!

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#134) timarsandor


timarsandor
csendes tag

Na, sziasztok, tegnap óta egy LG F1068LD tulajdonosa lettem a fórum hatására, utsó nap markoltam fel Óbudán 70e Ft-ért akciósan...

Észrevételek... Nagyon brutálisan beteg a centrifuga, vigyázni kell a terheléssel, mert hajlamos lefutni egy maratont a mosógép, ha egy picivel jobban megpakolod a kelleténél 800 rpm-nél (jó, lehet, sőt valószínű, hogy user error történt, mivel első mosógépem)... 400-nál már nem volt gond, jól jönne a 600-as fokozat ezek után... Fontos, hogy ülőgarnitúra párnahuzatjai voltak bent, amik a jelek szerint szőnyegnek felelnek meg nedvszívásban, mert meglehetősen súlyosak voltak még centrifugálás után is.

Normál ruhákkal is eléggé ugrabugrálós kedvében volt 800 rpm-en, viszont akkor nagyon megpakoltam a gépet, akkor csak kocogó tempóban mászkált...

Szóval vigyázni kell vele, jól mos egyébként és mosás közben nagyon halk.

Másik fájó pont, hogy nem lehet CSAK centrifugálni, mindenképp öblíthetnékje is van előtte, de javítsatok ki, ha tévedek...

(#135) lapa


lapa
veterán

én tavalyelőtt vettem mielét vaterán huszonezerért, szóval nem igaz, hogy drága (persze tudom mennyibe kerülnek). oké, 16 éves, de 25 az elvárt átlagos élettartam. néztem, és a fogyasztás alapján B kategória, 10%-kal az A alatt / felett. 1400-as, 104 kiló. nem töri fel a csempét, legfeljebb leesik a pincébe vagy az alsó szomszédhoz.

érdemes lehet alaposan ecettel átmosni néha, de lehet hogy említve volt.

[ Szerkesztve ]

(#136) flash-


flash-
veterán

Nagyon jo a cikked,sok olyan hasznos tippet adtál amikre nem is gondoltam volna.

Sok szakforumot olvasgattam es ezek alapjan nyert informacioimat szeretnem megosztani veletek amik a felültöltős gépekre vonatkoznak lévén hogy az ilyen tipusu gépeknek jobb a felfuggesztese tehat.tartosak nem beszelve arrol hogy sokkal kenyelmesebb bele pakolni mint az eloltoltos gepek elott hajlongni es guggolni.

Whirlpool mosogepekkel sokan megszenvednek es sokaknak semmi bajuk nincs vele kicsit talán lutri.Mindenesetre a kicsit gyengébb minőségű gépek közé sorolják a szakemberek.
Whirpool al egy Arkategóriában vannak az Electrolux AEG ZANUSSI márkák, viszont ezek jobb minőségűek.Még ide tartozik az a dolog hogy e harom gepet egy cegcsoport gyartja,elvileg mind3 ugyanolyan minőségű .Döntésnél szerintem az aktualis ár es a specifikaciok dontenek inkabb.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#137) lapa válasza flash- (#136) üzenetére


lapa
veterán

viszont nem lehet rá pakolni. nekem egy nagy láda használt víz lakik a mosógépen pölö.

(#138) flash- válasza lapa (#137) üzenetére


flash-
veterán

jo hat ez persze attol ir fugg ki mekkora lakasban el
nalunk a 180nm es hazban elfer

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#139) flash- válasza lapa (#137) üzenetére


flash-
veterán

jo hat ez persze attol ir fugg ki mekkora lakasban el
nalunk a 180nm es hazban elfer

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#140) flash- válasza lapa (#137) üzenetére


flash-
veterán

jo hat ez persze attol ir fugg ki mekkora lakasban el
nalunk a 180nm es hazban elfer

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#141) WindyJoe válasza timarsandor (#134) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Esetleg a dob rögzítő csavarjait kiszedted? :U
Ha nem akkor: :W :DDD

Vagypl. bevízszintezted szerencsétlen gépet a lábaival?
Alá ne tegyél semmi, a csempén kell állnia (minél keményebb felületen).
Ha rendesen bevízszintezed, akkor nem szabad ugrálnia, bár ha nagyon tele van akkor rázkódó hangot adhat, de akkor se megy arrébb...
Ráadásul neked a keskenyebb kivitel van, abba nem is fér annyi cumó.

Ha beállítod úgy, mint a leírásban és akkor is ugrál, akkor kűdd vissza...

Nekün már majdnem 1 éve megvan és eddig nem volt vele baj, csendben teszi a dolgát, nem bántam meg hogy DD-s gép lett felültöltős helyett...

MOD:
flash-: Így könnyű őstagnak lenni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#142) timarsandor válasza WindyJoe (#141) üzenetére


timarsandor
csendes tag

Azt a szürke fémlapot kell leszedni hátulról, amit négy csavar rögzít? (Ha leszedem, "lyukas" lesz a mosógép.) :)

Vízszintezés megvolt, csempén áll.

[ Szerkesztve ]

(#143) WindyJoe válasza timarsandor (#142) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Ha jól emléxem 3 csavar, piszkosul bele vannak tekerve...
Csak kiszeded a csavart és nem fog lejönni semmi, csak a csavart tudod kihúzni.
Jó vastag hosszúak, vagy 15 mm-es az átmérője és 10-15 cm hosszú.
De a beüzemelési leírásban tuti benne van.

Akkor ez lesz a gond tutira. Olvastam már róla, hogy ha valaki elfelejti kiszedni, akkor aszfaltdöngölő lesz a mosógépből centrinél... :DDD

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#144) timarsandor válasza WindyJoe (#143) üzenetére


timarsandor
csendes tag

Rohadjanak meg, nem tudom kiszedni a negyedik csavart...

Három kijött simán dugóstul (úgy kell kiszedni és a dugó lyukát be lehet dugaszolni egy műanyag sapkával, a negyedik sehogy nem akar kijönni.

(#145) WindyJoe válasza timarsandor (#144) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Az lesz az...
Igen, be lehet dugni a lyukat kis sapkával.
(Én 3-ra emlékeztem, de akk lehet 4 van... :U )
Tekerd csak, ki kell jönnie... (:
(Esetleg a villáskulcs szárát óvatosan ütögesd meg kalapáccsal (Jó irányba... (: ), ha csak rá van szorítva akkor az segít.)

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#146) timarsandor válasza WindyJoe (#145) üzenetére


timarsandor
csendes tag

A csavar kijön, de a gumi+műanyag kombó, amiben van, az bele van ragadva a mosógépbe, akárhogy ráncigáltam, nem akart kijönni...

(#147) timarsandor válasza timarsandor (#146) üzenetére


timarsandor
csendes tag

Na, már megoldódott a probléma egy ideje, így már semmi gond nincs, hogy kivettem a csavarokat.

Jó kis mosógép, bátran ajánlom bárkinek, akinek keskeny, kis fogyasztású, okos és tartós motorú mosógép kell! (LG F1068LD-ről volt szó.)

Egy dolgot nem értek csak, hogy miért nincs "csak centrifuga"-funkció (helyette öblít+centrifugál van), de hát ha nincs, hát nincs...

(#148) jooker82 válasza timarsandor (#147) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na,már minden rendben a mosógéppel?? :U Mi is az első mosásnál 3-an fogtuk,le...a csavart nem vettük ki.. ;] :W ...Jó magyar szokás,h először kipróbáljuk és utána olvassuk el a kézikönyvet... :N pedig forditva lenne értelemszerű...
Azóta nekünk is szépen teszi a dolgát és kellemes halk hangja van....most lesz 1 éves....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#149) baryll


baryll
tag

Sziasztok! Neten rendeltem meg az LG F-1068LDP mosógépet, csak épp rossz helyen rendeltem, az úgynevezett Redcoon webáruháznál. Átutalással fizettem, de hiába várom a terméket, az a mai napig nem érkezett meg. Aki olvassa ezt a fórumot tudjon róla, hogy ez a webáruház kerülendő. :W :O Már többen feljelentették az áruházat, közöttük én is.

(#150) jooker82 válasza baryll (#149) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az nem jó hir... telszám nincs kiirva??[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.