Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Lauda válasza margithid (#1950) üzenetére


Lauda
félisten

A videon is latszik, hogy 1200-1000-800, a kovetkezo a 600 szokott lenni, szoval ebben biztos van 1000-es fordulat. Lagyan nyilo dobajtos es van folyekony mososzer adagolo lehetoseg is.

Egyebkent az elozo gep amit irtal, ugy tudtam meg amit irtam neked, hogy az electrolux honlaprol letoltottem a kezelesit es ott latod az adagolot is es a kezelopanelt. Amelyiken csak ledek vannak, ott latni, hogy milyen fordulatok vannak, altalaban amelyik 1200-es, ott utana csak 800 szokott lenni. Amelyiknel teljes lcd kijelzes van, azok tudnak lepni 200-as fordulatonkent lefele.

[ Szerkesztve ]

(#1952) attiati válasza margithid (#1950) üzenetére


attiati
veterán

jó kérdés, kézikönyvben nem szerepel az 1000-es

A 11. kerületi márkaboltban be van dugva egy 1266-os azt hiszem, ott be tudod kapcsolni és végignyomogatni. Vagy írj az electrolux ügyfélszolgálatnak. 1 napon belül válaszolnak.

(#1953) Lauda válasza attiati (#1952) üzenetére


Lauda
félisten

Ott a programhoz tartozo maximalis centrifuga fordulatszamokat latod csak.

(#1954) margithid válasza Lauda (#1951) üzenetére


margithid
veterán

És szerinted ez a gép amit linkeltem megéri az árát?

(#1955) Lauda válasza margithid (#1954) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem megeri. Jo kis gep, rengeteg funkcioval. A 1066ESW 96500 a markaboltban, esetleg nezd meg azt is. Ugyan ez, csak 1000-es centrivel.

(#1956) margithid válasza Lauda (#1955) üzenetére


margithid
veterán

Még egy utolsó kérdés.
Ez nem jobban megéri?
ILW vs ESW, kérdés mi a küölönbség :)

(#1957) Lauda válasza margithid (#1956) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt kerdezted a multkor is, olvasd el mit irtam rola. Nem, szerintem nem eri meg jobban.

Az esw-n reszletesebben allithato a centrifuga, teljes lcd kijelzes van es folyekony mososzer adagolas lehetosege.

(#1958) margithid válasza Lauda (#1957) üzenetére


margithid
veterán

Köszönöm, mondom meg vagyok már keveredve:)
Tényleg az utolsó:
Ez elég jó áron van, 7 kg ruha többlet miatt ennyi az ára, vagy tud valami extrát a márkaboltos géphez képest?
135k máshol... Igaz mediamrktban nem lehet garnaciát vásárolni...

[ Szerkesztve ]

(#1959) Lauda válasza margithid (#1958) üzenetére


Lauda
félisten

Errol is irtam multkor. Mivel a dobmerete ezeknek is ugyan akkora, valoszinu a lengescsillapitas erosebb benne, de biztosat nem tudni. Nekem is 7 kg-os felultoltos van es eddig semmi sem kottyant meg neki.

A media marktban a vasarlastol szamitva fel even belul kothetsz ra biztositast, szemelyesen barmelyik magyarorszagi aruhazban. Egyedul a tores garanciat nem lehet utolag. A normal garancia hosszabbitast meg lehet. En is nem soakara megkotom a gepre.

[ Szerkesztve ]

(#1960) margithid válasza Lauda (#1959) üzenetére


margithid
veterán

Ár tekintetében jónak néz ki...
Meggondolom még! Köszönöm a sok segítséget!

(#1961) Lauda válasza margithid (#1960) üzenetére


Lauda
félisten

Itt egy kicsit mar dizajnosabb a nyito ajto is, nekem is ilyen van a gepen. Vegulis annyi, hogy ezen be kell nyomni a gombot, a masikon meg felhuzni azt a fulet, igazibol mindegy.

Szivesen, gondold at, nem konnyu donteni. Igaz ez inverteres, de kivulrol ugyan igy nez ki az is: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1962) margithid válasza Lauda (#1961) üzenetére


margithid
veterán

Te most vennél melyiket vennéd?:)

(#1963) Lauda válasza margithid (#1962) üzenetére


Lauda
félisten

Hat erre most had ne valaszoljak. Nem szeretnelek befolyasolni a dontesben. :) Maskepp gondolkodunk, masok az igenyek, mas a penztarca. :)

(#1964) margithid válasza Lauda (#1963) üzenetére


margithid
veterán

:R

(#1965) Gabis válasza Lauda (#1963) üzenetére


Gabis
őstag

Engem is érdekelne. Naaa :B :)

(#1966) margithid


margithid
veterán

Na megrendeltem a MM-ből 110ért az Electrolux EWT1276ELW-t!
Azt néztem, hogy méreteiben és a dob térfogatában is ugyanakkora mint az Electrolux EWT1266ESW, szóval kell lenni valami okosságnak, hogy 7 kg ruhát is tudjon mosni!
A másik meg, hogy van benne ez a Fuzzy Logic rendszer, a másikban az sincs.
Kell lennie azért különbségeknek, nemhiába 30k-val drágább átlagosan!

(#1967) margithid válasza margithid (#1966) üzenetére


margithid
veterán

Ezért jó lett volna ha előltöltős elfért volna nálunk is, iszonyatosan jó árak vannak, itt van például ez, 5 év garanciával, A+++, 7 kg ruhakapacitás, szinte tökéeltes:)
Kár, hogy fürdőszobába kell nekünk is, igy ez nem játszik...

[ Szerkesztve ]

(#1968) blattida válasza margithid (#1967) üzenetére


blattida
nagyúr

A fürdőszoba nem akadály, a méret viszont annál inkább az lehet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1969) margithid válasza blattida (#1968) üzenetére


margithid
veterán

Igen, erre gondoltam:)
Na midnegy, remélem ez az electrolux jó lesz!

(#1970) attiati válasza margithid (#1967) üzenetére


attiati
veterán

Azért ez nem általános az elöltöltősben sem. Csak a Beko külön állatfajta :)

keskeny elöltöltős sem fért volna el?

(#1971) Lauda válasza margithid (#1966) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon okosan tetted, jo valasztas!

A beko-t szerintem ne vedd egy kalap ala a tobbivel. A normalis eloltoltos is annyiba kerul, mint a felultoltos.

Nem kivanom kifejteni a beko-s dolgot, mielott valaki kerdezne.

(#1972) margithid válasza Lauda (#1971) üzenetére


margithid
veterán

Köszi, árban most ez érte emg a legjobban!

(#1973) Lauda válasza margithid (#1972) üzenetére


Lauda
félisten

Emiatt ajanlottam multkor ezt a gepet. Tulajdonkeppen efelett mar csak inverter motoros gep van, minden masban az elerheto legjobb dolgok vannak benne.

(#1974) margithid válasza Lauda (#1973) üzenetére


margithid
veterán

Erről a Fuzzy Logic dologról mit tudsz? Másikban ugye nincs, ha jól láttam...

(#1975) varmi2


varmi2
nagyúr

WHIRLPOOL AWO/C 7328 Premium Selection
Ezt a mosógépet vettem, remélem nem lesz rossz választás.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#1976) Lauda válasza margithid (#1974) üzenetére


Lauda
félisten

Hat konkretan nem tudom mit akar ez jelenteni. Amit a markabolt ir azt inkabb nem is veszem figyelembe. Az en gepem nagyon okos. Mikor elinditod a progit, enged vizet, majd megtekeri a ruhakat, aztan bemossa a mososzert. Kicsit tekerget, aztan kijelzi a varhato mosasi idot, majd elkezd futeni, kozben neha megtekeri a dobot, de nem kezd el mosni, mint az osszes tobbi eddigi mosogep. Egyebkent nem is ertem, hogy miert mos hideg vizben a tobbi mosogep. Na egy ido utan beinditja a jet system szivattyut es elkezdi a mosast. Egyebkent sokkal hamarabb vegez, mint az eddigiek es megis tokeletesen at van mosva minden, a ruhak frissek, illatosak. Nagyon jol vegzi a dolgat, sosem volt meg ilyen jo mosogepem. Az mar csak hab a tortan, hogy nincs motorhang, gyakran leulok melle es csak hallgatom mit ugyeskedik. Hetvegen inditottam olyat, hogy feher lepedo, parnahuzat es feher torolkozok, elomosasos progi, ontottem a ruhak koze domestos feheritot kezdesnek. Na az durva ett amit muvelt, gyonyoru feherek a textiliak, csupa jo illatu es friss minden, tokeletesen kioblitve minden. Orom veluk megtorolkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1977) margithid válasza Lauda (#1976) üzenetére


margithid
veterán

Rednben, reméljük az enyém is iylen lesz :)
Bizakodom, hogy jót választottam :)

(#1978) Lauda válasza margithid (#1977) üzenetére


Lauda
félisten

Biztosan nagyon jo gep lesz, emiatt ne aggodj. Szerintem jol valasztottal. Es jo arban van most a mm-ban.

[ Szerkesztve ]

(#1979) blattida válasza margithid (#1974) üzenetére


blattida
nagyúr

A fuzzy technológia nem új dolog, csak korábban a drágább gépek rendelkeztek csak vele. Gyakorlatilag amit az electrolux ír, az nagyrészt igaz, egy olyan összetett elektronikai rendszerről van szó, ami valóban a különböző szenzorok segítségével alkalmazkodik a ruhatöltet mennyiségéhez, anyagához és azoknak megfelelő vízmennyiséget és mosási időt és módot használ, a jobbak a megfelelő vízhőmérséklet és mosószer mennyiség mellett is.

Lauda
Az nem túl meglepő, ha a domestos-al mosott ruhák fehérednek, mivel a domestos is gyakorlatilag hypo.
Minden normális mosógép képes erre, a sokkal olcsóbbak is.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1980) Jeffjn


Jeffjn
tag

Erről mi a véleményetek

LG F12B8ND1

Ár/érték arányban mennyire jó?
Nagyjából 100-as keret van rá.

(#1981) KisTé


KisTé
tag

Electrolux 1066ESW mellett döntöttem most meg is érkezett, kicsomagoltam dobrögzítő csavarokat kiszedtem mindent a helyére dugtam, érdemes valami próbamosást csinálni vagy egyből hajrá mert most csak nézem milyen szép új. Ugye ezeket az Electrolux leteszteli mert olvastam róla meg videót is láttam.

(#1982) Lauda válasza KisTé (#1981) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Jo kis gepet valasztottal, gratulalok hozza! Igen, elso alkalommal szukseges egy pamut 90 fokos mosas keves mososzerrel. Utana mar mehet ruhaval is a tobbi.

Leteszteli, hogy nem folyat-e, mukodnek-e a szelepek, a szivattyu. Azonban ezeket az uj alkatreszeket le kell tisztitani a gyartasi es szerelesi piszoktol, hogy ne abban mosd eloszor a ruhat.

[ Szerkesztve ]

(#1983) KisTé válasza Lauda (#1982) üzenetére


KisTé
tag

Na meg is csináltam nagyon szuper ! Abszolúte halk a készülék nem is rázkódik, elképesztően jó !
Az electrolux márkaboltban vettem nagyon szuper volt minden, megmondták, hogy mikor szállítják előtte kaptunk üzenetet, hogy szállításra előkészítve majd nem sokkal később hívtak, hogy 45perc azt itt vannak és úgy is lett, csak pozitív a boltnak minden tutin működik!

(#1984) Jojo5


Jojo5
őstag

Sziasztok,

Mosógépet szeretnénk panelba, elöltöltőset, nem tudom, hogy kell-e nekünk az 1400-as fordulat centrifugához, meg a 8kg-os töltet, de gondolom minél nagyobb annál jobb, A+++-okat néztem, a következők közül melyiket ajánlanátok ? (Samsungra 5 év a gari dec 31-ig regisztrálás esetén)

LG

Samsung

Siemens

Előre is köszönöm!

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1985) blattida válasza Jojo5 (#1984) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Ebből a trióból leginkább az lg-vel járnál jól.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1986) Jojo5 válasza blattida (#1985) üzenetére


Jojo5
őstag

Pro/kontra ?

Miert pont az LG ?(siemens ugy osszessegeben teljesen felejtos?)
Samu se gyart jot hiaba az 5 ev gari ?

[ez a siemens sem ajanlott ?]
Koszonom Valaszod,

Udv,
J

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1987) blattida válasza Jojo5 (#1986) üzenetére


blattida
nagyúr

A samsung elektronikus szempontból nem túl megbízható, az eco bubble meg inkább csak a marketing szerint jó.
A siemens már régóta csak a nevéből él, sajnos nagyon nem a minőséget képviseli ma már, ellenben drága.
az lg meg a legmegbízhatóbb a háromból és arra is lehet garancia kiterjesztést vásárolni, de Te döntesz. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1988) Jojo5 válasza blattida (#1987) üzenetére


Jojo5
őstag

Tisztaban vagyok vele, hogy a vegen en dontok csak fel szeretnem kutatni, hogy ha mar a Miele most nem is jatszik de legalabb mormalisat vegyunk elso mosogepnek.

Gari kiterjesztesnel pl. a mediamarktos felaras dologra gondolsz vagy az LG-tol kell megvasarolni valahogy ?

Tobbi mosogep kozul 8kgos toltosulnyal A+++-os osztalyban estleg A++ban 1400 centrifugaval mik az ajanlott markak/modellek ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1989) blattida válasza Jojo5 (#1988) üzenetére


blattida
nagyúr

A felárasra gondolok.

A normálisabb gépek, sajnos, mind drágák...mármint, a nem csak jók, hanem a sokáig is azok.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1990) Jofi81 válasza Jeffjn (#1980) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekünk LG F1296NDA3 van. Ahogy nézem a specifikációt, mindenben megegyezik ezzel, csak a külsején változtattak picit. Majdnem egy éve megvan, eddig hibátlan, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#1991) junior11 válasza blattida (#1987) üzenetére


junior11
veterán

A Siemens-ről nem is gondoltam volna, régebben pedig nagyon dicsérték. A Bosch hogy áll jelenleg ilyen téren van infód?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1992) Jojo5 válasza blattida (#1989) üzenetére


Jojo5
őstag

Ertem, a draga relativ dolog 500Ks Miele most nem fer bele, de hajalndo vagyok aldozni a dologra...

150-200K kozott szeretnem kb megtalalni az idealisat ha lehet. :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1993) blattida válasza Jojo5 (#1988) üzenetére


blattida
nagyúr

Az lg, aeg, gorenje ilyen modelljei (is) valamivel jobbak, mint a többieké.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1994) blattida válasza junior11 (#1991) üzenetére


blattida
nagyúr

A bosch mosógépes üzletágát évekkel ezelőtt megvette a fagor, sajnos nem lett jó hatással az üzlet a minőségre.
A siemes náluk maradt, de nagyon változó a modelljeik minősége és aránytalanul drágák, főleg a minőségükhöz képest, ezért is írtam, amit.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1995) junior11 válasza blattida (#1994) üzenetére


junior11
veterán

Értem, köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1996) Jeffjn válasza Jofi81 (#1990) üzenetére


Jeffjn
tag

Köszönöm a választ!

(#1997) Jeffjn


Jeffjn
tag

Tartósság szempontjából van-e különbség az elöl és felül töltős között vagy ezt inkább az egyes márkák minősége határozza meg?

(#1998) blattida válasza Jeffjn (#1997) üzenetére


blattida
nagyúr

A felültöltősek csapágyai és tengelyei jobban bírják, de ettől függetlenül ma már nem igazán van különbség közöttük ilyen szempontból. A felültöltősek is sokkal szarabbak lettek, fogyasztói társadalom van, nem jó, ha valami tartós és megbízható.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1999) Jojo5


Jojo5
őstag

Ez a Samu van leértékelve 220-ról 180-ra gondolom nem éri meg az LG-vel szemben :F

Ez meg 150ért van

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#2000) Jeffjn válasza blattida (#1998) üzenetére


Jeffjn
tag

Én pont azért néztem elöltöltőset mert máshol meg azt javasolták, hogy az a jobb.
A fürdőszobába pedig egy keskenyebb felültöltős lenne az ideálisabb. Ilyenkor vakarja az ember a fejét, hogy kinek higgyen :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.